افزونه های ABC Kodi: نحوه تماشای ABC به طور قانونی در Kodi

خطای abc vpn

Kodi یک برنامه مرکز رسانه ای با منبع آزاد و برای استفاده است. این سطح از قابلیت سفارشی سازی بالایی را ارائه می دهد و همین امر آن را برای مبتدیان و متخصصان نیز فراهم می کند. علاوه بر این ، Kodi را می توان در میان سخت افزارهای محبوب با برنامه های اختصاصی برای iOS ، Amazon Fire TV و Apple TV از جمله دیگر نصب کرد.

افزونه‌های بسیاری وجود دارند که به محتوای ABC دسترسی دارند ، اما اکثر آنها از منابع مجاز استفاده نمی کنند و به همین ترتیب قانونی نیستند. به گفته این ، چند افزونه مشروع وجود دارد که ABC را ارائه می دهد ، دو مورد از آنها رایگان است.

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

نکته مهم: همیشه از VPN با Kodi استفاده کنید

برخی از افراد برای مخفی کردن جریان غیرمجاز از ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) یا سرپرست شبکه ، به شبکه های خصوصی مجازی (VPN) وصل می شوند. با این حال ، VPN ها چندین کاربرد مشروع دارند و می توانند حریم خصوصی آنلاین شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهند ، حتی اگر فقط از منابع رسمی استفاده کنید.

VPN ها با رمزگذاری ترافیک شبکه شما کار می کنند ، که مانع از مشاهده هر ناظر بیرونی آن می شود. این موارد بیشتر انواع حملات Man-in-the-Middle را باطل می کند و ISP شما را از فروش جزئیات فعالیت های آنلاین خود به شخص ثالث متوقف می کند. همچنین آنها را از استفاده از عادات مرور خود به عنوان توجیهی برای پرتاب اتصال شما متوقف می کند.

هر VPN متفاوت است؛ برخی سریعتر از سایرین ، برخی اطلاعات بیشتری را وارد می کنند ، و متأسفانه برخی حتی با بدافزارها همراه هستند. به همین دلایل ، انتخاب VPN مناسب بسیار مهم است.

ما IPVanish را توصیه می کنیم. این سرویس پیوندهای سریع و مداوم با سرورهای خود نگهدارنده را در سرتاسر جهان فراهم می کند. این سرویس هیچ اطلاعاتی درباره فعالیت های شما وارد نمی کند. سرانجام ، IPVanish از پشتیبانی چند پلتفرمی عالی برخوردار است و برنامه هایی برای اکثر سیستم عامل ها از جمله Windows ، Mac ، iOS و Amazon Firestick وجود دارد..

ایمنی STREAM: IPVanish برای جریان بی سیم بی عیب و نقص ، امنیت ، امنیت و به اندازه کافی سریع است.

بهترین افزونه های Kodi برای تماشای ABC

در زیر ، افزونه های رسمی Kodi را ارائه می دهیم که جریانهای ABC را ارائه می دهند. همه موارد افزودنی زیر از منابع رسمی استفاده می کنند و از همه مهمتر ، همه آنها رایگان هستند.

برنامه های WABC

برنامه های افزودنی wabc

افزونه WABC Programs ساده ترین راه برای تماشای محتوای ABC در صورت تقاضا است. این عناوین موجود را در یک صفحه نمایش می دهد و استفاده از عملکرد جستجوی Kodi را برای یافتن چیز خاصی آسان می کند. هیچ گزینه سفارشی سازی وجود ندارد ، بنابراین این واقعاً مورد "آنچه شما می بینید همان چیزی است که شما می گیرید" است.

به نظر می رسد این کتابخانه به ترتیب حروف الفبا سازمان یافته است ، اما به سمت پایین ، شروع می شود به طور قابل توجهی کمتر ساده تر. پوشه های تکراری ، فیلم هایی با عناوینی مانند "Vdka4087511" وجود دارد ، و در یک مورد ، یک پوشه غیرقابل دسترسی و بدون نام وجود دارد. با وجود این ناهنجاری ها ، نیمه اول کتابخانه همانطور که انتظار دارید کار می کند ، بنابراین نیازی نیست که در وهله اول این لیست را پایین بیاورید.

در اینجا مخلوط خوبی از محتوای قدیمی و جدید وجود دارد ، با کلاسیک هایی مانند فلش رو به جلو و جالب ترین فیلم های خانگی آمریکا در کنار نسخه های مدرن تر مانند نمایندگان شیلد مارول. محتوا مرتباً به روز می شود ، همانطور که در مورد بروز بودن به روز مشهود است صبح بخیر آمریکا قسمت ها دلیل این است که محتوا درست از وب سایت رسمی ABC رد می شود.

محتوای ABC فقط از داخل ایالات متحده موجود است ، بنابراین برای تماشای خارج از کشور به یک VPN نیاز دارید. باید توجه داشته باشید که IPVanish در این مورد کار نمی کند ، خطایی را که می گوید "در حال حاضر ویدئو موجود نیست" بازگرداند. قفل منطقه ای ABC غیرقابل اجتناب نیست ، هرچند که NordVPN هنوز هم کار می کند.

افزونه WABC Programs را می توان در مخزن رسمی افزونه Kodi یافت.

USTVNow

Kodi USTVNow Plus Addon Main

USTVNow سرویسی است که به گونه ای طراحی شده است که به اعضای نیروهای مسلح ایالات متحده اجازه دهد تلویزیون آمریکایی را در حالی که در جای دیگری مستقر است تماشا کنند. با این حال ، این سرویس نیازی به اثبات هویت ندارد و به همین ترتیب ، هر کسی می تواند ثبت نام کند. افزونه USTVNow به سادگی محتوای خود را از درون Kodi در دسترس قرار می دهد.

USTVNow گزینه عضویت رایگان دارد که با هفت کانال مختلف از جمله ABC همراه است. حال ذکر این نکته حائز اهمیت است که این ردیف فقط پخش مستقیم تعریف استاندارد را ارائه می دهد ، نه محتوای درخواستی. از طرف دیگر ، به دلیل ماهیت USTVNow ، همه محدودیت های جغرافیایی برداشته می شوند. این بدان معناست که شما می توانید جریان های آن را از هر نقطه و بدون استفاده از VPN تماشا کنید.

برنامه های پرداخت شده همچنین قابلیت های DVR را ارائه می دهند ، بنابراین می توانید نمایش های مورد علاقه خود را ضبط کنید. یک راهنمای تلویزیون داخلی و یک عملکرد جستجو وجود دارد ، بنابراین می توانید آنچه را که در یک نگاه موجود است ببینید. کاربران پریمیوم همچنین می توانند به 18 کانال اضافی دسترسی پیدا کنند.

USTVNow از مخزن رسمی افزونه Kodi در دسترس است.

موارد اضافی برای جلوگیری از

متأسفانه ، همه افزونه ها از منابع رسمی برای جریان های خود استفاده نمی کنند. در زیر ، برخی از محبوب ترین افزونه های شخص ثالث Kodi را ذکر کرده ایم که اغلب در کمتر از انجمن های معتبر توصیه می شوند. توجه به این نکته حائز اهمیت است که این تأییدیه نیست؛ به سختی می توان گفت که آیا افزونه مشروعیت دارد یا خیر ، و لیست زیر برای حذف هرگونه شبهه است.

  1. IPTV نهایی
  2. فیدو
  3. Platinum Smart IPTV
  4. Neptune Rising
  5. هجوم
  6. گایا

بهبود تجربه شما

این افزونه ها بخشی از مطالب کاملاً قانونی موجود در Kodi را نشان می دهد. اگر می خواهید کتابخانه خود را بیشتر گسترش دهید ، چرا راهنماهای ما را به بهترین گزینه های افزودنی برای تلویزیون زنده ، ورزش ، کارتون ، انیمه و فیلم ها بررسی نکنید?

هرچند ، پیدا کردن افزونه های مناسب تازه است. استفاده از Kodi بسیار مشکل است ، به ویژه اگر تازه وارد آن باشید. با توجه به این موضوع ، ما آموزش گام به گام برای کاهش بافر ، تنظیم زیرنویس و حل هر مشکلی که ممکن است با آن روبرو شوید ایجاد کرده ایم..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

99 − = 95

Adblock
detector