کتابخانه Plex خود را در Kodi با افزونه Plex Kodi تماشا کنید

Kodi و Plex هر دو به شما امکان می دهند فیلم ها و موسیقی را به تلویزیون و دستگاه های خود پخش کنید اما برنامه های بسیار متفاوتی دارند. شما ممکن است تصمیم بگیرید که تنها راه حل این است که بتوانید از هردو استفاده کنید. افزونه رسمی Plex Kodi به شما امکان می دهد طبق معمول ، به سرور Plex خود از طریق اینترنت دسترسی داشته باشید ، و به طور موثری این دو سرویس را با هم ترکیب کنید. اگر باید از Kodi به محتوای Plex دسترسی پیدا کنید ، نحوه انجام این کار آمده است.

Kodi و Plex چیست؟?

Kodi یک مدیر رسانه است که برای پخش در تلویزیون شما ساخته شده است. به شما امکان می دهد محتوایی را که بارگیری کرده اید ، یا نمایش های جریانی ، موسیقی و فیلم ها از وب با استفاده از افزونه‌ها مشاهده کنید. Kodi به دلیل انعطاف پذیری و سفارشی سازی آسان شناخته شده است.

Plex یک سرور رسانه ای در حال پخش است که به شما امکان می دهد مطالبی را که بارگیری کرده اید تماشا کرده و گوش دهید. این سرویس دارای تلفن هایی ، تلویزیون های هوشمند ، دستگاه های پخش کننده و حتی خود Kodi است. Plex به دلیل داشتن یک رابط جلا و تعداد زیادی محتوای رسمی آنلاین شناخته شده است.

مطمئن شوید که با خیال راحت جریان دارید

اگر علاقه مند به پخش خانه هستید ، می توانید از استفاده از VPN بهره مند شوید. سایت های جریان دزدان دریایی با تبلیغات سایه ای آلوده می شوند که می توانند رایانه شما را خراب کنند و یا بدتر. بعضی اوقات از این سایتها برای انجام حملات شخصی در وسط استفاده می شود و به هکرها امکان می دهد اطلاعات شخصی شما را از هر سایتی که بازدید می کنید جمع کنند..

یک VPN اتصال شما به وب را رمزگذاری می کند و VPN مناسب حملات انسان را در وسط متوقف می کند. ما تقریباً در مورد هر VPN اطراف سعی کردیم و IPVanish را توصیه می کنیم.

بزرگترین اشکال VPN این است که می تواند اتصال شما را کند کند. IPVanish دارای سرور در شهرهای بزرگ در سراسر جهان است ، بنابراین همیشه یک اتصال سریع در دسترس است. ما همچنین قدردانی می کنیم که IPVanish هیچ چیزی در مورد کاربران آنها وارد نمی کند و هرگز اطلاعات مشتری را تغییر داده است.

اگر به IPVanish علاقه دارید ، خوانندگان Comparitech 60٪ تخفیف دریافت می کنند.

چرا Plex را روی Kodi اجرا کنید?

بزرگترین مزیت اجرای افزونه Plex Kodi عدم خروج از Kodi برای تماشای مطالب از کتابخانه Plex شما است. اکثر دستگاهها هم Kodi و Plex را اجرا می کنند ، اما خاموش کردن برنامه و شروع یک برنامه دیگر فقط برای تماشای یک نمایش ناامید کننده است ، به خصوص اگر از جعبه تنظیم شده یا دستگاه تلفن همراه استفاده می کنید.

Plex Kodi Addon - Plex on Kodi

Plex و Kodi نقاط قوت و ضعف مختلفی دارند. برای مثال دسترسی به تلفن همراه Plex بسیار بهتر است. ترکیب هر دو برنامه پخش رسانه ای به این معنی است که شما مجبور نخواهید بود یکی از دیگری را انتخاب کنید.

شروع شدن

قبل از شروع ، حتماً سرور Plex را فعال و فعال کنید. افزونه Plex Kodi با هر سرور Plex مرتبط با حساب شما کار خواهد کرد. اگر در همان شبکه دستگاه Kodi شما نیست ، اطمینان حاصل کنید که دسترسی از راه دور به درستی فعال و تنظیم شده است. شما نیازی به یک حساب حق بیمه Plex ندارید. یک رایگان هم همینطور کار می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه نصب و راه اندازی یک سرور Plex ، راهنمای مبتدی ما را به Plex بخوانید.

نصب افزونه Plex Kodi

از آنجا که افزونه Plex Kodi بخشی از مخزن اصلی Kodi است ، نصب افزونه را تا زمانی که می دانید کجا جستجو کنید بسیار ساده است. در اینجا چگونه من این کار را کردم.

Plex Kodi Addon - نصب

با باز کردن Kodi و مرور در قسمت شروع کنید اضافات فهرست در صفحه اصلی. به طور پیش فرض در پایین لیست در سمت چپ قرار خواهد گرفت.

Plex Kodi Addon - نصب

بعد روی کلیک کنید دانلود مورد منو.

Plex Kodi Addon - نصب

سپس به پایین بروید و روی آن کلیک کنید افزونه های ویدیویی مورد منو برای باز کردن مرورگر افزونه‌ها.

Plex Kodi Addon - نصب

تا زمانی که این مورد را پیدا کنید ، از لیست افزونه های ویدیویی موجود بروید Plex مورد را انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید تا صفحه نصب را باز کنید.

Plex Kodi Addon - نصب

بعد ، روی کلیک کنید نصب دکمه در گوشه پایین سمت راست.

Plex Kodi Addon - نصب

اکنون به مرورگر افزونه و برنامه بازگردانده می شوید Plex نماد تغییر خواهد کرد تا نشان دهد روند نصب آغاز شده است.

Plex Kodi Addon - نصب

سپس Plex بعد از اتمام نصب ، نماد به یک چک تغییر می کند. پس از اتمام ، از مرورگر افزونه خارج شوید و برای راه اندازی افزونه Plex Kodi به صفحه اصلی Kodi برگردید.

Plex Kodi Addon - نصب

اکنون می توانید افزونه Plex Kodi را از اضافات منو.

تنظیم Plex در Kodi

افزونه Plex Kodi قبل از شروع پخش رسانه در سرور Plex به دستگاه Kodi ، فقط به پیکربندی کمی نیاز دارد. قبل از مرور کتابخانه های رسانه خود ، باید حساب Plex خود را پیوند دهید.

Plex Kodi Addon - پیکربندی

افزونه Plex Kodi را از قسمت انتخاب کنید اضافات برای راه اندازی افزونه ، روی آن کلیک کنید.

Plex Kodi Addon - پیکربندی

بعد ، روی کلیک کنید ورود برای شروع ارتباط حساب Plex خود با این دستگاه ، دکمه را بزنید.

Plex Kodi Addon - پیکربندی

به کد نمایش داده شده روی صفحه خود توجه داشته باشید ، سپس مرورگر خود را باز کرده و به https://plex.tv/link بروید.

Plex Kodi Addon - پیکربندی

بعد ، هرچند ترجیح می دهید وارد Plex شوید.

Plex Kodi Addon - پیکربندی

سپس كدی را كه توسط افزونه Plex Kodi به شما داده شده تایپ كرده و كليك كنيد ارتباط دادن را فشار دهید تا دستگاه را با حساب خود مرتبط کنید.

Plex Kodi Addon - پیکربندی

یک بررسی سبز را به درستی در ارتباط بودن دستگاه خود مشاهده خواهید کرد.

Plex Kodi Addon - پیکربندی

اکنون Kodi را باز کنید و محتوای Plex خود را روی صفحه نمایش می دهید. افزونه پیکربندی شده و آماده استفاده است.

جریان با Plex Kodi Addon

پخش با افزونه Plex Kodi واقعاً آسان است. مرورگر كتابخانه Plex شباهت بسياري با كدي دارد. می توانید طرح خود را تغییر داده و کتابخانه خود را تغییر داده ، فهرست کرده و محتوای آن را بازی کنید.

Plex Kodi Addon - پخش

تمام ابرداده Plex و آثار هنری تحت پوشش به درستی نمایش داده می شوند. افزونه Plex Kodi از لیست های پخش ، جستجو و پیشنهادات پشتیبانی می کند.

Plex Kodi Addon - پخش

اکنون ، بر روی یک نمایش با چند فصل کلیک کنید. می توانید بین فصول و قسمت ها مرور کنید ، با تصاویر و خلاصه ها کامل شوید.

Plex Kodi Addon - پخش

افزونه دارای یک منوی پخش ویدیوی کامل است و می تواند از طریق یک لیست پخش جابجا شود یا حلقه شود.

Plex Kodi Addon - پخش

افزونه Plex Kodi دارای یک مرورگر اپیزود است و فیلم های غیر تماشایی را علامت گذاری می کند ، بنابراین اگر می خواهید یک نمایش انجام دهید ، پیدا کردن مکان شما آسان است.

اگر در حین پخش باز کنید ، منوی تنظیمات Plex به جای Kodi ظاهر می شود. روشن و خاموش کردن زیرنویس ها آسان است. شما همچنین می توانید به صورت دستی تنظیم کنید کیفیت اگر اتصال شما ضعیف است ، یا تأیید کنید که در حال تماشای یک فیلم با وضوح اصلی آن هستید.

Plex Kodi Addon - پخش

تنظیمات ویدئویی Kodi منوی تنظیمات ویدیوی استاندارد Kodi را نشان می دهد.

گذشته از چند تغییر کوچک ، تماشای فیلم با افزونه Plex Kodi به آسانی تماشای فیلم از کتابخانه شما در Kodi است.

Plex و Kodi یک تیم عالی را تشکیل می دهند

افزونه رسمی Plex Kodi واقعاً جلا و کاربردی است. افزونه Kodi دقیقاً مانند هر دستگاه تلفن همراه دیگر فعال شده و شما می توانید آن را مانند هر مشتری دیگری در سرور Plex مدیریت کنید. اگر نیاز دارید که بتوانید کتابخانه های Plex خود را در Kodi بازی کنید ، راهی آسان تر برای انجام آن وجود ندارد.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

84 − 77 =

Adblock
detector