Bubbles Kodi Addon: آیا حباب ها را باید نصب کنید ، بی خطر است؟

حباب ها را نصب کنید

وقتی مخزن فیوژن آفلاین شد ، بسیاری از افزونه های محبوب تلویزیون زنده برای Kodi غیرقابل دسترسی شدند. در این مدت ، مردم به دنبال افزودنی هایی بودند که از دیگر مخازن موجود است. یکی از گزینه های محبوب دیگر برای افزودنی های میزبان Fusion ، افزودنی Kodi Bubbles است ، یک افزونه بسیار محبوب که دسترسی به طیف گسترده ای از رسانه ها ، از فیلم ها گرفته تا ورزش و همه چیز در بین آنها را فراهم می کند..

از این رو ، محبوبیت حباب تا حدی در شهرتش خاموش است. در حالی که این افزونه محبوبیت ناگهانی به دست آورد ، تمرکز اصلی آن به شدت روی جریان محتوای غیرمجاز است.

حبابها نسبت به اکثر افزودنیها برای تنظیم کمی پیچیده تر هستند. با این حال ، شما را در مورد آنچه که این افزونه انجام می دهد پیاده خواهیم کرد تا به شما کمک کند درک بهتری نسبت به دلایل مهم حفظ حریم خصوصی در مورد افزودنی وجود داشته باشید. ما همچنین در مورد برخی از موارد حفظ حریم خصوصی که همه افزودنیهای Kodi (از جمله Bubbles) در اختیار دارند بحث خواهیم کرد و به برخی از گزینه های دیگر نگاه خواهیم کرد.

قانون کپی رایت برخی از پیچیده ترین قانونی است که وجود دارد. آنچه در یک کشور قانونی است ممکن است در کشور دیگری نباشد و به همین دلیل ، مهم است که قوانین کشور محل اقامت خود را بدانید. درک درستی از قوانین مربوطه و نحوه عملکرد افزونه های Kodi به شما کمک می کند خطرات ناشی از پخش محتوای از طریق Kodi را به حداقل برسانید.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

نحوه استفاده راحت از Kodi

اولین چیزی که باید بدانید این است که Bubbles یک افزونه شخص ثالث است. به همین ترتیب ، ممکن است این اقدامات سختگیرانه و دقیق کنترل کیفیت که یک افزودنی رسمی پشتیبانی شده باشد ، نبوده باشد. این بدان معنی است که حباب در معرض ربودن آسیب پذیر است (اگرچه حتی افزودنیهای رسمی کاملاً ایمن نیستند) ، و می تواند منجر به اجرای نرم افزارهای مخرب روی دستگاه شما شود.

قبل از شروع استفاده صحیح از Kodi ، مسئله دیگری وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. بسیاری از ارائه دهندگان اصلی خدمات اینترنتی (ISP) محتوای پخش را دوست ندارند. فرصتی وجود دارد که آنها سعی کنند سرعت بارگیری شما را محدود کنند ، حتی اگر شما کاری غیرقانونی انجام نمی دهید.

بنابراین چگونه می توانید از خود محافظت کنید؟ اساساً ، یک ISP می تواند با بررسی روشهای دریافت داده ، جریان را نشان دهد یا خیر. با استفاده از چیزی به نام یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) ، می توانید عادتهای مرور خود را از اشخاص ثالث پنهان کنید و تجارت خود را دقیقاً به همین ترتیب حفظ کنید: تجارت شما. یک VPN حتی می تواند برای جلوگیری از حملات در وسط کمک کند و به شما امکان می دهد محتوا را تماشا کنید که معمولاً فقط در برخی از کشورها در دسترس است زیرا می توانید به راحتی انتخاب کنید که کدام سرور را به آن وصل کنید..

توصیه می کنیم از IPVanish استفاده کنید. در حالی که این یک سرویس پرداخت شده است ، برخلاف VPN رایگان ، داده های شما را به کسی نمی فروشد - نمی تواند از آنجا که هیچ سابقه ترافیکی شما را حفظ نمی کند و یکی از معدود VPN ها به اندازه کافی سریع است این باعث می شود شما تجربه جریان را خراب نکنید و باعث ایجاد مشکلات بافر Kodi شود.

معامله خواننده: در اینجا می توانید 60٪ در برنامه IPVanish صرفه جویی کنید.

بهتر است با تمام افزودنیهای کدی که آزمایش کرده ایم کار کند و به راحتی روی Fire Stick یا Fire TV نصب شود.

افزودنی Bubbles Kodi چیست؟?
وب سایت حباب

Bubbles یک افزونه شخص ثالث برای Kodi است که دسترسی به رسانه را برای پخش جریانی فراهم می کند. این یک scraper لینک است ، به این معنی که پیوندهایی به فیلم ها و نمایش های تلویزیونی از وب سایت های مختلف قبل از ارائه آنها به کاربر Kodi.

یكی از بزرگترین ایرادات حباب این است كه هیچ یك از سایت هایی كه پیوندها را از آن جدا می كنند ارائه دهنده محتوای قانونی نیستند. در حالی که می توان ادعا کرد که حباب ها مشکلی انجام نمی دهند زیرا مستقیماً محتوای آن را میزبانی نمی کند ، توسعه دهندگان تصمیم آگاهانه ای گرفتند که فقط منابع نامشروع را در بر گیرند ، و در نتیجه ، فرصتی مناسب وجود دارد که هر محتوایی را که مشاهده می کنید. دزدی دریایی خواهد شد.

اگرچه محتوا بر اساس طبقه بندی گروه بندی می شود ، اما هیچ راهی برای جستجوی منحصراً برای محتوای حقوقی مانند فیلم های دامنه عمومی وجود ندارد. در حالی که برخی از مطالب ارائه شده قانونی است (فروشگاه کوچک ترسناک و شب مردگان زنده, به عنوان مثال) این وظیفه کاربر است که آن را برای خود شناسایی کند.

بعلاوه ، حبابها به ارائه دهندگان محتوای پرداخت شده بسیار وابسته هستند. ارائه دهندگان از قبیل خدمات Real Debrid و Usenet به افراد این امکان را می دهند که هزینه دسترسی به جریانهای دزدگیر با کیفیت بالاتر را بپردازند. اگرچه پخش محتوای دارای حق چاپ به صورت رایگان در اکثر موارد از نظر قانونی مشکوک است ، اما ارائه پول در ازاء آن محتوا کاملاً غیرقانونی است.

به دلایل فوق ، ما توصیه نمی کنیم که کاربران Kodi محتوا را با Bubbles نصب یا پخش کنند.

گزینه های دیگر برای افزودنی Bubbles Kodi

با وجود اینکه حباب ها نسبتاً محبوب هستند ، برای افرادی که می خواهند به طور قانونی تلویزیون یا فیلم تماشا کنند ، انتخاب مناسبی نیست. با این حال ، این افراد می توانند راحت نفس بکشند: با وجود دریافت کد های زیادی از مطبوعات منفی در ماه های اخیر ، در واقع تعداد کمی از افزودنی های با کیفیت بالا وجود دارد که کاملاً قانونی هستند. ما در اینجا برخی از بهترین ها را ذکر کرده ایم و یک راهنمای جداگانه در اینجا به بهترین افزودنیهای فیلم Kodi و در اینجا برای بهترین افزودنیهای ورزشی Kodi داریم.

FilmOn.TV
فيلون

FilmOn.TV یک افزودنی (و وب سایت) Kodi است که دسترسی به پخش زنده تلویزیونی از سراسر جهان را فراهم می کند. همچنین در صورت بی حوصله شدن کانال های تعویض ، انتخاب محدودی از محتوای از پیش ضبط شده نیز وجود دارد. در حالی که دسترسی به این خدمات قبلاً رایگان بود ، اخیراً FilmOn به جای آن از یک مدل مبتنی بر اشتراک استفاده کرده است. با وجود این ، این سرویس از نظر منطقی ارزان است و انتخاب گسترده ای از دسته ها را برای انتخاب فراهم می کند.

یكی از مواردی كه باعث می شود فیلم FilmOn بهتر از حباب ها باشد این است كه كلی بودن محتوای آن مشروع است. گفتنی است ، توجه به این نکته حائز اهمیت است كه هرچه در زمان واقعی پخش می شود ، بینندگان در انگلستان برای تماشای قانونی هر یك از کانال های زنده به مجوز تلویزیون نیاز دارند..

این افزودنی را می توان در مخزن SuperRepo یافت.

USTVNow
kodi_ustvnow_install

USTVNow یک افزونه Kodi است که امکان تماشای زنده تلویزیونهای آمریکایی را از هرجای دنیا فراهم می کند. در صورت تمایل می توانید فیلم ها را نیز کرایه کنید. اگرچه این یک سرویس اشتراکی است ، به محض ایجاد یک حساب کاربری ، یک لایه رایگان وجود دارد که دسترسی نامحدود به هفت کانال را ارائه می دهد ، و همیشه اگر گزینه ای را پیدا کردید که دوست دارید آن را ارتقا دهید..

USTVNow به منظور استفاده از خدمات آنها ، ملزم به اقامت یا شهروند ایالات متحده است ، اما واقعاً هیچ روند تأیید صحت ندارد. در نتیجه ، هیچ چیزی مانع از تنظیم هر مکانی که در آن هستید وجود ندارد.

این افزودنی به دو دلیل بهتر از Bubbles است. در مرحله اول ، قانونی است و به شما اجازه می دهد تا پیشنهادات آن را به صورت رایگان نمونه برداری کنید. ثانیا ، می توانید به آن بگویید که نمایش های خاص را از قبل ضبط کنید. در مقابل ، برای به دست آوردن قابلیت DVR در Kodi ، باید افزونه های اضافی را نصب کنید ، که این کار بیشتر طول می کشد و خطر افزایش نصب سوء استفاده را افزایش می دهد.

آخرین نسخه USTVNow در مخزن SuperRepo موجود است.

YouTube
bubbles kodi افزودنی

همه در مورد YouTube شنیده اند ، اما همه نمی دانند که چه مقدار محتوا در آنجا است ، یا یک افزودنی اختصاصی Kodi وجود دارد. بیشتر فیلم ها از قبل ضبط شده اند ، اما تعداد بسیار زیاد فیلم های زنده در سایت نیز بسیار زیاد شده است. برخی از آنها ، معمولاً موسیقی مبتنی بر ، حتی 24 ساعت شبانه روز جریان می یابند.

بیشتر فیلم ها در YouTube توسط کاربر ایجاد شده و تعدیل شده است ، بنابراین شانس یافتن مطالب دارای حق چاپ بسیار کم است. هنوز هم بهتر ، یکی از موارد جالب در مورد این افزودنی این است که چنین موارد گسترده ای برای تماشای وجود دارد و هر ژانر قابل تصور را پوشانده است.

نه تنها مشاهده همه این مطالب کاملاً قانونی است ، بلکه کاملاً از کتابخانه محتوای Bubbles کوتوله می کند. این عوامل به تنهایی YouTube را به مکانی به مراتب بهتر برای یافتن چیزی برای تماشای از Bubbles تبدیل می کند ، اما وقتی شما هم فکر می کنید که می توانید مستقیماً از یوتیوب فیلم اجاره کنید یا بخرید ، این استدلال غیر قابل رد می شود..

YouTube را می توان در مخزن رسمی Kodi یافت.

نمای کلی و نگرانی های مربوط به حریم خصوصی

حباب دارای یک کتابخانه با اندازه و اندازه ظریف است که بدون شک وجود دارد. با این حال ، اکثریت قریب به اتفاق این افراد دزدی دریایی است ، بسته به اینکه در کدام کشور قرار دارید غیرقانونی است. برای بدتر شدن شرایط ، به هیچ وجه نمی توانید بگویید که با داده های شما در پشت صحنه چه کاری انجام می دهد.

این واقعیت که این یک افزونه شخص ثالث است به معنای آن است که ممکن است نسبت به یک افزودنی که به طور رسمی ایجاد شده و میزبانی شده باشد ، در مقابل هواپیماربایی آسیب پذیر باشد. این امر به شما امکان می دهد اسکریپت های مخرب و بالقوه آسیب رسان را بر روی رایانه شخصی خود اجرا کنید ، به همین دلیل توصیه می کنیم در صورت امکان از افزودنی های رسمی استفاده کنید. هنگامی که فکر می کنید بیشتر آنچه که حباب ارائه می دهد به طریقی قانونی است ، روشن می شود که به اندازه ظاهر اول جذاب نیست.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 13 = 23

Adblock
detector