افزونه 13Clowns Kodi چیست؟ آیا امنیت دارد و آیا گزینه های دیگری وجود دارد؟

Kodi 13Clowns افزونه
برنامه افزودنی 13Clowns Kodi مانند رسانه ها و فیلم ها از منابع مختلف پخش می شود. افزونه های شخص ثالث مانند 13Clowns معمولاً از منابع غیر مجاز استفاده می شوند. در زیر ، افزونه 13Clowns را بررسی خواهیم کرد ، از جمله نوع محتوا را ارائه می دهد و گزینه های خوبی برای استفاده است. اما این افزونه اکنون برای کاربران تهدید محسوب می شود و باید سریعاً حذف شود و از هر مکانی بارگیری نشود.

کدی چیست؟?

کاربران می توانند با استفاده از Kodi از مجموعه سرگرمی های خانگی خود لذت ببرند. Kodi یک پخش کننده رسانه ای منبع باز است که به صورت رایگان در دسترس است. یکی از بزرگترین مزیت های Kodi سهولت تنظیم آن است. علاوه بر این ، آن را در طیف گسترده ای از سیستم عامل ها از جمله ویندوز و رایانه های شخصی Mac ، دستگاه های آندروید ، آیفون ها ، Nvidia Shield ، Firestick و Fire TV آمازون ، Raspberry Pi ، Apple TV و جعبه تلویزیون جریان Roku در دسترس است..

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

هشدار: فعالیت جریان خود را از ISP خود محافظت کنید

ISP شما می تواند مشاهده کند تمام فعالیت های اینترنتی شما ، از جمله داده های جریان شما. ISP ها در برخی از کشورها حتی می توانند داده های شما را برای سود به اشخاص ثالث بفروشند. این خطر برای حفظ حریم شخصی و ناشناس بودن آنلاین شما محسوب می شود. VPN ها بهترین راه حل را برای جلوگیری از مداخله در ISP در فعالیتهای جریان خصوصی خود ارائه می دهند.

VPN ها اتصال مجدد اینترنت خود را از طریق یک سرور شخص ثالث امن ، مجاب می کنند تا حضور آنلاین خود را پوشانده و از داده و هویت خود محافظت کنند..

ISP ها در چندین کشور بزرگ همچنین با ضربات ویدیویی با کیفیت پایین روبرو شده اند. VPN اتصال شما و نوع داده ای را که انتقال می دهید مخفی می کند ، و این امکان را برای ISP شما فراهم نمی کند تا آنچه را در حال پخش است تشخیص دهد ، از این رو از پرتاب ISP جلوگیری می کند..

ما چندین VPN را آزمایش کرده ایم و پیدا کرده ایم IPVanish یک انتخاب عالی است برای استفاده با Kodi سرعت اتصال سریع را ارائه می دهد و در چندین دستگاه مختلف مانند رایانه های شخصی ویندوز ، دستگاه های Android ، دستگاه های iOS و تلویزیون های آمازون آمازون کار می کند. مهمتر از همه ، این یک راه حل ایمن است که هیچ سیاهه ای را در آن ذخیره نمی کند.

بهترین VPN FOR KODI: در برنامه IPVanish در اینجا 60٪ صرفه جویی کنید ، VPN مورد علاقه ما برای پخش سریع ، سریع.

افزونه 13Clowns Kodi چیست؟?

Kodi 13Clowns افزونه
افزونه 13Clowns یک چنگال Exodus دیگر بود ، شبیه به افزودنی Exodus Redux Kodi. این محتوا از تعدادی از منابع با استفاده از چیزی که به عنوان یک scraper شناخته می شود ، کشید. با استفاده از این سازوکار ، توانست پیوندهایی به طیف گسترده ای از محتوا از جمله کارتون ، فیلم ، مستند و نمایش های تلویزیونی ارائه دهد. با این حال ، باید توجه داشته باشید که مشخص است که بسیاری از این محتوا از طریق وب سایتهای محتوای دزد دریایی پخش می شوند. این سایت ها در بسیاری از حوزه های قضایی مانند فرانسه ، انگلیس ، استرالیا و ایالات متحده غیرقانونی هستند. ما پیشنهاد می کنیم که فقط از افزونه های رسمی Kodi برای نیازهای محتوای خود استفاده کنید.

این افزونه اکنون به صورت رسمی آفلاین است ، به عنوان توسعه دهنده کاملاً آن را حفظ کرده و حساب Github خود را حذف کرده است. با این حال ، توسعه دهنده در هنگام ترک Github نتوانسته است اقدامات احتیاطی لازم انجام دهد ، که منجر به ربودن حساب قدیمی وی شد. حساب وی با یک نام دیگر توسط طرف دیگری دوباره ثبت شد ، که اکنون این توانایی را دارد که به روزرسانی های مخرب را به 13Clowns و سایر افزونه هایی که توسعه دهنده حفظ کرده است ، فشار دهد..

13CLOWNS را نصب نکنید. علاوه بر این ، اگر شما 13Clowns نصب کرده اید ، بی درنگ آن را خراب کنید. این افزونه نه تنها ناقض است بلکه یک نگرانی امنیتی و امنیتی برای کاربران Kodi محسوب می شود. 

گزینه های 13Clowns

در حالی که افزونه 13Clowns دارای محتوای متنوع زیادی است ، اما مجوز ندارد. موارد اضافی شخص ثالث مانند 13Clowns اغلب بدون مقدار قابل توجهی از بررسی ، منتشر می شوند و ممکن است منجر به نگرانی های امنیتی شود که تنها پس از انجام آسیب ، کشف نشده است. شما همچنان باید هنگام بارگیری افزونه های غیر رسمی مراقب باشید.

به عنوان مثال ، مواردی وجود داشته است که توسعه دهندگان مخفیانه بدافزار را در افزونه های خود وارد کرده و سیستم های کاربران را به خطر بیاندازند. به عنوان مثال ، توسعه دهنده اصلی افزونه Exodus ، لامبادا ، خطوط کد را به افزونه اضافه کرد تا یک بات نت DDoS را راه اندازی کند که سایت های برخی از مخالفان وی را هدف قرار می داد..

افزونه های رسمی باید دستورالعمل های دقیق را دنبال کنند و کار بسیار خوبی را برای تهیه محتوای با کیفیت بالا انجام دهند. علاوه بر این ، بسیاری از این افزونه ها رایگان هستند. با توجه به این موضوع ، لیستی از افزونه‌هایی وجود دارد که ما گزینه های مناسبی برای 13Clowns را پیشنهاد می کنیم.

همچنین مشاهده کنید: بهترین افزونه های فیلم Kodi

بهترین گزینه برای 13 دلقک: Crackle

رسمی افزونه Crackle Kodi
Crackle یک سرویس رایگان تبلیغاتی و پشتیبانی رایگان از سوی سونی است که محتوای VOD را ارائه می دهد.

Crackle همه جدیدترین مطالب را در اختیار ندارد اما ترکیب خوبی از جدید و قدیمی وجود دارد. فیلم هایی مانند جمعه را دنبال کنید (2016), هوا (2015) ، و الهه 2015) نمایش های تلویزیونی در دسترس است مانند لیست سیاه: Redemption, دیلبرت, و فرانکلین & باش. همچنین می توانید عناوین انیمیشن مانند D.Gray-Man, افرو سامورایی, و Blood Blockade Battlefront.

علاوه بر افزونه Kodi ، از Crackle می توان به مرورگرهای وب ، Roku ، Apple TV ، Chromecast ، TV Fire Fire Amazon و چندین تلویزیون هوشمند دسترسی پیدا کرد. با این وجود ، استفاده از Crackle از طریق Kodi تبلیغاتی را که Crackle در فیلم های خود قرار می دهد فیلتر می کند ، و Kodi را به بهترین راه برای تماشای Crackle تبدیل می کند..

در حال حاضر ، Crackle فقط در ایالات متحده و استرالیا به صورت رایگان در دسترس است. همچنین در بسیاری از کشورهای آمریکای لاتین از طریق اشتراک در دسترس است. با این وجود ، اتصال به یک سرور VPN ایالات متحده یا استرالیا به شما امکان می دهد از هرگونه محدودیت جغرافیایی دور شوید.

افزونه Crackle Kodi را می توان در مخزن eracknophobia یا مخزن رسمی افزونه کد.

13 گزینه دیگر دلقک

پاپ کورنفلیکس

افزونه Popcornflix Kodi
Popcornflix یکی دیگر از سرویس های تبلیغاتی است که به بینندگان امکان دسترسی گسترده ای به فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را می دهد.

چند عنوان سطح B در دسترس است اما هنوز هم می توانید برنامه ها و فیلم های تلویزیونی مناسبی را مشاهده کنید. می توانید نمایش های تلویزیونی مانند گارد ساحلی آلاسکا, و فرقه. فیلم هایی مانند سرقت و بورلی هیلز پلیس 3 همچنین در دسترس هستند.

Popcornflix فقط در کانادا و ایالات متحده موجود است. با این حال ، اگر در یکی از این کشورها زندگی نمی کنید ، می توانید با اتصال به یک سرور VPN مربوطه به این سرویس دسترسی پیدا کنید.

Popcornflix از مخزن رسمی افزونه Kodi در دسترس است.

تلویزیون توبی

افزونه TubiTV Kodi
Tubi TV یکی دیگر از سرویس های پخش کننده است که کتابخانه بزرگی از فیلم ها و فیلم ها را ارائه می دهد. اگر تماشای استفاده از افزونه Tubi TV Kodi را دارید ، تبلیغات فیلتر خواهند شد.

می توانید فیلم های مناسبی را در تلویزیون Tubi پیدا کنید ، مانند معجزه شب کریسمس و بدن های گرم. شما حتی می توانید نمایش های تلویزیونی مانند پیدا کنید پنج روز و جونگو.

تلویزیون Tubi همچنین می تواند به طور مستقیم از مرورگر وب شما ، از تلویزیون های اپل نسل چهارم ، دستگاه های Firestick و Fire TV آمازون و تلویزیون های هوشمند سامسونگ قابل دسترسی باشد..

در حالی که برخی از محتوا محدود به ایالات متحده ، کانادا و انگلیس است ، می توانید با اتصال به یک سرور VPN مناسب به خارج از این مناطق دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این ، هر منطقه ای که تلویزیون توبی در دسترس است ، دارای یک کتابخانه محتوای متفاوت است ، بنابراین اگر در ایالات متحده ، انگلیس یا کانادا هستید و تمام آنچه که تلویزیون توبی ارائه کرده است ، یک VPN لازم است.

افزونه Tubi TV Kodi در دسترس است مستقیم از گیتوب.

فیلم های بزرگ ستاره & تلویزیون

فیلم های bigstar و بهترین های اضافی کدوی تلویزیون
Big Star Movies یک بستر جریان است که به محتوای آن می توان از فیلم های Big Star دسترسی پیدا کرد & افزونه TV Kodi.

می توانید نمایش های تلویزیونی مانند موارد دیگر را پیدا کنید فاصله بین و پناهنده کانادا و فیلم هایی مانند  گریگور و نگه داشتن گل سرخ. عناوین اصلی زیادی در دسترس نیستند اما نمایش های موجود سرگرم کننده هستند.

فیلم ها و تلویزیون های بزرگ ستاره از مخزن MetalChris در دسترس هستند.

پیلون

PlayOn مرورگر Kodi addon
برخی از خدمات اشتراک افزودنیهای Kodi را ندارند. Playon به شما امکان می دهد تا به بعضی از این خدمات مانند DirectTV Now دسترسی پیدا کنید. می توانید با استفاده از افزونه PlayOn Kodi ، از محتوای مربوطه لذت ببرید. PlayOn به کاربران اجازه می دهد تا محتوای سرویس های جریان را ضبط کنند و بعداً آن را پخش کنند. اگر اکنون یک سرویس تلویزیون کابلی یا تلویزیون مستقیم دارید ، می توانید تلویزیون زنده را نیز تماشا کنید.

برای استفاده از PlayOn ، باید به خدمتی که می خواهید دسترسی داشته باشید و همچنین اشتراک PlayOn که 30 دلار در سال هزینه دارد ، مشترک شوید..

افزونه Playon Kodi از قسمت موجود است مخزن رسمی افزونه کد.

انتخاب خود را انجام دهید

اگرچه 13Clowns به طیف گسترده ای از مطالب تحت یک چتر دسترسی می دهد ، اما این قوانین قوانین حق چاپ را نقض می کند. توصیه می کنیم گزینه های مطمئن تر و قانونی تری پیدا کنید.

در حالی که افزونه های جایگزین رسمی مانند Crackle و Popcornflix ارائه شده در اینجا عنوان های زیادی را به صورت جداگانه ارائه نمی دهند ، می توان آنها را به صورت گروهی تهیه کرد تا یک کتابخانه بزرگ از مطالب لذت بخش را به صورت رایگان تهیه کنند.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

41 − = 34

Adblock
detector