بهترین نرم افزارها و برنامه های کنترل والدین سال 2023

کنترل والدین به سرپرستان خانواده چگونگی استفاده از جوانترها از وب را درک می کند و به راهنمایی بچه ها در طول سفر خود برای بزرگ شدن آنلاین کمک می کند. اما گرفتن نرم افزار مناسب برای انجام کار مناسب همیشه به همان اندازه که به نظر می رسد برش و خشک نیست ، به همین دلیل است که شرکت Comparitech بلند کردن سنگین را برای شما انجام داده است. ما سال 2023 تعداد زیادی از نرم افزارها و برنامه های برتر نرم افزار کنترل والدین را در بازار آزمایش کرده ایم و یک راهنمای مفصل را برای کمک به شما در یافتن مطلبی که متناسب با نیازها ، بودجه و سبک والدین شما باشد ، نوشته ایم..

اگر نمی خواهید مقاله کامل را بخوانید ، در اینجا خلاصه ای از پنج نرم افزار برتر کنترل والدین موجود است:

  1. کنترل والدین Qustodio (دادگاه رایگان): توصیه برتر ما با طیف گسترده ای از دستگاه ها کار می کند. تنظیم آسان ، فیلتر گسترده و نظارت جامع.
  2. بچه های امن کسپرسکی: طراحی کاربر پسند ، تشخیص دقیق محتوا و خدمات عالی مشتری.
  3. خانواده نورتون: آنتی ویروس و کنترل والدین را با قیمت مناسب برای بودجه ترکیب می کند ، اما در صورتی که فقط به انتخاب قبلی بپردازید ، گران است.
  4. Mobicip: رابط کاربری تازه کار با تنظیم ساده و کنترل آسان برای مدیریت. برخی از ویژگی ها را در تلفن همراه فاقد.
  5. Bark.us: نظارت بر طیف گسترده ای از برنامه ها و رسانه های اجتماعی با قیمت مسطح برای دستگاه ها و کودکان نامحدود.

برنامه های کنترل والدین

هر کس می خواهد بتواند در هر زمان ممکن از فرزند خود محافظت کند. با رشد فرزندتان ، به یک مجموعه نرم افزار کنترل والدین نیاز دارید که بتواند رشد کند و سازگار شود. در راهنمای نهایی ما برای نرم افزار کنترل والدین بخوانید تا همه چیزهایی را که باید در مورد این دسته رو به رشد محصولات محافظت از کودک بدانید ، بدانید.

نحوه نصب کنترل والدین بر روی هر سیستم عامل (رایگان)

کنترل والدین وقتی مهم است که اجازه دهید فرزندانتان برای اولین بار در اینترنت سرگردان شوند ، بخش مهمی از خانواده است ، اما تنظیم این محدودیت ها در مواردی که نمی دانید چه کاری انجام می دهید ، ممکن است گاهی اوقات یک روند دشوار باشد. جلوتر از زمان.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های کنترل والدین بومی موجود در همه محبوب ترین سیستم عامل های امروزی در آنجا ، در راهنمای ما بخوانید تا همه چیزهایی را که باید بدانید!

ویندوز (7 و بالاتر)

برای تنظیم کنترل والدین موجود در نسخه های ویندوز 7 و بالاتر ، با حرکت به برنامه تنظیمات از برنامه خود شروع کنید شروع کنید منو:

بهترین نرم افزارها و برنامه های کنترل والدین سال 2023

از اینجا ، از نوار جستجو استفاده کنید و تایپ کنید گزینه های خانوادگی:

بهترین نرم افزارها و برنامه های کنترل والدین سال 2023

این کار شما را به صفحه کنترل والدین می برد. از اینجا ، به پایین بروید گزینه های خانوادگی, پیوندی که شما را در مرورگر مورد نظر خود به حساب Microsoft خود منتقل می کند:

تمام گزینه های خانوادگی از طریق مرورگر مدیریت می شود ، روشی که برای جلوگیری از امکان ترساندن تنظیمات داخلی در داخل ویندوز که ممکن است سعی در نادیده گرفتن هرگونه دستورالعمل دریافتی از سیستم عامل از ابر داشته باشد ، مدیریت می شود. در اینجا داشبورد خانوادگی خود را پیدا خواهید کرد ، جایی که می توانید جنبه های مختلف زمان صفحه نمایش و محتوای مورد نظر برای دسترسی به آنها را مدیریت کنید.

زمان صفحه نمایش

بهترین نرم افزارها و برنامه های کنترل والدین سال 2023

برای مدیریت محدودیت زمانی ، با کلیک روی پیوند برچسب زده شده شروع کنید زمان صفحه نمایش. بعد ، گزینه ای را برای دستگاه هایی که می خواهید مدیریت کنید ، انتخاب کنید ، آیا این یک Windows Windows 10 یا یک کنسول Xbox One است:

برای تصمیم گیری زمانی که می توانند و نمی توانند به دستگاههای خود دسترسی پیدا کنند ، به سادگی روی محدودیت های زمانی که می خواهید فعال یا غیرفعال کنید ، برای محدود کردن آن دوره خاص کلیک کنید.

محدودیت های محتوا

در اینجا می توانید انواع بازی ها ، برنامه ها و برنامه هایی را که بچه ها بر اساس گروه سنی و ترجیحات شما می توانند از آنها استفاده کنید ، محدود کنید..

بهترین نرم افزارها و برنامه های کنترل والدین سال 2023

متأسفانه بسیاری از قابلیت های محدود کننده خاص فقط به برنامه های مایکروسافت محدود می شوند که همانطور که اکثر ما می دانیم فقط بخش بسیار کمی از مجموعه برنامه هایی را تشکیل می دهیم که ما و بچه هایمان دوست داریم بطور روزانه از آنها استفاده کنیم..

به طور مشابه ، تنها گزینه های مسدود کننده وب در ویندوز 10 گزینه های موجود برای Internet Explorer و Microsoft Edge هستند. این بدان معناست که اگر می خواهید محدودیت هایی را در مورد انواع سایت هایی که بازدید می کنید یا محتویاتی که مشاهده می کنید قرار دهید ، ابتدا باید مرورگرهای دیگری مانند Firefox ، Chrome و Opera را در لیست برنامه های ممنوعه قرار دهید تا بتوانید آنها را در استفاده از Edge قرار دهید. به عنوان آخرین چاره:

MacOS (سیرا +)

برای به دست آوردن کنترل والدین در حال کار بر روی macOS (سیرا و بالاتر) ، با باز کردن خود شروع کنید تنظیمات سیستم, و حرکت به کاربران & گروه ها:

بهترین نرم افزارها و برنامه های کنترل والدین سال 2023

کلیک کنید بر روی قفل کردن نماد در سمت چپ پایین و با گذرواژه حساب سرپرست خود را تأیید کنید. بعد ، حساب را از لیست سمت چپ که می خواهید کنترل والدین را در آن قرار دهید انتخاب کنید:

بهترین نرم افزارها و برنامه های کنترل والدین سال 2023

یک دکمه دارای برچسب کنترل والدین را باز کنید باید بعد از این در کاربران & گروه ها پنجره روی این کلیک کنید ، و پنجره ای با پنج زبانه باز می شود: برنامه ها, وب, مغازه ها, زمان, حریم خصوصی, و دیگر:

بهترین نرم افزارها و برنامه های کنترل والدین سال 2023

در برنامه ها از پنجره می توانید محدود کنید که چه نوع نرم افزاری به فرزند شما دسترسی خواهد داشت ، و همچنین کنترل هایی مانند اینکه آیا آنها می توانند دوربین را روشن کنند یا خیر ، به بازی های چند نفره از طریق مرکز Game بپیوندید ، یا از طریق برنامه Mail به تعداد مشخصی از مخاطبین محدود می شوید..

وب برگه همان چیزی را که انتظار دارید داشته باشد: هر آنچه که مربوط به آنچه ممکن است یا نمی توانند از طریق Safari دسترسی داشته باشند ، انجام می شود. محدودیت های استاندارد وب گشت و گذار کاملاً استاندارد در اینجا ، هیچ چیز قابل ذکر نیست فراتر از آنچه باید در برنامه های کنترل والدین مشابه انتظار داشته باشید.

مغازه ها برگه می تواند دسترسی به iTunes ، iTunes U و فروشگاه iBooks را غیرفعال کند ، همچنین انواع بازی ها ، برنامه ها و فیلم هایی را که کودک شما می تواند از طریق فروشگاه iTunes به آن دسترسی پیدا کند ، محدود خواهد کرد..

زمان به همان روش کار می کند که سایر محدود کننده های زمان در این لیست انجام می دهند ، به شما این امکان را می دهد تا دقیقاً کنترل کنید چه مدت کودک شما اجازه استفاده از Mac را دارد و چه ساعتی از روز به طور خودکار خاموش می شود.

حریم خصوصی این گزینه جالب است از آنجا که به شما امکان می دهد کنترل کنید که چه نوع داده هایی توسط برنامه های شخص ثالث روی فرزند شما جمع شده است ، و به شما امکان می دهد کنترل کنید چه نوع اطلاعاتی را که برنامه ها و بازی های مورد علاقه آنها هنگام جمع کردن و بازی کردن روی آنها جمع می شود ، کنترل کنید..

سرانجام دیگر برگه ، که اختلافات مختلفی دارد و مانند کنترل روی آن به پایان می رسد سیری و دیکته ، اضافه کردن / حذف سخت افزارهای ضروری مانند چاپگرها ، همراه با قفل کردن Dock از اصلاح یا ساده کردن یاب ، فقط نمایش نتایج مناسب برای اعضای جوان خانواده.

iOS (12+)

برای استفاده از کنترل والدین در iOS 12 ، ابتدا باید تنظیم کنید اشتراک خانواده اگر قبلاً نبوده اید در مرحله بعد ، هنگامی که بچه ها به حساب iCloud خود اضافه شدند ، گزینه Open را باز کنید تنظیمات برنامه را حرکت داده و به پایین بروید زمان صفحه نمایش:

  بهترین خدمات VPN برای سال 2023

بهترین نرم افزارها و برنامه های کنترل والدین سال 2023

بعد ، حساب کودکی را که می خواهید مدیریت کنید باز کنید:

بهترین نرم افزارها و برنامه های کنترل والدین سال 2023

از اینجا به داشبورد آنها منتقل خواهید شد که می توانید گزینه های مختلفی مانند آن را مدیریت کنید خرابی, محدودیت های برنامه, همیشه اجازه داده شده برنامه ها ، و محدودیت های محتوا.

خرابی

Downtime دقیقاً همانطور که از نام آن مشخص است کار می کند ، و یا دسترسی کودک شما به دستگاه iOS خود را در ساعات از پیش تعیین شده کاملاً یا انتخابی غیرفعال می کند. برای ایجاد یک بلوک Downtime ، با ضربه زدن روی دکمه شروع کنید خرابی گزینه از صفحه اصلی Family Sharing:

از این صفحه دو گزینه را مشاهده خواهید کرد- شروع کنید, و پایان:

بهترین نرم افزارها و برنامه های کنترل والدین سال 2023

به سادگی ساعت های پایان فرزندتان را انتخاب کنید ، و شما تمام شده اید!

محدودیت های برنامه

محدودیت های برنامه نسبتاً ساده است ، و در اصل به شما امکان می دهد تعریف کنید که برنامه ها تحت تأثیر محدودیت زمانی قرار نگرفته توسط شما خرابی تنظیمات.

برای تنظیم برنامه ها ، روی ضربه بزنید محدودیت های برنامه, و سپس از لیست انتخاب کنید یا برنامه هایی که در آن گنجانده نشده اند خرابی لیست مسدود کردن:

بهترین نرم افزارها و برنامه های کنترل والدین سال 2023

بهترین نرم افزارها و برنامه های کنترل والدین سال 2023

محتوا & محدودیت های حریم خصوصی

این جایی است که گوشت واقعی کنترل والدین iOS اجرا می شود ، و در صورت داشتن بچه های زیر 12 سال ضروری است و باید چشم خود را از هر ماده ای که ممکن است مورد تردید باشد دور نگه دارید..

تعداد زیادی از گزینه های پیکربندی در این بخش وجود دارد ، بنابراین ما همه آنها را نمی گنجیم (مگر اینکه شما بخواهید تمام روز در اینجا باشید) ، اما بخش های اصلی به شکلی تقسیم می شوند خرید iTunes و App Store, که به محتوای iTunes دسترسی پیدا می کند ، کنترل می کند.

بعدی است برنامه های مجاز, به طور کلی کنترل برنامه های رسمی اپل که فرزند شما مجاز به استفاده از آن است را کنترل می کند. بالاخره وجود دارد محدودیت های محتوا, که هر جنبه ای از انواع مختلف محتوا را که ممکن است فرزند شما بتواند به آن دسترسی داشته باشد ، تجزیه می کند ، خواه در فروشگاه iTunes ، در وب ، در برنامه های iTunes یا پادکست ها باشد:

بهترین نرم افزارها و برنامه های کنترل والدین سال 2023

اندروید

Google سیستم های کنترل والدین خود را از طریق اپلیکیشن معروف به عنوان مدیریت می کند خانواده امن, و اگرچه معمولاً در این موارد مسیر رسمی را طی می کنیم ، هزاران نظر کاربر در غیر این صورت می گویند. با توجه به بررسی های ارسال شده در صفحه Google Play ، این برنامه اغلب به بچه ها اجازه می دهد فراتر از حد تعیین شده برنامه در زمان خرابی خود باشند و تلاش می کند تا آنها را از بارگیری برنامه های دیگر که به سادگی می توانند در محدودیت های خانواده ایمن باشند ، دور نگه دارند..

گزینه دیگر تنظیم کنترل والدین برای فروشگاه Google Play است ، اما دوباره این تنها مواردی را که می توانند بارگیری کنند شامل می شود و در واقع هیچ جنبه ای از نحوه عملکرد دستگاه Android در خارج از فروشگاه Play را کنترل نمی کند..

به همین دلیل توصیه می کنیم یکی از مجموعه های کنترل والدین را که در بالا گفته شد انتخاب کنید. تقریباً همه آنها دارای سطح اجرای Android هستند و چندین گزینه برای خفا کردن نصب برنامه وجود دارند ، بنابراین کودک شما حتی نمی داند که تا زمانی که یک پیام هشدار ظاهر نشود محدود است..

پرونده کنترل والدین پرداخت شده

ممکن است از شما سؤال شود ، آیا تلفن هوشمند یا رایانه آنها از قبل گزینه های کنترل والدین را ندارند؟ چرا باید برای هر چیز دیگری هزینه اضافی بپردازم?

نرم افزار کنترل والدین

مشکل اصلی که بسیاری از والدین با آن رویکرد با آن روبرو هستند این است که برای هر بستری که فرزند شما از آن استفاده می کند ، باید مجموعه جدیدی از قوانین و مقررات تنظیم و اجرا شود. برای بچه های کوچکتر زیر پنج سال ، این مسئله چندان مشکلی نیست ، اما به محض شروع شدن به سنین بین سن / سنین نوجوانی ، یعنی زمانی که همه با کمی فشار روبرو می شوند.

مربوط: محافظت از حریم خصوصی کودکان آنلاین - راهنمائی برای والدین ، ​​سرپرستان و مربیان

نرم افزار کنترل والدین می تواند موارد زیادی برای یک خانواده باشد. برای بعضی از اینها به سادگی راهی برای نظارت بر آنچه فرزندانشان بصورت آنلاین انجام می دهند ، با چه کسانی صحبت می کنند ، یا چه کسی با آنها صحبت می کند. اما هنگام بحث در مورد موضوع نوجوانان ، این امر به یک عمل توازن اعتماد تبدیل می شود ، که بین لبه های تیغ بین والدین و مایل به محافظت از فرزندشان قرار دارد ، و نوجوان می خواهد خود را به چشم اعتماد والدین برساند..  

صرف نظر از آنچه در وب انجام می دهند ، رفتن به مسیر رایگان به معنای هر وسیله ای که می خواهید از آن محافظت کنید (تلفن های هوشمند ، لپ تاپ ، دسکتاپ ، کنسول بازی و غیره) ، باید تصمیم بگیرید که دوباره تصمیم بگیرید که فرزند شما می تواند یا نمی تواند روی آن سکوی خاص انجام دهد.

به همین دلیل توصیه می شود به جای استفاده از کنترل های فردی که ممکن است در ویندوز ، کروم ، آیفون و غیره پیدا کنید ، با یک مجموعه نرم افزاری کنترل والدین بروید ، نرم افزار کنترل والدین به طور همزمان در همه دستگاه ها کار می کند و فعالیت همه بچه های شما را متمرکز می کند. در یک داشبورد آسان برای مدیریت. با استفاده از نرم افزار کنترل والدین ، ​​می توانید محدودیتهای مرور همه را به طور همزمان تغییر دهید یا اگر به جای این سبک بیشتر باشد ، قاعده را طبق قانون تنظیم کنید. هیچ تنظیمات کنترل والدین در سیستم عامل چنین چیزی را ارائه نمی دهد.

تمام مجموعه های کنترل والدین که در زیر آنها را مرور کردیم ، از سیستم عامل های اصلی و رومیزی و موبایل پشتیبانی می کنند ، و تضمین می کنند که شما همان سطح محافظت مداوم را در هر دستگاه دریافت خواهید کرد - مهم نیست که فرزند شما در نهایت تصمیم بگیرد از بیشترین موارد را مرور کند.

ویژگی هایی برای جستجو

هر زمان که در یک سرویس کنترل والدین جدید عضو می شوید ، مهم است که از قبل بدانید که چه نوع ویژگی یا تنظیمات به بهترین وجه متناسب با وضعیت شما خواهد بود. به عنوان مثال ، در حالی که برخی از سوئیت ها ممکن است همه زنگ ها و سوت ها را داشته باشند (با یک قیمت برای مطابقت با قیمت) ، ممکن است شما به گزینه های مختلف زیادی احتیاج نداشته باشید و حتی می توانید در عوض به همان گزینه ای با هزینه پایین تر رضایت دهید..

دانستن اینکه چه چیزی نرم افزار کنترل والدین قبل از زدن دکمه خرید می تواند انجام دهد (یا نمی تواند) ، یک بخش اساسی در روند است ، به همین دلیل ما زمان آن را خراب کرده ایم تا آنچه را که باید در مورد آن ویژگی ها بدانید با جزئیات بخوانید..

نظارت بر مرورگر وب: اولین ویژگی (و احتمالاً بارزترین) ویژگی نرم افزار کنترل والدین برای احترام والدین ، ​​گزینه نظارت بر عادتهای مرور فرزندتان است. این تنظیمات می تواند همه چیز را شامل شود از ساده نظارت بر فعالیت آنها گرفته تا مسدود شدن مستقیم وب سایت ها یا دسته بندی وب سایت ها در وهله اول.
نظارت بر مرورگر وب

نظارت بر فعالیت وب در تمام دستگاه های فرزند شما و متمرکز کردن داده های مرور آنها در یک مکان ، بخش اساسی ایجاد شبکه کنترل والدین قوی است. این باید نگرانی اصلی برای هر کسی باشد که با یکی از سرویس های ذکر شده در زیر ، حساب جدیدی را ثبت نام کرده است.

زمان بندی: یکی دیگر از موارد "ضروری" در لیست ویژگیهای ما گزینه ای برای تعیین برنامه زمان بندی در دستگاههای فرزندان شما است. همه نرم افزارهای کنترل والدین که ما مورد بررسی قرار داده ایم به شما امکان می دهند این کار را به روشی متفاوت انجام دهید ، اما نحوه برخورد آنها با بلوک های زمانی از برنامه به برنامه دیگر می تواند متفاوت باشد.
زمانبندی

برخی خدمات فقط ممکن است به شما امکان دهند مرورگر وب موبایل یا دسک تاپ آنها را مسدود کنید (آنها را برای ادامه پیام کوتاه / استفاده از برنامه های دیگر پس از بالا رفتن بلوک باز کنید) ، در حالی که برخی دیگر به شما اجازه می دهند که به طور مشخص ساعتهای برنامه ای را که استفاده می کنند یا بازی خود را در آنها پخش می کنند روز به روز. برخی حتی بسته به دستگاه دسترسی کامل به اینترنت را قطع می کنند و تمام فعالیت های گذشته را در یک زمان خاص غیرفعال می کنند.

  تست سرعت

مسدود کردن برنامه: این یکی دیگر از ویژگی های اصلی مورد توجه است ، زیرا باعث می شود بچه ها (یا به طور خاص در این مورد ، نوجوانان) ، از یافتن راهی در مورد بلوک های تحمیل شده در مرورگر خود جلوگیری کنند. به عنوان مثال بگویید که برهنگی مانع از نمایش در مرورگر وب Android شده است ... چه چیزی باعث می شود کودک شما نتواند به سادگی تایپ "پورنو" را در فروشگاه Google Play و بارگیری یکی از برنامه های بسیاری که به آنها اجازه می دهد از محتوای بزرگسالان بدون استفاده یک مرورگر؟ مسدود کردن برنامه ، این چیست.

نظارت بر شبکه های اجتماعی: با ظهور رسانه های اجتماعی ، بسیاری از والدین هنگامی که دقیقاً چگونگی برخورد با حساب های شخصی بچه خود را پیدا می کنند ، گم شده اند.
نظارت بر رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی جایی است که بچه ها این روزها بیشتر با دوستانشان ارتباط برقرار می کنند ، به همین دلیل انجام هر کاری که می توانید انجام دهید برای آزادی به آنها نیاز دارید تا مستقل باشند ، در حالی که هنوز هم اطمینان می دهید که هیچ کس سعی در برقراری ارتباط ناخواسته با آنها ندارد. در حالی که شما به دنبال راه دیگر.

راه حل هایی مانند uKnowKids کودکان و نوجوانان "می شناسد" ، به همین دلیل 90٪ از عملکرد این مجموعه روی اسکن ، ورود به سیستم و نظارت بر زندگی رسانه های اجتماعی کودک شما متمرکز است..

نظارت بر موقعیت مکانی: بسیاری از شرکتهای مخابراتی قبلاً نوعی نظارت بر موقعیت مکانی مبتنی بر GPS را برای والدینی که تلفن های فرزندشان به حساب متصل است ، ارائه می دهند. نکته بسیار مهم در مورد نرم افزار کنترل والدین این است که به جای پرداخت صورتحساب برای این گزینه هر ماه (گاهی اوقات تا 10 دلار در هر دستگاه نظارت شده با برخی ارائه دهندگان) ، نظارت بر موقعیت مکانی تلفن هوشمند به عنوان بخشی از بسته کامل ارائه می شود. این می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند و در عین حال به شما کمک می کند در هنگام خروج از خانه از کودک خود چشم بسته باشید. 

نظارت بر تماس و پیام کوتاه: در آخر ، قابلیت کنترل تماس و پیامک وجود دارد. از بین تمام نرم افزاری که آزمایش کردیم ، به نظر می رسد این ویژگی فقط به دلیل روشی که iOS مجوز برنامه را بر روی پلتفرم خود مدیریت کند (علاوه بر uKnowKids ، بیشتر در مورد بعدی) در Android در دسترس است..

گفته می شود ، اگر هر كدام از بچه های شما از یك دستگاه Android استفاده كنند ، این گزینه برای كنترل مخاطبین با آنها - و همچنین خواندن سوابق آن مباحث با مجموعه های خاص كنترل والدین - می تواند آرامش لازم را به والدین بدهد..

کلیدهای نرم افزار کنترل والدین بزرگ

اما آنچه در مورد برخی از گزینه های نرم افزار کنترل والدین وجود دارد که آنها را از سایرین پایدارتر می کند؟ چه ویژگیهایی باید برنامه های نرم افزاری کنترل والدین داشته باشند که آنها را نسبت به بقیه ارائه دهد?

داشبورد با طراحی زیبا: هر نرم افزار کنترل والدین در بازار امروز در یک مکان شروع و پایان می یابد: داشبورد.
داشبورد کنترل والدین

داشبورد جایی است که والدین می توانند بر همه آنچه والدین خود انجام می دهند نظارت کنند ، از آنچه که مانع می شوند تا آنچه فرزندانشان به دنبالش هستند و غیره. نرم افزار خوب کنترل والدین این فرایند را برای استفاده آسان هر کس ممکن می کند و خلاصه آنچه را که باید در قالب تصویری تمیز بشناسد خلاصه می کند و در عین حال باعث می شود به سرعت تغییر قوانین یا اضافه کردن محدودیت های جدید در پرواز ساده باشد..

نظارت و اعلان تلفن همراه: یکی دیگر از مؤلفه های مهم کنترل والدین خوب ، امکان اطلاع رسانی فوری در مورد اینکه فرزند شما در جایی که نباید باشد در مکان گشت و گذار نیست ، نیست. بازپرداخت در اینجا دو برابر است: یکی ، این به شما امکان می دهد تا در مورد تغییر عادات مرور آنها در زمان واقعی به روز بمانید. دو ، اگر نرم افزار کنترل والدین از ویژگی "دسترسی درخواست" برخوردار باشد ، می توانید سایتی را لیست کنید که ممکن است از تلفن یا دسک تاپ شما نظر مثبت کاذب داشته باشد ، اما اینکه کودک شما می خواهد یا نیاز به دسترسی دارد.
نظارت بر موبایل

این اجازه می دهد تا کودک شما به دنبال مطالب تأیید شده بدون امپدانس باشد ، و به آنها اجازه می دهد بعد از مشخص شدن سایت به آنها اعتماد کنید به تصمیم گیری صحیح اعتماد کنید.

برنامه های قیمت گذاری انعطاف پذیر: هیچ دو خانه یا خانواده دقیقاً یکسان نیستند ، به همین دلیل بسیار مهم است که شرکت های کنترل والدین طیف گسترده ای از برنامه های قیمت گذاری را برای تأمین هر شرایط زندگی ارائه دهند. به عنوان مثال ، Qustodio به شما امکان می دهد در ساختار دستگاه 5/10/15 مشترک شوید که به همین ترتیب قیمت نیز دارد. بنابراین اگر فقط یک خانه کوچک در خانه دارید که نیاز به نظارت دارد ، در پرداخت وسایل اضافی که هرگز قصد استفاده از آنها را ندارید گیر نخواهید آمد..

یک تیم پشتیبانی جامد: و در آخر اینکه ، هر شرکت کنترل والدین باید تعداد کمی از گزینه های پشتیبانی را انتخاب کند تا بتواند به والدینی که ممکن است به اندازه فرزندان خود اهل فن باشند ، کمک نکند. این یک راز نیست که این روزها بچه ها اغلب می توانند در زمینه کشف فناوری از والدین بهتر باشند. برای مقابله با این امر ، شرکت های کنترل والدین باید از پرسنل پشتیبانی متعهد برخوردار باشند که بتوانند والدین را از طریق همه چیزهایی که باید بدانند برای راهنمایی فرزندان خود راهنمایی کنند.

البته هیچ راه حلی به طور دائم مانع از این نمی شود که بچه های شما روشهای جدیدتر یا حتی ابداعی تری برای دور زدن نرم افزار مانیتور خود پیدا کنند ، به همین دلیل همیشه خوب است که بعد از فهمیدن راهی بتوانید دوباره تماس بگیرید و یک آموزش دوم بدست آورید. تا از اولین سوراخ حصار جدا شود.

بهترین نرم افزار کنترل والدین سال 2023

1. کنترل والدین Qustodio - بهترین راه حل در اطراف

کوستودیو

مجموعه های کنترل والدین از روزهای ابتدایی خود بسیار طولانی شده اند و هیچ جا نیست که پیشرفت و تکامل ویژگی ها و عملکردها آشکارتر از Qustodio باشد. Qustodio مجموعه ای از برنامه ها است که به شما امکان می دهد کنترل والدین را در ویندوز ، OSX ، Android ، iOS و Kindle نصب کنید ، یکی از جامع ترین لیست هایی که تا به امروز در یک سرویس مشاهده کرده ایم را ارائه می دهد..

به بیان صریح و روشن: هیچ جنبه ای از تجربه کنترل والدین وجود ندارد که Qustodio به طور عینی بهترین حالت موجود را نداشته باشد (البته برای جادوی کمی iOS که uKnowKids بعداً از این لیست خارج می کند). گذشته از این اگر چه این برنامه را تنظیم کند ، تعداد گسترده ای از فیلترهایی که می توانید بسته به سن و سال خود ، یا حتی فقط نگاه و ظاهر کلی ، در مورد عادات مرور فرزندان خود اعمال کنید - - Qustodio هر توپ آخر را از پارک پاک می کند..

اگر ما مجبور شدیم Qustodio را به هر چیزی تقصیر کنیم (و باور کنید ، ما واقعاً در تلاش هستیم تا دریابیم که مشکلی در خدمات موجود در اینجا پیدا کند) ، این ناتوانی برای بچه ها است که هنگام درخواست در مقابل سایتی که درخواست دسترسی دارند ، "درخواست دسترسی" کنند. به همین دلیل مسدود شد. این ویژگی به طور کلی باعث می شود والدین برای روشن کردن بچه های خود در حال حرکت راحت تر باشند ، به خصوص اگر این برنامه شامل نوعی گزینه اطلاع رسانی موبایل در بالای سرویس درخواست دسترسی به طور منظم باشد. بدون آن ، بچه ها ممکن است چند ساعت صبر کنند تا بتوانند آن دامنه خاص را به صورت دستی از طریق داشبورد Qustodio رفع انسداد کنند..

به غیر از این شکایت جزئی ، Qustodio از مجموعه کنترل والدین دیگری که در کلاس خود قرار دارد ، بیشتر است ، اثبات می کند که حتی اگر شما نام بزرگی مانند نورتون یا کسپرسکی نباشید ، بدین معنی نیست که شما هنوز نمی توانید این کار را بزرگتر ، بهتر ، لاغرتر و بهتر انجام دهید. متوسط ​​از بقیه آنها.

  بهترین ارائه دهندگان Usenet 2023

سایت اینترنتی: www.qustodio.com

2. بچه های امن Kaspersky - بهترین تجربه کاربری

کسپرسکی امروز یکی از بهترین ارائه دهنده نرم افزارهای ضد ویروس در اینترنت بود و همچنان ادامه دارد و با وجود هرگونه خبر دردسرساز شما ممکن است چند سال پیش درباره مدیرعامل و روابط وی با واحد فضای مجازی کرملین شنیده باشید ، اما هنوز هم بهترین انتخاب هستند. برای ما در مورد بهترین نرم افزار کنترل والدین سال 2023.

چرا؟ خوب ، همه اینها به دوستی کاربرپسند می رسد. Kaspersky Safe Kids تقریباً در هر متریک که آن را آزمایش کرده ایم ، تعجب می کند ، چه تنظیم این برنامه برای والدین چقدر شهودی باشد ، یا اینکه عامل تشخیص آن دقیقاً دقیقاً هنگام بررسی تاریخچه مرور کودک و دانستن اینکه در کدام سایت ها لازم است دقیق باشد. پرچم دار می شوند و می توانند تنها باشند.

ما در بین تمام تست های تشخیص خود ، به یک نمره دقت نزدیک به 100٪ رسیدیم ، امتیاز برتر تمام گزینه های نمایش داده شده در این لیست. این امر تا حدودی به لطف سهولت در استفاده از این نرم افزار حاصل شد ، که باعث می شود شخصی سازی و کنترل دقیق دقیقاً از چه نوع محتوا بتواند (یا نتواند) از طریق سیم ها به چشم هر کودک در آن سوق پیدا کند ، بسیار ساده است. شبکه.

یک سری عالی از گزینه های خدمات به مشتری و همچنین نرم افزار آنتی ویروس برنده جایزه کسپرسکی را اضافه کنید (به روزرسانی که از Safe Kids جدا باشد ، اما در صورت انتخاب یکپارچه می توانید در نرم افزار یکپارچه شوید) و شما یک دستور العمل دریافت کرده اید. برای موفقیت در کنترل والدین.

سایت اینترنتی: www.kaspersky.com/safe-kids/

3. خانواده نورتون - بهترین ارزش
خانواده نورتون

اگرچه قیمت دلهره آور 49.99 دلار در صدر برای عبور سالانه به شبکه خانواده نورتون از برنامه های کنترل والدین ممکن است به نظر ارزان ترین گزینه در آنجا نباشد ، 59.99 دلار در سال برای سال کل کتابخانه برنامه های آنتی ویروس و محافظت از شبکه نورتون فقط در مورد بهترین معامله ای است که در شهر پیدا خواهید کرد.

نورتون با شناخت مشکلی که بسیاری از خانواده ها هنگام پرداخت هزین آنتی ویروس و همچنین یک برنامه کنترل والدین در بالای آن با آن روبرو بودند ، با مشکل روبرو شده و گزینه کنترل والدین تقریباً کاملی را برای آن تهیه کرده است. شبکه بزرگتر نرم افزارهای مبتنی بر محافظت برای انتقال پس انداز بر روی شما.

علاوه بر این 10 دلار ، گزینه ارتقاء Norton Premiere تنها 0.83 دلار در ماه برای والدین هزینه خواهد کرد تا بتوانید بهترین پول محافظت را خریداری کنید. نورتون بسیاری از عناصر طراحی مشابه را از گزینه های ضد ویروس آنها در مجموعه کنترل والدین پیاده سازی می کند ، و تلاش در لکه ها باز می گردد.

همه چیز از داشبورد نظارت گرفته تا منوی تنظیمات برای کاربر عادی به خوبی مشخص شده است ، اما همچنین یک جذابیت از گزینه های پیشرفته تر را برای استفاده از گزینه های پیشرفته نیز ارائه می دهد (برای هرکسی که به این نوع کار بپردازد).

اگر شما کسی هستید که با بودجه خرید می کنید و بهترین راه مطلق برای محافظت از فرزندان خود در هر جبهه (بدافزار ، جاسوسی و پیوندهای مخرب گنجانده شده) را می خواهید ، سپس Norton Family به علاوه مجموعه برنامه های آنتی ویروس نورتون برتر گزینه مناسبی برای شما!

بررسی کامل خانواده Norton ما را بخوانید.

سایت اینترنتی: https://family.norton.com

4. Mobicip - بهترین برای والدین زرنگ و دانا
کنترل والدین را کنترل کنید

یكی از بزرگترین مشكلی كه والدین با مهارت كمتر فن آوری هنگام تلاش برای درگیری فرزندان یا نوجوانان خود به یك شبكه جدید كنترل والدین درگیر می كنند ، این است كه در واقع قادر به نگه داشتن یك قدم از فرزندان خود در هنگام نگه داشتن شبکه هستیم. بررسی.

همه والدین از جدیدترین دانش در مورد سیستم فیلترینگ وب یا چگونگی محافظت از رمزهای عبور خود در برابر چشمان کنجکاو فرزندان خود برخوردار نیستند. غالباً ، این کار برای بچه ها آسان می شود که از بلوک های خود دور شوند ، چه با حدس زدن استاد پاس یا والدین که همه جنبه های زندگی آنلاین فرزندشان را تضمین نمی کنند و همچنین فکر می کنند.

خوشبختانه ، Mobicip تمام مراحل بدست آوردن کنترل والدین خود را انجام داده است و اجرای آن به سختی مانند طبل سخت تر از گذشته است. Mobicip تمام لبه های برش خورده غیر ضروری را که برخی دیگر از مجموعه های کنترل والدین در پروسه تنظیم خود دارند جدا می کند ، همه چیز را ساده تر می کند ، بنابراین درک حتی کمترین فن آوری در بین ما آسان و شهودی است..
پروفایل های Mobicip
Mobicip همچنین مقدار زیادی از "کنترل" را در بازار کنترل والدین به ارمغان می آورد ، به شما امکان می دهد کودک شما بطور اختصاصی آنچه را که می تواند یا نمی تواند به صورت سایت به سایت ببخشد ، و همچنین برای دسته بندی های گسترده تری مانند "پورنوگرافی" کمرنگ کنید. "یا" زبان بد "در پرواز.

مسلماً ما از میزان ویژگی های موجود برای IOS و موبایل به طور کلی ناامید شده ایم ، اما گذشته از آن هشدار کوچک Mob Mob هنوز هم یکی از بهترین طراحی ، ترین و بصری ترین مراحل راه اندازی را که ما در نرم افزار کنترل والدین دیده ایم ، ارائه می دهد. . اگر کسی هستید که هنگام مراجعه به وب تلاش می کنید تا با فرزندان خود کنار بیایید ، بیشتر به دنبال این نباشید زیرا Mobicip شما را پوشش داده است.

بررسی کامل Mobicip ما را بخوانید.

سایت اینترنتی: www.mobicip.com

5. Bark.us - بهترین نظارت بر رسانه های اجتماعی

پوست.us ss

Bark.us به شما امکان می دهد تا از بسیاری از وسایل بچه های خود محافظت کنید زیرا می خواهید با قیمت مسطح ، بدون ردیف و هزینه اضافه کنید. اگر بچه های زیادی برای پیگیری دارید ، این می تواند یک ارزش عالی باشد. تمام این فعالیتها از طریق داشبورد وب تحت نظارت قرار می گیرد.

Bark.us پیامهای متنی ، یوتیوب ، ایمیل و رسانه های اجتماعی را نظارت می کند. در کل ، بیش از 40 برنامه محبوب قابل اتصال هستند. Bark.us بر روی دستگاه های تلفن همراه — Android ، iOS و Amazon Fire es متمرکز است اما برای MacOS ، Windows و Chromebook نیز کار می کند.

این برنامه بیشتر از فقط ثبت سابقه فعالیت آنلاین و فیلتر کردن محتوای نامطلوب انجام می دهد. همچنین می تواند فعالیت هایی را نشان دهد که شکارچیان آنلاین ، محتوای بزرگسالان ، مخلوط کردن ، سایبر سازی ، مصرف مواد مخدر و افکار خودکشی را نشان می دهد. والدین هنگام بروز این مشکلات ، هشدارها را از طریق ایمیل یا پیام متنی دریافت می کنند.

برای صرفه جویی در وقت والدین ، ​​داشبورد Bark نمایی ساده از آنچه بچه های شما دارند را ارائه می دهد ، مانند برنامه هایی که بیشتر از آنها استفاده می کنند و چند بار از آنها استفاده می کنند.

پشتیبانی مشتری برای کمک به هرگونه مشکل 24/7 در دسترس است.

چیز دیگری که باید بدانید

مجموعه های کنترل والدین در شکل ها و اندازه های مختلفی ارائه می شوند و برای هر خانواده برنامه یا مجموعه برنامه هایی وجود دارد که برای موقعیت های فردی آنها بهترین کار را خواهد کرد. گفته می شود ، اگر شما از مجموعه نرم افزارهای فاقد خستگی خسته شده اید و ممکن است با تمام راه هایی که انتظار دارید اندازه گیری نشود ، با انتخاب شماره یک ما ، Qustodio Parental Control.

اما وقتی امنیت شبکه خانگی خود را از هر کسی که ممکن است سعی کند صدمات دیجیتالی شما (یا فرزندان شما) برای شما انجام دهد ، چه فکر دیگری باید بکنید؟ خوب ، اول ، مهم است که همیشه با یک راه حل آنتی ویروس جامد نصب شده بر روی تمام دستگاه های خانگی خود به اینترنت بیایید ، بنابراین به جمع بندی سالانه بهترین آنتی ویروس های 2023 ما بپردازید تا شبکه شما از تهدیداتی مانند بدافزار ، نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم و جاسوس افزار ایمن شود. با سهولت.

در مرحله بعد ، توصیه می کنیم با کمک بهترین VPN ها برای سال 2098 ، لایه دیگری از امنیت را در شبکه خود اضافه کنید. یک VPN راهی مطمئن برای محافظت از هویت واقعی فرزندان شما در هنگام مرور آنلاین است و از هکرها و تبلیغ کنندگان جلوگیری می کند. به طور مشابه از جمع آوری داده های مربوط به آنها در جلسه بعدی گشت و گذار خود.

مهم نیست که فرزند شما چه کاری را بصورت آنلاین انجام دهد ، مهم است که والدین همیشه مراقب آنچه هستند که هستند تا بتوانید آنها را در جهت درست راهنمایی کنند. داشتن مجموعه کاملی از کنترل والدین نصب شده بر روی شبکه ، تضمین می کند که فرزندان شما در عین حال که از همه دانش های مختلف اینترنت که ارائه می دهند ، در امان بمانند. بنابراین چه آنها برای SAT های خود درس می خوانند یا فقط در حال تماشای ماراتن از فیلم های Minecraft هستند ، روی عادتهای مرور خانواده خود کنترل کنید و بهترین مجموعه کنترل والدین را برای سال 2023 انتخاب کنید!

About the author

Comments

  1. نرم افزارهای کنترل والدین می توانند به والدین کمک کنند تا فرزندان خود را در محیط آنلاین محافظت کنند. شرکت Comparitech برای کمک به والدین در انتخاب نرم افزار مناسب برای کنترل والدین، یک راهنمای مفصل را تهیه کرده است. این راهنما شامل پنج نرم افزار برتر کنترل والدین است که شامل Qustodio، بچه های امن Kaspersky، خانواده نورتون، Mobicip و Bark.us می باشد. هر کدام از این نرم افزارها ویژگی های خاص خود را دارند و برای والدین با سبک و نیازهای مختلف مناسب هستند. با استفاده از این نرم افزارها، والدین می توانند زمان صفحه نمایش و محتوایی که فرزندانشان به آن دسترسی دارند را مدیریت کنند. همچنین، نرم افزارهای کنترل والدین می توانند به والدین کمک کنند تا فرزندانشان را در طول سفر آنلاین به رشد کمک کنند.

  2. نرم افزارهای کنترل والدین می توانند به والدین کمک کنند تا فرزندان خود را در محیط آنلاین محافظت کنند. شرکت Comparitech برای کمک به والدین در انتخاب نرم افزار مناسب برای کنترل والدین، یک راهنمای مفصل را تهیه کرده است. این راهنما شامل پنج نرم افزار برتر کنترل والدین است که شامل Qustodio، بچه های امن Kaspersky، خانواده نورتون، Mobicip و Bark.us می باشد. هر کدام از این نرم افزارها ویژگی های خاص خود را دارند و برای والدین با سبک و نیازهای مختلف مناسب هستند. با استفاده از این نرم افزارها، والدین می توانند زمان صفحه نمایش و محتوای دسترسی فرزندان خود را مدیریت کنند. همچنین، نرم افزارهای کنترل والدین می توانند به والدین کمک کنند تا فرزندان خود را در طول سفر آنلاین به راهنمایی برسانند. با استفاده از این راهنما، والدین می توانند نرم افزار مناسب برای کنترل والدین را برای خود پیدا کنند.

Comments are closed.