نصب و استفاده از برنامه Fire TV Plex

خط دستگاه های Fire TV آمازون ، از جمله Firestick ، ​​راهی عالی برای بریدن بند ناف و وارد کردن رسانه های جریانی به اتاق نشیمن شما است. این دستگاه دارای یک تن برنامه های مختلف است که به شما امکان می دهد همه نمایش های مورد علاقه خود را تماشا کنید. اما برنامه Fire TV Plex یکی از بهترین هاست.

در اینجا نحوه نصب و اجرای برنامه Fire TV Plex آورده شده است تا بتوانید با تماشای ویدیو و گوش دادن به موسیقی در تلویزیون خود ، با سرور Plex خود ارتباط برقرار کنید.

Plex چیست؟?

Plex یک سرور رسانه ای در حال پخش با پشتیبانی از هر سیستم عامل اصلی ، تلفن هوشمند و دستگاه استریم در بازار است. به کاربران امکان می دهد نمایش ها ، موسیقی و فیلم های مورد علاقه خود را بارگیری کنند ، سپس آنها را با یک برنامه Plex به هر دستگاه انتقال دهید. این گزینه به خصوص برای خط آتش و دستگاه های TV TV آمازون ، با پشتیبانی عالی و امکانات عالی.

Plex به صورت رایگان و یا با اشتراکی به نام Plex Pass در دسترس است که ویژگی های اضافی را اضافه می کند. برای بارگیری آخرین نسخه Plex اینجا را کلیک کنید و راهنمای ما برای شروع کار با Plex را اینجا بخوانید.  

با خیال راحت از برنامه Fire TV Plex استفاده کنید

یکی از مواردی که سیم کشی ها باید هنگام گذر از کابل به جریان به خاطر داشته باشند ، نیاز به امنیت است. دستگاه های جریان کاملاً ایمن هستند ، اما هکرها هر روز به دنبال روش های جدیدی برای سرقت اطلاعات و ایجاد هرج و مرج هستند. ISP شما برای کمک به شما کاری انجام نمی دهد ، بنابراین وظیفه شما این است که از خود محافظت کنید.

در حالی که بسیاری از افراد برای کمک به پنهان کردن جریان غیرقانونی خود به یک VPN مراجعه می کنند ، این تنها دلیل استفاده از رمزگذاری نیست. دلایل قانونی زیادی وجود دارد که چرا می خواهید یکی از آنها را نیز استفاده کنید. به عنوان مثال ، برای محافظت از اطلاعات شخصی خود هنگام اتصال به یک سرویس پخش پولی.

بهترین راه برای ایمن و ایمن نگه داشتن دستگاههای پخش ، نصب و استفاده از VPN است. VPN اتصالات بین دستگاه ، سرور Plex و اینترنت خود را رمزگذاری می کند. این رمزگذاری حملات درون انسان را شکست می دهد ، که رایج ترین روش هکرها برای رهگیری اطلاعات شخصی شما در هنگام پخش است..

توصیه می کنیم برای IPVanish ثبت نام کنید و از آن استفاده کنید ، هم در سرور Plex و هم در دستگاه آمازون. IPVanish در حال حاضر تنها سرویس VPN است که با Amazon Fire TV و Fire Sticks سازگار است. ما همچنین دوست داریم که اتصال شما به کندی انجام نشود ، و به هیچ وجه اطلاعات شخصی یا شخصی را حفظ نکنید. این بهترین انتخاب برای کاربران Plex با دستگاه های آمازون آتش است ، پایین.

در واقع ، ما IPVanish را آنقدر دوست داریم که با آنها معامله ای را قطع کردیم تا 60 درصد تخفیف در اشتراک سالانه به کاربران خود بدهیم. امروز ثبت نام کنید و آن را امتحان کنید ، ما مطمئن هستیم که بهترین انتخاب برای ایمن و ایمن ماندن آنلاین است.

برنامه Fire TV Plex را نصب کنید

از آنجا که Plex به طور رسمی توسط Fire TV پشتیبانی می شود ، نصب برنامه بسیار سر راست است. از صفحه اصلی خود ، باید فروشگاه برنامه Amazon را باز کنید ، Plex را بارگیری کنید و آن را با حساب خود پیوند دهید. پس از آن ، نمی توان آسان تر با سرور Plex خود ارتباط برقرار کرد و رسانه بارگیری شده خود را جریانی کرد.

برنامه TV TV Plex - صفحه اصلی

ابتدا ، صفحه اصلی را در دستگاه Fire TV خود باز کنید.

برنامه TV TV Plex - نصب 1

سپس ، از صفحه اصلی ، سمت راست را حرکت دهید تا برنامه ها مورد منو برجسته است.

برنامه TV TV Plex - نصب 2

بعدی ، پایین را فشار دهید تا انتخاب شود برنامه ها. سپس دوباره به سمت راست بروید تا دسته بندی ها مورد منو برجسته است.

برنامه TV TV Plex - نصب 3

دسته بندی های مختلف را مرور کنید تا زمانی که پیدا کنید فیلم ها & تلویزیون, آن را انتخاب کنید ، و کلیک کنید.

برنامه TV TV Plex - نصب 4

بعد ، از طریق فیلم ها & تلویزیون برنامه تا زمانی که شما پیدا کنید Plex. آن را انتخاب کنید ، و دوباره کلیک کنید.

برنامه TV TV Plex - نصب 5

پس از کلیک بر روی Plex ، شما به صفحه اطلاعات برنامه منتقل خواهید شد. کلیک دانلود برای دریافت برنامه Fire TV Plex.

برنامه TV TV Plex - نصب 6

سپس متن به در حال بارگیری ... و نوار پیشرفت شروع به زرد شدن خواهد کرد.

برنامه TV TV Plex - نصب 7

پس از اتمام بارگیری برنامه Fire TV Plex ، مراحل نصب شروع می شود. بگذارید اجرا شود ، فقط یک یا دو دقیقه طول خواهد کشید.

برنامه TV TV Plex - نصب 8

پس از اتمام مراحل نصب ، می توانید برنامه Fire TV Plex را راه اندازی کنید. همچنین در صفحه اصلی نمایش داده می شود. در حال حاضر ، کلیک کنید باز کن برای راه اندازی برنامه.

برنامه آتش تلویزیون Plex - چلپ چلوپ Plex

صفحه آشنا چلپ چلوپ Plex ظاهر می شود ، و می توانید به مرحله بعدی بروید.

برنامه Fire TV Plex را با حساب خود پیوند دهید

اکنون که برنامه Plex نصب شده است ، باید آن را با حساب خود پیوند دهید تا بتوانید به سرور شخصی Plex خود متصل شوید. در این مرحله به رایانه یا دستگاه تلفن همراه نیاز دارید.

برنامه TV TV Plex - پیوند شماره 1

پس از باز شدن Plex در تلویزیون ، از شما خواسته می شود وارد شوید. کلیک کنید بر روی ورود دکمه برای شروع.

برنامه TV TV Plex - پیوند 2

به جای ورود به سیستم با نام کاربری و رمزعبور Plex خود ، یک کد 4 رقمی به شما داده می شود. دستورالعمل ها را دنبال کنید و از رایانه یا دستگاه همراه خود استفاده کنید تا به plex.tv/link بروید. کد فقط برای مدت کوتاهی اعتبار دارد. 

برنامه TV TV Plex - پیوند 3

اگر هنوز وارد سیستم نشده اید ، از شما خواسته می شود نام کاربری و رمزعبور خود را وارد کنید.

برنامه TV TV Plex - پیوند 4

سپس کد خود را وارد کرده و روی آن کلیک کنید ارتباط دادن دکمه.

این ارتباط با برنامه Fire TV Plex با حساب شما وجود دارد. بعد از اتمام این مرحله ، تلویزیون TV Fire شما تأیید خواهد کرد که به آن پیوند داده شده است و شما را به سمت برنامه سوق می دهد. از آنجا ، می توانید کتابخانه رسانه خود را مرور کرده و موسیقی را پخش کرده یا فیلم های خود را در تلویزیون تماشا کنید.

پخش برنامه با برنامه Fire TV Plex

پخش رسانه با برنامه Fire TV Plex به سادگی مرور کردن در کتابخانه Plex و کلیک بر روی آنچه می خواهید تماشا کنید ، است. هر مشتری Plex بسیار ساده است ، اما به ویژه برنامه Fire TV Plex ساده است.

برنامه TV TV Plex - تماشای 1

از طریق کتابخانه رسانه خود جستجو کنید تا زمانی که می خواهید تماشا یا گوش دادن به آن را پیدا کنید ، پیدا کنید و سپس روی آن کلیک کنید.

برنامه TV TV Plex - تماشای 2

اکنون می توانید قسمت ها یا آهنگ ها را مرور کرده و روی پخش کلیک کرده یا از آن استفاده کنید الیپس (…) منو برای صف کردن یک فصل کل برای تماشای پرحرف.

واقعاً نمی توانست راحت تر از این باشد. به نظر من ، برنامه Fire TV Plex حداقل به همان اندازه Netflix کاربر پسند است.

حذف برنامه Fire TV Plex

اگر با برنامه Fire TV Plex مشکل دارید یا تازه برای خلاص شدن از شر آن آماده هستید ، در اینجا چگونگی حذف نصب آن آورده شده است.

برنامه TV TV Plex - حذف 1

ابتدا به صفحه اصلی Fire TV بازگردید.

برنامه TV TV Plex - حذف 2

برای انتخاب نوار منوی اصلی فشار دهید ، سپس تمام راه را به راست بروید و گزینه را انتخاب کنید تنظیمات مورد منو.

برنامه TV TV Plex - حذف 3

بعد ، برجسته کردن برنامه های کاربردی آیکون و کلیک کنید.

برنامه TV TV Plex - حذف 4

سپس تا پایین حرکت کنید برنامه های نصب شده را مدیریت کنید مورد فهرست برجسته شده است ، و روی آن کلیک کنید.

برنامه TV TV Plex - حذف 5

پس از آن ، پیدا کنید Plex برنامه را در لیست قرار داده و روی آن کلیک کنید.

برنامه TV TV Plex - حذف 6

بعد ، لیستی از گزینه ها ظاهر می شود. از اینجا ، می توانید برنامه را مجبور به متوقف کردن ، حذف آن ، پاک کردن داده های Plex خود کرده یا حافظه نهان موقت را شستشو دهید. با کلیک روی حذف نصب کنید مورد فهرست ، همه موارد ذکر شده را انجام می دهد ، Plex را از دستگاه Fire TV خود کاملاً پاک می کند.

برنامه TV TV Plex - حذف 7

سرانجام ، به شما این فرصت داده می شود که روند حذف را تأیید کنید. اگر مطمئن هستید ، روی آن کلیک کنید حذف نصب کنید مورد منو و هر اثری از Plex حذف خواهد شد.

اکنون Plex را در Fire TV اجرا می کنید

مادامی که سرور خود را تحت راهنمای مبتدی Plex ما تنظیم کنید ، واقعاً چیز دیگری برای گفتن نیست. برنامه Fire TV Plex برای نصب ساده و نسیم قابل استفاده است. این برنامه فوق العاده است برای هر کسی ، صرف نظر از اینکه چقدر تکنیکی باهوش هستند.

اگر به دنبال راهی آسان و مقرون به صرفه برای وارد کردن رسانه های پخش شده به اتاق نشیمن خود هستید ، قطعاً اجرای Plex در دستگاه Fire TV قطعاً ارزش بررسی دارد.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

53 − 46 =

Adblock
detector