آیا می توانید Canelo مقابل Golovkin (GGG) را روی Kodi تماشا کنید؟

Canelo در مقابل GGG 2 سرانجام پس از تاخیرهای بی شماری اتفاق می افتد. شما قادر خواهید بود این مسابقه را بصورت آنلاین از خارج از ایالات متحده ، انگلیس ، استرالیا و سایر نقاط جهان به طور آنلاین تماشا کنید ، مادامی که از منابع صحیحی استفاده می کنید. اما با جنگ 15 سپتامبر دقیقاً در گوشه و کنار ، می توانید Canelo و GGG را روی Kodi تماشا کنید?

آیا می توانید Canelo در مقابل Golovkin (GGG) را در Kodi_ تماشا کنید

Canelo در مقابل GGG 2 منحصراً از طریق گزینه های Pay-Per-View پخش می شود. برای کاربران Kodi ، این بدان معناست که هیچ گزینه رسمی برای تماشای مسابقه وجود ندارد ، و حتی گزینه های پخش غیر رسمی از طریق Kodi محدود است..

کاربران Kodi مراقب باشید: قوانین جدید بدان معنی است که ارائه دهنده اینترنت شما می تواند داده های مرور شما را بفروشد و به اشتراک بگذارد

تغییرات اخیر در قانون اکنون به ISP شما اجازه می دهد داده های شخصی شما را به اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته یا بفروشد. این بدان معنا نیست که ISP ها فقط می توانند داده های شما را برای سود جمع کنند ، این یک تأیید است که ارائه دهنده خدمات اینترنت شما می تواند تمام فعالیت های جریان شما را ببیند. آنها مجبور نیستند از شما بخواهند داده های شما را نیز چسبانده و بخواهید ، زیرا شما این حق را به محض ثبت نام در سرویس به شما هدیه می دهید.

  افزودنی Gaia Kodi: Gaia چیست و آیا استفاده قانونی و ایمن است؟

می توانید فعالیتهای آنلاین خود را با استفاده از VPN برای رمزگذاری اتصال خود مخفی کنید. فعالیت وب شما نه تنها از بینندگان خارجی پنهان است ، هیچ یک از اطلاعات شما به اشتراک گذاشته نمی شود ، به فروش می رسد یا به سرقت نمی رود.

از بهترین VPN هایی که ما آزمایش کرده ایم ، انتخاب شماره 1 ما برای رمزگذاری قوی و سرعت سریع هنگام پخش آنلاین IPVanish است.

Canelo در مقابل GGG 2 در Kodi: گزینه های جریان محدود

HBO PPV این مسابقه را در ایالات متحده نیز برگزار خواهد کرد دفتر جعبه ورزشی BT در انگلستان ، و رویداد اصلی (از طریق Foxtel) در استرالیا. هیچکدام از این گزینه ها از طریق Kodi از هیچ افزونه رسمی Kodi در دسترس نیست. همچنین بعید است که آنها را از طریق افزونه‌های غیررسمی پیدا کنید.

در مورد افزونه های غیر رسمی کدی چیست?

به احتمال زیاد برخی از افزونه های IPTV شخص ثالث ، مانند بازیکنان Klub، cCloud TV، Selfless, یا فوق العاده IPTV ممکن است مسابقه را انجام دهد با این حال ، هیچ تضمینی وجود ندارد ، و شما باید منتظر بمانید و ببینید ، در این مرحله ممکن است ناامید شوید و جنگ را کاملاً از دست دهید. علاوه بر این ، این گزینه ها دارای حریم خصوصی ، امنیتی و خطرات قانونی قابل توجهی هستند. در نهایت ، ما آنها را توصیه نمی کنیم. درعوض ، ما چند گزینه جایگزین بالقوه را که کاربران کدی باید در نظر بگیرند توصیه می کنیم.

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

گزینه های Kodi برای Canelo در مقابل GGG

بسته به جایی که در آن زندگی می کنید ، چند گزینه جایگزین برای مشاهده آنلاین برای مبارزه Canelo مقابل Golovkin خواهید داشت. اگر بخواهید به هر یک از این جریانها در خارج از کشور دسترسی داشته باشید ، مجازی در آن مستقر است ، به VPN نیاز دارید..

  Kodi چیست و چگونه می توانید شروع به استفاده از آن کنید؟

ایالات متحده:

  • HBO پرداخت برای هر بازدید از طریق ارائه دهنده تلویزیون کابلی سنتی با گزینه های پخش آنلاین
  • HBO پرداخت برای هر بازدید تلویزیون زنجیر (تأیید نشده)
  • وب سایت FITE.tv (به ارائه دهنده کابل مورد نیاز نیست!)

انگلستان

  • گیشه BT Sport (تلویزیون BT ، آسمان ، یا ویرجین مدیا ضروری)

استرالیا

  • رخداد اصلی وب سایت (اشتراک کابل Foxtel مورد نیاز است)

گزینه های خارج از ایالات متحده ، انگلیس و استرالیا محدود هستند. با این وجود ، شما ممکن است با استفاده از یک VPN و اعتبار پرداخت مناسب ، از خارج از ایالات متحده به یکی از این گزینه ها وصل شوید.. IPVanish گزینه مناسبی است و شامل 7 روز ضمانت برگشت پول می باشد.

نمایندگی منحصر به فرد: در برنامه IPVanish تا 60٪ صرفه جویی کنید.

Canelo vs GGG 2: جزئیات کارت و کارت دعوا

کانلو آلوارز و گنادی گلوفکین قرار است در تاریخ 15 سپتامبر 2023 در T-Mobile Arena در لاس وگاس با آن به مصاف هم بروند. اگر امیدوار هستید که این دعوا را بدست آورید ، حتماً منبع جریان دلخواه خود را در اینجا تنظیم کنید 8 PM EST / 1 AM GMT + 1 در شروع کارت دعوا.

شما قادر خواهید بود از 3 دعوا دیگر منتهی به رویداد اصلی لذت ببرید. کل کارت مبارزه شامل موارد زیر است:

  • رومن گونزالس در مقابل مویسس فوئنتس – بانتام وزن
  • دیوید لمیکس در مقابل گری “سنبله” O Sullivan – وزن متوسط
  • Jaime Mungia در مقابل Brandon Cook – عنوان وزنه بردار میانه
  • گنادی Golovkin در مقابل Canelo Alvarez (رویداد اصلی) – میان وزن
  15 پوسته بهترین Kodi برای سال 2023 و نحوه نصب آنها

از آنجا که زمان دقیق مسابقه Canelo در برابر GGG 2 بستگی به زمان برگزاری مسابقات دیگر دارد ، می خواهید ساعت 8 PM EST / 1 AM GMT + 1 زمان شروع تنظیم را تنظیم کنید.. 

About the author

Comments

  1. GG 2 در نهایت پس از تاخیرهای بی شماری برگزار خواهد شد. این مسابقه را می توانید از خارج از ایالات متحده ، انگلیس ، استرالیا و سایر نقاط جهان به طور آنلاین تماشا کنید ، اما برای تماشای آن در Kodi گزینه های محدودی وجود دارد. برای رفع مشکلات رایج Kodi و حفظ حریم خصوصی خود ، می توانید از VPN استفاده کنید. همچنین ، برای تماشای مسابقه می توانید از گزینه های Pay-Per-View مانند HBO PPV و BT Sport استفاده کنید. با این حال ، باید به یاد داشته باشید که از Kodi فقط برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

Comments are closed.