بهترین خدمات محافظت از سرقت هویت برای سال 2019

بهترین خدمات حفاظت از سرقت هویت


برای مجرمان ، سرقت هویت هرگز جرمی جذاب نبوده است. سرقت هویت شخصی ارزان تر و آسان تر از گذشته است ، غالباً با کمی خطر گرفتار شدن. بین نقض اطلاعات اطلاعات شخصی ، فیشینگ ، بدافزار ، هکرها و کلاهبرداران ، محافظت از خود در مقابل سرقت هویت احتیاط و هوشیاری لازم است.

اگر در گذشته قربانی سرقت هویت شده اید ، بیشتر در معرض خطر آن هستید که دوباره اتفاق بیفتد. و اگر فرزندان یا اعضای خانواده سالخورده ای دارید که به دنبال آن باشید ، جلوگیری از سرقت هویت می تواند یک کار تمام وقت باشد.

محافظت در برابر سرقت شناسه به سهولت آن می پردازد.

خدمات حفاظت از سرقت هویت به شما کمک می کند تهدیدات مربوط به اطلاعات شخصی ، حساب ها و اعتبار خود را کنترل کنید. آنها می توانند به شما در ترمیم هویت و حتی جبران خسارت و هزینه های مربوط به سرقت هویت کمک کنند. با این وجود ، همه خدمات حفاظت از سرقت هویت برابر نیستند ، بنابراین باید انتخاب کنید?

اگر نمی خواهید مقاله کامل را بخوانید ، لیست کوتاهی از خدمات برای در نظر گرفتن این لیست است:

ما دریافتیم که اینها بهترین خدمات حفاظت از سرقت هویت هستند:

 1. نیروی هویت: توصیه برتر ما نظارت جامع در یک داشبورد با کاربرد آسان بسته بندی شده است. پشتیبانی از ترمیم شناسه شبانه روز در دسترس است.
 2. گارد هویت: گزینه مقرون به صرفه تر با داشتن بیمه نامه خوب. تنظیم و استفاده از هوش مصنوعی برای کمک به نظارت و هشدار آسان است.
 3. شناسه معتبر: یک برنامه خانوادگی را ارائه می دهد و گزارش های اعتباری رایگان ارائه می دهد.
 4. LifeLock: بزرگترین نام محافظت در برابر سرقت شناسه ، اگر از برنامه های ترقی برتر استفاده کنید ، پوشش خوبی را ارائه می دهد.
 5. هویت Intelius محافظت می کند: یک جایگزین بودجه که شامل گزارش های اعتباری ماهانه است.

ما هرکدام از این شرکت ها را با معیارهای زیر ارزیابی کردیم:

 • نظارت ، محافظت و هشدارها
 • ارزش پول
 • بیمه و جبران خسارت
 • پشتیبانی و صورتحساب مشتری
 • تنظیم و سهولت استفاده

تفصیل مفصل ما را در زیر مشاهده کنید.

بهترین خدمات سرقت هویت

چندین شرکت معتبر خدمات حفاظت از سرقت هویت را ارائه می دهند. در اینجا چند مورد در نظر گرفته شده است:

1. نیروی هویت

نیروی هویت

توصیه برتر ما اگرچه این یک طرف گران قیمت است ، Identity Force حفاظت و نظارت گسترده ای از طیف گسترده ای از اطلاعات را ارائه می دهد. همه اینها در یک داشبورد وب با کاربرد آسان قرار گرفته اند.

Identity Force برای اطلاعات شما در بازارهای سیاه نظارت می کند. می توانید هشدارها را برای هزینه ها ، برداشت ها و نقل و انتقالها تنظیم کنید. کارشناسان ترمیم ، در دسترس 24/7 ، به شما کمک می کنند تا مدارک را برای لغو و جایگزینی کارت ها انجام دهید.

یک بیمه نامه یک میلیون دلاری شما را برای هزینه های خارج از جیب مربوط به سرقت شناسه جبران می کند ، اما نه برای بودجه های سرقت شده واقعی. برنامه های خانوادگی و تجاری موجود است ، اما هیچ ردیفی در این زمینه وجود ندارد ، به این معنی که شما پوشش کاملی را دریافت می کنید ، و قدرت برنامه های ارزش افزوده در برنامه های گران تر قفل نمی شوند.

طرفداران:

 • نظارت جامع
 • طراحی با کاربرد آسان
 • پشتیبانی از ترمیم شناسه 24/7
 • یک طرح متناسب با همه

منفی:

 • کمی گرانتر از رقبا
 • بازپرداخت بودجه سرقت نشده

محافظت از بهترین شناسه: نیروی هویت یک سرویس کاملاً گرد را ارائه می دهد که به محافظت از سرقت شناسه کمک می کند و به قربانیان در بهبود کمک می کند. طرح پایه با یک آزمایش رایگان 14 روزه ارائه می شود.

بررسی کامل نیروی هویت ما را بخوانید.

2. نگهبان هویت

گارد هویت

گارد هویت در سه رده از حمایت شروع می شود که از طریق حساب و کارت نظارت ، هشدارها و کمک به قربانیان شروع می شود. این بازار و سیاه و سفید را به دلیل سوء استفاده از اطلاعات شخصی شما نظارت می کند و به لغو و جایگزینی کارت های گمشده یا دزدیده شده کمک می کند. IBM® Watson ™ AI به گارد هویت در یافتن و شناخت معاملات مشکوک کمک می کند.

ما فهمیدیم که گارد هویت در تنظیم و استفاده آسان است. همچنین با یک بیمه نامه عالی همراه است که وجوه سرقت شده و همچنین هزینه های مربوط به بازیابی هویت شما را در بر می گیرد. برنامه های خانوادگی در دسترس است.

طرفداران:

 • نظارت و هشدار به کمک هوش مصنوعی
 • تنظیم و استفاده آسان
 • بیمه نامه خوب با بازپرداخت وجوه سرقت شده

منفی:

 • تأیید دو مرحله ای در ورود به سیستم نیست
 • ارزان ترین طرح فاقد نظارت اساسی است

نظارت دقیق براساس شناسایی هوش مصنوعی: محافظت از هویت یک سرویس جامع و قدرتمند برای محافظت از سرقت شناسه است. خوانندگان Comparitech می توانند 33٪ در برنامه بعدی خود صرفه جویی کنند.

بررسی کامل نگهبان هویت ما را بخوانید.

3. IdentityIQ

IdentityIQ یک بازیکن جدید در زمینه حفاظت از سرقت ID است که حداکثر 1 میلیون دلار بازپرداخت وجوه سرقت شده و هزینه های خارج از جیب را ارائه می دهد. این سرویس سه رده قیمت را ارائه می دهد ، تفاوت اصلی این است که چند بار گزارش های اعتباری دریافت می کنید.

IdentityIQ به طور فعال اینترنت و وب تاریک را برای اطلاعات شما نظارت می کند و شما را نسبت به هرگونه مشکوک هشدار می دهد. متخصصان ترمیم همیشه برای کمک به بازیابی هویت شما در دسترس هستند. نظارت بر اعتبار اسکن ها را برای تغییر در اطلاعات شخصی ، سوالات و اعتبار جدید ، و گزارش های حساب های بزهکار اسکن می کند.

برنامه سطح بالا همچنین به شما امکان می دهد تا از 24 سالگی از بچه ها محافظت کنید.

طرفداران:

 • محافظت همه جانبه خوب است
 • گزارشات اعتباری منظم و نمرات گنجانده شده است
 • بازپرداخت وجوه سرقت شده

منفی:

 • حمایت از "خانواده" شامل والدین یا همسر نیست ، فقط بچه ها
 • رده های بالاتر ارزش زیادی نمی دهند

4. LifeLock

LifeLock

ردیف اساسی LifeLock شامل هشدارهای مربوط به کلاهبرداری ، محافظت از کیف پول از دست رفته ، پشتیبانی 24/7 ، کاهش نامه های ناخواسته ، و 25000 دلار بازپرداخت بودجه به سرقت رفته است. رده های بالاتر شامل اسکن کردن پرونده های دادگاه ، اعلان های مربوط به نقض داده ها ، گزارش اعتبار سالانه ، هشدار فعالیت حساب ، و بازپرداخت حداکثر 1 میلیون دلار است. اسکن های نظارت بر هویت ساختگی به دنبال افرادی هستند که بر اساس اطلاعات شما ، هویت های جعلی بسازند. ردیف برتر شامل اسکن های شبکه به اشتراک گذاری پرونده ، هشدارهای تسویه حساب ، نظارت بر حساب سرمایه گذاری و هشدار استعلام اعتبار است.

ما کاربرد LifeLock را برای استفاده و راه اندازی آسان پیدا کردیم. اگر برنامه های سطح بالایی را انتخاب می کنید ، یکی از کامل ترین بسته های حفاظتی موجود در بازار را دریافت خواهید کرد.

طرفداران:

 • 24/7 پشتیبانی زنده
 • نظارت جامع و هشدارها در سطح بالا
 • بازپرداخت وجوه سرقت شده

منفی:

 • برخی محافظت های اساسی برای گران ترین ردیف محفوظ است
 • تاریخچه شرکت مشکل دارد

اکنون با نورتون: اکثر برنامه های LifeLock اکنون شامل نورتون 360 برای محافظت از دستگاه های شما در برابر تهدیدات آنلاین است. اشتراک های 1 ساله با 60 روز ضمانت برگشت پول می باشد.

بررسی کامل LifeLock ما را بخوانید.

5. هویت Intelius محافظت کنید

Intelius

متخصصان ترمیم Intelius 24/7 برای کمک به لغو کارتها ، تماس با پلیس و حل اختلافات کلاهبرداری در دسترس هستند. هر طرح شامل یک گزارش اعتبار سالانه رایگان از Transunion ، نظارت بر وب ، حفاظت از حساب بانکی ، نظارت بر سوابق عمومی ، و آدرس و شماره تلفن است. یک بیمه نامه یک میلیون دلاری خسارت های ناشی از سرقت شناسه را پوشش می دهد.

برنامه 1 ساله Intelius یکی از ارزانترین گزینه های موجود است ، اگرچه فاقد برخی از محافظت های موجود در رقبای گران قیمت خود است.

طرفداران:

 • مقرون به صرفه
 • شامل یک گزارش اعتباری ماهانه است

منفی:

 • چند مورد اساسی برای نظارت بر وجود ندارد
 • خدمات مشتری ضعیف

حفاظت از شناسه بودجه: Intelius برنامه های ارزان قیمت 1 ساله را ارائه می دهد و یک آزمایش رایگان 7 روزه را ارائه می دهد.

بررسی کامل Intelius Identity Protect را مطالعه کنید.

سرقت هویت چیست?

سرقت هویت و کلاهبرداری از هویت دو اصطلاح هستند که اغلب برای توصیف استفاده از اطلاعات شخصی شخص دیگر بدون رضایت آنها برای مقاصد مجرمانه ، از قبیل اخذ اعتبار یا سود مالی ، بصورت متقابل به کار می روند. به طور معمول ، سرقت هویت مستلزم سرقت اطلاعات شخصی شخصی به منظور جعل هویت یا جعل هویت است.

از آنجا که بسیاری از ما اطلاعات شخصی و حساب های دسترسی را بصورت آنلاین ذخیره می کنیم ، سرقت هویت زیادی در اینترنت رخ می دهد. برای کلاهبردار ، انجام جرائم به صورت آنلاین فایده ای دارد که هرگز نیازی به تأیید هویت آنها به صورت حضوری ندارد.

با این حال ، سرقت هویت زیادی نیز به صورت آفلاین رخ می دهد. اعضای خانواده و سرپرستان اغلب مقصر سرقت هویت علیه کودکان و افراد مسن هستند. غواصان دامپستر از طریق اسناد دور ریخته شده برای کشف جزئیات درباره کسانی که آنها را گول می زنند حفر می کنند.

طیف وسیعی از جرائم تحت سرقت هویت از جمله کلاهبرداری کارت اعتباری طبقه بندی می شوند. اما هنگامی که بیشتر مردم به سرقت از شناسه فکر می کنند ، ما با آن ارتباط برقرار می کنیم که مجرمان با استفاده از شماره امنیت اجتماعی (ایالات متحده) یا بیمه اجتماعی (انگلستان) خود را به نام قربانی باز می کنند. کلاهبرداران ممکن است وام های پرداخت روزانه را بگیرند ، برای کارت های اعتباری اقدام کنند و با استفاده از هویت قربانی ، حساب های جدیدی باز کنند.

عواقب آن برای قربانیان بیشمار و سنگین است. نمره اعتباری آنها تقریباً به هیچ وجه به هیچ وجه تقصیر و آسیب نمی زند. بدهکارانی که به دنبال پرداخت هستند ، آنها را از طریق نامه ، تلفن و حتی حضوری متوقف می کنند. تعمیر خسارت می تواند ماه ها طول بکشد.

برای وخیم تر شدن اوضاع ، سرقت هویت می تواند برای مدت طولانی ، حتی سالها ، غافل شود. این امر پیگیری مقصر و ارزیابی جرم را بسیار دشوار می کند ، به همین دلیل بسیاری از افراد به سمت سرویس های نظارت و حفاظت از سرقت هویت روی می آورند..

آیا من در معرض خطر سرقت هویت هستم?

ساده بگو ، بله. هر کس بسیار می تواند قربانی سرقت هویت شود.

حتی اگر در محافظت از اطلاعات خود مراقب باشید ، شما تنها کسی نیستید که آن را نگه دارید. شانس وجود دارد ، دولت و مشاغل اطلاعات مربوط به شما در پایگاه داده ها را به همراه میلیون ها نفر دیگر ذخیره می کنند. کارفرمای شما ، بیمه گذاران ، تهیه کننده مالیات ، دفاتر اعتباری ، ارائه دهندگان خدمات تلفن و اینترنت ، مقامات مالیاتی و بسیاری دیگر از این افراد به با ارزش ترین اطلاعات شخصی شما دسترسی دارند.

و هیچکدام از آنها کامل نیستند. نقض داده های پایگاه داده های اصلی توسط هکرها که امروزه از هکرها خارج شده اند ، بزرگتر از گذشته است و نگران کننده مکرر است. یک مجرم نیازی به هک کردن رایانه شما ، ورود به خانه شما یا کلاهبرداری از طریق ایمیل فیشینگ برای یافتن اطلاعاتی نیست که می تواند برای سرقت هویت استفاده شود.

چگونه می توانم از سرقت هویت جلوگیری کنم?

هوشیاری برای جلوگیری از سرقت هویت مهم است. به صورت حساب بانکی و کارتهای اعتباری خود دقت کنید و حداقل یک بار در سال نمره اعتباری خود را بررسی کنید. برای مخفی کردن اطلاعات خصوصی ، چه آنلاین و چه آفلاین ، قدم هایی بردارید.

گزارش های اعتباری

طبق قانون در ایالات متحده ، شما حق دارید هر سال یک گزارش اعتبار رایگان دریافت کنید. وب سایت رسمی Annecreditreport.com است. شما باید هرگونه فعالیت یا خط اعتباری را که مشکوک یا ناآشنا به نظر می رسد ، کاملاً اسکن و پیگیری کنید.

گزارش اعتباری با نمره اعتباری برابر نیست. نمره اعتباری عددی بین 300 تا 850 است که نشان دهنده ریسک اعتباری شما است - احتمالاً شما به موقع صورتحساب ها را پرداخت می کنید. با استفاده از اطلاعات در گزارش اعتباری شما محاسبه می شود.

صورت حساب بانکی و کارت اعتباری

ناگفته نماند که هرگونه فعالیت ناآشنا در کارت اعتباری و صورتهای بانکی شما نشانه بدی است. این موارد را بلافاصله به بانک خود گزارش دهید.

مبلغ کم را مسواک نکنید. مجرمان اغلب با پرداخت هزینه چند سنت به کارتهای اعتباری و بدهی ضربه می زنند تا بررسی کنند که آیا هنوز فعال هستند.

اطلاعات خود را ایمن نگه دارید

کارت تأمین اجتماعی (یا بیمه تأمین اجتماعی) ، شناسنامه ، اسناد حساب بانکی ، اسناد بیمه ، فرم های مالیاتی ، گذرنامه ها و سایر اسناد مهم را در مکان های پنهان و مخفی نگه دارید. این مکان استs, با یک s, زیرا این یک فکر بد نیز برای ذخیره همه این مواد در یک مکان است که یک سارق می تواند روی آن گیر کند و همه چیز را بگیرد.

قبل از بیرون ریز کردن ، هرگونه کاغذ را با اطلاعات شخصی روی آن خرد کنید.

از یک همسایه مورد اعتماد بخواهید تا هنگام مسافرت نامه شما را جمع کند.

درمورد اطلاعات آنلاین ، همیشه رمزهای عبور قدرتمند و منحصر به فردی را برای هر یک از حسابهای خود ایجاد کنید. قبل از وارد کردن اطلاعات در وب سایت ، اطمینان حاصل کنید که سایت HTTPS رمزگذاری شده است و دامنه (به عنوان مثال "compitech.com") با نام شرکت مطابقت دارد. اگر قصد دارید به هر حساب کاربری وارد شوید یا اطلاعات شخصی را از طریق فای عمومی وارد کنید ، از VPN استفاده کنید.

اگر اسناد مهمی را در رایانه یا تلفن هوشمند خود ذخیره کرده اید ، حتما آنها را رمزگذاری کنید. این ابزارهای مفید را برای رمزگذاری فایل ها و پوشه ها بررسی کنید ، یا کل درایو خود را با ابزاری مانند Veracrypt رمزگذاری کنید. کلید رمزگذاری را در همان دستگاه های رمزگذاری شده ذخیره نکنید.

آنتی ویروس های بلادرنگ مانند Windows Defender یا یک ابزار شخص ثالث را فعال کنید و همیشه برنامه ها و سیستم عامل خود را به روز نگه دارید.

در حفاظت از سرقت هویت سرمایه گذاری کنید

چندین شرکت حفاظت از سرقت هویت را به عنوان یک سرویس مبتنی بر اشتراک ارائه می دهند. این مشاغل برای فعالیتهای غیرمعمول ، اعتبار ، حسابهای بانکی ، کارتهای اعتباری و سایر امور مالی شما را تحت نظر دارند. بسیاری از آنها همچنین اینترنت و وب تاریک را برای اطلاعات شما رصد می کنند ، بنابراین می توانید پیش از موعد مقدمات اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از سرقت شناسه بردارید. بیشتر آنها نوعی بیمه یا غرامت را برای کمک به هزینه های حقوقی ارائه می دهند.

در حالی که این خدمات می توانند مفید باشند ، اما برای همه مفید نیستند. تا زمانی که در مورد بررسی گزارش اعتباری و حسابهای خود مرتباً نظم داشته باشید ، می توانید بخش عمده ای از خدمات محافظت از سرقت شناسه را به تنهایی انجام دهید. ما خدمات حفاظت از سرقت شناسه را بیشتر به افرادی که قبلاً قربانی سرقت هویت شده اند توصیه می کنیم زیرا در معرض خطر بیشتری برای جعل مجدد قرار دارند.

اگر قربانی سرقت هویت هستم چه کاری می توانم انجام دهم?

اگر قربانی سرقت هویت هستید یا فکر می کنید ممکن است باشید ، برای بازگشت به پاهای خود این مراحل را دنبال کنید.

هشدارهای تقلب و یخ اعتبار

اگر در گزارش اعتباری خود متوجه فعالیت کلاهبرداری شده اید ، فوراً هشدار تقلب را در گزارش خود قرار دهید. این اجازه می دهد تا دفاتر اصلی اعتباری - Equifax ، Experian و Transunion در ایالات متحده - بدانند که شخصی از اطلاعات شما سوءاستفاده می کند ، و این باعث می شود تا سارقان خط های اعتباری جدیدی را به نام شما باز کنند. کسب و کارها باید قبل از باز کردن حساب ، با شما تماس بگیرند تا هویت خود را تأیید کنند. برای تنظیم هشدار تقلب فقط باید با یکی از دفاتر اصلی اعتباری تماس بگیرید و آنها باید طبق قانون به دو مورد دیگر هشدار دهند.

هشدارهای تقلب 90 روز گذشته است.

یکی دیگر از گزینه های شدیدتر ، مسدود کردن اعتبار است. این مانع از دسترسی همه طلبکاران به پرونده اعتبار شما می شود. با این حال توجه داشته باشید که این امر مانع از دسترسی طلبکاران قانونی به پرونده شما می شود ، بنابراین اگر به طور مشروع سعی در باز کردن هرگونه اعتبار جدید دارید این کار را نکنید..

گزارش سرقت شناسه را ثبت کنید

هنگامی که اعتبار خود را قفل کردید تا از آسیب بیشتر جلوگیری شود ، به FTC بروید و شکایتی را مطرح کنید. می توانید جزئیات آنچه اتفاق افتاده است را پر کنید و یک اعتراف را چاپ کنید. شماره گزارش را بنویسید یا یک نسخه بگیرید.

در مرحله بعد ، یک گزارش پلیس ارائه دهید. شماره گزارش affidavit و FTC را با خود بیاورید. هنگامی که گزارش اعتباری و پلیس را گزارش کردید ، می توانید با بدهکاران تماس بگیرید.

با بدهکاران تماس بگیرید

گزارش اعتباری خود را طی کنید و با هر یک از بدهکارانی که اعتبارهای جدیدی را که نمی شناسید باز کرده اید ، تماس بگیرید. در نظر داشته باشید که بدهی ها اغلب توسط مشاغل به جمع کننده صورتحساب اشخاص ثالث فروخته می شود ، بنابراین برخی از بدهکاران ذکر شده آشنا به نظر نمی رسند که اینها اعتبار اعتباری دارند یا خیر.

آنچه اتفاق افتاده را توضیح داده و حسابهای خود را ببندید. هر مشاغل متفاوت است ، بنابراین بپرسید که در صورت لزوم چه کارهایی باید انجام دهید تا بازپرداخت شود. برای کمک به اثبات پرونده خود می توانید از گزارش اعتراف و پلیس از مرحله قبل استفاده کنید.

همیشه به یاد داشته باشید که درخواست دریافت بازپرداخت کنید و هرگونه ارتباطی را که با بدهکاران دارید ثبت کنید و به صورت کتبی پیگیری کنید.

همچنین ممکن است لازم باشد برای رفع هرگونه خطا در گزارش اعتبار خود ، با دفاتر اعتباری تماس بگیرید.

آمار سرقت هویت

هک Equifax در سال 2017 ، 143 میلیون آمریکایی را در معرض خطر سرقت هویت قرار داد ، هنگامی که اطلاعات زیادی از جمله خصوصیات امنیتی از جمله شماره های تأمین اجتماعی به وجود آمد. حتی قبل از آن ، سرقت هویت یک مشکل جدی در ایالات متحده و سراسر جهان بود.

16.7 میلیون نفر در سال 2017 قربانی سرقت هویت شدند و بیش از 1 میلیون نفر از آنها کودک بودند. افرادی که در رسانه های اجتماعی فعال هستند نسبت به افرادی که نیستند با خطر سرقت هویت بیشتری مواجه هستند. بیشتر شکایات مربوط به سرقت هویت از طرف افراد بین 30 تا 59 سال است.

از یک نکته مثبت ، به نظر می رسد که مصرف کنندگان در شناسایی سریع تلاش های کلاهبرداری بهتر می شوند. 78 درصد قربانیان طی یک هفته تقلب را تشخیص دادند. با کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرقت هویت و افزایش آگاهی در مورد چگونگی پیشگیری از آن ، می توانید خود و خانواده خود را از این تهدید در حال رشد محافظت کنید.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

63 + = 71