آیا می توانید Bellator 223: Mousasi vs Lovato را روی Kodi تماشا کنید؟

آیا می توانید Bellator 223 Mousasi vs Lovato را روی Kodi تماشا کنید

عنوان جهانی وزنه برداری در خط است ، اما آیا رفیل لووتو جونیور جدید تازه وارد نسبی می تواند قهرمان بسیار تزئین شده سلطنتی ، جرارد موسسی را شکست؟ شما می خواهید همه این نبردها را تماشا کنید. Bellator 223 در تاریخ 22 ژوئن در SSE Arena در لندن برگزار می شود. می توانید Bellator 223: Mousasi vs Lovato را روی Kodi تماشا کنید ، هم در ایالات متحده و هم در خارج از کشور با استفاده از VPN.

نکته مهم: ما فقط افزونه های رسمی Kodi را در زیر توصیه می کنیم. Bellator فقط برنامه های پخش محدود را ارائه می دهد ، معمولاً از طریق خدمات تلویزیون پولی. این ممکن است برخی از کاربران Kodi را به استفاده از افزونه های شخص ثالث Kodi به جریان های دزدان دریایی سوق دهد. با این حال ، شما می توانید بدون نیاز به استفاده از افزونه‌های غیرقابل اعتماد ، به صورت رایگان یا با هزینه کم در Kodi دسترسی داشته باشید. در این راهنما ، ما تمام گزینه های رایگان و کم هزینه شما را برای به دست آوردن Bellator 223 در Kodi بدون خطرات حریم خصوصی اکتشاف می کنیم.

اگر می خواهید Bellator 223 را در کانادا ، انگلیس یا هر جای دیگر خارج از آمریکا تماشا کنید ، یک VPN لازم خواهد بود. ما توضیح خواهیم داد که چگونه و کدام یک از آنها کار می کنند.

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

نحوه تماشای Bellator 223 در Kodi با VPN

ساکنان ایالات متحده Bellator 223 را از طریق شبکه DAZN یا Paramount پخش می کنند. متأسفانه ، DAZN در ایالات متحده آزمایش آزمایشی ندارد. شبکه Paramount ، با این وجود ، می توان از طریق یکی از چندین سرویس پخش اینترنتی تلویزیون اینترنتی ، از جمله Sling TV که افزونه Kodi را نیز دارد به دست آورد.

  نحوه استفاده از رابط وب Kodi و دسترسی به پرونده ها از هر دستگاه

کسانی که در خارج از ایالات متحده هستند ممکن است بتوانند برای DAZN ثبت نام کنند و از VPN استفاده کنند تا به نسخه آمریکایی برای Bellator 223 دسترسی پیدا کنند. در غیر اینصورت ، ممکن است بتوانید در حالی که خارج از ایالات متحده آمریکا هستید وارد Sling TV شوید تا به شبکه Paramount دسترسی پیدا کنید و بلاتر 223.

برای شروع کار با VPN خود ، موارد زیر را انجام دهید:

 1. ثبت نام در یک سرویس VPN قابل اعتماد. IPVanish خدمات پیشنهادی ما برای کاربران Kodi است ، اما ممکن است بخواهید امتحان کنید: ExpressVPN ، NordVPN یا CyberGhost.
 2. برنامه VPN را در دستگاه انتخابی خود نصب کنید. شما می خواهید VPN خود را بر روی همان دستگاهی که قصد دارید از آن برای پخش استفاده کنید (لپ تاپ ، دسک تاپ ، آمازون فایرستریک و غیره) نصب کنید. توجه داشته باشید که هیچ VPN در حال حاضر روی دستگاه های Roku کار نمی کند.
 3. به یک سرور VPN ایالات متحده متصل شوید. قبل از تلاش برای دسترسی به سرویس پخش انتخابی خود ، به سرورهای مستقر در ایالات متحده متصل شوید.
 4. افزونه‌های Kodi خود را نصب کنید ، به حساب جریان خود وارد شوید و Bellator 223 را جریان دهید.

هیچ افزونه ای Kodi کاملاً کار نمی کند و هیچ VPN با هر سرویس افزودنی یا جریان کار کاملاً کار نخواهد کرد. ما نمی توانیم تضمین کنیم که می توانید در خارج از کشور به DAZN US یا Sling TV دسترسی داشته باشید. به همین دلیل ، توصیه می کنیم قبل از شروع رویداد 22 ژوئن ، تمام گزینه های پخش و VPN خود را خوب آزمایش کنید. خوشبختانه ، تمام VPN هایی که توصیه می کنیم با ضمانت برگشت پول همراه هستند.

اگر از چند منبع کلیدی استفاده می کنید ، می توانید Bellator 223: Mousasi vs Lovato را به صورت رایگان در Kodi تماشا کنید. به منظور دریافت رایگان این رویداد ، آزمایش های رایگان مورد نیاز خواهد بود. همه جریان های DAZN و Paramount Network به ایالات متحده قفل شده اند ، بنابراین یک دسترسی مجازی برای دسترسی به خارج از کشور ضروری است..

نحوه تماشای Bellator 223: Mousasi vs Lovato on Kodi

دو گزینه برای تماشای Bellator 223 در Kodi وجود دارد:

 • DAZN
 • تلویزیون زنجیر (شبکه پارامونت)
  تلویزیون توبی: نحوه تماشای تلویزیون توبی در کدی و خارج از آمریکا

اگر در ایالات متحده وارد شوید ، DAZN 19،99 دلار در ماه هزینه دارد. اگر خارج از ایالات متحده هستید ، می توانید با آزمایش رایگان (7 تا 30 روز بسته به کشور خود) در DAZN ثبت نام کنید. افراد خارج از ایالات متحده همچنین ممکن است با استفاده از یک VPN متصل به یک سرور آمریکایی بتوانند به رویداد Bellator 223 دسترسی پیدا کنند.

DAZN دارای VPN بسیار مسدود است ، اما ما در گذشته مشاهده کرده ایم که برخی از VPN برای دور زدن محتوا کار می کنند. با این وجود هیچ ضمانتی وجود ندارد ، بنابراین توصیه می کنیم گزینه های VPN خود را آزمایش کنید تا ببینید که آیا این موارد به کار می روند.

Sling TV شبکه Paramount را در بسته های جریان خود حمل می کند و یک آزمایش آزمایشی 7 روزه را ارائه می دهد. اگر در ایالات متحده هستید ، تلویزیون Sling بهترین گزینه است. می توانید برای یک جلسه آزمایشی رایگان ثبت نام کنید ، از طریق برنامه های Kodi وارد شوید تا رویداد به صورت مستقیم پخش شود ، سپس اشتراک خود را پس از آن لغو کنید.

با این حال ، افراد خارج از ایالات متحده ممکن است هنوز هم بتوانند از تلویزیون Sling استفاده کنند. به طور معمول ، شما نمی توانید به این سرویس در خارج از ایالات متحده دسترسی پیدا کنید ، زیرا به روش پرداخت آمریکا نیاز دارد. با این حال ، اگر از MyGiftCardSupply کارت های هدیه مستقر در ایالات متحده استفاده می کنید ، ممکن است بتوانید برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید (با استفاده از VPN خود) و هنوز هم این رویداد را از خارج از کشور مشاهده می کنید. کارت های هدیه برای تلویزیون Sling در دسترس هستند.

توجه داشته باشید که اگر از خارج از کشور به Sling TV وارد شوید ، هنگام ایجاد حساب و پخش کردن Bellator 223 باید از همان سرور VPN استفاده کنید..

افزودنی DAZN Kodi – محاکمه رایگان در خارج از ایالات متحده موجود است

آیا می توانید Bellator 223: Mousasi vs Lovato را روی Kodi تماشا کنید؟

DAZN در ایالات متحده 19.99 دلار در ماه هزینه دارد. هزینه ها در سایر کشورها متفاوت است ، اما هر کشور دیگری که DAZN در دسترس است با یک آزمایش رایگان یا هفت روز یا یک ماه همراه است.

  كدی پس از معرفی مراحل ضد دزدی دریایی در نزول شدید

افزونه DAZN Kodi را در مخزن رسمی افزونه های Kodi پیدا خواهید کرد.

پس از ایجاد حساب DAZN و بارگیری افزونه ، آدرس ایمیل و رمز عبور خود را در تنظیمات افزونه Kodi وارد کنید تا به جریانهای مستقیم دسترسی پیدا کنید.

افزودنی Sling TV Kodi – اشتراک آزمایشی رایگان در دسترس است (ایالات متحده)

Sling TV kodi bellator 223 mousasi vs lovato

می توانید با ورود به سیستم Sling Blue یا Sling Orange با بسته افزودنی کمدی اضافی ، شبکه Paramount را از طریق Sling TV دریافت کنید.

Sling TV یک آزمایش آزمایشی 7 روزه را ارائه می دهد ، اما اگر با استفاده از معامله 40 درصدی که در حال حاضر تبلیغ شده است ثبت نام کنید ، آزمایشی رایگان دریافت نمی کنید. اگر گفته شود اگر از کارت هدیه برای ثبت نام در تلویزیون Sling در خارج از کشور استفاده می کنید ، می توانید از این گزینه استفاده کنید زیرا قبلاً کارت هدیه را قبلاً پرداخت کرده اید.

افزونه Sling TV Kodi در مخزن رسمی افزونه Kodi موجود است.

پس از ایجاد حساب Sling TV ، می توانید آدرس و رمز عبور خود را وارد تنظیمات افزونه کنید ، سپس به رویداد Bellator 223 در شبکه Paramount دسترسی پیدا کنید.

Bellator 223: Mousasi vs Lovato کارت مبارزه و جزئیات رویداد

Bellator 223: Mousasi vs Lovato در تاریخ 22 ژوئن در SSE Arena در لندن برگزار می شود. رویداد مقدماتی در ساعت 6:30 PM EST / 11:30 PM GMT آغاز می شود. کارت مبارزه اصلی از ساعت 9 PM EST / 2 AM GMT آغاز می شود.

کارت مبارزه اولیه شامل دعوا های زیر است:

 • کریس بونگارد در مقابل چارلیز لاری (سبک وزن)
 • کوین فریر در مقابل جان ردموند (وزن متوسط)
 • ناتان گریسون در مقابل Frans Mlambo (Bantamweight)
 • گالوره بوفاندو در برابر کیت مک کیب (وزن وزنه برداری)
 • والتر گاهادزا در مقابل الیور انکامپ (وزنه وزن)
 • تری برزایر در مقابل آلساندرو بوتی (سبک وزن)
 • کیت جکسون در مقابل لنا اووچیننیکووا (سبک وزن زنان)
 • ناتان رز در مقابل لوک ارد (وزن کم)
 • جاستین برلیسون و وندل لوئیس (وزنه وزن)
 • دنیس کیلولتز در مقابل برایونی تایرل (وزن سبک زنان)
 • آلفی دیویس در مقابل خورخه کانلا (سبک وزن)

کارت اصلی شامل دعوا های زیر است:

 • جرارد موساسی (ج) در مقابل رافائل لواتو جونیور (عنوان جهانی وزن)
 • پل دالی در مقابل اریک سیلوا (وزنه وزن)
 • جیمز گالاگر در مقابل جرمیا لابیانو (Catchweight)
 • Melvin Manhoef در مقابل کنت Kauppinen (سبک وزن سبک)
 • مایکل شیپمن در مقابل کاستلو ون استینیس (وزن متوسط)
 • فابیان ادواردز در مقابل جاناتان بوسوکو (وزن متوسط)
 • چارلی وارد در مقابل جاستین مور (وزن متوسط)
 • آرون چالمرز در مقابل فرد فریمن (وزن Catch)

About the author

Comments

 1. ر شما در خارج از ایالات متحده هستید ، باید از VPN استفاده کنید تا به DAZN دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید از شبکه Paramount Network از طریق سرویس های پخش اینترنتی تلویزیونی مانند Sling TV استفاده کنید. با این حال ، باید به یک VPN متصل شوید تا به این سرویس دسترسی پیدا کنید. برای تماشای Bellator 223 در Kodi ، باید از افزونه های رسمی Kodi استفاده کنید و از افزونه های شخص ثالث که ممکن است به جریان های دزدان دریایی سوق داده شوید ، خودداری کنید. با استفاده از VPN و سرویس های پخش اینترنتی تلویزیونی ، می توانید Bellator 223 را به صورت رایگان یا با هزینه کم در Kodi تماشا کنید. اما باید توجه داشته باشید که برخی از گزینه ها ممکن است در برخی از کشورها قابل دسترسی نباشند. به همین دلیل ، قبل از شروع رویداد ، تمام گزینه های خود را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که می توانید به راحتی به جریان های مورد نظر دسترسی پیدا کنید.

Comments are closed.