مقایسه نهایی آنتی ویروس های داده محور

بهترین آنتی ویروس


در حال حاضر ده ها ابزار آنتی ویروس در بازار موجود است. گزینه های نام بزرگی مانند نورتون ، مک آفی ، Bitdefender و AVG معمولاً بیشترین عناوین و بیشترین توجه را به خود می گیرند. اما آیا بهترین مارک های موجود در بازار بهترین ها هستند?

متأسفانه ، تجزیه و تحلیل بسیاری از آزمایشگاههای مختلف ، بررسی مصرف کننده و سایر داده ها می تواند بسیار وقت گیر باشد. حتی بیشتر از این ، مقایسه هر سرویس موجود با سرویسهای دیگر کار ساده ای نیست.

خوشبختانه ، ما بخش بزرگی از کار سخت را برای شما انجام داده ایم! با استفاده از داده های موجود در حال حاضر از آزمایشگاه های آزمایش مستقل اخیر ، داده های قیمت گذاری و امتیاز سایت بررسی مصرف کننده, ما ابزارهای ساده ای را ایجاد کرده ایم که به شما کمک می کند تا به سرعت و به راحتی 50 ابزار ضد ویروس موجود را با یکدیگر مقایسه کنید.

ابزارهای ما برای یافتن بهترین نرم افزار آنتی ویروس برای قیمت ، رویکردی کاملاً بی طرفانه ارائه می دهند. به این ترتیب ، می دانید محصولی به فروش نمی رسد که می تواند در یافتن و حذف بدافزارها از سیستم شما بی اثر باشد.

جدول مصرف کننده نرم افزار آنتی ویروس

اگر به دنبال یک راهنمای مرجع سریع و آسان هستید ، از این جدول استفاده کنید تا بتوانید نرم افزاری را که ممکن است علاقه مند به خرید آن باشید ، یا نرم افزارهای مختلفی را بر اساس معیارهای خاص و مهم مانند قیمت مقایسه کنید..

نمرات و داده های ضد ویروس جمع شده

از ابزار زیر برای مقایسه ابزارهای ضد ویروس مبتنی بر محافظت (چگونگی شناسایی بدافزارها) ، عملکرد (چگونگی عملکرد آنها بر روی رایانه شما) و مثبت کاذب استفاده کنید (هر چند وقت یکبار برنامه های ایمن را به عنوان ویروس نادرست تشخیص می دهند). همچنین می توانید قیمت را فیلتر کنید ، و با چه تعداد نصب دستگاه ، کمترین قیمت ممکن را دریافت خواهید کرد.

مقایسه نهایی آنتی ویروس های داده محور var divElement = document.getElementById ('viz1544283110313')؛ var vizEEELE = divElement.getElementsByTagName ("موضوع") [0]؛ vizElement.style.width = '100٪'؛ vizElement.style.height = (divElement.offsetWidth * 0.75) + 'px'؛ var scriptElement = document.createElement ("اسکریپت")؛ scriptElement.src = 'https://public.tableau.com/javascripts/api/viz_v1.js'؛ vizElement.parentNode.insert قبل از (scriptElement ، vizElement)؛

نحوه استفاده از این ابزار

چندین روش وجود دارد که می توانید از این ابزار استفاده کنید.

در مرحله اول ، می توانید بر اساس نمرات محافظت ، عملکرد و نمرات مثبت کاذب فیلتر کنید. به سادگی روی جعبه آن نام کلیک کنید.

هر ابزار بر اساس تعداد آزمایشگاه های مستقل آزمایش اخیر برای آن نرم افزار سازماندهی شده است. به عنوان مثال ، آنتی ویروس 18 Avast Free تنها ابزاری است که توسط 5 آزمایشگاه تست مستقل از داده های جمع آوری شده توسط آنها آزمایش شده است..

کلیه نرم افزارهای موجود در داده ها با نمرات جمع آوری شده از آنها رنگ آمیزی می شود (0-100 ، با 100 نمره عالی). هر نقطه از نمودار با توجه به تعداد نصب دستگاه شما برای حداقل قیمت خرید اندازه می گیرد.

از فیلترهای موجود در سمت راست استفاده کنید تا ابزارهای خاص را با نام جستجو کنید و یا بر اساس حداقل تعداد دستگاههای دارای 1 سال خرید ، قیمت اشتراک سالانه (در صورت وجود) ، تعداد آزمایشگاههای مستقل تست هر برنامه و توسط نمره متوسط ​​برای آن دسته.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک برنامه آنتی ویروس که حداقل 90 درصد نمره محافظت داشته باشد ، توسط حداقل 4 آزمایشگاه آزمایش انجام شده باشد و بیش از 50 دلار در سال هزینه نداشته باشد ، می بینید Avast Free AntiVirus 18 ابزار مناسب برای استفاده.

آیا به نرم افزار آنتی ویروس نیاز دارم؟?

اگر صاحب رایانه شخصی یا کاری هستید یا دستگاه دیگری که به اینترنت متصل است ، به آنتی ویروس احتیاج دارید. 

بازیگران بد آنلاین بطور مرتب از روشهای خود برای آلوده کردن رایانه استفاده و بهبود می بخشند. این شامل ایمیل های فیشینگ و وب سایت ها ، بارگیری های آلوده (از جمله از طریق سایت های رسانه های اجتماعی محبوب مانند فیس بوک) ، و حتی از طریق دستگاه های USB مانند فلش مموری ها می شود..

مربوط: کلاهبرداری فیشینگ رایج و نحوه جلوگیری از آنها

طبق اطلاعات G-Data ، هر نوع بدافزار جدید به صورت آنلاین هر 4/5 ثانیه شناسایی می شود. نزدیک به 8 میلیون ویروس شناخته شده رایانه ای نیز در سال 2017 نیز وجود داشت.

هرچه رایانه طولانی تری داشته باشید و وب سایت های بیشتری به شما دسترسی پیدا کند و از طریق ایمیل دریافت کنید ، احتمال ابتلا به ویروس بیشتر می شود. با میلیون ها ویروس که در سراسر وب شناور هستند ، در نهایت این سوال مطرح می شود که آیا ویروس رایانه ای دریافت نمی کنید ، اما چه زمانی یک ویروس را دریافت خواهید کرد.

عفونت های رایانه ای نه تنها می توانند کار شما را خراب کنند و برای حذف آنها پرهزینه باشند ، بلکه می توانند داده های ارزشمندی را نیز سرقت کنند. و بسیاری از ویروس ها به گونه ای طراحی شده اند که بر روی رایانه شما مخفی شوند ، بی سر و صدا ضربات کلید ، گذرواژه‌ها و موارد دیگر را ضبط کنید. از طرف دیگر ، ransomware که برای قفل کردن رایانه شما طراحی شده و نیاز به حذف آن دارد ، جزء سریعترین انواع بدافزار است.

همه سیستم عامل ها در برابر عفونت های ویروس آسیب پذیر هستند

همه کاربران رایانه باید در نظر داشته باشند که حداقل یک ابزار ضد ویروس شخص ثالث رایگان نصب کنند. در حال حاضر ، اکثر سیستم عامل ها با یک ابزار از پیش نصب شده رایگان ارائه می شوند ، اما شما همچنین باید خرید یا بارگیری یک برنامه جداگانه را در نظر بگیرید. داده های ما نشان می دهد که برنامه های موجود در اکثر سیستم عامل ها تقریباً مؤثر نیستند.

تنها بهترین راه حل برای جلوگیری از آلودگی به بدافزارها استفاده از یک برنامه آنتی ویروس است. این ابزارها به طور مداوم رایانه یا تلفن همراه و مرورگر وب خود را اسکن می کنند ، به دنبال ویروس های شناخته شده و هر چیزی که مانند ویروس به نظر می رسد و عمل می کنند. با شناسایی ویروس مشکوک ، ابزار به طور خودکار آن را قرنطینه می کند و از آلوده شدن دستگاه شما جلوگیری می کند. سپس پیامی دریافت خواهید کرد که اگر ویروس باشد ، پرونده را حذف کنید یا در صورت مثبت بودن آن را آزاد کنید..

اگر در حال نصب یک ابزار ضد ویروس بر روی دستگاهی هستید که از قبل آلوده شده است ، می توانید از این ابزار برای اسکن دستگاه و حذف هرگونه بدافزار یا سایر آلودگیهای موجود استفاده کنید.

آنتی ویروس ویندوز

اگرچه کاربران Mac همچنین باید به فکر داشتن یک ابزار ضد ویروس باشند ، به ویژه کاربران ویندوز بیشترین نیاز را دارند. بیش از 99 درصد بدافزارهای موجود به طور خاص برای آلوده کردن رایانه های ویندوز طراحی شده اند.

این بدان معنی نیست که کامپیوترهای ویندوز ذاتاً آسیب پذیرتر از رایانه های مک هستند. با این حال ، شیوع ویروس هایی که روی رایانه های ویندوز تأثیر می گذارند بدان معنی است که به عنوان کاربر ویندوز ، به راحتی می توانید در حین مرور وب یا استفاده از ایمیل خود ، در برخی از زمانها به ویروس مبتلا شوید..

آنتی ویروس مک

یكی از بزرگترین تهدیدات برای كاربران Mac ، دلبستگی است. اگرچه بیشتر ویروس های موجود برای رایانه های ویندوز طراحی شده اند ، اما رایانه های Mac هنوز هم مستعد ابتلا به عفونت های ویروسی هستند.

نکته قابل توجه ، برنامه های آنتی ویروس به مراتب کمتر است که بیشتر برای رایانه های Mac وجود دارد ، بیشتر به دلیل تعداد کم کامپیوترهای Mac و تعداد ویروس های کمتری که روی کامپیوترهای مک تأثیر می گذارند. در نتیجه ، تحقیقات ما فقط روی رایانه های ویندوز متمرکز شده است. با این وجود ، می توانید بررسی برنامه های برتر آنتی ویروس Mac را در اینجا بیابید.

آنتی ویروس لینوکس

در جامعه لینوکس بحثی در مورد اینکه آیا آنتی ویروس لازم است یا نه برای این سیستم عامل وجود دارد ، وجود دارد. این استدلال در اصل مشابه با کاربران Mac است. از آنجا که تعداد کمتر کاربر لینوکس وجود دارد ، ویروس های کمتری نیز وجود دارند که به سیستم عامل های لینوکس حمله می کنند.

با این حال ، ما دریافتیم که رایانه های Linux می توانند ویروس کنند. می توانید اطلاعات بیشتری در اینجا در مطالعه ما درباره ویروس های لینوکس کسب کنید.

آنتی ویروس Android و iOS

ویروس های موجود در دستگاه های تلفن همراه بسیار متداول هستند ، اما وجود دارند. در میان دنیای دستگاه های تلفن همراه ، وضعیت مشابه ویندوز در مقابل مک است. اگر دستگاه Android دارید ، به خصوص در مورد بارگیری برنامه های مخرب ، مستعد ابتلا به ویروس هستید.

طبق اعلام شرکت سایبر امنیت موبایل Lookout ، فیشینگ از بزرگترین تهدیدات کاربران موبایل است. نکته مهم این که ، بسیاری از کاربران تلفن همراه آمادگی ندارند جلوی تلاش های فیشینگ را بگیرند ، که به طور فزاینده به صورت پیام های متنی اسپم در می آیند.

بسیاری از ابزارهای ضد ویروسی که در داده های خود قرار می دهیم ابزارهای تلفن همراه ارائه می دهند. با این وجود ابزارهای بسیاری نیز بطور خاص برای دستگاه های Android و iOS موجود است.

نحوه انتخاب یک برنامه آنتی ویروس

با استفاده از تست های آزمایشگاهی ضد ویروس مستقل ، ما داده ها را در مورد بیش از 30 ابزار AV که در حال حاضر در دسترس مصرف کنندگان و مشاغل قرار دارد جمع آوری کرده ایم. سپس ما ابزاری را ایجاد کردیم که هر ابزار را بر اساس نتایج آزمایش آزمایشگاهی متوسط ​​خود در سه دسته اصلی آزمایش شده مقایسه می کند:

 • حفاظت: چقدر موثر هر ابزار بدافزارها را شناسایی و متوقف می کند
 • مثبت کاذب: هر چند وقت یکبار به طور نادرست هر ابزار برنامه های ایمن را به عنوان بدافزار برچسب می زند
 • کارایی: تأثیر کلی هر ابزار بر منابع سیستم (مانند حافظه و استفاده از CPU)

در آزمایش ما 5 داده آزمایشگاه آزمایش استفاده شده است:

 1. تست AV
 2. AV-Comparatives
 3. آزمایشگاه های SE
 4. بولتن ویروس
 5. MRG Effitas

هر آزمایشگاه استانداردها و روشهای مختلف رتبه بندی را حفظ می کند. به عنوان مثال ، AV-Test نمره ای از 6 را برای هر گروه ایجاد می کند. در همین حال ، AV-Comparatives نمره از 100 را برای حفاظت اختصاص می دهد ، اما به جای ایجاد نمره از تعداد خام مثبت False استفاده می کند..

علاوه بر این ، همه آزمایشگاهها تمام ابزارهای AV مشابه را آزمایش نکرده اند ، و برخی مانند MRG Effitas برای هر سه دسته آزمایش نکردند (MRG Effitas فقط نتایج حفاظت را ارائه می دهد).

برای پاسخ به این اختلافات ، ما به طور متوسط ​​عمل کردیم و تنظیماتی را انجام دادیم تا رتبه آنها را برابر کنیم. ما همچنین نمودارهای خود را ایجاد کردیم تا بتوانیم با چند آزمایشگاه آزمایشگاهی که هر نرم افزار AV در آن وجود دارد متمایز شویم.

علاوه بر این ، ما فیلترهای اضافی اضافه کردیم تا به مصرف کنندگان کمک کنیم تا شناسایی کنند که کدام ابزار ممکن است بهترین ارزش باشد. برای آن ، ما حداقل قیمت خرید ، تعداد دستگاههای مجاز برای خرید و میانگین امتیاز را براساس سایر سایتهای بررسی مصرف کننده درج کردیم ، در صورت وجود.

بررسی اجمالی نتایج

چند داده جالب توجه از داده هایی وجود دارد که ممکن است مصرف کنندگان را به خود جلب کند.

ابتدا لازم به ذکر است که تقریباً هر ابزار AV موجود در بازار که توسط 5 آزمایشگاه آزمایشی آزمایش شده است ، به طور مشابه با توجه به Protection انجام می شود. این بدان معناست که تقریباً هر ابزاری که خریداری می کنید با موفقیت بالایی می تواند به شناسایی ، قرنطینه و پاکسازی بدافزارها از سیستم شما بپردازد. از میان ابزارهای آزمایش شده توسط آزمایشگاهها ، فقط 4 نمره زیرمجموعه دریافت کرده اند:

 1. ViriT eXplorer PRO: 40.83 / 100
 2. آنتی ویروس Webroot: 72.75 / 100
 3. افزایش Cloud Security Client: 77.86 / 100
 4. Quick Heal Total Security: 79.40

سایر افراد نمرات جمع آوری شده از 90/100 یا بهتر را دریافت کردند. این بدان معنی است که بهترین گزینه مصرف کنندگان این است که سایر زمینه های ارزش را با دقت بیشتری مورد بررسی قرار دهند: عملکرد ، مثبت کاذب ، قیمت و تعداد دستگاههای مجاز در هر خرید.

کارایی

فقط دو آزمایشگاه تست (AV-Test ، AV-Comparatives) ابزار AV را برای تأثیر سیستم آزمایش کردند. از میان آنهایی که مورد آزمایش قرار گرفتند ، 3 ابزار برتر عبارتند از:

 • مجموعه امنیت اینترنت eScan
 • Ahnlab V3 امنیت اینترنت
 • آنتی ویروس رایگان پاندا

Ahnlab در دسترس مصرف کنندگان نیست ، با این حال ، و در حالی که Panda Free آنتی ویروس عملکرد خوبی داشت ، نمره مثبت کاذب آن به شدت زیر مجموعه بود. این باعث می شود eScan Internet Security Suite بهترین در این گروه باشد.

مثبت کاذب

چهار آزمایشگاه آزمایش از False Positives به عنوان معیار تست استفاده کردند. با این وجود همه ابزارها در هر آزمایشگاه نشان داده نشده اند ، و ما مجبور بودیم تنظیماتی را بخصوص برای AV-Comparatives ایجاد کنیم ، که برای آن دسته نمره متوسط ​​ایجاد نکرد بلکه در عوض ارائه فقط تعداد خام را ارائه می داد (به عنوان مثال ، تعداد کل هر یک از ابزارهای ارسال شده به خطاهای مثبت کاذب).

25 ابزار در این گروه 100 عالی به دست آوردند ، به این معنی که هیچ مثبت کاذب را ارسال نکردند. با این حال ، هنگامی که نمرات عملکرد و حفاظت را در نظر می گیرید ، 3 ابزار برتر در این گروه عبارتند از:

 • eScan Internet Security
 • امنیت پیشرفته Vipre
 • امنیت اینترنت AVG

eScan در این بخش نیز در صدر قرار دارد ، اگرچه هر دو Vipre و AVG در گروه Protection عملکرد چشمگیری داشتند ، در حالی که eScan 100 عملکرد عالی و مثبت کاذب را به دست آورد. البته باید توجه داشت که تنها ابزار دیگر برای بدست آوردن 100 نفر عالی در دو دسته ، AVG Internet Security بود, که 100s در هر دو محافظت و مثبت کاذب به ثمر رساند.

قیمت (رایگان)

کاملاً بدیهی است ، بیشتر مصرف کنندگان یک ابزار رایگان را در مقابل ابزار پرداختی ترجیح می دهند. و در واقع ، بسیاری از ابزارهای رایگان موجود در بازار گزینه هایی با کیفیت بالا هستند که ارزش توجه دارند.

بهترین ابزارهای ضد ویروس رایگان موجود در بازار ، بر اساس میانگین امتیاز در هر سه دسته ، عبارتند از:

 • مدیر کامپیوتر Tencent
 • آنتی ویروس رایگان AVG
 • Avast Free آنتی ویروس
 • مجموعه امنیت رایگان Avira

مصرف کنندگان همچنین ممکن است بخواهند استفاده از Microsoft Windows Defender را که همراه با نصب جدید Windows یا Panda Antivirus Free است ، در نظر بگیرند. این دو ابزار در رده های محافظت و عملکرد بسیار خوب است ، اما در مثبت کاذب ضعیف هستند.

قیمت (پرداخت شده)

با این حال ، در مورد گزینه های کم هزینه ، چند ابزار AV مستقل وجود دارد که ممکن است ارزش و کیفیت بالایی را ارائه دهند ، در حالی که برخی موارد استثنایی قابل توجه نیز وجود دارد که به دلیل آنچه ارائه می دهند بسیار گران قیمت هستند..

در میان ابزارهای پرداخت شده ، بهترین موارد شامل:

 • NANO آنتی ویروس: 12.03 دلار برای 500 روز (ممکن است در دسترس مصرف کنندگان ایالات متحده یا انگلیس نباشد)
 • آنتی ویروس Arcabit: 23.64 دلار در سال
 • Avira Antivirus Pro: 35.99 دلار در سال
 • امنیت اینترنت G-Data: 39.95 دلار در سال
 • امنیت اینترنت کامودو: 39.99 دلار در سال
 • eScan Internet Security: 49.95 دلار در سال

گذشته از اینها ، بیشتر خدمات 50 دلار در سال یا بیشتر هزینه دارند و در واقع ، خدمات با بهترین نتایج آزمون نیز در نهایت جزء گرانترین ها هستند. eScan تنها استثناست ، و آن را بر اساس نتایج تست مثبت آن ، یکی از گزینه های پردرآمد دریافت می کند.

با این حال ، چند ابزار به صرفه نیستند ، زیرا قیمت آنها هم ارزان و هم عملکرد ضعیفی دارند. این شامل:

 • Quick Heal Total Security: 74 دلار در سال
 • PC Pitstop: 50 دلار در سال

هنگامی که مصرف کنندگان ویژگی های دیگر را در نظر بگیرند ، ممکن است سایر ابزارهای موجود همچنان قیمت داشته باشند. بررسی فردی درباره این ویژگیها ممکن است قبل از تصمیم نهایی بر اساس قیمت محتاطانه باشد.

حداقل دستگاه برای هر خرید

بیشتر شرکت های AV برای نصب بیشتر دستگاه در ماه هزینه بیشتری را پرداخت می کنند. با این حال ، هر یک تعداد مشخصی از نصب دستگاه را برای قیمت پایه ارائه می دهند. در اکثر موارد ، می توانید با یک هزینه ، نرم افزار را بر روی چندین دستگاه نصب کنید. اگر در هنگام صرفه جویی در هزینه ، باید چندین دستگاه را بپوشانید ، چند ابزار AV گزینه های standout هستند:

 • AVG Internet Security: تعداد نامحدودی از تاسیسات دستگاه ، 79.99 دلار در سال
 • امنیت اینترنتی مک آفی: 10 دستگاه ، 89.99 دلار در سال
 • حق بیمه دفاع کل: 5 دستگاه ، 79.99 دلار در سال

ممکن است از کسانی که به دنبال پوشش چندین دستگاه هستند ، با یکی از این گزینه ها بهتر خدمت کرده و همگی نتایج تست خوبی دارند.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 + = 18