آیا فیس بوک از جریان غیرقانونی سود می برد؟

facebook iptv دزدی دریایی


با افزایش جنبش "بند ناف" به منظور افزایش تقاضای مصرف کننده برای پخش مستقیم تلویزیون دیجیتال کم هزینه ، به نظر می رسد حمایت از تعهدات تحت قانون استحکام ارتباطات (CDA) و DMCA ، و همچنین استانداردهای بالقوه سست در Facebook ، اجازه داده اند. سرویس های پخش غیرقانونی تلویزیون معروف به "دزدان دریایی IPTV" برای شکوفایی در بستر رسانه های اجتماعی. شاید نگران کننده تر ، به نظر می رسد نظارت های فیس بوک به این شرکت اجازه داده است از این نوع دزدی دریایی درآمد تبلیغی را بدست آورد.

ده ها سرویس IPTV غیرقانونی در حال حاضر در فیس بوک از طریق صفحات غیرقابل تایید محصول و شرکت فعال هستند. برخی حتی تبلیغات فیس بوک را خریداری می کنند که به آنها امکان دسترسی بیشتر به مشتریان بالقوه را می دهد. با این حال ، در اجرای سیاست تأیید آگهی فیس بوک ، که صریحاً موضع گیری در برابر محصولات و خدمات غیرقانونی است ، ادامه وجود و جسارت ارائه دهندگان دزدان دریایی IPTV در فیس بوک ، سؤالات مشروعیتی را در مورد اینکه تا چه حد باید از حمایت های "بندر ایمن" سکوی استفاده کند ، ایجاد می کند..

علاوه بر این ، عدم اجرای سیاست های اعلام شده در مورد بررسی تبلیغات علیه محصولات و خدمات غیرقانونی ، ممکن است خطرات مالی و حریم خصوصی را برای کاربران خود ایجاد کند. ارائه دهندگان Pirate IPTV به ندرت بازپرداخت ارائه می دهند ، حتی اگر مجبور به توقف عملیات شوند. برخی از مشترکین نیز به دلیل استفاده از خدمات پخش غیرقانونی تلویزیون مجبور به پرداخت تسویه حساب های حقوقی بزرگ شده اند.

ما پیدا کردیم:

 • دهها سرویس غیرقانونی IPTV با استفاده آشکارا از فیس بوک برای ثبت نام مشتریان جدید و درگیر شدن با کاربران استفاده می کنند
 • برخی از خدمات IPTV غیرقانونی با استفاده از تبلیغات پولی در فیس بوک ، روند بررسی و تصویب آگهی تبلیغات در فیس بوک را زیر سؤال می برند و اینکه تا چه میزان حمایت از بدهی تحت CDA و "بندر امن" از طریق DMCA باید گسترش یابد.
 • سرویس های IPTV غیرقانونی اغلب در هزینه ، عملکرد و تعداد کانال های تبلیغ شده در مقابل سرویس های پخش تلویزیونی بیش از حد مجاز ، به طرز چشمگیری متفاوت است.
 • بسیاری از خدمات غیرقانونی IPTV به طور عامدانه مشترکان احتمالی و فعلی را در مورد مشروعیت سرویس و محافظت از حریم خصوصی آن گمراه می کنند.
 • برخی از کاربران برای شامل خدمات تسویه حساب های قانونی برای استفاده و هزینه اشتراک از دست داده اند ، در این سرویس ها پول از دست داده اند

سرویس های IPTV غیرقانونی در فیس بوک شایع است

این کار را انجام دهید:

 • حساب Facebook خود را باز کنید (مگر اینکه شما بخشی از ژنرال Z باشید و قبلاً فیسبوک را از آن جدا نکردید)
 • به نوار جستجو بروید
 • "IPTV" را وارد کنید
 • نتایج جستجو را تغییر دهید پسنین

اکنون لیستی طولانی و به ظاهر بی پایان صفحات فیس بوک با اصطلاح IPTV را مشاهده خواهید کرد که بسیاری از آنها صدها لایک دارند. برخی از آنها در توضیحات کالاهای خود ("هزاران کانال تلویزیونی!") را تبلیغ می کنند ، اگرچه بسیاری از آنها توصیف زبان را به گونه ای در توضیحات ارائه می دهند تا اینکه (و بعضی اوقات حتی بعد از آن) به صفحات آنها بروید.

facebook iptvمنبع: فیس بوک

اکنون ، روی جعبه "Verified" کلیک کنید. این لیست طولانی غیرمترقبه بلافاصله فقط به سه سرویس کاهش می یابد ، که هیچ یک از آنها حتی اصطلاح IPTV را استفاده نمی کنند..

facebook iptvمنبع: فیس بوک

این مسئله یک مسئله دزدی دریایی آشکار را نشان می دهد که در حال حاضر در فیس بوک وجود دارد. بستر رسانه های اجتماعی مملو از سرویس های تایید نشده "IPTV" است (ما نمی توانیم مواردی را که تأیید شده است پیدا کنیم) که مشترکات آنها مشترک است: آنها در حال فروش مجدد پخش برنامه های تلویزیونی ماهواره ای دزدان دریایی برای مصرف کنندگان هستند که بسیاری از آنها از خدمات مشترک خود مطلع نیستند. درگیر نقض حق چاپ.

IPTV دزدان دریایی چیست؟?

خدمات پروتکل اینترنت غیرقانونی یا "دزدان دریایی" (IPTV) تلویزیون زنده را از طریق اینترنت ارائه می دهند اما برای انتقال مجدد هزینه حمل را پرداخت نمی کنند. این سرویس ها اغلب با سرقت از برنامه های تلویزیونی ماهواره ای کار می کنند. آنها سپس از فن آوری برای جابجایی کانال ها از طریق اتصال اینترنتی استفاده می کنند و آن پخش ها را به مشتریانی که مایل به پرداخت هزینه اشتراک نسبتاً کم هستند ، می فروشند..

Facebook iptv TBC TVمنبع: فیس بوک

و هزینه ها در واقع نسبتاً کم هستند. متوسط ​​صورتحساب ماهانه تلویزیون کابلی در ایالات متحده در سال 2018 107 دلار بود. در همین حال ، کتابخانه رو به رشد گزینه های "قطع سیم" از طریق سرویس های جریان بیش از حد (OTT) با قیمت بین 15 دلار در ماه ارائه می دهد (AT&T WatchTV) به مبلغ 50 دلار در هر ماه (DirecTV Now) برای بسته های معرفی جریان تلویزیون. بین هر دو تلویزیون کابل سنتی و OTT خدمات ، با این حال ، تعداد کانال های ارائه شده معمولاً در ده ها و به ندرت بیش از 100 است.

علاوه بر این ، خدمات قانونی OTT که کانالهای 100+ ارائه می دهند ، معمولاً این کار را با هزینه ای که به تلویزیون کابلی سنتی نزدیک می شود ، انجام می دهند یا شبکه هایی به ویژه کمتری برای تقویت تعداد کانال ارائه می دهند..

به همین دلیل خدمات دزد دریایی IPTV برای مصرف کنندگان بسیار جذاب شده است. حتی با وجود هزینه کمتر برای ورود خدمات ارائه شده توسط OTT قانونی نسبت به تلویزیون کابلی سنتی ، بسیاری از مصرف کنندگان به وضوح به بهترین قیمت ممکن برای تلویزیون جذب می شوند.

بهترین معاملات بطور دائم توسط سرویس های IPTV دزدان دریایی ارائه می شود ، که می تواند کمتر از 20 دلار در ماه (و در بعضی مواقع کمتر از 5 دلار در هر ماه) هزینه کند ، در حالی که هنوز صدها یا حتی هزاران کانال ارائه می دهد ، دسترسی رایگان به پرداخت در هر نمایش ، فیلم برتر شبکه هایی مانند HBO و تقاضای فیلم.

سوالات در مورد مسئولیت فیس بوک پیچیده می شوند

سؤال کمی وجود دارد که سرویس های دزد دریایی IPTV با فروش مجدد برنامه های تلویزیونی ماهواره ای قوانین آمریکایی و سایر حقوق بین المللی را نقض می کنند. چندین پرونده دادگاه در سالهای اخیر ثابت کرده است که چنین خدماتی نه تنها غیرقانونی هستند بلکه سودهای کلانی را نیز در این روند به دست می آورند.

سال گذشته ، تنظیم تلویزیون ، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان غیرقانونی IPTV در آن زمان ، دادخواست مطرح شده علیه آن توسط شبکه DISH و شریک زندگی خود NagraStar را از دست داد. یک قاضی دستور داد تا تلویزیون تلویزیون بیش از 90 میلیون دلار بازپرداخت دزدی دریایی بپردازد. این جایزه نشان دهنده مبلغ 500 دلار برای هرکدام از 180،398 کاربر فعال تلویزیون تلویزیون بود. و در ماه مه سال جاری ، یک قاضی دستور داد تا فروشندگان تلویزیون A-Box تلویزیون فروش 2 میلیون دلار به دزدی دریایی را تحت همین شکایت پرداخت کنند.

به طور کلی ، هر دو تنظیم تلویزیون و بسیاری از فروشندگان آن (از جمله تلویزیون A-Box) در فیس بوک فعال بودند. خدمات دزد دریایی IPTV اغلب مشتریان را با استفاده از صفحات و ارسال های تبلیغاتی ، نه تنها خدمات به طور کلی ، بلکه به عنوان رویدادهای مهم ورزشی ، مشتریان را به سمت خدمات خود در فیس بوک جلب می کند ، بلکه رویدادهای مهم ورزشی را نیز انجام می دهد که در غیر این صورت فقط از طریق Pay-Per-View قابل دسترسی است. چنین رویدادهایی به طور مرتب از طریق سرویس دزد دریایی IPTV و بدون هزینه اضافی پخش می شود ، یک قرعه کشی بزرگ برای طرفداران ورزش به دنبال فرار از هزینه های بالای PPV.

facebook iptvمنبع: فیس بوک

علامت سؤال بزرگی در رابطه با اینكه آیا فیس بوك باید مسئولیت حقوقی برای مجاز بودن فروش غیرقانونی IPTV در فروش و تبلیغ بر روی سیستم عامل خود داشته باشد ، وجود دارد. با تشکر از محافظت از "بندرگاه ایمن" از DMCA ، در صورت حذف مواد نقض کننده از سرویس خود در مدت زمان معقول ، فیس بوک در برابر مسئولیت حق چاپ محافظت می شود. اما خدمات دزدان دریایی IPTV به ندرت ، هر زمان دیگری ، هرگونه محتوای دارای حق چاپ را ارسال می کنند ، به این معنی که فیس بوک هیچ انگیز legal قانونی برای حذف صفحات خود ندارد.

علاوه بر این ، طبق بند 230 قانون شأن ارتباطات ، بستر رسانه های اجتماعی ممکن است اتاق جادوگری داشته باشد تا از مسئولیت استفاده از پلت فرم خود توسط ارائه دهندگان دزدان دریایی IPTV جلوگیری کند..

متن مربوطه در بخش 230 بیان شده است,

"با هیچ ارائه دهنده یا کاربری خدمات رایانه ای تعاملی نباید به عنوان ناشر یا سخنران اطلاعاتی که توسط یک ارائه دهنده محتوای اطلاعات دیگر ارائه می شود ، رفتار شود."

به معنای واقعی کلمه ، این بدان معنی است که فیسبوک مسئول ارسال دزدان دریایی IPTV دزدان دریایی نیست در باره خدمات آنها ، به این ترتیب است که بیشتر عملیات دزد دریایی IPTV از بستر رسانه های اجتماعی استفاده می کند. به همین دلیل است که انجمن های دزدی دریایی قابل توجه دزدی دریایی در Reddit ، مانند / r / Piracy ، مجاز به وجود هستند. مادامی که هیچ محتوای تخلفی ارسال نکنند و فقط پست هایی را در مورد دزدی دریایی به عنوان یک مفهوم ایجاد کنند ، سیستم عامل های رسانه های اجتماعی هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوا ندارند.. 

به عنوان مثال ، هیچ عملیاتی IPTV دزدان دریایی که می خواهد زنده بماند ، نمونه هایی از محتوای دارای حق چاپ را برای خدمات خود ارائه نمی دهد ، برای مثال. اکثراً پیوندهایی را به وب سایتهای خود ارائه می دهند تا در آنجا شخصی که می تواند ثبت نام کند ، یا به مشترکین بگویید که برای اطلاعات بیشتر آنها را مستقیماً در فیس بوک ارسال کنند.

هنوز CDA 230 همه جانبه نیست. بنیاد الکترونیکی مرزی (EFF) در یکی از صفحات خود که CDA 230 را پوشش می دهد ، خاطرنشان کرد که این قانون "در مورد قوانین جزایی فدرال اعمال نمی شود., قانون مالکیت معنوی, قانون حفظ حریم خصوصی ارتباطات و ارتباطات الکترونیکی. ".

در هر صورت ، خدمات دزدان دریایی IPTV که در این سیستم عامل فروخته می شوند می توانند تخلف از استانداردهای انجمن فیس بوک ، که زبان قوی در برابر سرقت مالکیت معنوی ارائه می دهند در نظر بگیرند.

فیس بوک از IPTV غیرقانونی سود می برد

قوانین موجود مشخص نمی کند که آیا فیسبوک باید اقدامات بیشتری برای جلوگیری از استفاده از سرویس های IPTV دزدان دریایی انجام دهد تا از بستر آن استفاده کند. با این حال ، مسئله مهمتر در سود بالقوه خود از این خدمات است.

ما چندین مورد واقع شده ایم که سرویس دزد دریایی IPTV به طور صحیح اقدام به تبلیغات و تبلیغات تبلیغاتی در فیس بوک می کند.

آیا فیس بوک از جریان غیرقانونی سود می برد؟ آیا فیس بوک از جریان غیرقانونی سود می برد؟ آیا فیس بوک از جریان غیرقانونی سود می برد؟ آیا فیس بوک از جریان غیرقانونی سود می برد؟

این تصاویر چند نمونه از نمونه هایی را که در آن قرار داشتیم نشان می دهد. برچسب "حمایت شده" تحت نام ارائه دهندگان IPTV نشان می دهد که این تبلیغات برای تبلیغات پرداخت می شود. در نتیجه ، این بدان معنی است که این ارائه دهندگان IPTV تبلیغات تبلیغاتی ایجاد کرده ، تأیید شده توسط داوران تبلیغاتی فیس بوک ، دریافت کرده و سپس به فیس بوک پرداخت می کنند تا تبلیغی را که توسط صدها یا هزاران کاربر فیس بوک دیده شده است..

طبق بخش 4 خط مشی های تبلیغاتی فیس بوک (محتوای ممنوعه) ، این سرویس اجازه نمی دهد تا "محصولات یا خدمات غیرقانونی" از طریق تبلیغات روی سیستم عامل تأیید یا به فروش برسند..

"تبلیغات نباید محصولات ، خدمات یا فعالیتهای غیرقانونی را تشکیل دهند ، تسهیل یا تبلیغ کنند. تبلیغاتی که برای افراد زیر سن قانونی انجام می شود نباید محصولات ، خدمات یا محتوائی نامناسب ، غیرقانونی یا ناایمن را تبلیغ کنند ، یا سوء استفاده ، گمراهی یا فشارهای ناعادلانه بر گروههای سنی مورد نظر وارد کنند. "

در حالی که سیاست های تبلیغاتی فیس بوک یک سند قانونی یا الزام از طرف آن را تشکیل نمی دهد ، این واقعیت که چندین سرویس غیرقانونی به طور علنی تبلیغات را از فیس بوک خریداری می کنند ، حاکی از دو چیز است:

 • اول ، این شکست و یا حداقل نظارت دقیق در روند بررسی و تأیید تبلیغات در فیس بوک را نشان می دهد که به خدمات غیرقانونی اجازه می دهد تا تبلیغات را تأیید کنند.
 • دوم ، فیس بوک به طور فعال درآمد حاصل از چنین خدماتی را جمع می کند ، و نه فقط به طور انفعالی از جمع آوری داده های عمومی خود در کاربران.

همچنین این سؤال را ایجاد می کند که حمایتهای حقوقی فیس بوک ممکن است تحت CDA 230 و DMCA خاتمه یابد ، و چه گروه هایی برای حمایت از حقوق دیجیتالی و فیس بوک ممکن است بخواهند یا نیاز داشته باشند تا به منظور جلوگیری از گسترش این خدمات بر روی بستر رسانه های اجتماعی انجام شود..

موضوع تبلیغات حمایت از نقض حق چاپ نیز موضوع جدیدی نیست. به عنوان مثال ، سازمان CreativeFuture پیرو تبلیغات و استفاده از تبلیغات قانونی در وب سایت های دزدی دریایی پیروی کرده و می جنگد. دزدی دریایی با پشتیبانی تبلیغاتی موضوعی است که مورد توجه عموم دارندگان حق چاپ در سراسر جهان قرار می گیرد.

چگونه می توان تفاوت IPTV قانونی و غیرقانونی را بیان کرد

مصرف کنندگان می توانند با استفاده از خدمات قانونی OTT برای تلویزیون زنده (همچنین به عنوان توزیع کنندگان برنامه نویسی ویدیوی چند کاناله مجازی یا vMVPDs) به جای مراجعه به IPTV Pirated ، از خطرات مالی و حریم خصوصی جلوگیری کنند..

هنگامی که خدمات دزدان دریایی IPTV خاموش می شوند ، مشترکان غالباً در حال بازپرداخت (و بندرت دریافت) بازپرداخت هستند ، که می تواند برای کسانی که پیش از این ماهها خدمات پرداخت کرده اند ، ضرر مالی داشته باشد. علاوه بر این ، هنگامی که این سرویس دارایی های خود را از طرف مقامات توقیف شده است ، آنها همیشه نمی توانند از هویت کاربران خود محافظت کنند. این اطلاعات ممکن است در دست اجرای قانون باشد ، که ممکن است آن را پس از آن به دارندگان حق چاپ منتقل کند.

redtit فیس بوک uptvمنبع: Reddit

برخی از لباس های ضد دزدی دریایی به طور جدی پیگرد قانونی علیه ارائه دهندگان دزد دریایی IPTV را دنبال می کنند. NagraStar ، شریک شبکه DISH ، همچنین ده ها هزار دلار در پرداخت تسویه حساب از طریق ماهواره دزدان دریایی جمع کرده است کاربران با گذشت سالها ، بیشتر آنها از اینکه اشتراک تلویزیون آنها غیرقانونی است ، آگاهی نداشتند. این شرکت وب سایت SatScams را اداره می کند ، جایی که مرتباً درباره کاربران دزدان دریایی IPTV که مجبور به پرداخت تسویه حساب می شوند ، پست می کند..

facebook iptv nagrastarمنبع: نقراستار

(توجه داشته باشید: NagraStar همچنین یک بخش در وب سایت SatScams خود دارد که به هر کسی که نامه تسویه حساب از آنها دریافت کرده است اجازه می دهد تا تسویه حساب را به صورت آنلاین پرداخت کند.)

در اینجا چند نکته برای کمک به مصرف کنندگان در تعیین اینکه آیا سرویس پخش مستقیم تلویزیون مشروعیت دارد یا یک IPTV دزدان دریایی است.

1. خدمات پخش مستقیم تلویزیون هرگز از "IPTV" به نام محصول یا شرکت خود استفاده نمی کنند

این اولین سرنخ شماست در حالی که اکنون برخی خدمات IPTV غیرقانونی بدون استفاده از اصطلاح "IPTV" می روند ، هیچ خدمات حقوقی که ما پیدا کرده ایم از این کلمه به نام محصول ، نام شرکت یا هر نوع بازاریابی استفاده نکرده است. اگر اصطلاح IPTV را در نام محصول یک شرکت مشاهده می کنید یا به صورت برجسته در وب سایت آن نمایش داده می شود ، به احتمال زیاد یک سرویس غیرقانونی است..

2. خدمات پخش مستقیم تلویزیون تلویزیون از نسبت هزینه به کانال نزدیکتر است

برای قطع کننده های بند ناف این مهم است که هزینه خدمات تلویزیون را تأمین کنند تا کانال ها را در یک بسته تلویزیونی تأمین کنند و هنوز سود پایدار کسب کنند. ESPN به تنهایی بیش از 7 دلار در هر مشترک برای کانال پایه خود هزینه می کند. در همین حال ، برخی از خدمات IPTV غیرقانونی ادعا می کنند رویدادهای ESPN ، HBO ، Pay-per-View و صدها کانال دیگر و فیلم های درخواستی را فقط با 5-5 دلار در ماه ارائه می دهند.

اگر خدمتی را مشاهده می کنید که صدها یا هزاران کانال را برای قیمتی ارائه می دهد که به نظر می رسد خیلی مناسب نیست که واقعیت داشته باشند ، احتمالاً اینگونه است.

3. خدمات IPTV غیرقانونی ممکن است فاقد یک وب سایت رسمی باشد یا یک وب سایت کم تلاش در محل خود داشته باشد

مصرف کنندگان تلویزیون که از طریق تبلیغات یا صفحات فیس بوک روی یک سرویس IPTV تلو تلو می خورند ، باید به دنبال وب سایتی باشند که این سرویس در آن فروش دارد. اگر هیچ وب سایت قانونی وجود نداشته باشد ، سرویس IPTV احتمالاً درگیر دزدی دریایی است. علاوه بر این ، اگر یک وب سایت میکند وجود دارد ، اما به نظر می رسد از کیفیت پایین برخوردار است ، همچنین به احتمال زیاد یک سرویس IPTV غیرقانونی است.

به گفته این ، ما همچنین شاهد افزایش تعداد سرویس های IPTV در سرمایه گذاری بیشتر در ساخت وب سایت های حرفه ای هستیم. در این موارد ، به دنبال صفحه "درباره ما" با اطلاعات تماس رسمی باشید. اگر نتوانید یکی از آنها را پیدا کنید ، احتمالاً سرویس غیرقانونی است.

4. برنامه های موجود را بررسی کنید

هر سرویس IPTV قانونی در بازار برنامه های اختصاصی را از طریق فروشگاه های رسمی برنامه ها از سیستم ها و دستگاه های اصلی مهم در دسترس دارد. به عنوان مثال ، شما می توانید یک برنامه YouTube YouTube را مستقیماً برای iOS ، Android ، Apple TV ، Roku ، Amazon Fire TV و برخی از تلویزیون های هوشمند بارگیری کنید.

خدمات IPTV غیرقانونی ، هرگز برنامه نامگذاری شده ای را برای خدمات خود در هر فروشگاه رسمی برنامه در دسترس نخواهند داشت. در عوض ، آنها اغلب به مشترکان دستور می دهند برنامه ای به نام SOPlay یا SOPlayer را بارگیری کنند ، که با حساب سرویس IPTV جفت شود. 

علاوه بر این ، هر سرویس پخش صحیح تلویزیون را که ما بررسی کرده ایم با Roku کار می کند و یک برنامه Roku دارد. روکو یک سیاست ضد دزدی دریایی بسیار دقیق را در کار خود دارد ، بنابراین اگر هیچ برنامه Roku در دسترس نباشد و هیچ عملکردی با Roku در آن ذکر نشده باشد ، احتمالاً این سرویس عملیاتی غیرقانونی IPTV است.

5- خدمات IPTV غیرقانونی اغلب فقط PayPal و رمزهای رمزگذاری را می پذیرند

برخی از سرویس های IPTV دزدان دریایی سعی می کنند با قبول پرداخت هزینه های PayPal یا رمزهای رمزگذاری مانند بیت کوین ، ردپاهای آنها را به حداقل برسانید. این همیشه صادق نیست ، زیرا برخی خدمات کارت های اعتباری عمده را می پذیرند. با این حال ، هیچ سرویس پخش مستقیم تلویزیون فقط PayPal را قبول نمی کند ، و هیچ یک از مواردی که ما دیده ایم (در این زمان) رمزهای ارز را نمی پذیرند.

علاوه بر این ، از هر ارائه دهنده IPTV که می خواهد به جای گزینه "کالا و خدمات" ، از گزینه "دوستان و خانواده" استفاده كنید ، احتیاط كنید. این نه تنها بر خلاف خط مشی های PayPal نیست بلکه به منظور کمک به ارائه دهنده IPTV از پرداخت هزینه خدمات PayPal و از بین بردن توانایی شما در بازپرداخت طراحی شده است.

6. از خدماتی که از طریق تلگرام یا سایر خدمات پیام رسانی رمزگذاری شده برقرار می شوند ، محتاط باشید

Telegram یک سرویس پیام رسانی ایمن است که برای پیام رسانی رمزگذاری شده طراحی شده است. این سرویس به گونه ای طراحی شده است که اثری از ارتباطات باقی نگذارد. برخی از ارائه دهندگان IPTV از تلگرام برای برقراری ارتباط با مشترکین به طور خاص استفاده می کنند زیرا می دانند که عملکرد آنها غیرقانونی است و اگر مقامات بیایند به ضرب و شتم مایل به ترک هیچ سابقه ای نیستند.

7. از ارائه دهنده خدمات بپرسید که چگونه می تواند کانال های زیادی را برای قیمت ارائه دهد

اگر تعداد کانال ها در مقایسه با هزینه به نظر مشکوک است ، از ارائه دهنده IPTV بپرسید که چگونه می تواند بسیاری از کانال ها را ارائه دهد و هنوز هم هزینه حمل را پرداخت می کند. ما وقتی خواسته ایم این شواهد را ارائه دهیم ، متوجه شدیم که ارائه دهندگان IPTV غیرقانونی تند و تیز هستند ، و حتی از اظهار نظر در مورد صفحه فیس بوک یک شرکت دزد دریایی IPTV (TBC TV) پس از پرسیدن این سؤال در یکی از پست های آن جلوگیری شد..

8. علامت گزینه "تأیید شده" آبی در Facebook را بررسی کنید

اگر IPTV یا ارائه دهنده تلویزیون اینترنتی اینترنتی را در فیس بوک مشاهده می کنید ، بررسی کنید که دارای علامت آبی "تأیید شده" با نام آن است. ما نتوانستیم هیچ سرویس پخش جریانی نامشروع را با صفحات تأیید شده پیدا کنیم. در همین حال ، خدمات قانونی OTT ، مانند Philo ، fuboTV ، DirecTV Now و سایرین علامت تأیید صحت دارند.

facebook iptv fuboTVمنبع: فیس بوک

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 33 = 36

map