آیا باید افزونه 9anime Kodi را نصب کنید؟ آیا 9 بار استفاده ، ایمن و قانونی برای استفاده است؟

9 هر وقتاگر به دنبال راهی برای تماشای انیمه رایگان هستید ، احتمالاً از افزونه 9Anime Kodi شنیده اید. اما آیا 9Anime هنوز کار می کند؟ و آیا استفاده از آن ایمن و قانونی است?

از ماه مه 2018 ، متوجه شدیم که با افزونه 9Anime Kodi چندین مشکل وجود دارد. اول ، افزونه دیگر کار نمی کند. کاربران گزارش داده اند که 9Anime دیگر جریان را به درستی نمی کشد. با این حال ، خارج از این ، 9Anime به صورت قانونی به محتوا دسترسی ندارد و استفاده از آن را در معرض خطر و مشکل قرار می دهد.

در این مقاله توضیح خواهیم داد که افزونه 9Anime Kodi چیست ، با نصب آن چه خطرات احتمالی را در پی دارید و برخی از گزینه های موجود در صورت عدم تمایل به استفاده از این خطرات.

کدی چیست؟?

Kodi نرم افزار پخش کننده رسانه ای منبع باز و رایگان است. این اجازه می دهد تا کاربران را به پخش فیلم های ذخیره شده در یک دستگاه یا پخش از اینترنت. می توان آن را در آمازون فایر آمازون ، انویدیا شیلد ، تلفن اندرویدی یا iOS ، رایانه شخصی یا Mac نصب کرد.

کدی به دلیل ادعای استفاده در دزدی دریایی ، در رسانه ها رپ بدی به دست آورده است ، اما بسیاری از افزونه های Kodi وجود دارد که از منابع رسمی پخش می شود ، از جمله همه موارد توصیه شده در این مقاله.

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

همیشه از VPN با Kodi استفاده کنید

افرادی که محتوای بدون مجوز را پخش می کنند اغلب از شبکه های خصوصی مجازی (VPN) استفاده می کنند تا فعالیت خود را از ارائه دهندگان خدمات اینترنتی خود پنهان کنند. با این حال ، هر شخصی که ویدئو پخش می کند می تواند از VPN بهره ببرد.

VPN ها به محافظت از جریان کاربران ویدیویی در برابر بافر ناشی از ضربات سرعت ISP و حملات وسط هکرها کمک می کنند. آنها همچنین به پیرامون بلوک های محتوای جغرافیایی تحمیل شده توسط سایت های جریان کمک می کنند.

همه VPN ها برای پخش ویدیو ایده آل نیستند. اکثر آنها برنامه هایی برای دستگاه های تلویزیونی محبوب مانند Amazon Fire Stick ندارند. در حالی که تمام VPN سرعت اتصال را تا حدودی کند می کند ، بسیاری از آنها آنقدر کند هستند که هنگام پخش فیلم با وضوح بالا مرتباً بافر می شوند. برخی از VPN ها در بیش از چند کشور سرور ندارند و گزینه های کاربران برای دسترسی به geoblocks را محدود می کنند. برخی از آنها همچنین فعالیتهای کاربران را حفظ می کنند و خطرات حریم خصوصی را ایجاد می کنند.

به همین دلایل ، ما به کاربران Kodi توصیه می کنیم برای حفظ حریم خصوصی و امنیت خود به IPVanish اعتماد کنند. IPVanish هیچ سابقه ای ندارد ، دارای بیش از 60 کشور سرور است و برنامه ای برای Amazon Fire Stick و Nvidia Shield دارد. در آزمایش ما ، متوجه شدیم که IPVanish به اندازه کافی سریع است که بدون بافر می تواند فیلم با کیفیت بالا را پخش کند.

READER Deal: در برنامه های IPVanish 60٪ صرفه جویی کنید.

افزونه 9Aimeime Kodi چیست?

9Anime یک وب سایت محبوب است که اکثراً جریانهای غیرقانونی و دزدگیر انیمه را ارائه می دهد. با این حال ، افزونه 9Anime Kodi هیچ ارتباطی با این سایت به جز به اشتراک گذاری نام آن و ابزاری برای تماشای انیمه ندارد. به جای پخش محتوا از سایت 9Anime ، 9Anime Kodi افزونه هایی را به محتوا از چندین سیستم عامل مختلف ذخیره سازی و اشتراک رایگان از جمله G4 ، RapidVideo ، MyCloud و OpenLoad پیوند می دهد..

این سیستم عامل ها به هر کاربر امکان می دهند فیلم ها را برای آنها ارسال کند. سپس فیلم ها توسط هر کسی در جهان پخش می شوند. برخی از فیلم های موجود از طریق افزونه 9Anime Kodi ممکن است در اصل به وب سایت 9Anime ارسال شده باشند. سایر موارد ممکن است از سایتهای کاملاً متفاوت باشند یا حتی توسط کاربران RapidVideo ، MyCloud و غیره ایجاد شده باشند. افزودنی 9Anime Kodi به سادگی به کاربران اجازه می دهد این عناصر را برای عناوین انیمه جستجو کنند..

با وجود نام گمراه کننده ، افزونه 9Anime Kodi به دلیل وجود فهرست گسترده ای که در اختیار کاربران قرار می دهد از طرفداران انیمه بسیار محبوب شده است..

همچنین مشاهده کنید: 15 پوسته بهترین Kodi

خطرات امنیتی و حریم خصوصی با افزودنی 9Anime Kodi

اگرچه افزونه 9Anime امکان دسترسی به عناوین انیمه زیادی را فراهم می کند ، اما خطرات امنیتی و حریم خصوصی نیز برای نصب آن وجود دارد. این افزونه توسط یک توسعه دهنده ایجاد شده است که با نام "DxCx" می رود. DxCx هیچ حضور رسانه ای اجتماعی ندارد و هیچ کس نمی داند واقعاً چه کسی است..

در حالی که اکنون هیچ گزارشی از بدافزار یا مشکلات امنیتی با افزونه 9Anime گزارش نشده است ، این افزونه می تواند در آینده به روز شود تا حاوی کد مخرب باشد. این خصوصاً برای کاربرانی که "به روزرسانی خودکار" را از طریق Kodi فعال می کنند ، خطری است. اما این می تواند برای کاربر که به صورت دستی افزونه ها را نیز به روز می کند ، اتفاق بیفتد.

افزونه 9Anime همچنین در یک صفحه Github ذخیره می شود ، و در گذشته حداقل یک نمونه وجود داشته است که صفحه Github توسعه دهنده Kodi توسط یک مأمور تحویل گرفته شده است. این مشکل به وجود می آید زیرا کاربران جدید Github می توانند با استفاده از نام کاربران قدیمی که حساب آنها حذف شده است ، حساب ایجاد کنند. در نتیجه ، حتی اگر DxCx هرگز کد مخرب را در این افزونه وارد نکند ، او می تواند حساب را حذف کند و می تواند توسط شخصی که چنین کاری را انجام می داد ، مجدداً ایجاد شود..

به طور خلاصه ، DxCx یک توسعه دهنده نسبتاً ناشناخته و ناشناس است که حضور رسانه های اجتماعی ندارد. این امر باعث می شود که نصب افزونه 9Anime ریسک پذیر باشد.

علاوه بر این خطر امنیتی و حریم خصوصی ، موارد قانونی و اخلاقی نیز وجود دارد که ممکن است برخی کاربران را از نصب افزونه 9Anime Kodi ناراحت کند. در حالی که ممکن است پیوندهایی به برخی از انیمه های دامنه عمومی در این افزونه وجود داشته باشد ، اما اکثر مطالب آن جریانی غیرمجاز از کارهای دارای حق چاپ است. بنابراین اگر به دنبال محتوای رسمی و قانونی هستید ، 9Anime جایی برای یافتن آن نیست.

به این دلایل, ما در Comparitech نصب افزونه 9Anime Kodi را توصیه نمی کنیم. در عوض ، ما گزینه های قانونی و نسبتاً بی خطر را که در زیر آمده است توصیه می کنیم.

بهترین گزینه برای 9Anime: تلویزیون توبی

افزونه TubiTV Kodi

اگر به دنبال پخش رایگان انیمه هستید ، بهترین جایگزین برای افزونه 9Anime Kodi ، افزونه Tubi TV Kodi است. این جریان افزودنی از Tubitv.com ، یک سایت پخش ویدئویی رایگان است که مجموعه عظیمی از برنامه های تلویزیونی ، فیلم ها و بسیاری از انواع دیگر محتوا از جمله انیمه را دارد.

تلویزیون توبی بیش از 150 عنوان انیمه از جمله سریال های محبوب مانند حمله به تایتان (فقط فصل اول), وحشت کامل فلزی, دم پری, و یادداشت مرگ. اگرچه کاربران می توانند برای به دست آوردن امکانات اضافی در سایت ثبت نام کنند ، برای تماشای هیچ یک از فیلم های تلویزیون Tubi نیازی به ثبت نام نیست..

اگرچه تلویزیون Tubi از تبلیغات پشتیبانی می کند ، جریان Kodi تبلیغات ویدیویی را مسدود می کند. این امر باعث می شود جریان تلویزیون توبی از طریق Kodi یک راه حل بهینه باشد.

افزونه Tubi TV Kodi در مخزن رسمی قرار دارد. در اینجا نحوه نصب و استفاده از تلویزیون Tubi برای Kodi آورده شده است.

گزینه های دیگر برای 9Anime

چشم انداز

kodi_viewster

ویستر مانند تلویزیون توبی ، یک سایت فیلم و تلویزیون رایگان است. دارای بیش از 30 عنوان انیمه ، از جمله مشت از Northstar, گلکسی اکسپرس 999, و کلید: The Idol Metal. برای تماشای هیچ یک از مطالب Viewter نیازی به ثبت نام نیست.

افزونه Viewster Kodi در مخزن رسمی Kodi است. در اینجا نحوه نصب و استفاده از Viewster برای Kodi آورده شده است.

ترك

رسمی افزونه Crackle Kodi

Crackle یکی دیگر از سایتهای پخش ویدئویی رایگان است که علاوه بر سایر مطالب ، تعداد انگشت شماری از عناوین انیمیشن را در خود جای داده است. این سریال 9 سریال تلویزیونی انیمه و 8 فیلم انیمه را شامل می شود که شامل عناوین محبوب آن می باشد دبیرستان Cromartie, هنر شمشیر آنلاین, و Street Fighter II: فیلم متحرک. برای تماشای فیلم های Crackle نیازی به ثبت نام نیست.

افزونه Crackle Kodi بخشی از repo eracknaphobia است. نحوه نصب و استفاده از Crackle برای Kodi را بخوانید.

اکنون تمدید

Funimation اکنون کدون اضافه شده است

Funimation یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انیمه دوبله انگلیسی در آمریکای شمالی است. Funimation Now نام سرویس پخش ویدیویی آنهاست. هزینه اشتراک 5.99 دلار در ماه و دسترسی به بیش از 450 عنوان ، از جمله ، به شما امکان می دهد اژدها توپ Z, حمله به تایتان (سری کامل), یک تکه, گاوچران, و خیلی های دیگر. همه نمایش ها و فیلم ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند. قسمت های جدید سریال که هم اکنون در ژاپن پخش می شود هر هفته منتشر می شود.

اگر مطمئن نیستید که آیا می خواهید هزینه اشتراک را بپردازید ، می توانید برای مدت 14 روز در آزمایشی رایگان ثبت نام کنید. اگر قبل از پایان 14 روز انصراف دهید ، به یک حساب کاربری رایگان منتقل می شوید که انتخاب محدودتری از انیمه ها را فراهم می کند. افزونه Kodi با نسخه های برتر و رایگان Funimation Now کار می کند.

بر خلاف Crunchyroll (در ذیل به آن اشاره شد) ، Funimation Now بر روی انیمه های دوبله انگلیسی با عملکرد صدا و کیفیت بالا تمرکز دارد. اگر ترجیح می دهید به جای انیمه به زبان ژاپنی اصلی با زیرنویس انگلیسی تماشا کنید ، این افزونه Kodi ممکن است برای شما خیلی مفید نباشد.

افزونه FunimationNow Kodi در مخزن رسمی افزونه Kodi است. برای نصب ، Kodi را بارگیری کرده و سپس کلیک کنید افزونه → بارگیری افزونه های ویدیویی → FunimationNow → نصب کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین افزودنیهای Kodi برای انیمه و بعضی دیگر برای جلوگیری از آن

Crunchyroll

افزونه Crunchyroll Kodi

Crunchyroll یک سرویس پخش ویدئویی است که با تمرکز بر روی انیمه و درام آسیای شرقی است. این شرکت دارای بزرگترین فهرست هر سایت انیمه قانونی است که بیش از 900 عنوان از آن انتخاب شده است ، همه در کیفیت بالا. این سرویس در ماه 6.95 دلار هزینه دارد و به مدت 14 روز یک آزمایش رایگان ارائه می دهد. اگر قبل از پایان 14 روز انصراف دهید ، به نسخه رایگان تغییر داده می شوید که فقط در تعریف استاندارد بازی می کند و در صورت مشاهده با استفاده از مرورگر وب تبلیغات را نشان می دهد..

افزونه Crunchyroll Kodi فقط با نسخه پرداخت شده این سرویس کار می کند ، بنابراین هیچ راه مشخصی برای مسدود کردن تبلیغات روی نسخه رایگان Crunchyroll وجود ندارد.

افزونه Crunchyroll Kodi بخشی از مخزن رسمی Kodi است. در اینجا نحوه نصب و استفاده از آن آورده شده است.

نتیجه

افزونه 9Anime Kodi روشی محبوب برای کاربران Kodi برای دسترسی به عناوین انیمه رایگان است. با این وجود خطرات امنیتی و حریم خصوصی زیادی برای نصب آن وجود دارد و موارد اخلاقی و حقوقی با آن وجود دارد که ممکن است باعث نگرانی برخی کاربران شود. با این حال ، گزینه های ایمن و قانونی بسیاری نیز وجود دارد که هنوز هم به کاربران Kodi اجازه می دهد انیمه ها را به صورت رایگان یا با هزینه ای نسبتاً ناچیز تماشا کنند. اینها شامل Tubi TV ، Viewster ، Crackle ، FunimationNow و Crunchyroll است.

امیدواریم که شما این راهنما را پیدا کرده باشید که افزونه 9Anime Kodi مفید باشد. اگر دوست دارید درباره نحوه تماشای تلویزیون و فیلم از طریق Kodi بیشتر بخوانید ، ممکن است بخواهید برخی از مقالات مرتبط با Kodi ما را نیز بخوانید ، از جمله نحوه تماشای فیلم های بالیوود روی Kodi ، استفاده از Play to Kodi برای آزمایشگاه Kodi Anime و سایر موارد ، و 14 افزونه عالی فیلم و تلویزیون Kodi.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

49 − 48 =

Adblock
detector