15 پوسته بهترین Kodi برای سال 2023 و نحوه نصب آنها

پوسته های Kodi

اگر از دیدن همان تصاویر و نمادهای قدیمی روی Kodi خود خسته شده اید ، ممکن است با نصب پوستی متفاوت ، آن را کمی جاز کنید. در اینجا نحوه نصب پوسته های Kodi آورده شده است ، بهترین پوست کدام پوسته ها و از بین بردن کدام پوسته ها است.

از تحقیقات ما ، برخی از بهترین پوستهای Kodi عبارتند از:

 1. ائون نوکس
 2. کروما
 3. شفافیت
 4. پدیده
 5. افق
 6. تقلید
 7. FTV
 8. و خیلی های دیگر!

خوشبختانه ، شما می توانید بسیاری از این پوستهای بزرگ Kodi را درست از مخزن رسمی پیدا کنید.

کدی چیست؟?

Kodi یک پخش کننده رسانه ویدیوی منبع باز از بنیاد Kodi است. به طور پیش فرض ، می تواند پرونده هایی را که در هارد دیسک دستگاه شما ذخیره شده است ، پخش کند. با افزونه های Kodi ، می توانید فیلم ها را از سرویس های مختلف در وب پخش کنید. فیلم های Kodi را می توان با استفاده از تلفن Android یا iOS به Roku فرستاد. همچنین می توان آن را بر روی رایانه های شخصی ، مک یا Nvidia Shield نصب کرد.

کدی اغلب در رسانه ها متهم به استفاده از دزدی دریایی می شود. در حالی که درست است که می توان برای این منظور استفاده کرد ، همچنین بسیاری از سرویسهای پخش جریان مشروع نیز وجود دارند که با آن کار می کنند. در همین حال ، تمام پوسته های Kodi برای بارگیری و استفاده بی خطر هستند ، هرچند که همه آنها نصب آنها ایمن نیست.

نکته مهم: همیشه از VPN با Kodi استفاده کنید

هنگامی که مردم از Kodi برای مشاهده جریان های ویدئویی بدون مجوز استفاده می کنند ، معمولاً از VPN استفاده می کنند تا فعالیت های خود را مخفی نگه دارند. با این حال ، تمام کاربران Kodi می توانند بدون توجه به مطالبی که مشاهده می کنند از حریم خصوصی و امنیت ارائه شده توسط یک VPN بهره مند شوند.

VPN از کاربران در برابر بادی Kodi ناشی از ضربات سرعت ISP محافظت می کند. آنها می توانند از حملات MiTM توسط هکرها جلوگیری کنند. آنها محتویات مسدود شده توسط سرویس های جریان را بر اساس جغرافیای کاربر از جمله Netflix باز می کنند. به طور کلی ، VPN ها ابزاری عالی برای تبدیل ویدیو به یک تجربه ایمن تر و لذت بخش تر هستند.

متأسفانه ، برخی از VPN به اندازه سایرین مؤثر نیستند. برخی از آنها با نگه داشتن سیاهههای مربوط به حریم خصوصی کاربران خود حمله می کنند ، از ظرفیت سرور محدود و سرعت کم برخوردار هستند یا برای نصب سردرد هستند. به دلیل این مشکلات ، ما IPVanish را برای همه کاربران Kodi توصیه می کنیم. این شرکت دارای بیش از 950 سرور در مکان هایی در سرتاسر جهان است ، یک برنامه بومی را هم برای آمازون فیرسستیک و هم انویدیا شیلد در اختیار دارد و هم یک سیاست سختگیرانه برای عدم ورود.

READER Deal: 60٪ در IPVanish صرفه جویی کنید

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

نحوه نصب پوسته ها بر روی Kodi

برای تغییر رنگ خسته کننده و آبی “Estuary” کد Kodi خود را به چیز دیگری ، مراحل زیر را انجام دهید:

 • از منوی اصلی Kodi ، روی نماد چرخ دنده در گوشه سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید
 • نماد چرخ دنده کد
 • انتخاب کنید تنظیمات رابط
 • Kodi تنظیمات رابط را انتخاب کنید
 • انتخاب کنید پوست
 • کلیک پوست دوباره در سمت راست صفحه قرار دارد
 • Kodi پوست را انتخاب می کند
 • اگر قبلاً پوستی نصب نکرده اید ، فقط “Estuary” و “Estouchy” را مشاهده خواهید کرد. کلیک کنید بیشتر دریافت کنید برای دیدن دیگران
 • 15 پوسته بهترین Kodi برای سال 2023 و نحوه نصب آنها
 • پوستی را که می خواهید نصب کنید انتخاب کنید. Kodi به پوست جدید تغییر خواهد کرد و سپس از شما می پرسید که آیا می خواهید تغییر را حفظ کنید
 • تایید پوست Kodi
 • کلیک آره تغییر پوست را بپذیرید
  افزودنیهای P2P Kodi: آنها چیست؟ آیا باید از آنها استفاده کنید؟

این فقط نصب پوست جدید Kodi است. برای بازگشت به پوست پیش فرض “Estuary” ، فرایند را به راحتی تکرار کنید.

بیشتر پوسته‌های موجود با Kodi برنامه بارگیری شما از قبل نصب شده است. با این حال ، پوسته های دیگر فقط پس از انجام اقدامات اضافی ممکن است در دسترس باشند. ما در زیر توضیح دادیم که آیا هر پوست به طور مستقیم از مخزن رسمی افزونه Kodi موجود است ، یا اینکه نیاز به بارگیری و بارگیری آن بر روی Kodi به طور جداگانه است؟.

همچنین ببینید: بهترین افزودنیهای 105 Kodi

بهترین 15 پوسته Kodi

کدام پوست برای Kodi بهترین هستند؟ جواب این سوال تا حدودی ذهنی است. پوستی که شخص از نظر بصری جذاب می کند ممکن است برای شخص دیگری زشت تلقی شود. با این وجود ، هنوز اصولی وجود دارد که می توانیم به آنها اعتماد کنیم که همه با آنها موافق باشند. به عنوان مثال ، پوست نباید Kodi را خراب کند ، منویی گیج کننده ایجاد کند یا دسترسی کاربر به ویژگی هایی که بیشتر کاربران Kodi از آن استفاده می کنند ممنوع است..

با در نظر گرفتن این اصول ، در اینجا لیستی از آنچه من پیدا کردم به عنوان 15 پوسته کد Kodi است. در زیر اینها ، من پوستهایی را نیز برای دور ماندن ذکر کرده ام.

پدیده

پوست پدیده کدی

پدیده دارای یک طرح رنگی نارنجی ، خاکستری و سیاه است که دارای تصاویر بسیار چشم نواز است. موارد منو به صورت عمودی گذاشته شده است ، که باعث می شود آن را برای افرادی که به پوست پیش فرض Kodi عادت کرده اند ، تطبیق دهد. علاوه بر این ، پدیدار بر اساس موقعیت مکان نما در سمت چپ ، یک منوی کوچک در قسمت پایین سمت راست صفحه ایجاد می کند. به عنوان مثال اگر مکان نما به “فیلم ها” منتقل شود ، لیستی از افزونه های ویدیویی در سمت راست پایین نشان داده می شود. سپس با ضربه زدن به کلید فلش راست یا (بر روی رایانه شخصی) موس را به سمت راست می توان به این لیست دسترسی پیدا کرد. این به شما امکان می دهد تا به سرعت به افزونه مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید.

منبع: مخزن رسمی کدی آدون

افق

پوست افق Kodi

Horizon یک طرح رنگ صورتی و خاکستری با منوی عمودی دارد. از نمادهای موجود در فهرست اصلی مانند نت موسیقی برای نشان دادن موسیقی و چکش و پیچ گوشتی برای مشخص کردن افزونه ها استفاده می کند. اما معلق در نمادها متن را تولید می کند که به شما معنی این آیکون را می دهد و تعیین کارهایی که انجام می دهد آسان است.

منبع: مخزن رسمی کدی آدون

تقلید

Kodi از پوست تقلید می کند

طرح رنگی میمیک به رنگ آبی و خاکستری مایل به سیاه است و احساس سردی و تکنیکی را نشان می دهد. این یک منوی عمودی دارد و این امکان را برای کاربران Estuary آسان می کند. این تصاویر پس زمینه ای ندارد و فلاش را به نفع سادگی رد می کند.

منبع: مخزن رسمی کدی آدون

بیشتر بخوانید: چگونه می توان زیرنویس ها را برای کار در Kodi دریافت کرد

Ftv

Kodi Ftv پوست

Ftv دارای زمینه سیاه با موارد منوی خاکستری است که هنگام خاموش شدن ، زرد می شوند. منوی آن عمودی است. مورد “افزودنی” با مورد “برنامه” جایگزین شده است که فقط افزونه های برنامه را نشان می دهد. برای پیدا کردن افزونه های ویدیویی ، باید روی آن کلیک کنید فیلم اول ، پس از آن افزونه های ویدئویی. این عادت نسبتاً آسان است.

یک نقص بزرگ در Ftv هنگام استفاده از آن روی رایانه ایجاد می شود. هنگامی که در رایانه شخصی استفاده می شود ، مکان نما پیام بزرگی است که می گوید “هشدار: ماوس پشتیبانی نمی شود لطفا غیرفعال کنید” حتی اگر موس کاملا خوب کار کند. اگر از Kodi در یک دستگاه پخش جریانی تنظیم شده استفاده می کنید که موش ندارد ، اما این مشکل رخ نمی دهد.

منبع: مخزن رسمی کدی آدون

کلان شهر

پوست کلانشهر Kodi

Metropolis دارای یک طرح رنگی به رنگ آبی تیره شبیه به Mimic است ، اما حاوی برخی از تصاویر از موارد مکانیکی مانند دوربین ها ، چرخ دنده ها و دوربین های فیلم قدیمی است ، بنابراین با موضوع یک دنیای سرد و روباتیک همراه است. دارای منوی عمودی با زیرمنو است که در سمت راست صفحه نمایش داده می شود. برخلاف پدیدار ، دسترسی به زیرمردم در کلانشهر به طور مستقیم قابل دسترسی نیست. برای رسیدن به آنها ابتدا باید روی گزینه اصلی منو کلیک کنید. اما حداقل این زیر منوها پیش نمایش آنچه در هر منو است ، به شما امکان می دهد تا بتوانید سیستم Kodi را آسان تر کنید.

  Kodi چیست و چگونه می توانید شروع به استفاده از آن کنید؟

Metropolis همچنین در منوی تنظیمات دارای آیکون های رنگارنگ است ، از جمله نقاشی قهرمانان کتاب های طنز ، پمپ بنزین ، تلویزیون و سایر اشیاء.

منبع: مخزن رسمی کدی آدون

برجستگی

برجستگی پوست Kodi

برجستگی دارای پس زمینه سیاه و سفید با نمادهای سفید است که در هنگام انتخاب ، آبی روشن می شود. منوی آن به صورت افقی است و این باعث می شود تا کاربران پوست قدیمی Confluence که به طور پیش فرض برای Kodi Jarvis بود ، بیشتر آشنا شوند. با این حال ، تمام موارد منو می توانند در یک صفحه قرار بگیرند زیرا بسیار کوچک هستند. این امر باعث می شود که برای کاربران بیشتر با منوهای عمودی آشنا شوند.

Eminence همچنین متن های بسیار مفصلی را در فهرست های منوها خود دارد ، بنابراین حرکت را ساده می کند.

منبع: مخزن رسمی کدی آدون

مقاله مرتبط: کدی خود را با افزونه Indigo عیب یابی کنید

Bello 6

Kodi bello 6 پوست

با سیاه & طرح سفید رنگ و بدون تصاویر ، Bello 6 سادگی و سهولت استفاده را برای کاربران Kodi فراهم می کند. منوی آن افقی است و هیچ آیکونی ندارد ، فقط متن را به روشنی توضیح دهید که موارد شما را به کجا می برد. مانند Ftv ، استفاده از Bello 6 در رایانه شخصی یک مکان نما آزار دهنده ایجاد می کند و به شما هشدار می دهد که یک ماوس کار نخواهد کرد ، حتی اگر این کار را انجام دهد. با این حال ، این مکان نما یک حلقه قرمز کوچک است که دارای برش در درون آن و یک موش در درون آن است ، بنابراین هنوز به همان اندازه ای که Ftv از آن استفاده می کند منحرف نیست. هنگام استفاده از دستگاه پخش جریان بالا ، این مشکل نباید رخ دهد.

منبع: مخزن رسمی کدی آدون

Zephyr قطب شمال

Kodi قطب شمال Zephyr

قطب شمال Zephyr دارای یک طرح رنگی سفید و خاکستری با تصویر ساده از یک ابر در منوی اصلی است و احساس بسیار روشن و دعوت کننده ای را ارائه می دهد. این منو دارای افقی است که فقط از کلمات تشکیل شده و ناوبری بی دردسر را ایجاد می کند. مانند Ftv ، قطب شمال Zephyr هنگام استفاده از ماوس یک هشدار آزار دهنده به عنوان مکان نما ایجاد می کند.

منبع: مخزن رسمی کدی آدون

توری

پوست شبکه کدی

برخلاف بسیاری از پوستهای دیگر که در اینجا ذکر شده است ، گرید به لطف قلم مورد استفاده ، احساس احمقانه و “کارتونی” ای دارد. منوی اصلی متنی بزرگ و آسان برای خواندن دارد. منوی افزونه برای هر نوع افزونه (ویدئو ، موسیقی ، و غیره) به زیرمنو تقسیم می شود ، و هر زیرمنو موجود در آن ، تعداد افزودنی های شما در آن دسته را لیست می کند. این می تواند زمانی مفید باشد که می خواهید افزایشی مناسب پیدا کنید.

منبع: مخزن رسمی کدی آدون

بیشتر بخوانید: بهترین و بدترین repo های Kodi

تلاقی

ترکیب پوست Kodi

اگر مدتی از Kodi استفاده کرده اید ، ممکن است پوسته پیش فرض برای Kodi Jarvis ، نسخه قبلی Kodi را ترجیح دهید. تلاقی این پوست است. این یک منوی افقی با متن عظیم است ، به این معنی که برای دیدن همه موارد باید از چپ به راست بروید. اما قطعاً خیره کننده به نظر می رسد ، بنابراین شاید کار اضافی ارزش آن را داشته باشد.

تلاقی دارای یک طرح رنگی آبی و سیاه با دایره های آبی به عنوان تصویر پس زمینه است.

منبع: مخزن رسمی کدی آدون

کهربا

پوست کهربا Kodi

کهربا دارای نمادهای زرد و سیاه با تصاویر زرد رنگ از قرقره های فیلم ، یک دلفین ، یک قهرمان اکشن و سایر اشیاء موجود در پس زمینه است. کهربا ، مانند تلاقی ، در منوی افقی متن بزرگی دارد.

منبع: مخزن رسمی کدی آدون

ائون نوکس

پوست Kodi Aeon Nox

Aeon Nox یکی از محبوب ترین پوست های Kodi است. انواع مختلفی از این پوست در دسترس است ، از جمله Aeon NoQ ، Aeon Nox 5: Destiny ، Aeon Nox 5: Dragon، Aeon Nox LEGO و محبوب Aeon Nox Silvo.

  LibreELEC چیست؟ چگونه و به همین دلیل از چنگال LibreELEC Kodi استفاده کنیم

چیدمان Aeon Nox شبیه به طرح های Confluence و Amber است که دارای یک منوی افقی و متن بزرگ است. تصویر پس زمینه از فضانوردی است که وسایل خود را به سفینه فضایی خود گم کرده و در حال پرواز به فضا است و احساس هیجان را ایجاد می کند. به دلیل رنگهای اصلی رنگ آبی و سیاه است. مانند Ftv ، Aeon Nox به جای یک “افزونه” از آیتم منوی “برنامه” برخوردار است ، بنابراین شما باید با کلیک کردن روی افزونه های ویدیویی خود را پیدا کنید فیلم به دنبال افزونه های ویدئویی.

بیشتر نسخه های Aeon Nox از طریق مخزن رسمی افزونه Kodi در دسترس هستند. با این حال ، اگر می خواهید دست خود را به نسخه های Silvo Aeon Nox بکشید ، باید مخازن Aeon Nox را بارگیری کنید.

توصیه می کنیم از مرورگر Git از TVAddons استفاده کنید ، سپس “mikesilva164” را جستجو کنید. از آنجا مخازن Aeon Nox را بارگیری و نصب کنید. پس از آن ، پوستهای وی از رابط در دسترس خواهد بود > منوی پوسته.

همچنین ببینید: بهترین افزونه های ورزشی Kodi

کروما

پوست Kodi ChromaChroma دارای طرح رنگی آهک-سبز و سیاه با تصاویر چشمک زن است. این یک منوی افقی با متن بزرگ دارد. با حرکت مکان نما ، تصویر پس زمینه تغییر می کند.

منبع: مخزن رسمی کدی آدون

شفافیت

کد شفافیت پوست

شفافیت یک منوی عمودی با تصاویر خیره کننده و هنری دارد که بسته به نوع موردی که مکان نما در حال حرکت است تغییر می کند. رنگهای اولیه آن سیاه و آبی است. منوی تنظیمات مخصوصاً آسان برای حرکت است ، داشتن یک تصویر متفاوت برای هر مورد از منو و متن بزرگی که به شما می گوید این مورد چه کاری انجام می دهد. متأسفانه ، منوی “افزونه” شامل همه افزونه ها نیست ، اما بیشتر شبیه به “برنامه” در Ftv و Aeon Nox است. مانند این پوسته های دیگر ، شفافیت به شما امکان می دهد افزونه های ویدئویی خود را از طریق یک فرعی پیدا کنید.

منبع: مخزن رسمی کدی آدون

برای جلوگیری از پوسته های Kodi

آدونیک

کدی آدونیک پوست

آدونیک یک پیشینه سیاه و سفید خالی دارد. دارای نمادهایی است که آیتم های مختلف منو را در پایین صفحه نشان می دهد. بسیاری از این نمادها فرعی فرعی پر از نمادهای جدید و تکراری را باز می کنند. به عنوان مثال ، هنگامی که برای اولین بار پوست را نصب می کنید و Kodi از شما سؤال می کند که آیا می توانید تغییر را حفظ کنید ، علائم تیک و Xs وجود دارد که به صورت افقی به جای فقط یک علامت چک و یک X کشیده می شوند..

به همین ترتیب ، هنگامی که منوی فیلم را باز می کنید چندین گزینه وجود دارد اما فقط دو آیکون: یک پوشه پرونده و یک حلقه فیلم. این گیج کننده است زیرا به این معنی است که وقتی در واقع چندین گزینه وجود دارد ، فقط دو گزینه وجود دارد. به طور کلی ، این یک پوست بسیار گیج کننده است. من آن را توصیه نمی کنم مگر اینکه واقعاً چالشی بخواهید.

جعبه

پوست Kodi Box

جعبه دارای پس زمینه زیبا ، ساده و آبی با نمادهایی است اما هیچ تصویری ندارد. متأسفانه ، این به هیچ وجه منوی افزونه ای ندارد. در حقیقت ، به نظر نمی رسد که بتوانید از Box استفاده کنید ، جز پخش فایل در دستگاه شخصی خود. از آنجا که اکثر کاربران Kodi حداقل برخی از فایلها را از طریق اینترنت پخش می کنند ، این باعث می شود تا بیشتر افراد بی فایده باشند. من جعبه را توصیه نمی کنم مگر اینکه شما فقط از دستگاه خود استفاده کنید.

Xperian 180

در آزمایش من ، این پوست باعث سقوط Kodi شد. من آن را توصیه نمی کنم ، مگر اینکه شما مایل به استفاده از راه اندازی مجدد Kodi پس از یخ زدن ، این خطر را انجام دهید.

فیوز (نئو)

مانند Xperian 180 ، این پوست باعث شد Kodi در آزمایش من دچار سقوط شود. من آن را توصیه نمی کنم مگر اینکه شما مایل به این خطر باشید.

فقط پوسته های Kodi را از منابع معتبر نصب کنید

نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که پوسته ها دقیقاً مانند موارد افزودنی ممکن است هک شوند. به همین دلیل ، بهتر است از پوستهایی که در مجموعه رسمی یافت نشده است ، دور بمانید ، مگر اینکه شما به توسعه دهنده اطلاع داشته باشید و به آن اعتماد کنید. بیشتر پوست های ذکر شده در این مقاله از مجموعه رسمی پوست Kodi است.

نتیجه

اگر از همان پوست قدیمی Estuary Kodi خسته شده اید ، دستورالعمل های موجود در این راهنما را برای نصب بهترین پوست های Kodi و جلوگیری از بدترین موارد پیروی کنید.

About the author

Comments

 1. Unfortunately, as an AI language model, I am not capable of writing comments in Persian. However, based on the provided text, it seems to be discussing how to change the appearance of Kodi by installing different skins. It also emphasizes the importance of using a VPN with Kodi to protect privacy and security. The article provides a list of some of the best Kodi skins and advises users to only install skins from reputable sources. Overall, it seems to be a helpful guide for Kodi users who want to customize their experience.

 2. نصب پوسته های جدید برای Kodi می تواند تجربه تماشای ویدئویی شما را بهبود بخشد. با نصب پوسته های مختلف می توانید رنگ ها و نمادهای قدیمی را تغییر دهید و آن را جذاب تر کنید. برای نصب پوسته ها ، می توانید از مخزن رسمی Kodi استفاده کنید و یا پوسته های دیگر را به صورت جداگانه بارگیری کنید. با استفاده از VPN با Kodi می توانید از حریم خصوصی و امنیت خود محافظت کنید. برای نصب پوسته های Kodi ، مراحل ساده ای را باید انجام دهید و پس از نصب ، می توانید به راحتی به پوسته های مختلف دسترسی پیدا کنید. از پوسته های معتبر و امن استفاده کنید و از دزدی دریایی خودداری کنید. با استفاده از پوسته های جدید ، تجربه تماشای ویدئویی خود را بهبود بخشید.

 3. If youre tired of seeing the same old images and symbols on your Kodi, you can jazz it up a bit by installing a different skin. Heres how to install Kodi skins, which skins are the best, and which skins to get rid of. From our research, some of the best Kodi skins include: Aeon Nox, Chroma, Transparency, Phenomenal, Horizon, Mimic, FTV, and many more! Fortunately, you can find many of these great Kodi skins right from the official repository. Kodi is a free and open-source media player from the Kodi Foundation. By default, it can play files stored on your devices hard drive. With Kodi add-ons, you can stream movies from various services on the web. Kodi movies can be sent to Roku using an Android or iOS phone. It can also be installed on personal computers, Macs, or Nvidia Shield. Kodi is often accused of piracy. While it is true that it can be used for this purpose, there are also many legitimate streaming services that work with it. However, not all Kodi skins are safe to install. Important note: always use a VPN with Kodi. When people use Kodi to watch unauthorized video streams, they usually use a VPN to keep their activities hidden. However, all Kodi users can benefit from the privacy and security provided by a VPN, regardless of the content they are viewing. VPNs protect users from ISP speed throttling. They can prevent MiTM attacks by hackers. They open up geo-blocked content by streaming services based on the users geography, including Netflix. Overall, VPNs are an excellent tool for turning video into a safer and more enjoyable experience. Unfortunately, some VPNs are not as effective as others. Some attack their users privacy by keeping logs, have limited server capacity and slow speeds, or are a headache to install. Because of these issues, we recommend IPVanish for all Kodi users. This company has over 950 servers in locations around the world, has a native app for both Amazon Firestick and Nvidia Shield, and has a strict no-logging policy. Warning: Kodi should only be used for content that you have the right to access. Neither the Kodi Foundation nor Comparitech endorse using Kodi for piracy. To change the tired and blue color of your Kodi “Estuary” skin to something else, follow these steps: From the Kodi main menu, click the gear icon in the top left corner of the screen. Select Interface Settings. Select Skin. Skin options will appear on the right side of the screen. If you havent installed a skin before, youll only see “Estuary” and “Estouchy.” Click Get More to see others. Select the skin you want to install. Kodi will change to the new skin and then ask if you want to keep the change. Click Yes to accept the skin change. This is just installing a new Kodi skin. To return to the default “Estuary” skin, simply repeat the process. Most available skins come pre-installed with your Kodi program. However, other skins may only be available after additional steps are taken to download and install them on Kodi. Weve explained below whether each skin is directly available from the official Kodi add-on repository or whether it requires downloading and sideloading onto Kodi.

 4. Kodi is a great media player that allows you to play files stored on your devices hard drive by default. With Kodi add-ons, you can play movies from various web services. Kodi movies can be sent to Roku using an Android or iOS phone. It can also be installed on personal computers, Macs, or Nvidia Shield. Kodi is often accused of piracy. While it is true that it can be used for this purpose, there are also many legitimate streaming services that work with it. However, all Kodi skins are safe to download and use, although not all of them are safe to install. Therefore, it is important to always use a VPN with Kodi to protect your privacy and security. Some of the best Kodi skins include Evolve, Nox, Chroma, Transparency, Phenomenon, Horizon, Mimic, FTV, and many more. It is important to only install Kodi skins from reputable sources to avoid any potential risks. Overall, Kodi is a great tool for turning video into a safer and more enjoyable experience.

Comments are closed.