منطقه 51 IPTV: IPTV منطقه 51 چیست و آیا باید از آن استفاده کنید؟

منطقه 51 به یک سرویس IPTV بسیار محبوب تبدیل شده است. حامیان این سرویس می گویند که صدها کانال فقط با 5 دلار فراهم می کند ، بنابراین چگونه یک شخص می تواند اشتباه کند؟ با این حال ، سؤالاتی در مورد چگونگی استفاده از IPTV در منطقه 51 وجود دارد و اینکه آیا این یک مورد "حقیقت بیش از حد خوب" است یا خیر ، سؤالاتی وجود دارد. در زیر ، آنچه در IPTV منطقه 51 ارائه کرده است را بررسی می کنیم و آیا ارزش ثبت نام برای خدمات را دارد یا خیر.

منطقه 51

منطقه 51 IPTV - خلاصه

ما در مورد جزئیات بیشتر در مورد منطقه 51 در زیر می خواهیم. به طور کلی ، برنامه Area 51 و افزونه Kodi ممکن است خطری را ایجاد کند ، در حالی که این سرویس به طور کلی دارای برخی از سؤالات پاسخ داده شده است ، خصوصاً به دلیل کم هزینه بودن آن در مقایسه با هزینه واقعی تهیه کانالهایی که ارائه می دهد. برخی از خدمات ارائه IPTV با روشی مشابه ، مانند تنظیم تلویزیون و فاب تی وی ، هر دو به دلیل نقض کپی رایت آفلاین شدند. این بدان معنی نیست که منطقه 51 IPTV نیز به همین ترتیب خواهد بود ، اما سوالات زیادی وجود دارد که به دلیل همین شباهت ها وجود دارد.

به همین دلایل ، ما سرویس IPTV منطقه 51 را توصیه نمی کنیم.

کاربران منطقه 51 هنگام استفاده از خدمات باید از امنیت و حریم خصوصی اضافی استفاده کنند ، از جمله اقدامات برای جلوگیری از نظارت ISP ، هک شدن از برنامه نویسان مخرب و سایر تهدیدات امنیتی.

سلب مسئولیت: Comparitech هیچگونه نقض حق چاپ را از جمله پخش جریانی ویدیو از منابع IPTV دزدان دریایی را تأیید یا تشویق نمی کند. لطفاً قوانین ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی محلی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

هشدار: همیشه از سرویس VPN با سرویس IPTV خود استفاده کنید

همه خدمات IPTV خطرات امنیتی و حریم خصوصی را ایجاد می کنند و کاربران باید از این موارد آگاه باشند. اگر از یک سرویس IPTV استفاده می کنید ، ISP شما می تواند اطلاعاتی را که مشاهده می کنید و از کجا آن را پخش می کنید ، وارد کنید. این همچنین می تواند سرعت شما را بر اساس این واقعیت که شما در حال پخش فیلم هستید ، برانید.

اگر از طریق وای فای عمومی از اینترنت استفاده می کنید (به عنوان مثال در کافی شاپ یا سالن ورزشی) ، هکرها می توانند وارد دستگاه شما شوند و کلمات عبور و داده های کارت اعتباری را به سرقت ببرند..

VPN داده هایی را که از طریق سرویس IPTV یا هر وب سایت دیگری که بازدید می کنید ، رمزگذاری می کند و این امر را برای ISP تقریباً غیرممکن می سازد تا بداند چه چیزی را تماشا می کنید یا حتی در حال پخش ویدیو هستید. این باعث می شود رفتار جریان شما به صورت خصوصی حفظ شود ، به کاهش سرعت ضربه و افزایش محافظت در برابر هکرها کمک کند.

از بین تمام VPN های موجود ، ما دریافتیم که ExpressVPN برای کاربران IPTV بهترین است. این برنامه برای اکثر دستگاه های تلویزیونی برنامه دارد ، رعد و برق سریع است و هیچگونه فعالیتی از کاربران را در خود نگه نمی دارد. این وسیله ای عالی برای کاربران IPTV برای محافظت از حریم خصوصی خود هنگام پخش است.

بدون خطر سعی کنید: با برنامه سالانه ExpressVPN 3 ماه رایگان در اینجا دریافت کنید. این معامله شامل ضمانت 30 روزه بدون پرداخت پول به حساب می آید ، بنابراین در صورت عدم رضایت ، بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد.

سرویس IPTV منطقه 51 چیست؟?

منطقه 51 بیش از 500 کانال از طیف گسترده ای از کشورها ، از جمله ایالات متحده ، انگلیس ، هند ، کانادا ، استرالیا ، نیوزیلند ، روسیه ، پاکستان و سایر کشورها ارائه می دهد. از ایالات متحده ، کانال های کابل مانند SYFY ، TBS و truTV دارد. کانال های ورزشی برتر مانند NFL بلیط یکشنبه و NBA Pass؛ و کانال های فیلم مانند Starz و HBO. از انگلیس ، تمام کانالهای BBC و ITV ، Sky News ، Sky Sports و بسیاری دیگر را در اختیار دارد.

هزینه این بسته کل کانال ها فقط 5 دلار در ماه است. این برچسب قیمت 5 دلار شامل امکان پخش همزمان در دو دستگاه به طور همزمان است. دستگاه های اضافی هزینه اضافی دارند.

نرم افزار منطقه 51 فقط در دستگاه های Android قابل اجرا است. هیچ نسخه برای Apple TV ، Roku ، PC ، Mac یا iOS در دسترس نیست. با این وجود یک افزونه Kodi نیز وجود دارد که می تواند برای دسترسی به خدمات در هر دستگاهی که Kodi را اجرا کند ، استفاده شود.

اگر از IPTV منطقه 51 استفاده می کنید?

منطقه 51 سرویسی را انجام می دهد که مشابه سایر سرویس های IPTV که بصورت آفلاین از آن خارج شده اند ، مانند تنظیم تلویزیون ، فاب تی وی و تعداد انگشت شماری از دیگر سرویس می دهد. این سرویس ها به دلیل فعالیت غیرقانونی دزدان دریایی توسط مقامات مختلف متهم شدند. این بدان معنی نیست که منطقه 51 IPTV نیز عملیات خود را با روشی مشابه انجام می دهد. با این حال ، بسیاری از سوالات بی پاسخ وجود دارد.

اول ، به نظر نمی رسد که منطقه 51 به دلیل تعداد کانالهایی که ارائه می دهد شارژ مناسبی برای کاربران می کند. در عوض ، کاربران را صرفاً با توجه به تعداد کاربران دستگاه از آن ، شارژ می کند.

برای بهره برداری از سرویس IPTV ، باید شبکه ها و دارندگان حق چاپ را برای حق پخش مجدد مجدد پرداخت کند. این بدان معناست که تهیه یک بسته کانال بزرگتر برای کاربران هزینه بیشتری برای سرویس دارد. به دلیل این هزینه ، سرویس های IPTV مشهور مانند Sling TV ، DirecTV Now یا fuboTV ، به طور کلی هزینه اشتراک بالاتری را برای بسته های کانال خود دریافت می کنند. این سؤال را ایجاد می کند که چگونه منطقه 51 موفق به ارائه این کانال ها به عنوان کم هزینه شده است در حالی که سایر خدمات شارژ بیشتری دارند.

دوم ، هزینه اشتراک منطقه 51 به قدری کم است که مشخص نیست شرکت در صورت پرداخت هزینه های مجدداً می توانست سود خود را تبدیل کند. به عنوان مثال ، وال استریت ژورنال گزارش داده است که ESPN برای ارائه دهندگان تلویزیون بیش از 6 دلار برای هر مشتری هزینه دارد. از آنجا که منطقه 51 کل بسته خود را با قیمت 5 دلار ارائه می دهد ، این بدان معنی است که سرویس فقط به دلیل حمل ESPN باید 1 دلار برای هر کاربر ضرر کند. کلیه کانالهای دیگری که حمل می کند باعث از دست رفتن بیشتر آن می شود.

البته ممکن است این باشد که منطقه 51 این ضررها را می گیرد. با این حال ، منطقه 51 سؤالات زیادی را بی پاسخ می گذارد و تاکنون تلاشی برای پاسخ به این سؤالاتی که دیده ایم ، نکرده است. ما فکر می کنیم کاربران IPTV باید از این نگرانی ها آگاه باشند ، زیرا منطقه 51 به دلیل از دست دادن پول یا به دلایل دیگر می تواند آفلاین شود.

مسائل امنیتی با منطقه 51

علاوه بر این موارد ، نگرانی های امنیتی و امنیتی قابل توجهی در رابطه با استفاده از منطقه 51 وجود دارد. برای استفاده از منطقه 51 ، کاربران معمولاً نیاز به بارگیری یک نسخه از فایل apk منطقه 51 دارند. با این حال ، یک جستجوی Google برای "منطقه 51 apk" در حال حاضر نتیجه فروشگاه Google Play را ارائه می دهد که هیچ نتیجه ای جز بررسی های منفی و 1 ستاره در رده های برتر ندارد. این بررسی ها می گویند این برنامه جعلی است و در صورت بارگیری دستگاه کاربر هک می شود. علاوه بر این ، توضیحات برنامه ادعا می کند که یک سرویس رایگان است ، که به وضوح درست نیست.

از آنجا که موتورهای جستجو کاربران را به سمت این نتایج نادرست سوق می دهند ، احتمال زیاد وجود دارد که بسیاری از کاربران ضمن تلاش برای یافتن صحیح ، فایلهای مخرب را بارگیری کنند. این می تواند به دستگاه های کاربران آسیب برساند و هزینه و زمان و یا آنها را برای آنها هزینه کند.

اگر بخواهیم یک نسخه معتبر از فایل apk را در وب سایت خود ارسال کنید ، این مشکل را می توان به راحتی حل کرد. با این وجود ، هیچ پیوندی به پرونده apk در صفحه اصلی منطقه 51 وجود ندارد ، و این سرویس هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه کاربران می توانند نسخه رسمی پرونده را پیدا کنند ، در اختیار شما قرار نمی دهد.

کاربران می توانند به جای برنامه Android ، افزونه Kodi را نصب کنند تا منطقه 51 IPTV را مشاهده کنند. با این حال ، این افزونه Kodi فقط با استفاده از یک مخزن شخص ثالث که چندان شناخته شده نیست ، در دسترس است. تا آنجا که می توانیم بگوییم ، این افزونه Kodi توسط شخصی غیرمجاز با منطقه 51 ساخته شده است.

اگر می خواهید برخی خدمات جایگزین IPTV را که امن تر و قابل اعتماد تر هستند بدانید ، در زیر بیشتر بخوانید.

گزینه های دیگر برای منطقه 51 برای تلویزیون زنده

در اینجا گزینه های دیگری برای سرویس 51 IPTV منطقه 51 ارائه شده است. همه خدمات زیر برنامه های رسمی را در وب سایت های خود و یا در فروشگاه های رسمی سیستم عامل (فروشگاه Google Play ، فروشگاه تلویزیون آمازون آمازون ، فروشگاه اپل تی وی و غیره) ارائه می دهند. علاوه بر این ، این برنامه ها دارای رتبه بندی بالایی ، بررسی مثبت کاربران و شکایت شناخته شده از بدافزار یا سایر مشکلات امنیتی نیستند.

FuboTV

fubo tv 2

FuboTV یک سرویس IPTV است که به طور خاص با هدف طرفداران ورزش انجام می شود. این شرکت بیش از 70 کانال را در بسته اصلی 44.99 دلار در ماه خود حمل می کند. این شامل Fox Sports South ، Fox Sports جنوب شرقی است,

FS1 ، شبکه ورزشی BeIN ، CBS Sports ، کانال تاریخ ، شبکه USA ، Sundance TV ، Fox Business ، FUSE ، POP و بسیاری دیگر.

علاوه بر این بسته اصلی ، fuboTV همچنین دارای یک بسته "International Sports Plus" با پنج کانال اضافی (Fox Soccer Plus ، GolTV English، GolTV Spanish، Tyc Sports، Motorsport.tv) ، بسته ای "fubo Cycling" با همین کانالهای مشابه به علاوه fubo دوچرخه سواری ، یک بسته "Sports Plus" با 21 کانال ورزشی اضافی ، و بسته "Adventure" برای علاقه مندان به فضای باز. هزینه این بسته ها از 5 دلار تا 12 دلار اضافی در هر ماه متغیر است. 9 کانال کانال Showtime نیز با قیمت 10/99 دلار در هر ماه در دسترس هستند.

این برنامه دارای برنامه های Roku ، Apple TV ، Amazon Fire TV و Android TV است. FuboTV همچنین روی هر دستگاهی که دارای یک مرورگر وب است اجرا خواهد شد.

از اعتبار ورود به سیستم fuboTV می توان برای باز کردن محتوا از برنامه های مرتبط با هر کانالی که در آن مشترک هستید استفاده کرد. به عنوان مثال ، بسته اصلی به شما امکان می دهد محتوای برتر را از برنامه های History Channel و USA Network باز کنید. این یک مزیت بارز برای استفاده از fuboTV در منطقه 51 است زیرا منطقه 51 محتوای تقاضا را ندارد.

FuboTV به مدت هفت روز یک آزمایش رایگان ارائه می دهد و ماه اول برای مشترکین جدید 5 دلار از قیمت معمولی خارج است.

تلویزیون زنجیر

تیغه تلویزیون 2

Sling TV سرویس IPTV است که با هدف کاربرانی که می خواهند چند کانال انتخابی با قیمت پایین داشته باشند. این دو بسته اساسی را ارائه می دهد که برای مخاطبان مختلف تأمین می شود. Sling برای کاربرانی که می خواهند کانال های ESPN و Disney را دارند ، بسته ای به نام "Sling Orange" را ارائه می دهد که دارای ESPN 1-3 ، کانال دیزنی و 28 کانال کابلی دیگر در ایالات متحده است. برای کاربرانی که کانال های NBC را می خواهند ، Sling بسته ای به نام "Sling Blue" را ارائه می دهد که شامل NBC On-تقاضا ، NBC Sports ، ایالات متحده ، SYFY و 38 کانال دیگر است..

صرف نظر از اینکه کدام بسته اصلی انتخاب شده است ، هزینه فقط 25 دلار در ماه است. کانال های اضافی به عنوان بخشی از بسته های الحاقی ارائه می شوند که در هر ماه 5 تا 10 دلار دیگر هزینه دارند. به عنوان مثال ، بسته Comedy Extra MTV ، MTV2 ، Paramount Network ، CMT ، Logo ، Revolt، GSN و TV Land را با قیمت 5 دلار در هر ماه ارائه می دهد ، و بسته "Kids Extra" Nicktoons ، TeenNick ، ​​Boomerang و BabyTV را ارائه می دهد. با همان 5 دلار اضافی در هر ماه.

Sling TV برنامه هایی برای Apple TV ، Roku ، Amazon Fire TV ، Android TV ، پخش کننده AirTV و تلفن ها و تبلت های اندرویدی دارد. علاوه بر این ، می توان از آن در هر دستگاهی که مرورگر وب دارد استفاده کرد. مانند fuboTV (فوق) ، تلویزیون Sling می تواند برای باز کردن محتوای درخواستی از برنامه های کانال های تلویزیونی مانند ایالات متحده ، SYFY ، تاریخ و غیره استفاده شود..

زومو

xumo tv

Xumo یک سرویس IPTV رایگان است که کانالهای جریان را با ضرب و شتم فیلم ها از وب سایت های شبکه ایجاد می کند. بیش از 100 کانال در این سرویس وجود دارد ، از جمله CBSN ، MSNBC ، Fail Army ، The Pet جمع ، تلویزیون TV ، هوپلا کییدز ، Sports Illustrated ، Futurism و موارد دیگر.

Xumo برنامه هایی برای دستگاه های iOS و Android (از جمله Android TV و Nvidia Shield) دارد. برنامه Android با دستگاه آمازون آمازون قابل اجرا است ، اما ابتدا باید با استفاده از Downloader یا یک برنامه مدیر فایل ، "sideloaded" شود.

USTVnow

ustvnow_guide

USTVnow یک سرویس IPTV با هدف ارتش ایالات متحده مستقر در خارج از کشور است. این بسته رایگان را ارائه می دهد که شامل وابسته ترین نیویورک از کلیه کانالهای شبکه ایالات متحده: NBC ، ABC ، ​​CBS ، Fox ، PBS ، The CW و My 9. با قیمت 29 دلار در ماه ، 18 کانال اضافی از جمله AMC را ارائه می دهد. ، Discovery ، Fox News ، FX ، National Geographic ، Nickelodeon ، TLC و دیگران.

USTVnow برنامه هایی برای Roku و Apple TV دارد. همچنین با استفاده از یک مرورگر وب قابل اجرا است. هیچ برنامه Android TV یا Amazon Fire TV برای USTV Now در دسترس نیست ، اما بسیاری از کاربران Android / Fire TV برای مشاهده برنامه نویسی خود به Kodi متکی هستند..

بهترین خدمات در صورت تقاضا برای استفاده با IPTV

اگرچه خدمات IPTV فوق العاده برای تماشای تلویزیون زنده عالی کار می کنند ، شما ممکن است گاهی بخواهید فیلم یا نمایش هایی را مشاهده کنید که به طور مستقیم در دسترس نیستند یا حتی در برنامه های رایگان شبکه ها نیستند. در اینجا چند برنامه عالی وجود دارد که می توانید برای به دست آوردن محتوای درخواستی حتی بیشتر از آنها استفاده کنید.

پاپ کورنفلیکس

پاپ کورنفلیکس

Popcornflix یک سرویس ویدئویی با تقاضای رایگان است که توسط Screen Media Ventures ایجاد شده است. این فروشگاه ، فهرست گسترده ای از فیلم ها ، از جمله فیلم های ترسناک ، درام ، فيلمبرداری ، عاشقانه ، راز ، وسترن ، فيلم های خانوادگی و ژانرهای دیگر فیلم را ارائه می دهد. چند عنوان قابل توجه درج شده است دختری با خال کوبی اژدها, زودیاک, کوتاه مدت 12, شکار برای اکتبر سرخ, دانشکده راک, و The Amityville Terror.

Popcornflix در Roku ، Apple TV ، Amazon Fire TV و از طریق مرورگر وب در رایانه شخصی ، Mac یا دستگاه همراه قابل دسترسی است..

تلویزیون توبی

شب فیلم تلویزیونی توبی

تلویزیون توبی یکی از بزرگترین کاتالوگ های هر سایت ویدیویی در صورت تقاضا ، که با نتفلیکس رقابت دارد. این پشتیبانی از آگهی است و به هزینه اشتراک نیاز ندارد. در صورت استفاده از نسخه Kodi از برنامه ، می توان از آن تبلیغات دور زد. 

این فیلم هزاران فیلم در ژانرهای مختلفی از جمله فیلمهای زبان خارجی ، کلاسیک های فرقه ، فیلمهای ایندی ، هنرهای رزمی ، تریلرها ، عاشقانه ، علمی تخیلی و فانتزی و بسیاری موارد دیگر پخش شده است. كتابخانه گسترده آن شامل وین جهانی 2, خطر پاک و موجود است, بادگیرها, راهزنان, مرکز تجارت جهانی, هتل رواندا, دختران نشان می دهد, تعقیب امی, و بسیاری از عناوین محبوب دیگر.

تلویزیون توبی همچنین دارای مجموعه گسترده ای از برنامه های تلویزیونی از جمله سلسله اردک, خون گرگ, منطقه مرده, پرونده های پزشکی قانونی, و بیشتر.

این سرویس در اکثر سیستم عامل های تلویزیون ، تلفن همراه و رایانه های شخصی قابل دسترسی است. همچنین دارای کتابخانه های محتوای مختلف در ایالات متحده ، انگلیس و کانادا است ، اما می توانید از VPN برای دور زدن محدودیت های محتوای جغرافیایی آن استفاده کرده و به کتابخانه کامل مطالب موجود دسترسی پیدا کنید..

ترك

ترقه

Crackle یک سرویس تلویزیونی مورد نیاز متعلق به Sony است. این فیلم صدها فیلم و نمایش دارد که اکثر آنها از کیفیت بالایی برخوردار هستند. عناوین قابل توجه عبارتند از: Talladega Nights: Ballad of Ricky Bobby, یو پی اس های بزرگ, روبوتک, Terminator: The Sarah Connor Chronicles, رزیدنت ایول: قصاص, و گودزیلا (1998) در میان بسیاری دیگر.

Crackle در اکثر سیستم عامل های تلویزیون ، دستگاه های تلفن همراه و رایانه های شخصی از جمله Roku ، Amazon Fire TV ، Apple TV ، Android و iOS در دسترس است.

به دلیل تعداد زیاد تبلیغات ، توصیه می کنیم از افزونه Kodi برای Crackle استفاده کنید که تبلیغات را برای شما کم می کند..

چشم انداز

بیننده

Viewster یک سرویس VOD مستقر در سوئیس است که در زمینه بازی و محتوای انیمه تخصص دارد. برخی از عناوین مشهور آن شامل Maricraft, دبیرستان Cromartie, Street Fighter: The New Challengers, و زندگی Beckii.

Viewster در Roku ، Apple TV ، Amazon Fire TV ، Android ، iOS و در یک مرورگر وب موجود است.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

57 − = 50

Adblock
detector