Kodi Solutions IPTV: راه حلهای Kodi چیست؟ آیا IPTV بعدی شماست؟

Kodi Solutions IPTV در بین مشتریانی که مایل به جلوگیری از قیمت بالای خدمات تلویزیون کابلی و ماهواره ای هستند ، محبوب شده است. به نظر می رسد با مجموعه ای از کانال ها از سراسر جهان با هزینه تنها 5 دلار در هر ماه ، قیمت بسیار خوبی به نظر می رسد. اما بسیاری تعجب می کنند که Kodi Solutions می تواند در حالی که کانال های زیادی را با چنین قیمت کم ارائه می دهد ، در تجارت باقی بماند.

Kodi Solutions IPTV

Kodi Solutions IPTV به طور خلاصه

ما در زیر در مورد جزئیات بیشتری در مورد راه حل های Kodi خواهیم پرداخت ، اما در اینجا سریع به آنچه شما نیاز دارید بدانید خواهیم پرداخت: Kodi Solutions IPTV بسیار ارزان است ، اما برنامه های آن فقط از منابع شخص ثالث قابل بارگیری است و ممکن است دارای مشکلات امنیتی باشد. علاوه بر این ، Kodi Solutions کانال های متنوعی را ارائه می دهد ، اما در اینجا مشخص نیست که چگونه این سرویس قادر به ارائه کانالهای خود با هزینه کم است و در عین حال پرداخت شبکه های هزینه بازپرداخت گاه به گاه گران مانند ESPN نیز اغلب شارژ می شود..

برنامه Kodi Solutions نیز برای استفاده کمی خطرناک است. مشترکین با اتکا به آن ، باید اقدامات بیشتری را برای محافظت از خود در برابر فعالیت های مخرب احتمالی از برنامه ، تعویق افتادن ISP و سرعت زیاد ، حملات هکرها و سایر مشکلات حریم خصوصی و امنیتی انجام دهند..

سلب مسئولیت: Comparitech هیچگونه نقض حق چاپ را از جمله پخش جریانی ویدیو از منابع IPTV دزدان دریایی را تأیید یا تشویق نمی کند. لطفاً قوانین ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی محلی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

هشدار: همیشه از سرویس VPN با سرویس IPTV خود استفاده کنید

خطرات امنیتی خاصی برای استفاده از خدمات IPTV وجود دارد. به عنوان مثال ، ISP شما می تواند تمام رفتارهای آنلاین شما ، از جمله برنامه هایی که مشاهده می کنید و از کجا آنها را پخش می کنید ، وارد شوید. سپس می تواند این اطلاعات را به اشخاص ثالث بفروشد ، مادامی که اولین بار از طریق ایمیل شما را از این تغییر در توافق نامه خدمات خود مطلع کند. اگر ISP شما هک شده باشد ، می توانید این اطلاعات را به سرقت برده و اطلاعات شخصی درباره شما را به جهانیان نشان دهد.

اگر ISP شما می داند که در حال پخش ویدئو هستید ، ممکن است سرعت اینترنت شما را نیز ذخیره کند تا پهنای باند را ذخیره کند.

به همین دلایل ، همیشه هنگام استفاده از خدمات IPTV باید از VPN استفاده کنید. VPN داده های ارسال شده و دریافت شده از سرویس IPTV یا هر وب سایت دیگر را رمزگذاری می کند ، فعالیت آنلاین خود را خصوصی نگه می دارد و شما را از گشودن ISP ها و هکرها محافظت می کند..

ما چندین سرویس VPN را آزمایش کرده ایم و دریافتیم که ExpressVPN سریعترین و امن ترین است. این برنامه برای دستگاه های تلویزیونی ، رایانه های شخصی ، تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی در دسترس است. دارای بیش از 140 سرور در 90+ کشور است. این هیچ سابقه ای ندارد. این یک راه عالی برای حفظ خصوصیات و ایمن بودن فعالیت جریان شماست.

بدون خطر سعی کنید: با برنامه سالانه ExpressVPN 3 ماه رایگان در اینجا دریافت کنید. این معامله شامل ضمانت 30 روزه بدون پرداخت پول به حساب می آید ، بنابراین در صورت عدم رضایت ، بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد.

سرویس IPTV Kodi Solutions چیست؟?

Kodi Solutions IPTV صدها کانال تلویزیونی ، از جمله کانالهایی از ایالات متحده (بلومبرگ ، براوو ، حیوانات سیاره ، ESPN ، فاکس اسپرت ، و غیره) ، انگلستان (BBC One ، iTV ، Sky ONE ، SSHD Premier League و دیگران) ، هند را ارائه می دهد. ، فرانسه ، بنگلادش ، آلمان ، کانادا (CBC مونترال ، کمدی گلد ، Sportsnet یک و دیگران) ، پاکستان ، ارمنستان و پرتغال.

همچنین دارای کانال های فیلم های برتر (HBO ، Cinemax) و کانال های ورزشی (MLB Extra Innings ، NFL Pass ، NBA Pass و غیره).

بسته شروع Kodi Solutions 5 دلار در ماه برای یک جریان واحد در یک دستگاه هزینه دارد. برای پخش همزمان به سه دستگاه ، هزینه 8 دلار در ماه است. شما می توانید راه حل های Kodi را روی 5 دستگاه به طور همزمان با 10 دلار در ماه پخش کنید.

برنامه Kodi Solutions منو دارد که دسته هایی از جمله ایالات متحده - سرگرمی ، انگلستان - سرگرمی ، ایالات متحده - فیلم و سایر موارد را ارائه می دهد. 

برنامه Kodi Solutions فقط برای دستگاه های Android در دسترس است. نمی توان آن را بر روی رایانه های شخصی ، Mac ، iPhone ، iPad یا Roku اجرا کرد. با این وجود یک افزونه Kodi برای این سرویس در دسترس است که به شما امکان می دهد از هر دستگاهی که قادر به اجرای Kodi باشد ، جریان پیدا کنید.

باید از Kodi Solutions IPTV استفاده کنید?

با توجه به هزینه کم خدمات و تعداد زیادی کانال ، سوالات زیادی درمورد اینکه چگونه Kodi Solutions IPTV قادر به ماندن در تجارت است ضمن پرداخت هزینه های حمل بار گاه به گاه مورد نیاز شبکه ها. برخی از خدمات مشابه Kodi Solutions IPTV ، مانند Fab TV و برخی دیگر ، پس از طرح دعاوی ادعا شده مبنی بر عدم پرداخت این هزینه های حمل ، آفلاین شدند. در مورد Fab ، حتی توصیه شده است که کاربران آن درخواست خود را انجام ندهند یا ممکن است به دلیل غیرقانونی بودن خدماتشان با عواقب قانونی روبرو شوند. 

راه حل های kodi iptv fab iptv

هیچ راهی برای دانستن این موضوع در مورد Kodi Solutions IPTV نیز وجود ندارد. با این حال ، حقایقی در مورد این سرویس برای هر کسی که علاقمند به ثبت نام باشد در نظر گرفته شده است.

بیشترین خدمات قانونی IPTV حداقل 25 دلار برای یک بسته کانال که شامل هیچ فیلم حق بیمه و کانال های ورزشی نیست ، شارژ می شوند. برای دریافت بسته ای با کلیه کانال های فیلم و ورزش ، از جمله HBO ، Showtime ، Cinemax ، MLB Extra Innings ، NBA Pass و سایر موارد ، یک کاربر معمولاً باید ماهانه بیش از 100 دلار بپردازد. این شامل کانال های خارجی نمی شود ،.

دلیل گران بودن این کانال ها به این دلیل است که خدمات IPTV مجبور به پرداخت حق پخش مجدد از آنها می شوند. هرچه کانال های ارائه دهنده خدمات IPTV بیشتر باشد ، تهیه این بسته هزینه بیشتری برای خدمات ارائه می دهد. در نتیجه ، سرویس های IPTV مشهور مانند Sling TV ، fuboTV ، DirecTV Now و دیگران سعی می کنند با شارژ بیشتر مصرف کنندگان برای کانالهای اضافی ، این هزینه را دریافت کنند..

در مقابل ، Kodi Solutions تنها مصرف کنندگان را بر اساس تعداد دستگاههایی که از آنها به طور همزمان جریان می یابند متهم می کند ، نه بر تعداد کانالهایی که به آنها دسترسی پیدا کرد. این بدان معنی است که کاربران احتمالاً برای پهنای باند شارژ می شوند ، نه برای مجدداً از طریق پخش مجدد از حقوق. علاوه بر این ، قیمت بسته برای تعداد کانالهای ارائه شده به طور نامشخص است ، و برخی سؤالات قابل توجه و بدون جواب درباره مدل تجاری Kodi Solutions و پایداری آن به عنوان یک شرکت مطرح می کند..

ممکن است این باشد که Kodi Solutions به نوعی یک سرویس تأیید شده را اجرا می کند و راهی برای تهیه کانال با هزینه کمتری نسبت به رقبا مانند تلویزیون Sling کشف کرده است. با این حال ، Kodi Solutions هیچ اطلاعاتی برای توضیح نحوه عملکرد خود ارائه نکرده است. از آنجا که خدمات مشابه Kodi Solutions IPTV در گذشته با مجازات روبرو بوده اند ، کاربران بالقوه باید محتاط باشند.

مشکلات امنیتی با راه حل های Kodi

علاوه بر این سؤالات ، apk Kodi Solutions و addi Kodi خطرات امنیتی نیز دارند. ما برنامه اندروید Kodi Solutions را در چندین وب سایت پیدا کردیم ، که به نظر می رسد همه آنها هیچ ارتباطی با خود سرویس پخش ندارند. در واقع ، جستجوی فعلی گوگل برای "Kodi Solutions .apk" حتی در چهار نتیجه اول وب سایت رسمی را برنمی گرداند. این احتمال باعث می شود که کاربر به طور تصادفی یک فایل مخرب را به عنوان برنامه Kodi Solutions بارگیری کند.

علاوه بر این ، وب سایت رسمی کمتر از هشت پرونده مختلف را در زیر صفحه apk خود دارد و تعیین اینکه کدام کاربر قرار است برای استفاده از این سرویس به آن اعتماد کند دشوار است. این باعث می شود برنامه حتی خطرناک تر شود زیرا کاربران را ترغیب می کند که فایل را از سایت های سرکش بارگیری کنند که در آنجا ساده تر است به جای آن از سایت رسمی بارگیری کنید.

تنها راه برای اطمینان کامل هر یک از برنامه های Kodi Solutions کاملاً ایمن ، اجرای یک اسکنر آنتی ویروس در دستگاه های Android پس از بارگیری برنامه ها است. این روش می تواند دستگاه شما را در معرض خطر قرار دهد ، زیرا ممکن است شما قبل از مشخص کردن عدم امنیت برنامه ، بدافزار را نصب کنید ، اما از آنجا که Kodi Solutions برنامه ای در فروشگاه رسمی Google Play ندارد ، یکی از برنامه ها برای بدافزار پیش نمایش داده شده است.

یک افزونه Kodi وجود دارد که می تواند با Kodi Solutions IPTV استفاده شود. با این حال ، این افزونه فقط از طریق "repo راه حل های Kodi" موجود است ، که (مانند سایر سایت های copycat) با این سرویس بی ارتباط نیست..

گزینه های جایگزین برای راه حل های Kodi برای تلویزیون زنده

اگر مایل هستید IPTV را بدون در نظر گرفتن خطرات قانونی و امنیتی مرتبط با Kodi Solutions ، تماشا کنید ، در اینجا چند گزینه مطمئن تر وجود دارد.

FuboTV

fubo tv 2

اگر در نظر داشتید Kodi Solutions را برای کانالهای ورزشی آن ، FuboTV ممکن است سرویس جایگزین IPTV مورد نیاز شما باشد. این شرکت بیش از 75 کانال از جمله Fox Sports South ، Fox Sports South ، FS1 ، FS2 ، NBCSN ، شبکه NFL ، NBA TV ، bein Sports ، PAC-12 شبکه ، Golf Golf و سایر موارد را ارائه می دهد. همچنین کانالهای کابلی غیر ورزشی مانند A را نیز شامل می شود&E ، شبکه غذایی ، CBSN ، POP و موارد دیگر.

FuboTV در اکثر دستگاه های تلویزیون ، رایانه های شخصی ، تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی در دسترس است. علاوه بر مشاهده کانالهای fuboTV به صورت زنده ، می توانید از ورود fuboTV خود نیز برای باز کردن محتوای درخواستی از برنامه هایی مانند AMC ، FX ، History Channel ، Syfy و موارد دیگر استفاده کنید. این یک مزیت اساسی برای استفاده از fuboTV در مورد Kodi Solutions است زیرا Kodi Solutions فقط محتوای زنده ارائه می دهد.

هزینه بسته اصلی fuboTV برای ماه اول 39.99 دلار و برای هر ماه 44.99 دلار برای اولین ماه است. همچنین می توانید خدمات را به مدت هفت روز بطور رایگان امتحان کنید.

تلویزیون زنجیر

تیغه تلویزیون 2

اگر در نظر گرفتن Kodi Solutions عمدتا به دلیل کم هزینه بودن آن هستید ، Sling TV ممکن است یک سرویس IPTV جایگزین مناسب برای شما باشد. 30-42 کانال را برای 25 دلار در ماه ارائه می دهد. بسته اصلی دو نسخه وجود دارد: Sling Orange و Sling Blue. هر دوی آنها کانالهای کابلی محبوب مانند CNN ، FX ، TBS ، TNT و موارد دیگر را حمل می کنند. با این حال ، Sling Blue کانالهای دیزنی و ESPN دارد در حالی که Sling Orange در عوض NBC ، ایالات متحده و SYFY دارد.

صرف نظر از این که بسته اصلی را انتخاب کنید ، می توانید مجموعه های اضافی از کانال های ورزشی ، طنز ، بچه ها یا شیوه زندگی را با قیمت 5 دلار در هر ماه اضافه کنید. Sling همچنین مجموعه کانالهای فیلم مانند HBO یا Showtime را با قیمت 10 دلار در هر ماه در هر مجموعه ارائه می دهد.

Sling TV در تمام سیستم عامل های اصلی موجود است: Amazon Fire TV ، Roku ، Apple TV ، Nvidia Shield ، Android ، iOS ، رایانه شخصی یا Mac.

فیلم در

filmon 2

FilmOn یک سرویس IPTV رایگان با بیش از 600 کانال است. این کانال ها بر اساس دسته بندی ها ، از جمله UK Live TV ، ورزش ، وحشت ، فیلم ، موسیقی ، سرگرمی ، عزیزم بیکینی ، کمدی ، کودکان ، اخبار ، ورزش های شدید ، بدن گروه بندی می شوند & روح ، سبک زندگی ، تلویزیون مهمانی ، شهری و مد.

برای کانال های بین المللی دسته هایی نیز وجود دارد ، از جمله کانال هایی از فرانسه ، آلمان ، روسیه ، اسلواکی ، هند ، ایتالیا ، خاورمیانه و آمریکای لاتین. مهم نیست که به چه چیزی علاقه دارید ، احتمالاً FilmOn کانال شما را دارد.

FilmOn برای Xbox ، Android (از جمله Nvidia Shield) ، iOS ، Roku ، Apple TV ، رایانه شخصی یا Mac در دسترس است. در فروشگاه برنامه آمازون آمازون موجود نیست ، اما نسخه Android می تواند با استفاده از Downloader یا یک برنامه مدیر فایل ، روی Fire Stick قرار بگیرد. بیشتر کانالهای FilmOn نیز از طریق افزونه FilmOn Simple Kodi در دسترس هستند.

USTVnow

ustvnow

USTVnow بسته ای IPTV رایگان و پریمیوم را نیز ارائه می دهد. خدمات رایگان شامل NBC ، CBS ، Fox ، The CW ، PBS و My9 (شرکت های وابسته در نیویورک) است. خدمات حق بیمه شامل 18 کانال اضافی ، از جمله ESPN ، Nickelodeon ، SYFY ، TLC و دیگران با قیمت 29 دلار در ماه است.

USTVnow برای Roku و Apple TV و همچنین از هر دستگاهی که دارای یک مرورگر وب است ، در دسترس است. کاربران تلویزیون Fire Amazon می توانند این سرویس را از طریق افزونه USTV Now Kodi تماشا کنند.

Pluto.tv

پلوتو تی وی 2

Pluto.tv یک سرویس IPTV رایگان با بیش از 100 کانال است. این کانال ها کانال های اختصاصی به ورزش های دانشگاهی ، هنرهای رزمی مختلط ، ورزش های افراطی ، بازی های ویدئویی ، بازی های تخته ای ، درام های آسیایی ، انیمه ها ، اخبار ملی و بین المللی ، اخبار مالی ، شایعات مشهور ، موسیقی و بسیاری موارد دیگر را شامل می شود.

Pluto.tv در اکثر دستگاه های تلویزیون ، رایانه های شخصی ، تلفن های هوشمند و تبلت ها موجود است. اگر ترجیح می دهید با استفاده از Kodi تماشا کنید ، یک افزونه عالی Pluto.tv در مخزن رسمی Kodi وجود دارد.

بهترین خدمات در صورت تقاضا برای استفاده با IPTV

صرف نظر از کدام سرویس IPTV را انتخاب می کنید ، ممکن است همیشه تمایل به تماشای نمایش های زنده نداشته باشید. بنابراین خوب است که برخی از برنامه ها را برای فیلم های درخواستی نیز داشته باشید. در اینجا لیستی از بهترین برنامه های ویدئویی در صورت تقاضا برای استفاده با خدمات IPTV آورده شده است.

ترك

ترقه

Crackle یک سایت تلویزیونی و فیلم براساس تقاضا رایگان از سونی است. این درآمد کاملاً از طریق تبلیغات کسب می کند.

Crackle چند نمایش تلویزیونی محبوب اصلی را اجرا می کند. این شامل استارت آپ, که به دنبال مصیبت های یک شرکت cryptocurrency / blockchain داستانی و پاک کننده ها, یک درام سریع در مورد دو قاتل زن قرارداد که توسط یک کارفرمای سابق شکار می شوند. Crackle همچنین نمایش های شبکه و کابل را که لغو شده اند ، مانند آنها انجام می دهد لیست سیاه: Redemptioن, نجات من, و واکر: تگزاس رنجر.

علاوه بر این ، فیلم های قابل توجه بسیاری در Crackle وجود دارد ، از جمله 50 تاریخ اول, آناکوندا, مثل آب خوردن, دختر مبارزه, مرد توخالی, و دیگران.

اگرچه بیشتر سایتهای ویدیویی با پخش رایگان دارای چند عنوان با کیفیت بالا هستند ، اما Crackle یک استثناست. اکثر فروشگاه های آن حداقل 720p است.

Crackle در اکثر سیستم عامل های رایانه های شخصی ، موبایل و تلویزیون قابل دسترسی است. اگر ترجیح می دهید از تبلیغات صرفنظر کنید ، می توانید با افزونه Crackle Kodi این کار را انجام دهید.

هولو

هولو 2

Hulu یک سایت پخش کننده ویدیوی ممتاز است که دارای نمایش های اصلی برنده جوایز مانند سرگذشت ندیمه. این برنامه همچنین برنامه های تلویزیونی عمده شبکه ای مانند این ما است, نقطه کور, و قانون و نظم: SVU. Hulu فیلم های محبوب زیادی را نیز از جمله فیلمبرداری دارد ورود, جک Reacher: هرگز به عقب برنگردید, جوجه داغ, شیار جدید Emperor, و بیشتر.

هولو هزینه اشتراک 7.99 دلار در ماه را برای اشتراک تبلیغی پشتیبانی شده یا 11.99 دلار در ماه بدون تبلیغات هزینه می کند. این برنامه برای iOS ، Android ، Amazon Fire TV ، Xbox ، Nvidia Shield ، Roku یا هر دستگاهی که دارای یک مرورگر وب است ، در دسترس است..

همچنین می توانید Hulu را با تلویزیون زنده با قیمت تقریبی 40 دلار در ماه دریافت کنید. این راه حل Hulu برای افزایش تقاضا برای گزینه های تلویزیون زنده است و جایگزینی مناسب برای IPTV Kodi Solutions است. حتی با خدمات درخواستی هولو همراه با هزینه اضافی ارائه می شود.

تلویزیون توبی

شب فیلم تلویزیونی توبی

Tubi TV یک برنامه ویدیویی و وب سایت رایگان در صورت تقاضا است. شایعه شده که در صورت بزرگترین ، دومین فروشگاه بزرگ هر سایت ویدیویی در حال پخش نیست. با این وجود ، این واقعیت است که تلویزیون توبی از محتوای جغرافیایی در مناطقی که در دسترس است استفاده می کند (ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا). برای باز کردن قفل همه برنامه های تلویزیونی و فیلم هایی که این سرویس ارائه می دهد ، باید به سرور VPN در یکی از آن کشورها وصل شوید.

در کل بیش از 50،000 عنوان در تلویزیون توبی وجود دارد. این شامل کمدی ها ، فیلم های ترسناک ، فیلم های اکشن ، مستندها ، فیلم های با زبان خارجی ، انیمه ها ، نمایش های بچه ها ، نمایش های علمی تخیلی و فانتزی ، فیلم های هنرهای رزمی ، استندآپ کمدی ، فیلم های عاشقانه ، تلویزیون جرم ، تلویزیون های درام ، فیلم های indie و موارد دیگر است..

Tubi TV برنامه ای برای Roku ، Apple TV ، Xbox ، Amazon Fire TV ، PS4 ، Tivo ، Android و iOS دارد. همچنین می توانید با استفاده از یک مرورگر وب مشاهده کنید. یک افزونه Tubi TV Kodi نیز وجود دارد.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

44 − 41 =

Adblock
detector