10 بهترین ساخت Kodi در سال 2020 – کاملاً آزمایش و تأیید شده است

ساخت Kodi از پیش تنظیمات نصب های Kodi است. ساخت یک راه عالی برای آسانتر کردن راه اندازی Kodi است ، ضمن اینکه کارهایی را که می توانید با Kodi انجام دهید از طریق ویژگی های اضافی و یک موضوع طرح جالب جدید نیز گسترش می دهد. در حالی که شما می توانید Kodi را تقریباً در هر دستگاه مانند Apple TV ، Chromecast یا Roku نصب کنید ، ساخت Kodi فقط در دستگاه های خاص مانند Amazon Fire TV یا TV Stick ، ​​Raspberry Pi ، iPhone ، Mac ، Windows PC یا انویدیا سپر.

آرم کد

بهترین Kodi Builds 2020

بهترین افزونه های Kodi برای سال 2020 ساخته شده است:

 1. بدون محدودیت جادویی ساخت
 2. پیوندهای BK ساخت
 3. Reaper Builds
 4. جانور
 5. ساخت Tombraider
 6. Evolution Build
 7. Durex Build
 8. Ultima 17 Build
 9. ساختمان Fornite Nymeria
 10. ماریو ساخت

صدها ساخت افزونه Kodi در سراسر وب وجود دارد. در حالی که ما همه این موارد را آزمایش نکرده ایم ، اینها بهترین ساختهایی است که در مورد موضوعات و گزینه های سفارشی پیدا خواهید کرد.

یادداشت مخصوص: بیشتر ساخت ها برای جدیدترین نسخه Kodi به روز نشده است. ما اکیداً توصیه می کنیم که فقط از این سازه ها برای پوسته ها و گزینه های سفارشی سازی استفاده کنید ، و هر افزونه ای را که در آنها پیدا می کنید حذف کنید.. 

هشدار: ساختهای Kodi ممکن است حاوی آن باشد بد افزار

متأسفانه ، وقتی ساختمان Kodi را بارگیری می کنید ، هیچ راهی وجود ندارد که بدانید چه مخازن افزونه یا افزونه ای به نصب Kodi شما افزوده می شود تا اینکه پس از نصب. در نتیجه ، شما ممکن است در نهایت نصب بدافزار را بطور تصادفی روی دستگاه خود نصب کنید. این اتفاق برای یک کاربر و تست کننده Kodi رخ داده است ، که هشداری در مورد آن در مجمع محبوب شخص ثالث Kodi Reddit ، / r / Addons4Kodi ارسال کرد. آن کاربر متوجه شد که در هنگام آزمایش ساختهای مختلف ، یک تروجان coninminining cryptocurrency نصب کرده است.

Reddit Kodi می سازد

توصیه می کنیم یک برنامه آنتی ویروس را در هر دستگاهی که با Kodi استفاده می کنید اجرا کنید. این که آیا شما Kodi را در Android ، Windows ، Linux ، iOS یا MacOS اجرا کنید ، افزونه های Kodi با افزایش خطر بدافزار برای سیستم شما همراه هستند. حتی برخی از افزونه های محبوب و پر کاربرد ، مانند GAIA و Bubbles ، بدون آگاهی از آنها بدافزار را حمل کرده و میلیون ها کاربر را آلوده کرده اند.

خواهید فهمید که بسیاری از برنامه های آنتی ویروس با کیفیت بالا و رایگان برای دستگاه های Windows ، Mac و Android وجود دارد.

در استفاده از ساختهای Kodi

ساخت Kodi در حال حاضر با بسیاری از افزودنیهای Kodi موجود است. با این حال ، بیشتر ساخت ها با ترکیبی از افزودنیهای رسمی و غیر رسمی همراه خواهد بود. ما شما را با روند ساختن Kodi پیاده خواهیم کرد ، ضمن اینکه دستورالعمل های ساده ای درباره نحوه حذف افزودنی های غیررسمی ارائه می دهیم. حذف افزودنیهای غیر رسمی ، ناخواسته به شما اطمینان می دهد که به طور تصادفی مواد دزدی دریایی را پخش نکنید.

لطفاً هشدار دهید: در حالی که بخشی از دلیل استفاده از ساختهای Kodi لذت بردن از ویژگی های جدید و پوستی جالب تر و همچنین صرفه جویی در وقت خود در تلاش برای بارگیری و نصب افزونه ها است ، ممکن است پلاگین هایی دریافت کنید که جریان های غیررسمی را ارائه می دهند. ما در اینجا لیستی ارائه نمی دهیم تا توضیح دهد که چه افزایشی در هر یک از این ساخت ها وجود دارد و کاربرانی را که از هرگونه افزودنی هایی که محتوای دزدان دریایی دارند استفاده نمی کنند ، تسلیت نمی گوییم یا توصیه نمی کنیم. در اکثر موارد ، بهترین ساخت آنجاست که خودتان درست می کنید.

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

هشدار: ISP شما می تواند جریانهای Kodi شما را مشاهده کند

اگرچه Kodi یک برنامه مستقل است ، اما افزونه هایی که از طریق آنها نصب می کنید ، بیشتر وب سایت های محبوب را ضبط می کنند تا جریان های خود را دریافت کنند. در نتیجه ، ISP شما می تواند تمام فعالیت های جریان Kodi شما را مشاهده کند.

ISP ها نه تنها می توانند داده های مرور شما را جمع آوری و به فروش برسانند ، بلکه می توانند آن داده ها را به اشخاص ثالثی که درخواست می کنند تحویل دهند. این باعث می شود داده های جریان شما از Kodi ناامن شود.

یک VPN تمام فعالیتهای جریان شما را در پشت یک تونل رمزگذاری شده خصوصی ، خصوصی مخفی می کند. وقتی به یکی وصل می شوید ، فعالیت واقعی شما مانند مکان واقعی شما خصوصی باقی می ماند.

از بهترین گزینه هایی که برای کاربران ساخت Kodi آزمایش کرده ایم ، IPVanish است. نه تنها از رمزگذاری درجه نظامی استفاده می کند بلکه دارای برنامه هایی برای دستگاه های متعدد از جمله چوب تلویزیون آمازون آمازون نیز می باشد. IPVanish همچنین می تواند در حداکثر 10 دستگاه به طور همزمان مورد استفاده قرار گیرد و این کار را برای کاربران Kodi با نصب چند گزینه به یک راه حل مناسب تبدیل می کند..

معامله خواننده: IPVanish با ما در ارتباط بوده تا تخفیف حداکثر 60٪ در برنامه های خود را در اینجا ارائه دهد. برای انتخاب های جایگزین ، لیست ما را از بهترین VPN ها برای Kodi مشاهده کنید..

شما همیشه باید قبل از نصب Kodi build شروع جدیدی را انجام دهید.

بهترین کار برای شروع کار با ساخت یک نصب جدید Kodi است. می توانید نصب جدید را در kodi.tv/download بارگیری کنید.

نصب جدید به جلوگیری از بروز هرگونه مشکل درگیری بین نصب و راه اندازی ساختمان و سایر افزودنی هایی که ممکن است قبلاً نصب کرده اید کمک می کند.

چگونه افزونه های دزدان دریایی ناخواسته را حذف کنیم

یک دلیل بزرگ برای نصب کدی ساخت این است که ویژگی های اضافی را که معمولاً در یک مرکز رسانه ای لخت Kodi قرار ندارند ، بدست آورید. با این حال ، برخی از آنها با افزودنیهای ناخواسته و ناخوشایند در مراحل پردازش به سرانجام خواهید رسید. خوشبختانه ، شما می توانید این افزونه ها را به راحتی حذف کنید.

این روند در ساخت های مختلف متفاوت خواهد بود ، زیرا پوسته ها کدی و ظاهر شما را تغییر می دهند.

با این وجود ، تقریباً می توانید این روند کلی را دنبال کنید:

 • نام افزودنی را که می خواهید حذف کنید پیدا کنید.
 • کلیک راست روی افزودنی ، و سپس کلیک کنید اطلاعات.
 • اکنون صفحه ای را مشاهده خواهید کرد که گزینه هایی از قبیل "غیرفعال کردن" را به شما می دهد ، اما مهمتر از همه ، صفحه ای است که می گوید "حذف".
 • کلیک کنید روی حذف نصب کنید دکمه.

افزودنی ناخواسته شما از ساخت Kodi شما حذف نمی شود. توجه داشته باشید ، با این وجود ، که این امر در واقع افزونه ناخواسته را حذف نمی کند. این همچنان بر روی سیستم شما زندگی می کند. اگر می خواهید افزونه را به طور کامل پاک کنید ، باید فایل zip را برای ساختی که نصب کرده اید ، پیدا کنید ، آن را باز کنید و افزونه کاملاً را با نام افزونه ای که می خواهید حذف کنید حذف کنید..

بهترین کدهای ساخت سال 2020

هنگامی که ما در مورد "بهترین" ساخته شده در زیر صحبت می کنیم ، منظور ما ساختهایی است که بهترین رابط کاربری برای Kodi را دارند و بهترین تجربه را ارائه می دهند. اینها همچنین ساختهایی است که همه درباره آنها صحبت می کنند ، به این معنی که ما فقط ساختهایی را ذکر کرده ایم که به شدت مورد تأیید کاربر هستند.

سحر و جادو Kodi No Limits Magic Build

اندازه ساخت: 431MB

nolimits kodi می سازد

Kodi No Limits Build با طعم های مختلفی ارائه می شود ، که شامل نسخه هایی است که دارای بخش های بزرگسالی است و مواردی که نمی شوند. همچنین می توانید نسخه Lite یا Full ساخت را نصب کنید ، بنابراین اندازه بارگیری بسته به نسخه انتخاب شده شما می تواند متفاوت باشد. علاوه بر این ، بر خلاف برخی از ساخت های دیگر ، Kodi No Limits Build به شما امکان می دهد بالای بالای ساخت فعلی خود نصب کنید ، بنابراین لازم نیست افزونه هایی که قبلاً نصب شده را به طور کامل پاک یا حذف کنید. با این وجود ، نصب نصب سبد ساخت دیگر ممکن است چیزی را در نصب خراب نکند ، بنابراین ایده خوبی است که نصب جدید را انجام دهید.

در داخل ، بخش هایی برای این قسمت پیدا خواهید کرد نمایش های تلویزیونی ، فیلم ، ورزش ، تلویزیون زنده و موارد دیگر. Kodi No Limits Magic روی پوست Aeon Nox SiLVO اجرا می شود که می توانید جداگانه از توسعه دهنده آن را بارگیری و نصب کنید. اگر تمام آنچه شما به دنبال آن هستید این است که پوست عالی Kodi بدون آنکه روند پاک کردن افزونه های ناخواسته را طی کنید ، توصیه می کنیم که پوست را به جای ساخت نصب کنید.

پیوندهای BK ساخت

اندازه ساخت: 430MB

پیوندهای bk ساختن kodi می سازد

ساخته شده بر روی پوست Bello 6 ، BK Links Build با افزونه هایی طراحی شده است که برای کاربرانی که می خواهند فیلم و برنامه های تلویزیونی به صورت تقاضا و همچنین برخی از گزینه های تلویزیون زنده طراحی شده باشند ، طراحی شده اند. این ساختمان با جدیدترین و محبوب ترین افزونه های شخص ثالث مانند Placenta و Neptune Rising و سایر افزونه های محبوب که اغلب به عنوان وابستگی استفاده می شوند ، از جمله SportsDevil و YouTube بارگیری می شود. شما می توانید افزونه های شخص ثالث را به راحتی حذف کرده و موارد رسمی را نیز حفظ کنید تا تجربه خود را به حداکثر برسانید و سرعت این ساخت را افزایش دهید.

Reaper Builds (پایه)

اندازه ساخت: 175 مگابایت

reaper builds kodi builds

ساخت ساده ای از Reddit Reaper ، Reaper Builds را می توان در نسخه Lite ، Standard یا Base بارگیری کرد. برخلاف بیشتر ساخت ها ، این ساخت و ساز با تعداد زیادی از افزونه های مختلف یا پوسته های منحصر به فرد به بازار عرضه نمی شود. در عوض ، باعث ایجاد برخی تغییرات در منوی Kodi می شود و بسیاری از گزینه های منوی سمت چپ را فقط از بین می برد اضافات و موارد دلخواه. علاوه بر این ، تنها افزونه های موجود در این ساخت GAIA ، Magicality ، Masterani Redux (انیمه) ، جفت ، YouTube و Premiumizer هستند. می خواهید همه این موارد را به جز YouTube در این یکی حذف کنید تا آن را کاملا قانونی نگه دارید. سپس می توانید افزونه ها را از مخزن رسمی Kodi Addon ، مانند تلویزیون Tubi ، Crackle یا Xumo بارگیری کنید.

ساخت تیتانیوم

اندازه ساخت: 171MB

best kodi build 2019

تیتانیوم با سرعت از زمین ساخته شده است. این ساختگی دقیقاً درست همانطور که از نام آن پیداست بسیار سخت است و به گونه ای طراحی شده است که دستگاه شما در حالی که هنوز محتوای با کیفیت را از طریق Kodi پخش می کنید ، به خوبی کار کند..

به راحتی می توانید این سازه را بر روی دستگاههایی با منابع محدود مانند Amazon Firestick نصب کنید. این ساخت همچنین برای آخرین نسخه Kodi نسخه 18 Leia طراحی شده است. حتی با وجود اندازه آن ، وجود شکاف افزایشی قابل توجهی در این ساختمان وجود دارد ، بنابراین حتماً افزون های غیرضروری را طی کرده و حذف کنید تا بتوانید پوست زیبایی را حفظ کنید.

Tomb Raider Build

اندازه ساخت: 310MB

tombraider_buildupdates

ساخت Tomb Raider با افزودنیهای زیادی همراه است و به شما امکان می دهد به سرعت شروع به لذت بردن از نمایش های مورد علاقه خود کنید. ساخت Tomb Raider همراه با افزودنی هایی است که تعداد زیادی برنامه تلویزیونی ، فیلم ، مستند و حتی محتوای زنده ارائه می دهد.

این افزودنیهای زیر است منطقه EXTRAS طبقه بندی شده روی صفحه اصلی که باعث می شود ساخت آن از هم جدا شود. افزودنیهای دیگری مانند بررسی وسایل نقلیه انگلستان که به شما امکان می دهد وضعیت وزارت حمل و نقل و وضعیت مالیاتی هر وسیله نقلیه IK را بررسی کنید. GYM WORLD افزودنی نیز در زیر منطقه EXTRAS همچنین یک تماس خوب است و برای کسانی از ما که عاشق دنیای تناسب اندام هستند عالی است.

حتی می توان به روزرسانی ها را از داخل مستقیم انجام داد.

می توانید از طریق دسته بندی های زیر که در صفحه اصلی درج شده است ، به محتوای مورد علاقه خود و هر ابزار و تنظیمات لازم دسترسی پیدا کنید:

 • تلویزیون زنده
 • برنامه های تلویزیونی
 • فیلم ها
 • ورزش
 • SPORTS LIVE
 • افزودنیهای TOP
 • منطقه بچه ها
 • منطقه EXTRAS
 • طرفداران
 • موسیقی
 • موارد اضافی
 • ابزارها
 • تنظیمات
 • قدرت

Evolution Build

اندازه ساخت: 852MB

10 بهترین ساخت Kodi در سال 2020 - کاملاً آزمایش و تأیید شده است

Evolution حاوی مقدار زیادی افزودنی با محتوای عالی است. از تلویزیون زنده تا ورزش ، آن را در Evolution خواهید یافت. آنچه Evolution را از بسیاری از ساختهای دیگر جدا می کند این است که کیفیت بالای 1080P HD را از هم جدا می کند & فیلم های سه بعدی در یک گروه جداگانه در منوی اصلی ساخت قرار دارند.

دسته های موجود در منوی اصلی به شرح زیر است:

 • تلویزیون زنده
 • تلویزیون HUB
 • MOVIE HUB
 • 1080P HD & FILMS 3D
 • سرگرمی
 • رسانه های کودکان
 • ورزش ها
 • فوتبال
 • موسیقی & کنوانسیون
 • موارد اضافی
 • نگهداری
 • تنظیمات

Leen Build

اندازه ساخت: 365MB

بهترین کد ایجاد می کند

ساختاری که برای Kodi v.18 Leia ساخته شده است و با به اشتراک گذاشتن همین نام ، Leia build یک پوست زرق و برق دار است که حرکت در دسته های اصلی را که بیشتر کاربران Kodi می خواهند آسان باشد. این پوست انیمیشن های شگفت انگیزی دارد و حتی دارای مقوله هایی خاص برای طرفداران علمی تخیلی است.

این ساختمان بسیار با منابع سنگین و بیش از 365 مگابایت فضای مورد نیاز است. شما نباید از این دستگاه در دستگاههای دارای منابع محدود استفاده کنید ، مانند یک Amazon Firestick یا جعبه های پخش جریان اندیشه تلویزیون سطح پایین.

لوبو ساخت

اندازه ساخت: 164MBبهترین کد ایجاد می کند

به طور مستقیم از Onenation (همان توسعه دهنده Max Maxd Mario) ، Lobo Build طرحی سبک و فوق العاده سریع با پوست Aeon Nox Silva ارائه می دهد. با توجه به سرعت و فضای کم فضای مورد نیاز ، Lobo ساخت خوبی است که می تواند برای هرکسی که Kodi را در آمازون فایرستریک اجرا می کند در نظر بگیرد..

البته توجه داشته باشید که Lobo در حال حاضر گزینه Kodi v.18 را ندارد. اگر می خواهید از Lobo استفاده کنید ، می خواهید یک پیام خطایی در نصب آن در Kodi v.18 نصب کنید. در عوض شما باید نصب جدید Kodi 17.6 را انجام دهید.

Fortnite Build Nymeria

اندازه ساخت: 263MBnymeria fortnite build Kodi ساخته است

Fortnite Build Nyymia که روی پوست Aeon Nox SiLVO اجرا می شود ، نامه عشق به همه چیز Fortnite است. این ساختمان یکی از ساختهای بسیار سفارشی است که در رابطه با موضوع پیدا خواهید کرد. به عبارت ساده ، از هر روشی که استفاده از Kodi را منحصر به فرد می کند ، زیبا و تعاملی است.

بخش ها موسیقی ، فیلم ، نمایش تلویزیونی ، ورزش ، IPTV ، همه در ، مستند و بخش "برای کودکان" را پیدا خواهید کرد. هر جنبه ای از این ساخت و ساز سفارشی شده است تا یک تجربه کامل Fortnite ، حتی تنظیمات ، که بسیاری از سازندگان ساخت و ساز تمایل به نادیده گرفتن دارند ، ارائه شود..

در حالی که تعداد افزودنیهای خوبی از نظر قانونی در این ساخت وجود دارد ، هنوز تعداد معدودی وجود دارد که شما در ابتدا می خواهید آن را حذف کنید تا ساخت آن به سرعت انجام شود ، از جمله افزونه هایی مانند Supremacy ، Aspis ، Yoda ، Real- دبرید ، لوکی ، سیاره MMA و چند نفر دیگر. لوازم اضافی موجود برای نگهداری در این ساخت و ساز عالی هستند: iPlayer BBC ، ITV ، YouTube و چند مورد دیگر.

ماین ماریو ساخت

اندازه ساخت: 99MB

maxd mario kodi ساخته است

ساخت بسیار سبک وزن که برای کاربران Kodi با کودکان طراحی شده است ، ساخت مکس ماریو دارای تم بسیار ماریو محور در سراسر ، حتی پایین تنظیمات است. یک بخش "کودکان حداکثر" با فیلم ، نمایش های تلویزیونی ، کتاب های صوتی و کارائوکه ، و همچنین بخش هایی برای شبکه های مختلف کودکان وجود دارد. فقط دو افزونه در این ساختمون موجود است: فریب (افزونه شخص ثالث) و YouTube. می خواهید Deceit را حذف کرده و افزونه های دیگری مانند تلویزیون Tubi را نصب کنید تا این ساختار عالی به صورت کدگذاری شود.

نحوه نصب Kodi Build

به طور کلی ، نصب یک Kodi build همان رویه را دنبال می کند. مراحل کلی به شرح زیر است:

 1. منبع را به مدیر پرونده اضافه کنید.
 2. افزونه مخزن را نصب کنید. این مرحله در بسیاری موارد ضروری نیست.
 3. برنامه افزودنی برنامه را نصب کنید.
 4. ساخت از جادوگر مربوطه را نصب کنید.
 5. راه اندازی مجدد کدی. پس از اتمام مراحل نصب ، معمولاً از شما خواسته می شود یک نیروی Kodi را نزدیک انجام دهید. در ویندوز ، لینوکس و Mac OS ، فقط OK را انتخاب کنید. در دستگاه های Android و iOS ، دستگاه خود را از برق وصل کرده یا Kodi را از مدیر وظیفه دستگاه خود ببندید.

سحر و جادو Kodi No Limits Magic Build

برای نصب Kodi No Limits Magic Build باید موارد زیر را انجام دهید:

 • Kodi را باز کنید و به مدیر فایل از طریق نماد چرخ دنده
 • انتخاب کنید منبع را اضافه کنید و آدرس وب زیر را وارد کنید: "https://nolimitsbuilds.com/kodi/" فراموش نکنید که نام آن را در پایین صفحه نمایش دهید
 • به صفحه اصلی خود برگردید و انتخاب کنید اضافات, سپس به نماد بسته در بالا سمت چپ
 • کلیک کنید از زیپ نصب کنید و روی اتصال بدون ایجاد محدودیت کلیک کنید
 • کلیک کنید روی جادوگر محدودیتی ندارد فایل زیپ برای نصب
 • بعد ، بروید به برنامه های افزودنی از صفحه اصلی Kodi خود کلیک کرده و کلیک کنید بدون محدودیت جادوگر
 • از آنجا نسخه No Limits را که می خواهید جادوگر نصب کرده و اجرا کنید ، انتخاب کنید

پیوندهای BK ساخت

برای نصب ساخت BK Links ، موارد زیر را انجام دهید:

 • از صفحه اصلی Kodi خود ، بر روی کلیک کنید نماد چرخ دنده در بالا سمت چپ ، سپس کلیک کنید مدیر پرونده
 • انتخاب کنید منبع را اضافه کنید و سپس آدرس وب زیر را وارد کنید: "http://streamdigital.org/wiz/"و نام آن را در پایین
 • اکنون به خود برگردید اضافات بخش را از صفحه اصلی انتخاب کرده و را انتخاب کنید نماد بسته در بالا سمت چپ
 • از آنجا کلیک کنید از زیپ نصب کنید و سپس بسته به آنچه که شما نام آن را داده اید ، روی اتصال BK Links خود کلیک کنید
 • یکی از آنها در پرونده zip وجود دارد ، بنابراین روی آن کلیک کرده و نصب کنید. این نصب خواهد کرد جادوگر دیجیتال جریان
 • هر پنجره ظاهر شده را رد کنید
 • قابل اعتماد و متخصص برنامه های افزودنی و جادوگر دیجیتال Stream را پیدا کنید. بر روی آن کلیک کنید ، سپس بر روی Builds کلیک کنید
 • برای ساختن جادوگر نصب ، لینک های BK Links را پیدا کرده و کلیک کنید

Reaper Builds

برای نصب Reaper Builds باید موارد زیر را انجام دهید:

 • قابل اعتماد و متخصص مدیر پرونده از تنظیمات و افزودن "https://reddit-reaper.github.io/repo"به عنوان منبع نام ببرید
 • نه ، به صفحه اصلی برگردید و کلیک کنید اضافات
 • بعد کلیک کنید از زیپ نصب کنید اتصال repo Reddit Reaper خود را پیدا کنید
 • کلیک کنید روی مخزن فایل زیپ برای نصب
 • به صفحه قبلی برگردید و انتخاب کنید از مخزن نصب کنید
 • حالا برو Reddit Reaper Repository, انتخاب کنید برنامه های افزودنی, و بعد جادوگر درو. در آخر ، کلیک کنید نصب
 • همه پنجره ها را نادیده بگیرید. به صفحه اصلی خود برگردید ، را انتخاب کنید اضافات, سپس برنامه های افزودنی و بعد Reaper Builds
 • از آنجا انتخاب کنید (پس از آن) می سازد و سپس یکی از Reaper Builds (Base، Lite، Full) را برای اجرای جادوگر نصب انتخاب کنید

ساخت تیتانیوم

ساخت تیتانیوم با استفاده از دستورالعمل های زیر قابل نصب است:

 • با باز کردن Kodi ، روی آن کلیک کنید نماد چرخ دنده و انتخاب کنید مدیر فایل
 • جایی که می بینید , آدرس وب زیر را وارد کنید "http://repo.supremebuilds.com/" حتماً آن را نام ببرید (مانند Supreme Builds)
 • به صفحه اصلی Kodi بازگردید ، سپس کلیک کنید اضافات و بعد نماد بسته در بالا سمت چپ
 • انتخاب کنید از زیپ نصب کنید اتصال Supreme Builds خود را پیدا کنید. روی اتصال کلیک کنید ، سپس repo Supreme Builds را برای نصب آن انتخاب کنید
 • بعد از نصب مخزن ، آن را باز کرده و به سمت آن بروید برنامه های افزودنی, و بعد ساختمانهای عالی
 • در افزونه ، کلیک کنید می سازد و پیدا کردن تیتانیوم ساختن. از آنجا نصب جدید یا استاندارد را انجام دهید
 • پس از نصب افزونه ، Kodi بسته خواهد شد. دوباره آن را باز کنید تا ساخت جدید خود را بدست آورید

Tomb Raider Build

برای نصب Tomb Raider Build ، موارد زیر را انجام دهید:

 • اضافه کردن "http://ares-repo.eu" به منابع در مدیر فایل. منبع را نام ببرید.
 • منبع را پیدا کنید و نصب کنید repository.tombraider.official-0.x.zip از جانب اضافات>نماد بسته بندی (بالا سمت چپ)>از پرونده zip نصب کنید.
 • هنوز در اضافات>نماد بسته بندی (بالا سمت چپ), انتخاب کنید از مخزن نصب کنید و بعد Tomb Raider Repo, پس از آن برنامه های افزودنی برنامه. انتخاب کنید جادوگر Tomb Raider Builds Wizard, اصابت نصب و هنگامی که اعلان "افزودنی را فعال کنید" دریافت می کنید.
 • باز کن جادوگر Tomb Raider Builds Wizard که در برنامه ها و انتخاب کنید TIDB RAIDER BUILDS اینجا را ببینید. در آخر ، انتخاب کنید نمسیس و بگذارید نصب شود. اکنون ، را انتخاب کنید TOMB RAIDER 2.48 JARVIS و منتظر بمانید تا روند بارگیری و نصب تمام شود.

Evolution Build

برای نصب Evolution Build ، موارد زیر را انجام دهید:

 • اضافه کردن "http://repo.hackmykodi.com/wizards/" به منابع در مدیر فایل. منبع را نام ببرید.
 • منبع را پیدا کنید و نصب کنید plugin.video.evolutionwizard.zip از جانب اضافات>نماد بسته بندی (بالا سمت چپ)>از پرونده zip نصب کنید.
 • قابل اعتماد و متخصص برنامه های افزودنی و انتخاب کنید جادوگر تکامل. انتخاب کنید سیر تکاملی و ساخت اکنون بارگیری و نصب خواهد شد.

Leen Build

ساخت Leia را می توان با استفاده از دستورالعمل های زیر نصب کرد:

 • Kodi را باز کنید ، سپس روی آن کلیک کنید نماد چرخ دنده و انتخاب کنید مدیر فایل
 • جایی که می بینید , آدرس وب زیر را وارد کنید "http://onenation.info/Portal/" حتماً آن را نام ببرید (مانند Onenation)
 • به صفحه اصلی Kodi خود بازگردید ، سپس کلیک کنید اضافات و بعد نماد بسته در بالا سمت چپ
 • کلیک کنید از زیپ نصب کنید, اتصال Onenation را انتخاب کنید و سپس مخزن Onenation را نصب کنید
 • بعد از نصب مخزن ، آن را باز کرده و به سمت آن بروید برنامه های افزودنی, و بعد پورتال یکبار
 • در Onenation Portal کلیک کنید می سازد و پیدا کردن لیا ساختن. از آنجا نصب جدید یا استاندارد را انجام دهید
 • پس از نصب ، Kodi را مجدداً تنظیم کنید تا ساخت و ساز شروع شود

لوبو ساخت

برای نصب ساخت Lobo ، موارد زیر را انجام دهید:

  • به Kodi بروید ، روی آن کلیک کنید نماد چرخ دنده, و سپس کلیک کنید فایل مدیر
  • در جعبه ای که می گوید , آدرس وب زیر را وارد کنید "http://onenation.info/Portal/" حتماً آن را نام ببرید (مانند Onenation)
  • به صفحه اصلی خود در Kodi برگردید و بروید اضافات و بعد نماد بسته در بالا سمت چپ
  • انتخاب کنید از زیپ نصب کنید و سپس اتصال Onenation را انتخاب کنید
  • فایل zip را پیدا کرده و برای نصب آن کلیک کنید
  • پس از نصب مخزن ، به آن بروید و انتخاب کنید برنامه های افزودنی, و بعد پورتال یکبار
  • در Portal Onenation روی آن کلیک کنید می سازد و پیدا کردن لوبو ساختن. Onenation فقط یک نسخه ساخت برای Kodi نسخه 17.6 دارد
  • پس از نصب ، Kodi را مجدداً تنظیم کنید تا ساخت و ساز شروع شود

Fortnite Build Nymeria (فقط نسخه Kodi 18 Leia)

برای نصب Fortnite Build Nymeria در Kodi ، موارد زیر را انجام دهید:

 • Kodi را باز کنید و به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و بعد مدیر پرونده
 • جایی که می گوید هیچ یک, آدرس وب زیر را وارد کنید: "http://miniaturelife67.co.uk/repo" در انتهای آن نام ezzermac را اضافه کنید
 • اکنون ، از صفحه اصلی Kodi ، روی آن کلیک کنید اضافات و بعد روی نماد بسته بندی در بالا سمت چپ
 • کلیک کنید از زیپ نصب کنید و سپس اتصال ezzermac را پیدا کرده و کلیک کنید
 • نصب کنید مخزن اززرماس فایل فشرده از این مکان
 • بعد ، به صفحه نصب کننده بسته برگردید و کلیک کنید از مخزن نصب کنید
 • از آنجا مخزن Ezzermac را پیدا کرده و بر روی آن کلیک کنید ، سپس بر روی آن کلیک کنید برنامه های افزودنی بخش
 • پیدا کردن و کلیک کنید جادوگر Ezzermac برای نصب جادوگر کلیک رد در هر پنجره
 • از صفحه اصلی Kodi ، روی آن کلیک کنید اضافات > برنامه های افزودنی و جادوگر Ezzermac را بارگیری کنید
 • روی Wizard کلیک کنید ، و هر پنجره را رد کنید. سپس برو به می سازد و پیدا کردن Fortnite Build Nymerica. برای نصب کلیک کنید. 
 • توجه داشته باشید که این موضوع ساخت فقط روی Kodi 18 Leia کار خواهد کرد. در غیر این صورت ، همه چیزهایی که بدست می آورید افزونه ها هستند.

ماریو ساخت

با انجام موارد زیر می توانید ساخت ماکس ماریو را به راحتی نصب کنید:

 • Kodi را باز کنید ، روی آن کلیک کنید نماد چرخ دنده, و سپس کلیک کنید فایل مدیر
 • آدرس وب زیر را وارد کنید  جعبه: "http://onenation.info/Portal/" حتماً آن را نام ببرید (مانند یکنواختی)
 • از آنجا به صفحه اصلی خود برگردید و بروید اضافات و بعد نماد بسته در بالا سمت چپ
 • کلیک کنید از زیپ نصب کنید و سپس اتصال شبح
 • فایل zip را پیدا کرده و با کلیک روی آن نصب کنید
 • پس از دریافت پیام نصب موفق ، به آن بروید برنامه های افزودنی از شما اضافات منو را کلیک کنید و کلیک کنید پورتال یکبار
 • در افزونه Portal Onenation به صفحه بروید می سازد و پیدا کردن ماریو ماریو ساختن. Onenation یک نسخه ساخت برای Kodi نسخه 18 Leia یا نسخه 17.6 Krypton دارد. هر کدام را که می خواهید بر اساس نسخه فعلی Kodi خود انتخاب کنید
 • پس از نصب ، Kodi را مجدداً تنظیم کنید تا ساخت و ساز شروع شود
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 9

Adblock
detector