مخزن Ares Kodi: نحوه نصب Ares Wizard بر روی Kodi

جادوگر کدی آرس

بروزرسانی 11/22/2017: آرس جادوگر کار نمی کند؟ افزونه Ares Wizard Kodi اخیراً به دلیل شکایت قانونی تعطیل شد. به جای آن ، از ابزار TVAddons Indigo استفاده کنید. 

ایجاد یک سیستم سینمای خانگی بسیار وقت گیر و یکنواخت بود ، اما به لطف یک نرم افزار به نام Kodi ، دیگر اینگونه نیست. Kodi را می توان در دستگاه های مختلف و سیستم عامل های مختلف نصب کرد. فرمت مملو از ویژگی های آن به شما امکان می دهد تا با تنظیمات و زمان بیشتری در تماشای مطالب مورد علاقه خود صرف وقت کمتری کنید.

دو راه برای دسترسی به محتوای Kodi وجود دارد. اولین مورد این است که محتوای را مستقیماً در رایانه خود ذخیره کنید و همه چیز را به صورت محلی پخش کنید. با این وجود ، می توانید بسته های نرم افزاری دیگری به نام های افزونه نیز نصب کنید. اینها معمولاً در یک مجموعه که به عنوان یک مخزن شناخته می شوند ، با یکدیگر گروه بندی می شوند. در حالی که Kodi با یک مخزن رسمی همراه است ، این بخش فقط بخشی از کلیه افزودنیهای موجود را در خود جای می دهد. برای دسترسی به دیگران ، باید مخازن شخص ثالث را به صورت دستی یا از طریق برنامه هایی مانند جادوگر آرس نصب کنید.

باید توجه داشته باشید که باید تمایزی بین افزودنیهای رسمی و شخص ثالث ایجاد شود. افزودنیهای رسمی ایجاد می شوند ، کاملاً آزمایش شده و توسط منابع معتبر تحویل داده می شوند. برعکس ، افزودنیهای شخص ثالث ممکن است آسیب پذیری بیشتری داشته باشند و در صورت دسترسی دسترسی به پیشنهادها ، محتوای آن مجوز رسمی ندارد. ما از کاربران می خواهیم قبل از اقدام به نصب آن ، کاملاً تحقیق کنند.

جادوگر آرس دسترسی به کلیه مطالب ایجاد شده و میزبانی شده توسط تیم توسعه معروف به گروه Ares را فراهم می کند. یكی از مزایای استفاده از این ابزار این است كه به شما این امکان را می دهد تا بین "ساخت" ها جابجا شوید - تنظیمات كدی از پیش تنظیم شده با افزودنیهای مختلفی كه قبلاً نصب شده اند..

با این وجود مهم است که بدانید که افزودنیهای ویدئویی که Arres برای دسترسی به آنها فراهم می کند ، به طور رسمی مجوز ندارند. این شامل مخزن های شخص ثالث دیگری است که برخی از آنها شامل منابع کاملاً قانونی هستند. این راهنما توصیه نمی کند هرگونه افزودنی بر اساس رسانه ، در عوض به نحوه نصب Ares Wizard توجه کند.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

چگونه در هنگام استفاده از Kodi ایمن بمانیم

خطرات زیادی در مورد استفاده از Kodi و در واقع اینترنت به طور کلی وجود دارد. اشخاص ثالث مخرب می توانند داده های شما را رهگیری کنند زیرا با استفاده از فرآیندی به نام حمله به انسان در وسط منتقل می شوند. این به آنها امکان می دهد از سابقه مرور شما تا اطلاعات بانکی شما ، هر چیزی را سرقت کنند ، اما هکرها تنها افراد علاقمند به دیدن موارد مورد نظر شما نیستند.

در حقیقت ، یک احتمال قوی وجود دارد که ISP شخصی شما سعی در چشم پوشی از عادات شما داشته باشد ، حتی اگر شما کاری غیرقانونی انجام نمی دهید. آنها می توانند هر کاری از فروش داده های شما انجام دهند تا آهسته آهسته سرعت شبکه شما را کاهش دهند تا از پخش جریان جلوگیری کنند.

همچنین مشاهده کنید: نحوه متوقف کردن بافر کدی.

خبر خوب این است که شما در هنگام استفاده از Kodi راهی برای محافظت از خود و حریم شخصی خود دارید. اگر از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) استفاده می کنید ، عادات مرور و ترافیک شبکه رمزگذاری می شوند و باعث می شود که آنها برای هر ناظر خارجی بی فایده باشند..

علاوه بر این ، برخی از خدمات مانند Netflix و iPlayer بی بی سی محتوای خود را محاسبه می کنند ، به این معنی که معمولاً از خارج از یک منطقه خاص غیرقابل دسترسی است. با این حال ، به عنوان یک VPN به شما امکان اتصال به سرورهای سراسر جهان ، شما می توانید بدون توجه به مکانی که در آن قرار دارید ، به هر رسانه قفل شده منطقه دسترسی پیدا کنید..

ما دریافتیم که IPVanish یکی از بهترین خدمات VPN موجود است. برخلاف بسیاری از رقبای خود ، این نشانه ها را از عادات مرور شما حفظ نمی کند و بر سرعت شبکه شما تأثیر منفی نخواهد گذاشت. حتی اگر دوست دارید می توانید آن را در Fire TV یا Fire Stick نصب کنید ، بنابراین این یک وسیله ارزشمند است.

معامله خواننده: در اینجا می توانید 60٪ در برنامه IPVanish صرفه جویی کنید.

نصب Kodi

اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، اکنون زمان نصب Kodi است. این یک روند بسیار ساده است: فقط https://kodi.tv/download را در مرورگر خود باز کنید. از اینجا ، به پایین بروید و سیستم عامل مورد نظر خود را انتخاب کنید ، سپس نسخه مورد نظر خود را انتخاب کنید. مگر اینکه قبلاً با Kodi تجربه کرده باشید ، توصیه می کنیم نسخه نسخه را برای شبانه انتخاب کنید ، زیرا دومی از این ساختاری ناقص است که ممکن است همیشه مثل همیشه کار نکند.

بعد از اینکه برنامه نصب را بارگیری کردید ، آن را باز کنید و مراحل نصب Kodi را دنبال کنید.

اجازه به منابع ناشناخته

قبل از شروع کار ، Kodi مجبور است نصب از منابع ناشناخته را بپذیرد. این بسیار ساده است و فقط یک ثانیه طول می کشد. در صفحه اصلی ، روی نماد چرخ دنده در سمت چپ کلیک کنید. این شما را به صفحه تنظیمات می برد.

جادوگر ares را نصب کنید

بعد روی دکمه System Settings در سمت راست کلیک کنید.

تنظیمات کد

در آخر ، گزینه Add-ons را در منوی سمت چپ صفحه بیابید. پس از انتخاب این گزینه ، می توانید چندین گزینه را در وسط صفحه مشاهده کنید. به منابع موجود در منابع ناشناخته نگاه کنید - اگر دکمه جابجایی در کنار آن سفید است ، Kodi قبلاً نصب هایی را می خواند که از منابع ناشناخته ناشی می شوند و شما مجبور نیستید کاری انجام دهید. اگر این رنگ خاکستری تیره است ، روی آن کلیک کنید و در پنجره ظاهر شده گزینه Yes را انتخاب کنید.

مخزن پروژه Kodi Ares را نصب کنید

قبل از اینکه بتوانیم مخزن پروژه آرس را که حاوی جادوگر آرس است نصب کنیم ، باید به Kodi گفته شود که کجا آن را پیدا کند. شما می توانید آن را مستقیماً از http://ares-repo.eu بارگیری کنید یا آدرس وب را در اختیار Kodi قرار دهید. هیچکدام از این گزینه ها ذاتاً بهتر از گزینه دیگر نیستند ، اما وارد کردن URL به مدیر فایل معمولاً ساده تر است.

اگر تصمیم دارید مخزن را بارگیری کنید ، حتماً یادداشت کنید که در آن ذخیره شده است زیرا باید به زودی مکان آن را وارد کنیم.

از صفحه اصلی روی نماد چرخ دنده کلیک کنید ، سپس گزینه File Manager را در پایین سمت راست در صفحه بعد کلیک کنید.

مدیر پرونده کد

اکنون لیستی از همه منابعی که ذخیره کرده اید را مشاهده خواهید کرد. در پایین لیست در سمت چپ ، روی گزینه ای که می گوید Add Source کلیک کنید.

اگر مخزن را بصورت محلی ذخیره کرده اید ، روی دکمه Browse سمت راست کلیک کنید. این یک کاوشگر پرونده را باز می کند که به شما امکان می دهد به مکان فایل بروید.

اگر repo را به صورت محلی ذخیره نکردید ، روی کادر موجود در پنجره ای که ظاهر می شود کلیک کنید. در این جعبه متن ، "http://ares-repo.eu" را بدون علامت نقل قول وارد کنید.

همچنین از شما خواسته می شود که نام منبع را وارد کنید. در اینجا ، ما آن را "arres" نامگذاری کرده ایم ، اما شما می توانید آن را هر آنچه دوست دارید بنامید.

جادوگر آرس منبع منبع را اضافه کنید

بعد ، با فشار دادن کلید فرار دو بار به صفحه اصلی بازگردید.

نصب Ares Wizard برای Kodi

اکنون که مخزن پروژه آرس را اضافه کردیم ، نصب الحاقی Ares Wizard ساده است. بر روی گزینه Add-ons در منوی صفحه اصلی کلیک کنید ، و در صفحه زیر بر روی نمادی که شبیه یک کادر باز شده است کلیک کنید. این در گوشه سمت چپ بالای صفحه است.

افزودنیهای کد

این ما را به صفحه مرورگر الحاقی می برد. از اینجا ، روی گزینه ای که می گوید Install from zip file کلیک کنید.

از زیپ نصب کنید

یک بار دیگر ، لیستی از همه منابع موجود در مدیر فایل خود را مشاهده خواهید کرد. از طریق آن حرکت کنید تا اینکه نامی را که قبلاً به مخزن Ares داده اید پیدا کنید و سپس بر روی آن کلیک کنید. فقط یک پرونده در اینجا وجود دارد ، بنابراین بر روی آن کلیک کنید تا مخزن را روی رایانه خود نصب کنید.

مخزن Ares Kodi: نحوه نصب Ares Wizard بر روی Kodi

خواهید دید که به صفحه افزودنی مرورگر بازگردید. این بار بر روی Install from repository کلیک کنید. در صفحه بعد ، repo با عنوان "پروژه Ares" را پیدا کرده و آن را انتخاب کنید.

پروژه آرس

پس از داخل مخزن ، گزینه افزودنیهای برنامه را انتخاب کرده و روی Ares Wizard کلیک کنید. در گوشه سمت راست پایین یک دکمه Install وجود دارد. روی این کلیک کنید و به شما اطلاع می دهد که افزونه نصب شده است. می توانید با بازگشت به صفحه اصلی ، انتخاب افزودنیهای برنامه و یافتن Ares Wizard در لیست ، این کار را دو برابر کنید.

AresTeam

برنامه های افزودنی

اولین باری که افزودنی Ares Wizard را شروع می کنید ، پرونده های اضافی را باز می کند. این فقط چند ثانیه طول می کشد ، پس از آن صفحه بارگیری را مشاهده خواهید کرد. پس از اتمام بارگیری ، صفحه اصلی افزودنی در آنجا ارائه می شود که می توانید افزونه های جدید را نصب کنید ، ساخت های جدید را امتحان کنید یا مخازن اضافی را بارگیری کنید.

افزودنیهای جدید را نصب کنید

بارگذاری جادوگر آرس

صفحه خوش آمدگویی آرس جادوگر

نصب الحاقی Kodi Ares Wizard در اینجا وجود دارد. دسترسی سریع و آسان به چندین مخزن مشهور Kodi و همچنین برخی از ساختهای سفارشی را فراهم می کند که به شما امکان می دهد با نصب آسانتر نصب Kodi را تنظیم کنید.

همچنین مشاهده کنید: بهترین مواد افزودنی برای تماشای فیلم در Kodi.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 2 =

Adblock
detector