نحوه تنظیم IPTV در Perfect Player

پخش کننده IPTV کامل

هشدار: همیشه از VPN با IPTV استفاده کنید

قبل از شروع استفاده از خدمات IPTV ، مهم است که برای محافظت از حریم شخصی خود اقدام کنید.

ISP شما می تواند داده های IPTV شما را از طریق شبکه خود ارسال یا دریافت کند. این بدان معنی است که ISP شما می تواند آنچه را نشان می دهد یا فیلم هایی که تماشا می کنید و از کجا آنها را پخش می کنید ، وارد کنید. همچنین می تواند سرعت اینترنت شما را بر اساس این واقعیت که شما در حال پخش ویدیو هستید ، شلیک کند. علاوه بر این ، اگر از Wi-Fi عمومی استفاده می کنید ، هکرهایی که شبکه شما را به اشتراک می گذارند می توانند به راحتی رمزهای عبور ، اطلاعات کارت اعتباری و سایر اطلاعات شخصی که از طریق اینترنت ارسال می کنید را مشاهده کنند.

یک VPN داده های شما را رمزگذاری می کند ، و این را برای هکرها ، ISP یا هر شخص دیگری نمی داند که چه کاری انجام می دهید. این رفتار خصوصی شما را دقیقاً حفظ می کند: خصوصی.

همه VPN برای کاربران IPTV مناسب نیست. بیشتر برنامه ها برای دستگاه های تلویزیونی ندارند و بسیاری از آنها برای پخش ویدئوی HD خیلی کند هستند. ExpressVPN برنامه ای برای Amazon Fire Stick ، ​​Nvidia Shield ، Android TV و Odroid دارد. علاوه بر این ، ما متوجه شده ایم که یکی از سریعترین و امن ترین VPN در اطراف است.

بدون خطر سعی کنید: با برنامه سالانه ExpressVPN 3 ماه رایگان در اینجا دریافت کنید. این معامله شامل ضمانت 30 روزه بدون پرداخت پول به حساب می آید ، بنابراین در صورت عدم رضایت ، بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد.

سلب مسئولیت: Comparitech هیچگونه نقض حق چاپ را از جمله پخش جریانی ویدیو از منابع IPTV دزدان دریایی را تأیید یا تشویق نمی کند. لطفاً قوانین ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی محلی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

نحوه نصب Perfect Player

قبل از راه اندازی Perfect Player برای کار با سرویس IPTV ، باید آن را بارگیری و نصب کنید. در حال حاضر ، Perfect Player فقط برای دستگاه های اندرویدی در دسترس است. دستورالعمل نصب آن بسته به نوع دستگاه اندرویدی شما متفاوت خواهد بود.

در اینجا نحوه نصب Perfect Player در تلفن Android ، رایانه لوحی یا جعبه تلویزیون و همچنین در نسل 1 ، 2 یا 3 آمازون TV TV / Stick ارائه شده است..

جعبه تلویزیون ، تلفن یا رایانه لوحی Android

اگر دارای یک تلفن Android ، رایانه لوحی یا جعبه Android TV با دسترسی به Google Play هستید ، نصب کامل پخش کننده ساده است. فقط کافی است برنامه Google Play خود را باز کنید و جستجو کنید پخش کننده کامل. این دارای یک آرم آبی سبز است و توسط نرم افزار Niklabs تهیه شده است. همچنین می توانید از طریق دستگاه خود روی این پیوند کلیک کنید تا مستقیم به آنجا بروید.

وقتی وارد صفحه Perfect Player در فروشگاه Google Play شدید ، فقط کلیک کنید نصب آن را بر روی دستگاه خود نصب کنید.

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای جعبه های Android

Amazon Fire TV / Stick (نسل 1 و 2)

قبلاً نصب آن بر روی تلفن آندروید همانند نصب آسان پخش کننده بر روی TV Fire بود. با این حال ، آمازون اخیراً Perfect Player را از فروشگاه اپلیکیشن آمازون خارج کرده و نصب آن را دشوارتر کرده است. برای بدتر شدن امور ، نرم افزار Niklabs یک فایل apk از برنامه را در وب سایت خود ارائه نمی دهد.

با وجود این مشکل ، نصب نرم افزارهای پخش کننده Perfect Player در تلویزیون 1 یا 2 آمازون آمازون با استفاده از تلفن یا رایانه لوحی اندرویدی هنوز نسبتاً ساده است. در اینجا دستورالعمل نحوه انجام این کار آورده شده است:

  • در تلفن یا رایانه لوحی Android خود ، گزینه را باز کنید فروشگاه Google Play برنامه
  • جستجو و نصب کنید پخش کننده کامل
  • جستجو و نصب کنید Apps2Fire
  • در دستگاه تلویزیون آمازون آمازون خود ، به بروید تنظیمات → دستگاه → گزینه های برنامه نویس. روشن کن برنامه ها از منابع ناشناخته و اشکال زدایی ADB
  • دکمه پشت را بزنید تا از گزینه های توسعه دهنده خارج شوید و دوباره وارد سیستم شوید دستگاه منو. از آنجا انتخاب کنید در باره
  • بنویسید آدرس آی پی برای دستگاه تلویزیون آمازون آمازون خود
  • در تلفن یا رایانه لوحی Android خود ، باز کنید Apps2Fire. لیست عمودی از برنامه ها را در قسمت پایین صفحه و یک منوی افقی در قسمت بالا مشاهده خواهید کرد.
  • انگشت خود را به سمت چپ بکشید تا سمت راست منو دیده شود. انتخاب کنید برپایی
  • آدرس IP TV Amazon Fire خود را وارد کنید
  • انگشت خود را به سمت راست بکشید و دوباره سمت چپ منو را آشکار کنید. انتخاب کنید برنامه های محلی
  • از لیست برنامه ها Perfect Player را انتخاب کنید. ظرف دو یا دو دقیقه روی TV TV شما نصب می شود

آمازون / تلویزیون استیک آمازون (نسل 3)

از زمان محبوب شدن Apps2Fire ، آمازون برای جلوگیری از استفاده از آن حرکت کرده است. کاربران با مدل های جدیدتر دستگاه های Fire TV متوجه شده اند که Apps2Fire پیام خطایی را ایجاد می کند که می گوید: "اتصال به Fire TV انجام نشد. آیا در حال اجرا است و آیا آدرس IP صحیح است؟ " در نتیجه امکان استفاده از روش قبلی برای نصب Perfect Player در دستگاه های TV TV Fire 3 وجود ندارد.

صرف نظر از این ، شما هنوز هم می توانید Perfect Player را در نسل 3 آمازون آمازون TV Fire یا Fire Stick نصب کنید. تنها گرفتن این است که شما هم به تلفن Android یا رایانه لوحی نیاز دارید و شخصی برای انجام این کار در اینجا نحوه نصب Perfect Player در نسل 3 / Amazon Fire TV / Stick آورده شده است:

 • از طریق تلفن یا رایانه لوحی Android خود ، موارد را باز کنید فروشگاه Google Play برنامه
 • جستجو و نصب کنید پخش کننده کامل
 • جستجو و نصب کنید MyAppSharer
 • MyAppSharer را باز کنید. لیستی از برنامه های نصب شده در دستگاه Android خود را مشاهده خواهید کرد
 • انتخاب کنید پخش کننده کامل
 • بر روی نماد در گوشه پایین سمت راست که به نظر می رسد سه خط با نقاط در انتهای مرتبط با هم باشد ، ضربه بزنید. چند ثانیه طول خواهد کشید تا MyAppSharer یک فایل apk برای Perfect Player ایجاد کند
 • روش "اشتراک گذاری" (با خودتان) را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید. ما دریافتیم که ارسال ایمیل فایل apk به خودمان و سپس استفاده از رایانه شخصی برای بارگیری آن از طریق ایمیل بهترین کار را داشته است. اما اگر می توانید "صادرات به کارت sd" را برای کار دریافت کنید ، باید ساده تر از ایمیل باشد
 • هنگامی که پرونده apk را در رایانه شخصی خود گرفتید ، Fire TV / Stick خود را از تلویزیون و پریز برق جدا کنید. با استفاده از کابل USB دستگاه TV Fire ، آن را به رایانه خود وصل کنید
 • صبر کنید تا درایور دستگاه ویندوز یا Mac OSX بارگیری شود. پس از اتمام ، محل پرونده را باز کنید و آن را روی TV TV بکشید و رها کنید
 • Fire TV / Stick را از آن جدا کنید و دوباره آن را به پریز برق و تلویزیون وصل کنید
 • هنگامی که برنامه تلویزیونی Fire TV شروع به کار کرد ، به آن بروید تنظیمات → دستگاه → گزینه های برنامه نویس. روشن کن برنامه ها از منابع ناشناخته و اشکال زدایی ADB
 • به دنبال برنامه ای بنامید اکسپلورر فایل ES. این برنامه را نصب کنید
 • بارگذاری فایل پرونده اکسپلورر. کلیک حافظه داخلی
 • به محلی که پرونده را ذخیره کرده اید بروید و روی آن کلیک کنید
 • وقتی ES File Explorer از شما سؤال می کند که با این فایل چه کاری باید انجام دهید ، کلیک کنید نصب. پخش کننده کامل باید طی چند ثانیه نصب شود

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای Firestick

نحوه تنظیم IPTV در Perfect Player

پس از نصب Perfect Player ، زمان آن فرا رسیده که آن را با سرویس IPTV خود تنظیم کنید. ابتدا اسناد پشتیبانی سرویس IPTV خود را جستجو کنید و URL M3U و EPG URL را پیدا کنید. برخی از خدمات IPTV به دلیل نداشتن راهنماهای برنامه الکترونیکی ، URL های EPG ندارند. اگر سرویس شما یکی از این موارد است ، کافیست URL M3U را پیدا کنید. برای استفاده از Perfect Player یک URL M3U لازم است ، بنابراین اگر سرویس شما یکی از آنها را ارائه نمی دهد ، شما نمی توانید از پخش کننده های کامل برای تماشای کانال های خود استفاده کنید.

اکنون که این اطلاعات را دارید ، Perfect Player را باز کنید. صفحه اصلی کنترل را با دکمه های بازی و توقف و موارد دیگر مشاهده خواهید کرد. مکان نما را تمام راه را به راست بکشید تا برجسته شود نماد چرخ دنده. برای باز کردن این نماد کلیک کنید تنظیمات صفحه نمایش.

پخش کننده کامل 2

با باز شدن صفحه تنظیمات ، لیستی از گزینه ها از جمله "عمومی" ، "GUI" ، "پخش" و "باز کردن نسخه کامل" را مشاهده خواهید کرد. عمومی برای باز کردن منوی تنظیمات عمومی.

نحوه تنظیم IPTV در Perfect Player

اکنون کلیک کنید لیست پخش (مسیر URL یا پرونده) و url M3U خود را در کادر ارائه شده وارد کنید.

پخش کننده کامل X

اگر بیش از یک سرویس IPTV دارید ، ممکن است بخواهید نامی را برای این سرویس تهیه کنید تا مجبور نشوید آن را با دیگران مخلوط کنید. در این حالت ، مکان نما را به سمت خود منتقل کنید نام (اختیاری) و یک نام مناسب برای خدمات تایپ کنید.

وقتی وارد URL M3U و نام (اختیاری) شوید ، کلیک کنید خوب برای بستن کادر گفتگو اگر URL EPG دارید ، کلیک کنید EPG (URL یا مسیر پرونده) و آن اطلاعات را وارد کنید ، سپس کلیک کنید خوب از نو.

حالا دکمه برگشت را کلیک کنید تا دوباره به صفحه کنترل اصلی Perfect Player بازگردید. باید پیامی را ببینید که می گوید "به روز رسانی" است. چند ثانیه صبر کنید تا منوی کانال شما در پخش کننده کامل بارگیری شود.

پخش کننده کامل 5

راه اندازی یک سرویس IPTV با پخش کننده کامل.

با جستجوی سریع Google باید بتوانید به لیست های URL های رسمی که می توانید به برنامه Perfect Player خود وصل کنید دسترسی پیدا کنید. این پیوندها به طور مکرر تغییر می کنند ، بنابراین ممکن است لازم باشد پیوندهایی را که با برنامه خود جفت کرده اید به طور مرتب به روز کنید.

نحوه ایجاد لیست کانال IPTV خود (پرونده M3U)

برای ایجاد لیست کانال IPTV خود ، با باز کردن یک برنامه متنی ساده مانند Notepad یا TextEdit شروع کنید. # EXTM3U را در بالای سند تایپ کنید. در بقیه سند ، برای هر کانال مورد نظر در لیست ، یک لینک m3u8 را لیست کنید. این پیوندهای m3u8 را می توان در تالارهای IPTV و وب سایتهای گرا IPTV یافت ، و ما تعدادی از آنها را برای شروع کار در زیر لیست خواهیم کرد..

پس از اتمام ، سندی خواهید دید که چیزی شبیه به این است.

لیست کانال iptv

پرونده را ذخیره کنید. اکنون یک مرورگر را باز کرده و به pastebin.com بروید. در زمینه ای که می گوید خمیر جدید, محتویات فایل متنی خود را برش داده و جای گذاری کنید.

pastebin 2

به پایین بروید و فشار دهید خمیر جدید ایجاد کنید دکمه.

pastebin 3

اگر پاسخی دریافت کردید که می گوید: "رب شما باعث شده است که فیلتر شناسایی اسپم خودکار ما را به وجود آورد ،" captcha را پر کنید و کلیک کنید ارسال. اکنون باید پیامی دریافت کنید که می گوید "رب مهمان شما ارسال شده است".

pastebin 4

URL را در بالای صفحه کپی کرده و در جایی ایمن ذخیره کنید. این آدرس اینترنتی لیست جدید کانال IPTV است که شما به تازگی ایجاد کرده اید. اکنون می توانید این URL را در قسمت "لیست پخش (URL یا مسیر پرونده)" در Perfect Player وارد کنید تنظیمات → کلی برای شروع تماشای سرویس IPTV جدید خود.

خیلی کاره؟ این گزینه های پخش کننده برتر را امتحان کنید

استفاده از پخش کننده کامل از یک تجربه تماشای تلویزیون کامل فاصله دارد. اگر متوجه شدید که تلاش زیادی در تنظیم و استفاده از Perfect Player وجود دارد ، سعی کنید برخی از این گزینه های جایگزین تلویزیون زنده را امتحان کنید.

FuboTV

Fubo TV 3

FuboTV یک سرویس IPTV با هدف طرفداران ورزش است ، اگرچه بسیاری از کانال های غیر ورزشی نیز دارد. این شرکت بیش از 80 کانال از جمله NBCSN ، NFL Network ، NBA TV ، ایالات متحده آمریکا ، FX ، SYFY و بسیاری دیگر را ارائه می دهد. یک دوره آزمایشی رایگان برای هفت روز اول در دسترس است و ماه اول خدمت با تخفیف 5 دلاری ارائه می شود. قیمت هر ماه پس از اول 44.99 دلار است.

تنظیم fuboTV ساده است. فقط برنامه های دستگاه های تلفن همراه Roku ، Apple TV ، Amazon Fire TV ، Android TV یا Android یا iOS را بارگیری کنید. اگر می خواهید کانال های خود را بر روی رایانه شخصی تماشا کنید ، با استفاده از یک مرورگر وب استاندارد به وب سایت fuboTV وصل شوید.

علاوه بر کانالهای تلویزیونی زنده ، می توانید از ورود fuboTV خود نیز برای تماشای محتوای درخواستی از History Channel ، AMC ، FX ، HGTV و سایر کانالهایی که دریافت می کنید استفاده کنید. این یک مزیت مشخص برای استفاده از fuboTV نسبت به بیشتر خدمات IPTV است ، زیرا این سرویس ها معمولاً محتوای تقاضا را ارائه نمی دهند.

USTVnow

USTVnow 3

USTVnow هر دو سرویس IPTV رایگان و باکیفیت با هدف ارتش ایالات متحده مستقر در خارج از کشور ارائه می دهد ، اما هرکسی می تواند با ارائه یک نام و آدرس ایمیل یک حساب کاربری ایجاد کند. بسته تلویزیونی رایگان شامل وابسته ترین نیویورک از شبکه های مهم پخش آمریکا: NBC ، ABC ، ​​CBS ، Fox ، PBS ، The CW و My 9. بسته حق بیمه 18 کانال دیگر را به این موارد اضافه می کند از جمله ایالات متحده ، Fox News ، کمدی. مرکزی ، تاریخ ، طول عمر و دیگران با هزینه 29 دلار در ماه.

تنظیم USTVnow شما را ملزم به بارگیری برنامه رسمی روکو یا اپل تی وی ، تماشای مرورگر وب یا استفاده از افزونه USTVnow Kodi می کند. صرف نظر از کدام یک از این روشها استفاده می کنید ، تنظیم USTVnow به طور قابل توجهی ساده تر از استفاده از Perfect Player است.

Pluto.tv

پلوتو تی وی 2

Pluto.tv یک سرویس IPTV رایگان با بیش از 100 کانال از جمله CBSN ، Bloomberg ، Anime All Day ، DramaFever ، تور جهانی پوکر و بسیاری دیگر است. برای تنظیم Pluto.tv در دستگاه خود ، به سادگی با استفاده از یک مرورگر وب متصل شوید یا برنامه رسمی دستگاه های تلفن همراه Roku ، Amazon Fire TV ، Apple TV یا Android یا iOS را بارگیری کنید..

زومو

xumo tv 2

Xumo یکی دیگر از سرویس های IPTV رایگان مشابه Pluto.tv است. این برنامه بیش از 140 کانال از جمله Sports Illustrated ، MMAjunkie ، TMZ ، People TV ، TYT Network ، Time ، CNET ، Wired ، Vogue ، Light Cooking ، South Living و بسیاری دیگر را ارائه می دهد. Xumo TV برنامه ای برای Android ، iOS و Roku دارد. برای تماشای یک دستگاه تلویزیون آمازون آمازون ، مرورگر Silk را برای Fire TV بارگیری کنید ، سپس آن را باز کرده و به xumo.tv بروید..

تلویزیون زنجیر

Sling TV 3

Sling TV یک سرویس IPTV باکیفیت است که با هدف کاربرانی که می خواهند فقط با چند کانال کابلی قیمت پایین داشته باشند. این دو بسته اساسی ارائه می دهد: Sling Blue و Sling Orange.

Sling Blue کانالهای 40+ را با قیمت 25 دلار در ماه ارائه می دهد ، از جمله FS1 ، FX ، Bravo ، National Geographic ، شبکه کاریکاتور و سایر موارد. برای پایین نگه داشتن هزینه بسته ، Sling Blue شامل ESPN و دیزنی نیست. Sling نارنجی ESPN 1-3 و Disney را ارائه می دهد اما تعداد کانال های کمتری در کل دارد: به جای 40+ بیش از 30 کانال. Sling Orange هزینه های مشابه Sling Blue را دارد.

مانند fuboTV ، می توانید از ورود به سیستم Sling TV خود برای باز کردن محتوای درخواستی از کانالهایی که دریافت می کنید استفاده کنید.

برای راه اندازی Sling TV ، برنامه رسمی دستگاه های تلفن همراه Roku ، Amazon Fire TV ، Apple TV ، Windows PC ، Mac یا Android یا iOS را بارگیری کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

89 − 84 =

Adblock
detector