بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

بیشتر کاربران Plex را به دلیل رابط کاربری زیبا و توانایی اداره کتابخانه های بزرگ موسیقی ، فیلم و نمایش انتخاب می کنند. اما Plex می تواند کارهای بیشتری نسبت به محتوای بارگیری شده در جریان انجام دهد. با استفاده از افزونه های Plex ، به راحتی می توانید خدمات وب مورد علاقه خود را در تلویزیون و دستگاه های تلفن همراه خود دریافت کنید.


ما همه آنچه را که ارائه می دهد Plex را بررسی کردیم ، حدود 80 افزونه را آزمایش کردیم و در مورد ترفندهای کوچکی که باید بدانید یادداشت کردید تا همه اینها کار کنند. این 26 پلاگین مورد علاقه ما Plex است ، از جمله 9 افزونه غیررسمی که ممکن است بخواهید از آنها جلوگیری کنید.

قبل از شروع کار: VPN را برای Plex نصب کنید

همانطور که می بینم ، واقعاً سه دلیل وجود دارد که باید VPN را روی سرور Plex خود اجرا کنید. آنها هستند:

  • محافظت - Comparitech پشتیبانی از دزدی دریایی را ندارد ، اما ما فکر می کنیم شما باید در برابر ضربات سرعت ISP محافظت کنید. به ISP ها اطلاع داده شده است که سرعت مشتریانی را که محتوای آنها را جریانی می کنند زیاد می کنند ، یک VPN مانع از این خواهد شد که فعالیت شما را متوقف کند و از چنین اقدامی جلوگیری کند..
  • حریم خصوصی - حریم خصوصی اینترنت چیز بزرگی است و ما نمی توانیم به قانونی متکی باشیم که تاریخ مرور ما را خصوصی نگه دارد. استفاده از VPN رمزگذاری شده - مانند IPVanish - به این معنی نیست که ISP یا شخص دیگری برای جاسوسی از سایتهایی که استفاده می کنید یا جریانهایی که مشاهده می کنید وجود ندارد..
  • راحتی - اگر افزونه های رسمی Plex را اجرا می کنید ، متوجه خواهید شد که تعداد معدودی از آنها قفل منطقه هستند. با استفاده از VPN ، می توانید به نظر برسید که از هر کشوری درحال اتصال هستید. اگر بتوانید منطقه خود را فریب دهید ، دریافت محتوای اختصاصی در سرور Plex بسیار ساده تر است.

ما IPVanish را برای رایانه های شخصی ویندوز ، مک و لینوکس و همه دستگاه های تلفن همراه توصیه می کنیم - و به شخصه تر ، فکر می کنم این ساده ترین VPN برای استفاده است. این نرم افزار با Fire Stick آمازون و مجموعه کامل دستگاههای دیگر یکپارچه است. با آزمایش ده ها VPN ، آن یکی از معدود مواردی است که به سرعت کافی برای پخش بی وقفه جریان دارد. نکته مهم این که ، IPVanish فعالیت شما را انجام نمی دهد ، که بسیاری از VPN ها انجام می دهند ، بنابراین فعالیت شما همیشه خصوصی خواهد بود و این امر را به یک انتخاب محبوب در تورنترها و کاربران Kodi تبدیل می کند..

معامله منحصر به فرد خواننده: در برنامه IPVanish تا 60٪ صرفه جویی کنید.

پلاگین های Plex - VPN

اگر در نصب IPVanish به کمک بیشتری نیاز دارید یا می خواهید نحوه نصب یک جایگزین رایگان مانند OpenVPN را ببینید ، راهنمای ما در مورد نحوه انتخاب مسیر Plex را از طریق VPN بررسی کنید..

کانالهای رسمی مورد علاقه ما Plex

طبق نسخه 1.8 ، Plex رسما از 89 افزونه در ترکیب آمریکای شمالی پشتیبانی می کند. اگر در خارج از کشور هستید ، ممکن است برخی از این افزونه ها در لیست قرار نگیرند ، و سایر نسخه های جایگزین شده در کشور شما جایگزین می شوند. ما به جزئیات حفر کرده ایم تا به بهترین شکل به سؤالات هر افزونه اشاره کنیم و توجه کنیم که یک افزونه به هزینه اشتراک نیاز دارد.

چرخش

افزونه های Plex - Twitch

اگر یک گیمر هستید ، شانس خوب است ، قبلاً مدتی را در تماشای استریم در Twitch سپری کرده اید. افزونه Twitch Plex راهی عالی برای آوردن جریانهای مورد علاقه خود به تلویزیون است. این همه آنچه را که از یک افزونه Plex جلا انتظار دارید ، شامل ویدیوی با کیفیت بالا و مرور محتوای ساده بر اساس طبقه بندی ، دارد.

افزونه های Plex - Twitch

این افزونه به طور رسمی توسط Twitch پشتیبانی می شود ، اما فاقد چند ویژگی است. بزرگترین مشکلی که ما داریم این است که گزینه ورود به حساب Twitch شما وجود ندارد. اما اگر گیمری هستید که دوست دارد تماشای پخش کنندگان مورد علاقه شما را از طریق Overwatch پخش کند ، هیچ راهی بهتر برای دریافت این محتوا در اتاق نشیمن شما وجود ندارد.

پاندورا

پلاگین های Plex - Pandora

پاندورا مطمئناً محبوب ترین سرویس پخش موسیقی در وب است و این بهترین انتخاب برای پخش رادیو در Plex است. Google Music و Spotify هر دو دارای افزونه غیر رسمی Plex هستند ، اما تنظیم آنها دردناک است و هر دو نیاز به اشتراک پولی دارند. در مقابل ، افزونه Pandora Plex به راحتی قابل پیکربندی و استفاده رایگان است.

پلاگین های Plex - Pandora

پس از تنظیم نام کاربری و رمزعبور ، این افزونه در همه ایستگاه ها و تنظیمات برگزیده شما کشیده می شود. موسیقی حتی اگر به دور از نمای ایستگاه حرکت کنید ، پخش خواهد شد. همه ویژگی های پاندورا همانطور که انتظار می رود کار می کنند ، از جمله مخلوط سریع و پیشنهادات موسیقی. به نظر من ، اگر عاشق موسیقی هستید ، پاندورا یک افزونه ضروری برای سرور Plex شماست.

ویمئو & اینستاگرام

افزونه های Plex - Dailymotion

اگر طرفدار ویدیوی آنلاین هستید ، Vimeo و Dailymotion سایتهای خوبی هستند. سایت ها از YouTube محدودتر نیستند و هر روز محتوای بسیار زیادی در سرورهای آنها بارگذاری می شود.

پلاگین های Plex - Vimeo

Vimeo با حساب کاربری شما سازگار است ، و افزونه های مشترک شده همانطور که انتظار می رود ، حمل می کنند. اگر حساب ندارید ، همچنان می توانید محتوای محبوب را تماشا کنید.

افزونه های Plex - Dailymotion

کاربران Dailymotion می توانند فیلم ها را بر اساس طبقه بندی مرور کنند و فیلم های برجسته و پرطرفدار را تماشا کنند. هر دو افزونه با طرح بندی حرفه ای و مرور مبتنی بر طبقه بندی ، قابل استفاده و پاسخگو هستند.

تست شده

پلاگین های Plex - تست شده است
اگر از MythBusters لذت بردید ، ممکن است افزونه جدید وب مبتنی بر وب ، جمی و آدام ، تست شده را دوست داشته باشید. فیلم ها کمی بیشتر از بیشتر محتوای وب اجرا می شوند و برنامه نویسی اصلی آنها واقعا جلا و حرفه ای است. همه فیلم های تست شده با کیفیت 1080 پیکسل همراه با صدای AAC کریستالی پاک هستند.

پلاگین های Plex - تست شده است

افزونه Tested Plex مستقیم و بدون خطا است. این تازه ترین مطالب آزمایش شده با جدیدترین ویدیوهای آنها در بالا است. هیچ کاری برای تغییر یا پیکربندی وجود ندارد ، اما این سادگی بدان معنی است که حساب کاربری شما از Tested.com در اینجا بی فایده است.

کمدی مرکزی

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

Comedy Central دارای یک تن محتوای آنلاین عالی و یک پلاگین Plex واقعاً محکم است. فهمیدم که بیشتر از آنچه انتظار داشتم ، در فصول فراموش شده نمایش های قدیمی حرکت می کنم و پیمایش می کنم ، و کتابخانه عظیمی از استندآپ را دوست دارم.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

قسمت های جدید در 720p در دسترس هستند و نمایش های قدیمی که قبل از HDTV پخش می شدند در 480p هستند. هیچ کاری برای تنظیم و نیازی به حساب کاربری یا اشتراک پولی وجود ندارد. فیلم ها بر اساس طبقه بندی سازماندهی شده اند و به راحتی قابل مشاهده هستند. این پلاگین Plex است که من اغلب از آن استفاده می کنم.

ترك

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

Crackle پاسخ سونی به Netflix و Prime Video است. آنها یک تن از نمایش های کلاسیک و فیلم های محبوب خود را به صورت رایگان در اینترنت قرار می دهند. من از اینکه محتوای فوق العاده در افزونه Plex Crackle's Crackle چیست ، تعجب کردم.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

هیچ کاری برای پیکربندی وجود ندارد ، و همه نمایش ها و فیلم ها بر اساس طبقه بندی تقسیم می شوند. شما به استفاده از این افزونه علی رغم گفته های وب سایت آنها ، نیازی به یک حساب Crackle ندارید.

ABC ، ​​CBS ، Fox ، NBC و PBS

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

برای دسترسی به برنامه نویسی در صورت تقاضا ، همه شبکه های اصلی خارج از هوا دارای محتوا به صورت آنلاین هستند ، اما معمولاً برای دسترسی به برنامه نویسی های درخواستی ، باید از وب سایت های دست و پا گیر آنها استفاده کنید یا در کابل مشترک شوید. افزونه های Plex آنها هر آنچه را که بصورت آنلاین و در صورت تقاضا در دسترس باشد ، شامل آخرین قسمت از محبوب ترین نمایش های آنها است.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

می دانم که من عصبانی هستم ، اما افزونه PBS Plex کاملاً من را از بین برد. آنها بیش از 500 نمایش آنلاین دارند که قسمت های آنها به دهه 80 باز می گردد.

برخی از شبکه ها از برنامه نویسی مبتنی بر مکان پشتیبانی می کنند ، اما به نظر نمی رسد تفاوت ایجاد کند - و تنظیم آن ضروری نیست. دسترسی به همه برنامه نویسی ها در شبکه های اصلی به آسانی نصب افزونه است.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

در دنیای کامل ، این افزونه های Plex همه از پشتیبانی از شبکه تلویزیونی پخش مستقیم پخش می کنند ، اما متاسفانه چنین نیست. من هنوز هم احساس می کنم که آنها مقدار زیادی به سرور Plex شما اضافه می کنند ، و احتمالاً آنها باید یکی از اولین مواردی باشند که نصب می کنید.

نیکلودئون & نیک جونیور.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

اگر بچه دارید ، یا فقط می خواهید با Spongebob و Legend of Korra سر و کار داشته باشید ، نباید افزونه های Nickelodeon و Nick Jr. Plex را از دست ندهید. آنها ترکیب خوبی از قسمت های قدیمی و جدید را با چند فصل کامل برای اندازه گیری خوب به دست آورده اند.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

هر دو افزونه پاسخگو و آسان برای استفاده هستند و دارای محتوای کافی برای سرگرمی شما برای روزها هستند. هیچ یک به پیکربندی یا حساب کاربری پرداخت نشده نیاز ندارند.

فیلم های Reddit

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

Reddit دارای یک محتوای عالی است و همیشه در حال تغییر است. اگر نمی توانید طراوت روز را در طول روز متوقف کنید ، می خواهید افزونه ویدیوهای Reddit را دوست داشته باشید. همه فیلم های جریان از سایت در یک رابط کاربری آسان برای مرور متناسب با تلویزیون شما در دسترس هستند.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

قدرت واقعی افزونه فیلمهای Reddit این است که هر چند وقت یکبار محتوای جدیدی چرخانده می شوید. شانس بسیار خوب است که اگر یک ویدیو در هر نقطه از وب جریان داشته باشد ، در صدر دسته Hot قرار خواهد گرفت..

خنده دار یا بمیر

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

وب سایت کمدی اینترنتی محبوب فرل و آدام مک کی ، خنده دار یا Die دارای افزونه رسمی Plex است. می توانید ویدیوهایی را که در ابتدای سایت در نظر گرفته می شود ، پیدا کنید. همه چیز برای مرور آسان طبقه بندی شده است ، و بسیاری از فیلم های آنها واقعاً خنده دار هستند.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

افزونه Plex جزء جلا ترین آنها نیست ، اما خوب کار می کند و قابل استفاده و پاسخگو است. مشکل اصلی من در مورد این افزونه عدم وجود تصویر پیش نمایش در نمای دسته است ، اما فکر می کنم محتوا بیشتر از آن باشد که ایجاد کند.

بمب غول پیکر

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

Giant Bomb پادکست ها ، پیش نمایش ها ، بررسی ها و نمایش های بسیار خوبی را در اختیار شما قرار داده است که صرف زمان بیشتری را در این افزونه آسان تر از آن هستید که برنامه ریزی کنید. در مقابل Twitch ، Giant Bomb بسیار متن تر و پولیش تر است. هر دو نوع مطالب سرگرم کننده هستند ، و دوست دارم نصب آنها در کنار هم داشته باشم.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

من بیشتر وارد بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل (این بدان معناست که من پیر هستم) هستم و یک فیلم ویدیویی پیدا کردم که به من علاقه مند باشد. اما Giant Bomb کاملاً واضح است که هدف آن پوشش اخبار صنعت و نمایش فیلم های انحصاری است.

تنها شکایت من این است که برای مشاهده محتوای حق بیمه به یک حساب کاربری نیاز دارید ، و افزونه همیشه روشن نمی کند که کدام فیلم ها حق بیمه هستند. بعد از وارد کردن کلید API در منوی تنظیمات ، همه چیز عالی عمل می کند.

کانال های غیر رسمی Plex

افزونه هایی که در اینجا ذکر کردیم آزمایش شده و نشان داده شده است که روی سرور Plex کار می کنند ، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها هنوز هنگام نصب آنها کار کنند. علاوه بر این ، در حالی که برخی از افزونه های غیر رسمی Plex هیچگونه حق چاپ یا توافقنامه صدور مجوز را زیر پا نمی گذارند ، برخی از افزونه های Plex وجود دارد که باید از آنها جلوگیری کنید..

اگر در کارکردن هر یک از افزونه های غیر رسمی Plex توصیه شده ما مشکلی دارید ، و دستورالعمل های من در حال قطع آن نیستند ، انجمن های WebTools را بررسی کنید و موضوع پشتیبانی را برای هر افزونه غیر رسمی بخوانید.

Crunchyroll

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

اگر شما یک طرفدار انیمه هستید ، از Crunchyroll مطلع هستید ، و اگر مهم نیست ، به هر حال مهم نیست. این سایت یک تن از سری انیمه های انحصاری در آمریکا ، لقب داده شده یا زیربنایی را در مشترکین خود توزیع می کند. افزونه غیر رسمی Crunchyroll Plex راهی آسان برای تهیه سریال مورد علاقه خود در تلویزیون یا رایانه لوحی شماست.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

Crunchyroll یکی از جلا ترین پلاگین های غیر رسمی Plex است. پیکربندی ساده است ، با یک صفحه واحد که به شما امکان می دهد نام کاربری و رمزعبور خود را وارد کنید و صف پیش فرض را تغییر دهید. بعد از ورود به سیستم ، تمام مطالب برای مرور در فهرست های منو در دسترس است و همه آنطور که انتظار می رود جریان دارد..

Dropbox

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

به نظر من ، یکی از بهترین دلایل برای خرید اشتراک کامل Plex ، دسترسی به سرورهای ابری جدید Plex است. اگر ترجیح می دهید هزینه آن را پرداخت نکنید ، افزونه غیر رسمی Dropbox راه حل خوبی است. تنظیم افزونه غیر رسمی Dropbox به آسانی اضافه کردن سرور ابری به Plex نیست ، اما ارزش دارد که کمی وقت صرف کنید تا کارها را انجام دهید.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

برای تکمیل تنظیمات ، باید یک برنامه Dropbox برای حساب خود در اینجا ایجاد کرده و سپس به آن دسترسی کامل دهید. پس از ایجاد برنامه Dropbox ، از سایت آنها استفاده کنید تا یک نشانه دسترسی جدید ایجاد کنید و آن را وارد کنید. پس از آن ، برای دانلود خودکار آثار هنری و ابرداده ، باید کاری مشابه TMDb انجام دهید..

اکثر کاربران قادر خواهند بود این افزونه را ظرف یک یا دو ساعت به کار خود ادامه دهند. پس از نصب ، می توانید رسانه خود را به جای دیسک سخت خود در فضای ابری نگه دارید. این یک مقدار دردسر است.

لودادن آنی

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

Live Leak به دلیل میزبانی تقریباً در مورد هر چیزی که آپلود کنید انتخاب شده است. آنها به محتوای شدید شهرت پیدا کرده اند ، اما چیزی بیش از فیلم سرقت ها و آشوب ها وجود ندارد. با استفاده از Live Leak ، متوجه شده ام که بارها محتوای ویروسی در سرورهای آنها بارگذاری می شود ، قبل از انتقال در Buzzfeed و رسانه های اجتماعی.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

افزونه Live Leak Plex و همینطور Vimeo و Dailymotion کار می کند ، اما مطالب می توانند بسیار جالب تر باشند. تنها تنظیمات این افزونه ضامن حالت ایمن است ، که تعداد فیلم های صریح شما را کمی نشان می دهد - اما این کامل نیست. با وجود این ، فکر می کنم Live Leak یکی از افزونه های غیر رسمی بهتر Plex در اطراف است.

بروزرسانی کتابخانه

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

این محتوای جدیدی اضافه نمی کند ، اما من افزونه بروزرسانی کتابخانه را دوست دارم وقتی در یک دستگاه تلفن همراه هستم و یک نمایش یا فیلمی را که اضافه کرده ام نمی بینم. Plex در مورد به روزرسانی مطالب شما بسیار خوب است ، اما آنها ابزاری در برنامه های تلفن همراه خود برای بروزرسانی کتابخانه های شخصی ندارند. افزونه به روزرسانی کتابخانه این مسئله را برطرف می کند ، بنابراین فکر می کنم این یک افزودنی کاملاً مناسب برای هر سرور Plex باشد.

MST3K

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

این یک چیز خوب است Mystery Science Theater 3000 نیازی به مقدمه ندارد زیرا من مطمئن نیستم که چگونه می توانم درخواست تجدید نظر دسته ای از روبات ها را که باعث سرگرمی فیلم های وحشتناک می شوند ، توضیح دهم. شما یا آن را دوست دارید یا از آن متنفر هستید و من آن را دوست دارم.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

بهترین قسمت در مورد این افزونه این است که کامل است. هر قسمت ، حتی از پشت در روزهای قدیمی KTMA مینه سوتا ، با پخش کلیه موارد اضافی DVD و ویژگی های ویژه برای پخش در دسترس است. اگر از طرفداران شوخی های عالی درباره فیلم های افتضاح هستید ، متاسف نیستید که این کار را نصب کرده اید.

صفحات وب

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

افزونه غیر رسمی Plex Webisodes به شما امکان می دهد نمایش های مورد علاقه خود را در تعداد انگشت شماری از سایتهای ویدیویی مختلف پخش اضافه کنید و ردیابی کنید. YouTube به سمت تولید محتوای سریالی سخت رفته است ، بنابراین می توانم یک افزونه مانند این را برای بسیاری از طرفداران واقعاً مفید ببینم. این افزونه برای اجرای آن به کمی تنظیم نیاز دارد اما پس از اضافه کردن نمایش هایی که می خواهید تماشا کنید ، کار خود را برای به روز کردن خود انجام می دهد.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

من مطمئن نیستم که چرا این عملکرد در برنامه های پخش مستقیم رسمی برای دستگاه های مختلف بهتر اجرا نشده است ، اما خوب است که آن را در اینجا داشته باشید. من دوست دارم که افزونه Webisodes بتواند از بسیاری از سایتهای مختلف محتوا را جمع کند و تمام نمایش های آنلاین شما را به راحتی در یک مکان نگه دارد. به نظر می رسد اگر خودتان منتظر قسمت های جدیدی از سازندگان مورد علاقه خود باشید ، این یک افزودنی هوشمندانه برای سرور Plex شماست.

دو برای جلوگیری از: فیلم های کامل در Reddit

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

فیلم های کامل در افزونه غیر رسمی Plex Reddit به کاربران امکان می دهد فیلم هایی را که در YouTube بارگذاری شده اند و در Reddit به اشتراک گذاشته شده ، تماشا کنند. بر خلاف افزونه فیلم های Reddit که قبلاً به آن اشاره کردم ، کاربران محتوای طولانی تری را مشاهده می کنند - هم فیلم و هم نمایش تلویزیونی.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

چرا از آن استفاده نمی کنید? اگرچه این فیلم ها معمولاً از کیفیت بالایی برخوردار هستند ، مهم است که به خاطر داشته باشید که بیشتر این فیلم ها بدون اجازه بارگذاری شده اند. این نه تنها به این معنی است که این فیلم ها نقض حق چاپ می کنند ، اما گاهی اوقات افزونه پیغام خطایی را نشان می دهد. پیام های خطا معمولاً بدان معنی است که YouTube ویدیوی توهین آمیز را کاهش داده است. شما می توانید مقدار مناسبی از محتوای ویدئویی رایگان قانونی را در اینجا بیابید ، اما ما به دلیل تمرکز آن روی محتوای دزدان دریایی ، این افزونه را توصیه نمی کنیم.

Mangahere و Mangafox

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

تبلت و تلفن های هوشمند بیشتر ساخته شده است ، پلاگین های Mangahere و Mangafox مواردی هستند که ما برای طرفداران مانگا توصیه نمی کنیم. در حالی که کتابخانه ها بسیار زیاد هستند ، این افزونه ها برخی از قوانین قدیمی درباره حق چاپ را بر روی کتاب ها می شکنند (مثلاً کپی کردن کتبی بدون مجوز به معنای واقعی کلمه). با استفاده از این افزونه ها ، کاربران بدون هیچ هزینه ای به مانگا دسترسی پیدا می کنند.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

تفاوت اندکی بین این دو افزونه نیز وجود دارد. با توجه به مانگایی که ارائه می دهند ، هر دو از نظر قانونی زیر سوال می روند ، که بیشتر آنها توسط افراد اسکن و بارگذاری می شود.

چرا از آن استفاده نمی کنید? مانگا به طور معمول با هزینه می آید. اینکه به صورت رایگان در اینجا ارائه می شود ، و حتی مانگا جدیدی که اخیراً منتشر شده است به این معنی است که این افزونه کپی رایت را نقض می کند. ما از این افزونه پشتیبانی یا پشتیبانی نمی کنیم.

قبل از نصب کانال های جدید

قبل از شروع پلاگین های جدید باید چند کار انجام دهید.

سرور Plex را نصب کنید

این راهنما فرض می کند که سرور Plex خود را قبلاً نصب و پیکربندی کرده اید. اگر هنوز به این نتیجه نرسیده اید ، به راهنمای ما برای تنظیم Plex نگاهی بیندازید.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

هنگامی که سرور Plex شما فعال شد ، سرویس دهنده وب را باز کنید تا نصب پلاگین های جدید Plex را شروع کنید.

مدیریت کانالهای رسمی Plex

Plex نصب صفحات پلاگین های رسمی را آسان می کند. سرور کاملاً فروشگاه برنامه ای کامل با رتبه بندی و بررسی ندارد ، اما تلاش می کند تا محبوب ترین و مفیدترین افزونه ها را به شما نشان دهد.

کانالهای رسمی Plex را اضافه کنید

برای شروع افزودن افزونه های رسمی Plex ، از طریق سرویس دهنده وب به سرور خود متصل شوید. اگر این مورد را در رایانه ای که سرور Plex شما دو برابر است ، می خوانید ، برای باز کردن مشتری وب در یک برگه جدید اینجا را کلیک کنید.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

بعد از باز شدن سرویس گیرنده وب ، روی آن کلیک کنید پلاگین ها مورد منو در سمت چپ صفحه نمایش خود را.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

صفحه مدیریت افزونه باز خواهد شد. با نصب جدید Plex ، اگر صفحه شما خالی تر از این صفحه است ، تعجب نکنید. کلیک کنید بر روی افزونه ها را نصب کنید برای شروع کار خود ، دکمه در گوشه سمت راست بالای صفحه را کلیک کنید.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

صفحه فهرست افزونه ها باز می شوند و به طور پیش فرض افزونه های برجسته نشان داده می شود. خواهید دید که می توانید افزونه های Plex موجود برای مرور به چند روش مختلف را مرور کنید. من دوست دارم تمام افزونه های موجود را مرور کنم در حالی که من انتخاب می کنم چه چیزی را نصب کنم.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

برای مشاهده همه افزونه های رسمی ، با کلیک کردن روی آن شروع کنید بیشتر… مورد منو.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

سپس روی کلیک کنید همه افزونه های موجود مورد در بالای لیست.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

از اینجا ، می توانید همه افزونه ها را به ترتیب حروف الفبا مرور کنید. تمام افزونه های رسمی Plex که در زیر می پوشانم در این لیست قرار دارند.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

برای نصب افزونه ، آن را از راهنمای افزونه انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید نصب دکمه.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

پس از کلیک ، نصب در حالی که افزونه در حال بارگیری است ، دکمه به چرخش پیشرفت تبدیل می شود. سپس می توانید پنجره بازشو را تغییر دهید تا مانند آنچه در بالا رخ داده است تغییر کند مرور کردن, به روز رسانی, و حذف نصب کنید دکمه ها. این نشان شما از نصب افزونه با موفقیت است.

کانال های رسمی Plex را حذف کنید

حذف افزونه های رسمی Plex حتی ساده تر از نصب آنهاست. برای حذف افزونه ، با باز کردن مشتری وب شروع کنید. اگر این مورد را در سرور Plex خود می خوانید ، می توانید اینجا را کلیک کنید تا در یک برگه جدید باز شود.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

سپس روی کلیک کنید پلاگین ها مورد منو در محتوای آنلاین منوی سمت چپ.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

پس از باز شدن صفحه مدیریت افزونه ، ماوس را روی افزونه ای که می خواهید حذف کنید کلیک کنید قرمز x.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

هنگامی که افزونه با موفقیت حذف شد ، یک پنجره اطلاع رسانی سبز ظاهر می شود. این همه چیز در آنجاست.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

اگر در مورد افزودن ، حذف یا مدیریت افزونه های رسمی Plex به اطلاعات بیشتری نیاز دارید ، برای تنظیم سرور Plex خود به راهنمای ما مراجعه کنید..

مدیریت کانالهای غیر رسمی Plex

برخی از بهترین افزونه های Plex در صفحه مدیریت افزونه موجود نیستند. برای اینکه این افزونه های غیر رسمی کار کنند ، باید یک افزونه را به صورت دستی نصب کنید ، اما پس از انجام این کار ، مرور و افزودن افزونه های غیر رسمی بسیار آسان است. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است.

WebTools را بارگیری و نصب کنید

نصب افزونه WebTools به شما امکان دسترسی به فروشگاه برنامه غیر رسمی را می دهد و به شما امکان می دهد ده ها افزونه جدید Plex را نصب و مدیریت کنید. برای شروع ، باید WebTools را بارگیری کنید. برای رفتن به صفحه بارگیری برای آخرین نسخه می توانید اینجا را کلیک کنید.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

به پایین صفحه بروید و نصب صحیح برای سیستم عامل خود پیدا کنید. اگر از Windows استفاده می کنید ، روی پیوند نشان داده شده در بالا کلیک کنید.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

پس از بارگیری فایل ، روی آن دوبار کلیک کنید تا نصب کننده راه اندازی شود. باید روی آن کلیک کنید نصب دکمه برای شروع روند. همه پرونده های لازم در فهرست افزونه های سرور Plex شما بارگیری و نصب می شوند.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

پس از اتمام نصب ، یک پنجره ظاهر می شود تا به شما هشدار دهد. کلیک کنید بر روی خوب دکمه را بزنید و نصب را ببندید.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

اکنون وقتی صفحه مدیریت افزونه سرور Plex خود را باز می کنید ، می بینید که افزونه WebTools نصب شده است.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

افزونه را باز کنید و به صفحه ای بروید که به شما می گوید چگونه به WebTools وصل شوید. می توانید آدرس را به صورت دستی تایپ کنید یا برای باز کردن WebTools در یک پنجره جدید ، اینجا را کلیک کنید. لطفاً توجه داشته باشید که آدرس IP من متفاوت از شما خواهد بود ، بنابراین از آدرس IP محلی سرور Plex خود به جای آنچه در بالا ذکر شد استفاده کنید.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

WebTools از شما می خواهد قبل از اجازه تغییر در سرور خود ، با نام کاربری و رمز عبور Plex خود وارد شوید. اعتبار خود را تایپ کرده و روی آن کلیک کنید ورود دکمه.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

شما را به صفحه مدیریت WebTools منتقل خواهید کرد. در گوشه بالا سمت چپ لیستی از ماژول های موجود را مشاهده خواهید کرد. برای نصب افزونه های غیر رسمی Plex ، روی کلیک کنید اپ استور پشتیبانی نشده دکمه.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

سرانجام ، شما به لیستی از افزونه های غیر رسمی Plex منتقل می شوید که می توانید نصب و به روز کنید.

کانال های غیر رسمی Plex را اضافه کنید

پس از نصب با موفقیت WebTools ، می توانید افزونه های غیر رسمی Plex را به سرور خود اضافه کنید.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

کلیک کردن روی آن به آسانی انجام می شود نصب دکمه زیر پلاگین غیر رسمی که می خواهید اضافه کنید.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

لحظه ای طول می کشد تا WebTools افزونه را از Github بارگیری کند. پس از اتمام مراحل ، پیام فوق را مشاهده خواهید کرد. افزونه جدید غیر رسمی اکنون برای راه اندازی روی سرور Plex شما در دسترس خواهد بود.

کانال های غیر رسمی Plex را حذف کنید

حذف افزونه های غیر رسمی Plex به آسانی حذف پلاگین های رسمی نیست ، اما نزدیک است. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

ابتدا برای باز کردن مشتری WebTools و باز کردن اپ استور غیررسمی اینجا را کلیک کنید.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

برای آسانتر کردن مرور افزونه ها ، دوست دارم بررسی کنید فقط نمایش نصب شده است جعبه.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

سپس بر روی کلیک کنید بسته نرم افزاری را حذف کنید دکمه برای حذف افزونه.

توجه داشته باشید که این افزونه ها در کنار افزونه های رسمی Plex در صفحه مدیریت افزونه ها نیز ظاهر می شوند. می توان آنها را از آن صفحه حذف کرد ، اما پرونده ها از سرور Plex شما حذف نمی شوند ، مگر اینکه بسته نرم افزاری را از WebTools حذف کنید.

بهترین پلاگین های Plex: 25 مورد علاقه مندی ما (به روز شده)

تأیید کنید که می خواهید افزونه را حذف کنید و پس از لحظه ای این صفحه ظاهر می شود. این نشان شماست که افزونه غیررسمی کاملاً حذف شده است.

این 26 افزونه Plex و شمارش است

از آنجا که ما شروع به تحقیق در مورد این مقاله کردیم ، دسته ای از مطالب جدید را پیدا کردیم که هرگز تصور نمی کردیم در سرور Plex بارگیری شود. دسترسی به جریانهای مبتنی بر وب و فیلم های براساس تقاضا عملکرد زیادی را به سرور Plex اضافه کرده است.

اگر فقط از Plex استفاده می کنید تا محتوای بارگیری شده به تلویزیون و دستگاه های خود را پخش کنید ، ما واقعاً توصیه می کنیم به تعدادی از این افزونه ها نگاهی بیندازید. آنها ممکن است برنامه های تلویزیونی پولی مانند اسلینگ را به طور کامل جایگزین کنند ، اما کارهای زیادی برای پر کردن شکاف می کنند.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

95 − 88 =