تلویزیون Terrarium خاموش: از این 10 گزینه برتر تلویزیون Terrarium استفاده کنید

سرویس محبوب IPTV مبتنی بر اندروید Terrarium TV سرانجام آفلاین شد. بسیاری از کاربران آن مدتی خون را در آب دیدند ، زیرا این سرویس به آرامی بخار خود را از دست می داد و به روزرسانی ها نادر می شوند. با اخطار برنامه نویس مبنی بر حذف برنامه بلافاصله ، اکنون زمان مناسب برای شروع کاوش برخی از گزینه های تلویزیون Terrarium است.

تصاویر تلویزیون Terrarium

آیا تلویزیون Terrarium خوب است؟? پاسخ ساده این است: بله.

برنامه نویس تصمیم گرفت که به روز کردن برنامه را متوقف کند و جریانهای برنامه را خاموش می کند. تعداد زیادی گزینه جایگزین تلویزیون Terrarium وجود دارد که می توانید کشف کنید ، با این وجود باز هم تلویزیون های زنده را در دستگاه Android یا هر وسیله دیگری که برای پخش کردن استفاده می کنید به شما می دهد..

گزینه های غیر رسمی تلویزیون Terrarium

برخی از گزینه های تلویزیون Terrarium که ممکن است سعی کنید از آنها استفاده کنید عبارتند از:

  • مودرو
  • TeaTV
  • ShowBox
  • زمان پاپ کورن
  • جعبه سینما
  • MovieBox HD
  • کدی

بسیاری دیگر نیز به صورت آنلاین شناور هستند. همچنین می توانید انتظار داشته باشید بسیاری از کلون های تلویزیون Terrarium ظاهر شوند. ما استفاده از تلویزیون Terrarium یا هر یک از این گزینه ها را توصیه نمی کنیم. هر یک از این "برنامه ها" ، همانطور که اغلب آنها خوانده می شوند ، خطرات قابل توجهی دارند که بعداً بررسی خواهیم کرد.

هشدار: از نسخه های Android و IPTV فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما دسترسی قانونی دارید. Comparitech از استفاده از APK یا IPTV برای دزدی دریایی دفاع نمی کند.

در زیر گزینه های رسمی دیگری وجود دارد که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید.

کاربران IPTV مراقب باشید: قوانین جدید بدان معنی است که ارائه دهنده اینترنت شما می تواند داده های مرور شما را بفروشد و به اشتراک بگذارد

وقتی از برنامه هایی مانند Terrarium TV یا گزینه های تلویزیون Terrarium TV استفاده می کنید ، نه تنها آنچه تماشای آن هستید ، بلکه در جایی که آن را مشاهده می کنید پخش می کنید. ISP شما می تواند داده های آنلاین خود را به لطف تغییرات اخیر در قانون ضبط و به فروش برساند. این بدان معناست که هر کاری که بصورت آنلاین انجام می دهید مربوط به گرفتن بالاترین پیشنهاد دهنده است.

با استفاده از VPN می توانید از جریان های داده خود در مقابل ISP در هر مکان ، خانه یا وای فای عمومی محافظت کنید. یک VPN اتصال شما را از طریق یک تونل داده به شدت رمزگذاری شده مسیریابی می کند که مانع مشاهده ISP یا هر کسی که شبکه شما را از دیدن فعالیت های جریان شما می کند جلوگیری می کند.

از گزینه هایی که برای امنیت و حفظ حریم خصوصی IPTV آزمایش کرده ایم ، ExpressVPN انتخاب شماره 1 ماست.

بهترین VPN برای IPTV: ExpressVPN

جریان ویدئویی ExpressVPN

صرف نظر از اینکه از برنامه های پخش غیر رسمی IPTV مانند تلویزیون Terrarium یا برنامه های رسمی مانند fuboTV استفاده می کنید ، مرور آنلاین می تواند خطرات حریم خصوصی و امنیتی را به همراه داشته باشد.

نه تنها می توانید داده های خود را در معرض ISP خود قرار دهید ، بلکه خطر سرقت از داده های خود را هنگام پخش از طریق وای فای عمومی یا به دلیل یک برنامه مخرب نصب شده از خارج از فروشگاه Google Play نیز به همراه دارید..

علاوه بر این ، حملات Man-in-the-Middle به هکرها امکان می دهد انواع داده ها را از کاربران برنامه پخش جریانی ، مانند اطلاعات مالی ، داده های مکان و موارد دیگر ، کمرنگ کنند. این اطلاعات می توانند در وب تاریک فروخته شده و در سرقت هویت مورد استفاده قرار گیرند.

یک VPN محکم داده های شما را رمزگذاری می کند ، در عین حال مزایای حاشیه ای نیز دارد ، مانند امکان دور زدن بلوک های محتوای جغرافیایی که بسیاری از خدمات IPTV در آن قرار داده اند..

از بین گزینه هایی که آزمایش کرده ایم ، ExpressVPN بیشترین تجربه کاربر ، محافظت از حریم خصوصی و ویژگی های امنیتی را ارائه می دهد. این سرویس همچنین دارای هزاران سرور در سرتاسر جهان است که پیدا کردن یک اتصال سریع و جغرافیایی به بیش از 90 کشور در سراسر جهان را آسان می کند..

بدون خطر سعی کنید: با برنامه سالانه ExpressVPN 3 ماه رایگان در اینجا دریافت کنید. این معامله شامل ضمانت 30 روزه بدون پرداخت پول به حساب می آید ، بنابراین در صورت عدم رضایت ، بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد.

10 گزینه برتر رسمی تلویزیون Terrarium

همانطور که قبلاً گفته شد ، افرادی که به دنبال اپلیکیشن هایی مانند Terrarium TV هستند ، احتمالاً می توانند آن ها را بصورت آنلاین پیدا کنند ، اگرچه صرفاً از وب سایت هایی که خارج از فروشگاه Google Play کار می کنند. چنین گزینه هایی نه تنها ناامن بلکه غیرقابل اعتماد هستند.

تلویزیون Terrarium نمونه ای عالی از آن است. بعد از خاتمه خدمات در سپتامبر 2018 ، توسعه دهنده ، NitroXenon ، بعداً اعلام كرد كه در صورت درخواست ، به احتمال زیاد از اطلاعات كاربری خودداری می كند. طبق گفته TorrentFreak ، که داستان را شکست ، نیترو اکسنون اظهار داشت,

او به TF گفت: "من فقط حقیقت را می گویم." "تقریباً هر برنامه IP [آدرس های] کاربر را ردیابی می کند. و اگر من باید اطلاعات را به مقامات تحویل دهم ، آن را انجام خواهم داد. "

گزینه های تلویزیون Terrarium مانند ShowBox ، TeaTV ، Mobdro و دیگران به دلیل این خطرات در فروشگاه رسمی Google Play در دسترس نیستند. توسعه دهندگان آنها نیز به همان اندازه غیرقابل اعتماد هستند که می توانند از داده های کاربران محافظت کنند ، و از این رو VPN از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

علاوه بر این ، وب سایتهایی که بارگیری های apk غیر رسمی را برای apk ارائه می دهند ممکن است برنامه هایی را برای نصب نرم افزارهای مخرب روی دستگاه شما تغییر دهند. چنین ربودن برنامه بدون اطلاع کاربران می تواند اتفاق بیفتد. در سپتامبر 2018 ، شرکت امنیتی نرم افزار ESET گزارشی را منتشر کرد که نشان می دهد چندین افزونه محبوب Kodi که برای تماشای تلویزیون و فیلم استفاده می شود به بدافزارهای مربوط به استخراج سکه تزریق شده است. کاربران ماهها از این امر آگاه نبودند و به طور بالقوه ده ها هزار کاربر تحت تأثیر قرار گرفتند.

در حالی که این مشکل فقط برخی از کاربران Kodi را که از چند افزونه (GAIA و Bubbles) استفاده کرده اند ، تحت تأثیر قرار گرفت ، برنامه های IPTV مانند تلویزیون Terrarium از این خطرات مصون نیستند. به دلیل ماهیت نامشروع آنها ، برنامه هایی که برای اجرای تلویزیون Terrarium و برنامه های مشابه استفاده می شوند به راحتی قابل خطر هستند.

موارد زیر ، گزینه های رسمی تلویزیون Terrarium باید آرامش خاطر بیشتری را به کاربران و همچنین بارهای از مطالب عالی و زنده در صورت تقاضا فراهم کند. شما حتی می توانید از VPN ها استفاده کنید تا از محاصره محتوا با هر یک از این سرویس ها جلوگیری کنید تا به محتوای بیشتری دسترسی پیدا کنید یا به جریان های آنها در هنگام مسافرت به خارج از کشور دسترسی پیدا کنید..

fuboTV

fuboTV یک سرویس جریان محور ورزشی ، بیش از 100 کانال را به ساکنان ایالات متحده ارائه می دهد. با توجه به تمرکز خود بر روی ورزش ، fuboTV در درجه اول به شبکه های ورزشی مجهز مانند beIN Sports ، FOX Sports ، NBC Sports ، Pac-12 Networks ، NFL Network ، NBA TV ، Big Ten Network و موارد دیگر کمک می کند. این سرویس همچنین دارای وابستگان محلی تلویزیون برای FOX ، NBC ، CBS و سایر موارد ، و همچنین بسیاری از کانالهای سرگرمی مانند FX ، Lifetime ، SYFY ، TruTV ، Cartoon Network و AMC است..

این سرویس DVR cloud cloud و چند دستگاه پخش را برای هر حساب حداکثر دو دستگاه ارائه می دهد. می توانید fuboTV را با قیمت 45 دلار در هر ماه برای 80 کانال یا 50 دلار در هر ماه دریافت کنید fubo اضافی, که شامل صف کامل کانال های ارائه شده است.

تلویزیون زنجیر

در حال حاضر یکی از محبوب ترین خدمات IPTV در ایالات متحده ، Sling TV دو بسته کانال اصلی و تعداد زیادی کانال اضافی را نیز فراهم می کند. با هزینه 25 دلار در هر ماه ، می توانید به Sling Blue یا Sling Orange وارد شوید. هر کدام کانال کمی متفاوت انتخاب می کنند.

Sling Orange دارای 28 کانال با تأکید بر شبکه های ESPN و دیزنی است. Sling Blue کانالهای 40+ را با حضور در مرکز مرکز Fox Sports و NBC Sports در کنار سایر کانالهای سرگرمی مانند Bravo ، History ، AMC و Comedy Central فراهم می کند..

هر دو Sling Orange و Sling Blue را می توان با 40 دلار در هر ماه ترکیب کرد.

Sling TV یک DVR ابری 20 ساعته با قیمت 5 دلار در هر ماه ارائه می دهد و به کاربران امکان می دهد تلویزیون زنده را از طریق چندین دستگاه به طور همزمان پخش کنند. (فقط پرتقال آبی و سفارشی پرتقال + آبی +).

YouTube TV

سرانجام گوگل با سرویس YouTube YouTube وارد بازار IPTV شد. این سرویس با یک بار از ویژگی های عالی ، از جمله 3 جریان همزمان ، 6 پروفایل کاربر جداگانه در هر حساب و DVR نامحدود ابر شامل هزینه (تاریخ انقضا 9 ماه) ارائه می شود..

شما می توانید کابل های تلویزیونی 60+ YouTube و شبکه های تلویزیونی محلی را با هزینه 40 دلار در ماه دریافت کنید. همچنین تمام ویژگی های دیگر آن بدون هزینه اضافی وارد سرویس می شوند. شبکه های محبوب مانند ESPN ، The CW ، FOX Sports ، AMC ، SYFY ، TNT ، Disney XD ، BBC America و موارد دیگر در دسترس هستند و همچنین کانال های فیلم های افزودنی مانند Showtime و HBO.

فیلو

Philo یک سرویس سرگرمی IPTV است که با هزینه ای کم و با انتخابی عالی از کانال ها ، یک سرویس سرگرمی IPTV است که 40 کانال در هر ماه با 16 دلار ارائه می دهد. همچنین یک گزینه 20 دلار در هر ماه وجود دارد که به چند کانال اضافی اضافه می شود.

از طریق Philo ، به شبکه های پارامونت (که دارای سیم کارت های Bellator MMA است) ، کانال تاریخ ، کانال کشف ، کانال علمی ، A دسترسی پیدا خواهید کرد&E ، AMC ، کمدی مرکزی ، HGTV ، IFC و موارد دیگر.

Philo با یک DVR ابر 30 روزه نامحدود رایگان ، هزاران نمایش در صورت تقاضا ، یک عقب 72 ساعته برای همه پخش های تلویزیونی زنده و پخش همزمان برای چندین دستگاه ارائه می شود. شما هیچ گونه شبکه ورزشی را در Philo پیدا نمی کنید ، اما این سرویس همچنین به ارائه خدمات کانال های خود با چنین هزینه کمکی کمک می کند.

هولو

بیشتر مردم با خدمات درخواستی هولو آشنا هستند ، اما بسیاری نمی دانند که Hulu اکنون گزینه تلویزیونی زنده را نیز ارائه می دهد. می توانید هر دو سرویس Hulu را به صورت تقاضا و IPTV Hulu به عنوان یک بسته واحد با هزینه 40 دلار در هر ماه دریافت کنید. این بسته شامل بیش از 60 کانال ، 50 ساعت فضای ذخیره سازی DVR ابری ، 2 جریان همزمان و گزینه اضافه کردن در شبکه های فیلم مانند Showtime و HBO است..

هولو بسیاری از شبکه های غیرمجاز را قطع می کند ، در عوض بیشتر به کانالهایی که می خواهند تماشا کنند تمرکز می کند. NBC، ABC، CBS، FOX، ESPN، FOX Sports، History Channel، FX، HGTV، National Geographic، TBS، SYFY، USA، and Travel Channel و موارد دیگر را پیدا خواهید کرد..

PlayStation Vue

PlayStation Vue با برنامه های Live TV ، YouTube TV و Sling TV خدمات مشابهی به Hulu دارد. با این حال ، این یکی از معدود خدمات رسمی و پولی IPTV است که می توانید از طریق یک افزونه عملکردی Kodi به آن وصل شوید.

PS Vue بسته های کانال های مختلفی را ارائه می دهد ، از 45 دلار در ماه برای کانال های 45+ تا 80 دلار در ماه برای کانالهای 90+ در ماه. قطعاً PlayStation Vue از لحاظ قیمت ، سطح بالاتری را به همراه دارد ، اما این سرویس همچنین شامل DVR ابری ، 6 جریان همزمان و گزینه ایجاد پروفایل های مختلف کاربر در هر حساب است..

DirecTV اکنون

به سرعت تبدیل شدن به محبوب ترین سرویس IPTV در ایالات متحده ، DirecTV Now و PlayStation Vue مشابه ترین سرویس های موجود در این لیست هستند. هر دو نزدیک به 100 کانال را از طریق یک بسته بندی با رده بالا و پر هزینه ارائه می دهند ، اما هر دو بسته بندی کم هزینه نیز برای کسانی که نمی خواهند همان قیمت ممکن را برای تلویزیون کابلی سنتی بپردازند.

DirecTV اکنون 65+ شبکه محبوب تلویزیونی ورزشی و سرگرمی را از طریق کمترین هزینه خود ، 35 دلار در ماه کانال بسته ارائه می دهد. FOX Sports، ESPN، Cartoon Network، Comedy Central، SYFY، USA، NBC Sports، TNT، TLC و موارد دیگر در دسترس هستند. DirecTV Now همچنین دارای DVR ابری 20 ساعته است و به کاربران امکان می دهد همزمان با 2 دستگاه جریان داشته باشند.

تلویزیون پلوتو

اگر صدها کانال تلویزیونی همان چیزی باشند که بعد از آن هستید ، تلویزیون پلوتون به خوبی به شما خدمت می کند. یک سرویس IPTV کاملاً رایگان ، تلویزیون Pluto ، ورزش ، اخبار ، سرگرمی ، موسیقی ، تلویزیون بچه ها و موارد دیگر را ارائه می دهد. شما می توانید از کانالهای پرطرفدار در کانال فیلمهای تلویزیونی پلوتون گرفته تا موارد برجسته ورزشی ، پخش مجدد و بازی کامل و مسابقات در شبکه هایی مانند استادیوم و مبارزه تماشا کنید..

تلویزیون پلوتو همچنین دارای افزونه کامدی کاملاً تأیید شده از طریق مخزن رسمی افزونه Kodi است.

زومو

اگر تلویزیون پلوتون به دلخواه شما نباشد ، Xumo یک سرویس رایگان بسیار مشابه ارائه می دهد. بیش از 100 کانال رایگان وجود دارد که بسیاری از آنها در حال حاضر از طریق TV Pluto نیز موجود هستند ، اما سایر موارد خاص Xumo هستند. ممکن است دریابید که برخی از کانالهای Xumo ، مانند کانال سنگین علمی علمی تخریب ، گردآوری مطالب منحصر به فردی را ارائه می دهند که به سختی در جای دیگر آنلاین سخت یافت.

USTVNow

سرویس رایگان کمی شناخته شده ، USTVNow پخش مستقیم کانالهای تلویزیونی شبکه محبوب مانند FOX ، NBC ، CBS ، ABC ، ​​My9 و چند مورد دیگر را ارائه می دهد. USTV Now همچنین شامل گزینه پرداخت شده است که بیش از ده کانال بیشتر با 20 دلار در هر ماه اضافه می کند.

USTVNow برای پخش مستقیم جریانها از طریق یک مرورگر وب ، برنامه ها یا از طریق افزونه اختصاصی Kodi در دسترس است.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 47 = 49

Adblock
detector