نصب افزونه Alluc Kodi: آیا بی خطر است؟ آیا گزینه های دیگری وجود دارد؟

آیا نمی دانید چرا افزونه Alluc شما دیگر کار نمی کند؟ این راهنما موضوعات فعلی را با افزونه Alluc Kodi و برخی گزینه های دیگر برای کسانی که به دنبال نمایش های تلویزیونی و فیلم هستند ، پوشش می دهد.

افزودنی Kodi Alluc

اگر به دنبال نصب و استفاده از افزونه محبوب Alluc Kodi هستید ، ما خبرهای ناگواری برای شما داریم. از 8 مارس 2018 ، آلوچ رسما درهای خود را بسته است.

Alluc ، (تلفظ "همه آنچه را می بینید") به کاربران کمک کرد تا بتوانند به راحتی بیشتر به محتوای آنلاین دسترسی پیدا کنند. با این حال ، Alluc هم به عنوان یک افزونه Kodi و هم به عنوان یک سرویس آنلاین در دسترس نیست. در نامه های ارسال شده به کاربران ، توسعه دهندگان Alluc اظهار داشتند ، "امروز موتور جستجوی Alluc متوقف شده است ... پس از 13 سال Alluc ، تصمیم گرفتیم استراحت کنیم و به پروژه های دیگر توجه کنیم. در طول این دهه گذشته ، Alluc در کل بیش از یک میلیارد کاربر منحصر به فرد خدمت کرده است و ما می خواهیم از همه شما برای حمایت شما در طول سالها تشکر کنیم! "

از همین حالا ، کسانی که به دنبال استفاده از Alluc روی Kodi هستند ، کمی از خوش شانسی خواهند افتاد. حتی هنوز هم ، در حالی که هنوز در دسترس بود ، همه دسترسی به محتوا از طریق Alluc به طور کامل یا قانونی مجاز بود.

در این مقاله ، ما توضیح خواهیم داد که Alluc چیست ، چگونه کار می کند و چگونه پیکربندی شده است که فقط محتوای رسمی را مرور کند. ما همچنین به برخی از موارد حفظ حریم خصوصی که همه افزودنیهای Kodi در آن به اشتراک می گذاریم ، خواهیم پرداخت.

اخیراً در خبرها بحث های زیادی درباره Kodi مطرح شده است. در حالی که استفاده از Kodi کاملاً قانونی است ، بیشتر توجه منفی آن به دلیل برخی از افزودنیهای شخص ثالث است که دسترسی نامحدود به محتوای دارای حق چاپ را ارائه می دهند. آنچه در یک مکان قانونی ممکن است در جای دیگر نباشد ، بنابراین بسیار ضروری است که کاربران Kodi قبل از استفاده از Kodi ، در قوانین کشورشان تحقیق کنند تا محتوای آنلاین را پخش کنند.

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

نحوه استفاده از Kodi با خیال راحت و خصوصی

Kodi شامل هیچ نرم افزاری غیرقابل نفوذ است. در حالی که افزودنیهای رسمی معمولاً با فرایندهای دقیق تأیید ایجاد می شوند و به شدت مورد آزمایش قرار می گیرند ، افزودنیهای شخص ثالث چنین تضمینی را ارائه نمی دهند. در نتیجه ، آنها ممکن است دارای آسیب پذیری های غیر قابل دستکاری باشند که هکر می تواند برای دستیابی به سیستم شما از آن استفاده کند. اگر این اتفاق بیفتد ، مهاجمان محتویات هارد دیسک شما را در نوک انگشتان خود قرار می دهد ، و همچنین مواردی که مرورگر اینترنت شما از قبیل گذرواژه‌ها یا جزئیات کارت اعتباری ذخیره کرده است. آنها حتی می توانند از حمله Man-in-the-Middle (MitM) برای رهگیری ترافیک آنلاین شما پس از حمله استفاده کنند.

چندین مورد وجود دارد که ارائه دهندگان خدمات اینترنتی (ISP) به طور عام گرفتار محدود کردن سرعت اینترنت مشتریان شده اند. این معمولاً برای این است که مشتریان خود را از پخش آنلاین فیلم ها منصرف کند و می تواند بدون در نظر گرفتن میزان پهنای باند برای شما چه اتفاقی بیفتد.

یک VPN خوب می تواند شما را از هر دو تهدید محافظت کند. با رمزگذاری تمام ترافیک به و از طریق رایانه شما ، آن را برای هر ناظر خارجی بی فایده می کند. شخصی که از یک حمله MitM استفاده می کند ، خود را قادر به ردیابی فعالیت های شما نمی داند ، و از آنجا که ISP شما هم نمی تواند باشد ، احتمال کمتری دارند که به طور خودکار اتصال شما را خاموش کنند. این می تواند به جلوگیری از بروز مشکلات و باطل شدن زمان که برخی از افراد با آن روبرو هستند کمک کند.

برای کاربران Kodi ، IPVanish یکی از بهترین گزینه ها است. این سرویس دهنده در بیش از 50 کشور جهان است و از آنجا که آنها خودشان را حفظ می کنند ، می توانند یک اتصال سریع و پایدار را در اختیار شما قرار دهند که به شما امکان می دهد بهترین تجربه پخش در جریان را داشته باشید..

بر خلاف برخی از ارائه دهندگان VPN ، IPVanish هیچ مشکلی برای ترافیک شما حفظ نمی کند. این بدان معنی است که فعالیتهای شما حتی در صورت دخالت در خارج می توانند خصوصی باقی بمانند. علاوه بر این ، IPVanish با هر افزونه ای که آزمایش کرده ایم Kodi کار می کند و می تواند در Amazon Firestick نصب شود تا به شما امکان دهد بدون توجه به جایی که هستید ، محافظت کنید..

معامله خواننده: در برنامه IPVanish در اینجا حداکثر 60٪ صرفه جویی کنید.

چه افزایشی Kodi Alluc بود?

alluc 2

Alluc.ee وب سایتی بود که پیوندهایی به محتوا که به صورت آنلاین میزبانی می شود ، جمع آوری کرد. افزودنی Alluc این محتوا را از طریق Kodi در دسترس قرار داد.

افزودنیهای Kodi Alluc برخی عملکردهای مشابه وب سایت Alluc را ارائه می داد. اگر حساب Alluc داشتید ، می توانید با استفاده از منوی تنظیمات وارد سیستم شوید. این اختیاری بود اما به شما امکان می داد لیست تماشای خود را مشاهده کنید و پیام هایی را که از سایر کاربران دریافت کرده اید بخوانید.

این افزودنی دسترسی به فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را فراهم می کند ، اما به محتوای زنده یا موسیقی نیست. كتابخانه پيوندهاي آن نسبتاً خوب سازمان يافته و براساس طبقه بندي قرار گرفته است. بزرگترین مشکل آلو این بود که اکثریت قریب به اتفاق محتوای آن بدون مجوز بود. غیرفعال کردن منابع خاص ممکن بود ، با این حال ، ده ها ارائه دهنده غیر رسمی و تعداد معدودی از مقامات رسمی وجود داشتند. به این ترتیب ، یک کتابخانه رسانه ای به طور قابل توجهی کوچکتر برای کاربرانی که به دنبال مشاهده محتوای مجاز بودند ، در دسترس بود.

اینجاست که همه چیز گیج کننده است: در حالی که این یک افزودنی رسمی Alluc بود ، به دلیل پیشگیری از مطالب بدون مجوز ، با عنوان افزودنی شخص سوم شخص Kodi رفتار می شد. اکنون که Alluc از بین رفته است ، برای دسترسی به همان نوع محتوا که از طریق Alluc در دسترس است ، به گزینه های دیگری نیاز خواهید داشت

Alluc کار نمی کند؟ این گزینه های افزودنی Alluc را امتحان کنید

اگرچه افزودنی Alluc محتوای مشروع ارائه می دهد ، اما ابتدا باید پیکربندی شود تا همه ارائه دهندگان کمتر از آن استفاده کنند. چندین افزودنی رسمی کدی وجود دارد که فقط با ارائه محتوای مجاز در وهله اول ، این مرحله را دور می زنند و ما معتقدیم که بیشتر کاربران به جای آن از یکی از این موارد بهتر سرویس می گیرند..

TubiTV

افزونه Tubi TV Kodi

TubiTV یکی از بهترین افزونه های Kodi در اطراف است. در حقیقت ، این یکی از بهترین خدمات پخش در دسترس است ، حتی اگر هنوز هم نسبتاً ناشناخته باشد. پروژه ای که به منظور ارائه برنامه های تلویزیونی و فیلم ها به صورت رایگان طراحی شده است ، TubiTV اکنون دارای بیش از 50،000 عنوان در دسترس است ، همه بدون هیچ هزینه ای. این سرویس از تبلیغات پشتیبانی می شود ، اما هنوز هم بیش از 600 فیلم دارای رتبه بندی جدید "تازه" در گوجه فرنگی Rotten.

می توانید از TubiTV در Kodi استفاده کرده و تبلیغات را دور بزنید. این امر Kodi را به بهترین مکان برای تماشای جریان های TubiTV تبدیل می کند. علاوه بر این ، به احتمال زیاد می خواهید از VPN با TubiTV استفاده کنید. این سرویس دارای یک کتابخانه بزرگ از محتوا است ، اما بخش اعظم آن محتوا محدود به مناطق جغرافیایی مختلف (ایالات متحده ، ایالات متحده ، و کانادا) است. یک VPN مانند IPVanish به شما کمک خواهد کرد که محدودیت های محتوای جغرافیایی را دور بزنید ، و این امکان را برای لذت بردن از کتابخانه کامل TubiTV فراهم می کند..

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد افزونه را در راهنمای نصب TubiTV ما مطالعه کنید.

ترك

رسمی افزونه Crackle Kodi

مانند TubiTV ، Crackle یک سرویس تبلیغاتی و پشتیبانی رایگان از جریان است. و مانند TubiTV ، می توانید با پخش کردن Crackle از طریق Kodi ، از تبلیغات جلوگیری کنید. Crackle همچنین یک پروژه از Sony Entertainment است. در نتیجه ، اکثر برنامه های تلویزیونی و فیلم های موجود از طریق این پلتفرم محتوای خود سونی هستند. با این وجود ، اکثر فیلم ها و نمایش های موجود دارای کیفیت بالا و دارای درجه بالایی هستند.

تنها نکته منفی در مورد Crackle این است که کتابخانه محتوای آن کمی اندک است. در جایی که TubiTV ده ها هزار اپیزود و فیلم های تلویزیونی را نشان می دهد ، Crackle تقریباً 150 مورد دارد. با این وجود ، اگر به دنبال کیفیت و فیلم های کمی قدیمی تر و نمایش هستید ، Crackle ساخته شده است. این سرویس در حال حاضر فقط در ایالات متحده موجود است ، بنابراین اگر خارج از ایالات متحده هستید به VPN احتیاج خواهید داشت.

مربوط: بهترین VPN برای Crackle

می توانید افزونه Crackle Kodi را در مخزن رسمی افزونه Kodi پیدا کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد Crackle ، راهنمای نصب افزونه را مطالعه کنید.

YouTube

bubbles kodi افزودنی

YouTube اولین چیزی است که مردم هنگام شنیدن "ویدئوی آنلاین" و با دلیل خوب به آن فکر می کنند: بزرگترین کتابخانه دارای محتوای مجاز در اینترنت است. این کتابخانه شامل همه چیز از فیلم های حوزه عمومی مانند 1963 است صندوقچه به برنامه های تلویزیونی مبتنی بر اینترنت آزمایشی افزودنی رسمی Kodi آن را در همه دستگاه های شما در دسترس قرار می دهد.

این افزودنی همچنین عملکردهای YouTube را حفظ می کند. می توانید کانال های مشترک خود را مشاهده کنید ، تاریخ تماشای ، لیست های پخش ، لایک و لایک را از داخل Kodi مشاهده کنید. این بخش حتی یک بخش اختصاصی برای محتوای ویدیوی زنده نیز دارد ، چیزی که YouTube اخیراً سعی در ترغیب کاربران خود برای ایجاد آن کرده است.

چند دلیل خوب برای استفاده از این افزونه وجود دارد. نکته مهم ، تبلیغات را از فیلم ها حذف می کند ، به شما کمک می کند از آنها لذت ببرید ، به ویژه اگر طرفدار محتوای طولانی هستید. علاوه بر این ، از آنجا که YouTube با کاربر تعدیل می شود ، احتمالاً احتمالاً به طور تصادفی با محتوای دارای حق چاپ روبرو می شوید ، بسیار کم است.  

افزودنی YouTube Kodi را می توان در مخزن رسمی افزودنی کد مشاهده کرد.

FilmOn.TV

فيلون

FilmOn.TV یک وب سایت است که دسترسی به پخش زنده تلویزیون و رادیو را از چندین کشور مختلف فراهم می کند. بسیاری از این جریان ها تماشای رایگان و کاملاً قانونی دارند. برخی کانال های اضافی وجود دارد که نیاز به اشتراک FilmOn دارند ، اما این کاملاً اختیاری است.

افزودنی FilmOn.TV Kodi پیدا کردن آنچه می خواهید بسیار آسان می کند. محتوا هم از نظر ژانر و هم با کشور مبدأ آن گروه بندی می شود و این امر باعث می شود که برای افرادی که به دور از خانه زندگی می کنند عالی باشد. تابع جستجو وجود ندارد ، اما اگر نام کانال مورد نظر را می دانید ، می توانید آن را در فهرست کانال های الفبایی پیدا کنید.

جائیکه FilmOn تلاش می کند تا محتوای تقاضا را ارائه دهد. انتخابی در دسترس است ، با این حال نسبتاً محدود است. با این وجود ، تنوع کافی در جریانهای پخش وجود دارد که شما هرگز از تماشای آن کوتاه نخواهید آمد.

افزودنی FilmOn.TV Kodi را می توان در مخزن ویدیوی SuperRepo Video یافت.

همچنین مشاهده کنید: بهترین افزودنیهای فیلم Kodi.

FilmRise - یوتیوب

فیلمبرداری

افزونه FilmRise - YouTube Kodi از حساب های YouTube یک توزیع کننده مستقل به نام FilmRise جریان می یابد و به شما امکان می دهد تا آنها را از طریق Kodi تماشا کنید..

این افزونه انتخاب خوبی از نمایش های تلویزیونی ، مستندها و فیلم ها را ارائه می دهد. همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید ، اینجا هیچ فیلم پرفروش وجود ندارد ، اما برخی از کلاسیک ها مانند سال 1998 وجود دارند خانه اسید.

متأسفانه هیچ تابع جستجو وجود ندارد ، اما محتوا با چند استثناء نسبتاً خوب گروه بندی شده است (برای مثال ، هر دو دسته "تلویزیون" و "تلویزیون" وجود دارد). نمایش های تلویزیونی با چند قسمت پخش لیست های خاص خود را دارند و برخی از آنها با چندین فصل ارائه می شوند.

افزودنیهای FilmRise - Youtube Kodi را می توان نصب یا افزونه Indigo یا مخزن MetalChris یافت.

نمای کلی و نگرانی های مربوط به حریم خصوصی

افزودنی Alluc Kodi دارای یک کتابخانه محتوای بزرگ است ، اما در درجه اول شامل فیلم ها و فیلم های تلویزیونی بدون مجوز است. در نتیجه ، استفاده کاربران Kodi که به دنبال منابع قانونی رسانه ای هستند ، کم کاربرد است.

به عنوان یک افزودنی شخص ثالث ، Alluc بیشتر از یک جایگزین رسمی با خطر بیشتری همراه است. در حالی که Alluc.ee یک صفحه رسمی توییتر دارد ، این فقط در مورد وضعیت وب سایت خود صحبت می کند و نه افزودنی Kodi. از آنجا که تالارهای معتبر Kodi اجازه بحث در مورد افزودنیهای شخص ثالث را نمی دهند ، این بدان معنی است که اگر این افزونه ربوده شود ، منابع اطلاعات موثقی بسیار اندک خواهند بود. شانس بسیار خوبی وجود دارد که سیستم شما قبل از این که بدانید مشکلی وجود دارد به خطر بیفتد.

به بیان ساده تر ، این افزونه باعث می شود تا کاربران قانونی Kodi را از طریق حلقه ها پرش کنند و در عین حال به افرادی که به دنبال محتوای بدون مجوز هستند یک تجربه بسیار ساده تر را ارائه دهند. این طرز فکر ما به آن علاقه مند نیستیم و با در نظر گرفتن تعداد گزینه های کاملاً مشروع ، هیچ دلیلی برای استفاده از این افزونه نمی بینیم.  

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای Kodi چیست?

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 3 =

Adblock
detector