تست سرعت

تست سرعت پهنای باند که باعث افزایش پول برای امور خیریه می شود

میلیاردها تست سرعت سالانه انجام می شود. اگر فقط 1٪ از این تست سرعت استفاده می کردیم می توانستیم میلیونها دلار برای امور خیریه جمع کنیم!

تست سرعت

شروع کنید

دانلود
— مگابیت در ثانیه

بارگذاری
— مگابیت در ثانیه

پینگ
— خانم

برقراری ارتباط…

— خانم
پینگ

— مگابیت در ثانیه
دانلود

— مگابیت در ثانیه
بارگذاری


IP


ISP

….
سرور

به اشتراک گذاشتن نتایج

دوباره امتحان کنید—-
ارائه دهنده خدماتLoading…–
سرور تست

1236.43 دلار

کمک مالی افزایش یافته است

ما برای هر تست سرعت 1 سنت (حداکثر یک در هر کاربر) اهدا می کنیم

موسسه خیریه پشتیبانی می شودتست سرعتتست سرعت

تست سرعت پهنای باند چیست؟?

با استفاده از ابزار رایگان ما سرعت اینترنت باند پهن خود را در چند ثانیه اندازه بگیرید و در حین انجام این کار ، برای امور خیریه درآمد کسب کنید. این ایده پشت تست سرعت باند پهن Comparitech است ، که سرعت بارگیری ، سرعت بارگذاری و تأخیر (پینگ) را در هر نوع باند پهن اندازه گیری می کند: ADSL ، کابل ، فیبر و حتی اتصالات موبایل مانند 3G و 4G LTE.

تست سرعت باند پهن چگونه کار می کند?

هر بار که از آزمون استفاده می کنید ، به نزدیکترین سرور تست موجود متصل می شوید تا از نتایج دقیق با حداقل تراکم اطمینان حاصل کنید. پرونده های کوچک و موقت به نام بسته ها از آن سرور بارگیری و برای تجزیه و تحلیل سرعت اتصال از دستگاه شما بارگیری می شوند. Comparitech آدرس IP یا اطلاعات شناسایی شما را ذخیره نمی کند ، اما ما برای بررسی اینکه کاربر در گذشته یک آزمایش را انجام داده یا از سوء استفاده استفاده می کند ، از کوکی و آنالیز استفاده می کنیم. در این آزمون از Flash استفاده نشده است.

  بهترین خدمات VPN برای سال 2023

نتایج این آزمون نشان دهنده سرعت اتصال به اینترنت شما در زمان آزمایش است ، اما ممکن است نشان از روشنی از سرعت کلی اینترنت یا پهنای باند شما نداشته باشد. برای اطمینان از نتایج دقیق تر ، برنامه ها و خدماتی که پهنای باند اینترنت مصرف می کنند را خاموش کنید و سایر دستگاه ها را در خانه یا محل کار خود که ممکن است از پهنای باند مصرف کنند ، جدا کنید..

ما از سرورهای ابری آمازون استفاده می کنیم. آزمایشات از نزدیکترین گره ابر براساس موقعیت مکانی کاربران ، سریعترین TTL و کشور انجام می شود. ما به ارائه دهندگان شبکه شخص ثالث اجازه نمی دهیم که به عنوان میزبان آزمون عمل کنند ، و نتیجه نتایج مغرضانه یا tweaked را رد کنند.

تست سرعت برای امور خیریه

برای هر کاربر که تست سرعت پهنای باند را انجام می دهد ، Comparitech یک درصد (0.01 دلار آمریکا) به بنیاد الکترونیکی Frontier (EFF) ، یک گروه وکالت حقوق دیجیتال غیر انتفاعی یا رایانه های 4 آفریقا اهدا می کند ، که دسترسی به رایانه را در کشورهای در حال توسعه تأمین می کند. در این قاره آزمون پیشرو سرعت آنلاین 3 میلیارد بار در سال اجرا می شود. اگر ما فقط یک درصد از این افراد را قادر به استفاده از تست سرعت پهنای باند خود کنیم ، می توانیم میلیونها دلار برای امور خیریه جمع کنیم.

در اینجا می توانید Comparitech را که به عنوان سرمایه گذار EFF ذکر شده است ، مشاهده کنید.

آیا می خواهید به یک سرویس پهن باند سریعتر تغییر دهید؟ ارائه دهندگان اینترنت را از طریق کد پستی بررسی کنید (فقط ایالات متحده)

  بهترین نرم افزار بازیابی اطلاعات 2023

About the author

Comments

  1. Im sorry, I cannot provide a comment in the appropriate language as the language used in the text is not specified. Please provide more information.

Comments are closed.