cCloud Kodi Addon چیست؟ آیا نصب آن قانونی و ایمن است؟ ژانویه 2020 به روز شد

افزونه cCloud TV Kodi

آیا علاقه ای به تماشای تلویزیون زنده و فیلم های درخواستی ندارید ، بدون آنکه هزینه اشتراک تلویزیون کابلی را بپردازید؟ اگر چنین است ، ممکن است تعجب کنید که آیا ایده خوبی برای نصب افزونه cCloud TV Kodi نیست.

از تحقیقات ما مشخص کرده ایم که افزونه cCloud TV Kodi دیگر برای کسانی که می خواهند از آن استفاده کنند در دسترس نیست. در زمان اوج خود ، افزونه دسترسی به محتوای بدون مجوز را فراهم کرد. اما اکنون تلویزیون cCloud از مخزن اصلی خود ناپدید شده است. اگر افزونه تلویزیون cCloud را پیدا کردید ، ممکن است خراب یا ربوده شود و به همین دلیل ایمن نیست.

آیا تلویزیون cCloud برای استفاده در دستگاه شما قانونی و ایمن است؟ در این مقاله با جزئیات به این سوالات پاسخ خواهیم داد.

کدی چیست؟?

Kodi یک پخش کننده رسانه ای منبع باز است. این امکان را به شما می دهد تا به هر سایتی که حامل فیلم ، نمایش تلویزیونی ، رویدادهای ورزشی یا انواع دیگر محتوای ویدیو باشد ، وصل شوید و آن را به رایانه خود منتقل کنید. Kodi به هیچ عنوان محتوا نمی گذارد. به سادگی پخش می شود هر رسانه ای در سایتی که به آن می گویید دسترسی پیدا کند..

Kodi را می توان در همه محبوب ترین دستگاه ها نصب کرد: گوشی هوشمند Roku ، Android یا iOS ، Nvidia Shield ، Amazon Fire Stick ، ​​Apple TV ، رایانه شخصی یا Mac.

Kodi از داشتن خطرات امنیتی و حریم خصوصی و اینکه در فیلم های دزد دریایی و نمایش های تلویزیونی با نقض قوانین کپی رایت استفاده می شود ، شهرت دارد. در حالی که این نگرانی های مشروع است ، Kodi نرم افزاری قانونی است که در صورت پیش گیری از برخی اقدامات احتیاطی می تواند با حداقل خطرات امنیتی استفاده شود.

نکته مهم: همیشه از VPN با Kodi استفاده کنید

کاربران Kodi که محتوای غیررسمی را پخش می کنند ، معمولاً برای مخفی نگه داشتن فعالیت های خود ، به یک VPN مراجعه می کنند. با این حال ، کاربران Kodi که محتوای کاملاً قانونی را پخش می کنند ، باید از VPN نیز استفاده کنند.

اکثر افزونه ها توسط شخص ثالث ایجاد می شوند و نه سرویس های جریان رسمی. این افزونه ها می توانند توسط هکرها تغییر یافته و برای شروع حملات "بین شخصی" به منظور تغییر مسیر داده های شخصی شما در شبکه خود ، سرقت اطلاعات حساس مانند شماره کارت اعتباری یا سایر اطلاعات مالی مورد استفاده قرار گیرند. استفاده از VPN با رمزگذاری داده های جریان خود ، از این خطرات در برابر این تهدید محافظت می کند تا هکر نتواند آن را بخواند. همچنین از شما در برابر ضربات سریع توسط ISP ها و مسدود کردن محتوای جغرافیایی توسط ارائه دهندگان محتوا محافظت می کند.

متأسفانه ، بسیاری از سرویسهای VPN سرعت بارگیری را بسیار کند می کنند تا برای جریان مفید باشند. علاوه بر این ، برخی از VPN ها اطلاعات مربوط به مشتریان را نگه می دارند. این یک نگرانی جدی برای حفظ حریم خصوصی است.

به همین دلایل ، ما توصیه می کنیم کاربران Kodi هنگام پخش ویدئو از IPVanish استفاده کنند. در آزمایش ما فهمیدیم که فیلمبرداری با کیفیت 1080p دارد و مشکلی ندارد. نصب آن نیز آسان بود و یکی از معدود VPN ها با یک برنامه بومی آمازون Fire Stick است. علاوه بر این ، این سیاست سختگیرانه "بدون گزارش" را دارد.

مبلغ خواندن: خوانندگان ما فقط می توانند 60٪ در برنامه های IPVanish در اینجا ذخیره کنند.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

افزونه cCloud TV Kodi چیست؟?

cCloud یک افزونه Kodi است که محتوا را از انواع مختلف وب سایت ها ضبط می کند. از این نظر شبیه به Exodus ، Pyramid ، Sports Devil و بسیاری دیگر از محبوب ترین کدهای محبوب Kodi است. با این حال ، cCloud همچنین منحصر به فرد است به این معنی که به کاربران اجازه می دهد لینک هایی را در وب سایت خود ارسال کنند که در ادامه به صورت خودکار در افزونه Kodi ارائه می شوند..

با اکثر افزونه های Kodi ، منابع ارائه شده توسط آن را نمی توان توسط کاربر اضافه کرد. در نتیجه ، اگر یک وب سایت آفلاین شود ، منجر به یک لینک مرده در منوی افزونه می شود. توسعه دهندگان افزونه Kodi باید پیوسته پیوندها را به روز کنند تا مطمئن شوند منجر به محتوای واقعی می شوند. اگر در این عمل عقب بیفتند ، افزونه بی ارزش می شود.

cCloud TV با اجازه دادن به کاربران برای ارسال لینک های مربوط به خود ، این مشکل را برطرف می کند. از نظر تئوریک ، این کار باعث می شود cCloud برای سالهای طولانی در آینده کار کند ، تا زمانی که خود وب سایت cCloud خراب نشود. این نوآوری است که cCloud را در مقایسه با افزونه های مشابه بسیار محبوب کرده است.

با وجود این محبوبیت ، با این وجود نگرانی های جدی درباره امنیت و حریم خصوصی با برنامه افزودنی cCloud TV Kodi وجود دارد. cCloud TV یک شخص ثالث کدی است که به طور کامل مورد بررسی قرار نگرفته است. بعلاوه ، برای منابع منابعی که در cCloud استفاده می شوند ، هیچ پروسه ای برای بررسی وجود ندارد ، زیرا کاملاً هرکسی می تواند منبعی را به منو اضافه کند. به همین دلیل ، سازندگان بدافزار احتمالاً سایتی مانند cCloud را به عنوان یک رویای واقعی در نظر می گیرند.

مشکل دیگر این است که به نظر می رسد بسیاری از مطالب موجود در cCloud دزدان دریایی هستند. به عنوان مثال ، برای کانالهای پرطرفدار مانند A ، جریان پیدا کردم&E و Animal Planet ، و همچنین نمایش های دوست داشتنی مانند داستان ترسناک آمریکایی و شکستن بد. این کانال ها و نمایش ها همه برای مشاهده آنها در جاهای دیگر به اشتراک ها نیاز دارند ، بنابراین شکی نیست که منابع این جریانها اجازه دارند به صورت رایگان آنها را ارائه دهند.

این یک خطر قانونی برای منابع cCloud و خود cCloud ایجاد می کند. این در نهایت ممکن است باعث شود که cCloud خاموش شود و باعث می شود پیوندهای شکسته درست مانند آنچه در سایر افزونه ها انجام می شوند ظهور کنند.

برای منصفانه بودن ، تلویزیون cCloud میکند اعلان مراحل اخراج DMCA را ارسال کنید. با این حال ، این اطلاعیه توضیح می دهد که فقط در صورت درخواست می توانید پیوندهای خاصی را از بین ببرید ، نه همه پیوندهایی که به یک محتوای خاص اشاره دارند. این نوعی استدلال یوتیوب است که در مراحل ابتدایی خود مطرح کرده بود اما در نهایت مجبور به ترک آن شد.

به منظور دفاع از خود در برابر دادخواست ها ، در نهایت یوتیوب الگوریتم هایی ایجاد کرد که به جای نسخه های خاص محتوا ، محتوا را شناسایی و حذف کردند. ممکن است این باشد که سرانجام cCloud همین کار را انجام دهد. اما اکنون ، آنها هنوز در منطقه ای خاکستری قانونی فعالیت می کنند.

به این دلایل, ما نصب و استفاده از افزونه cCloud TV Kodi را توصیه نمی کنیم. در عوض ، ما توصیه می کنیم از گزینه های ذکر شده در زیر استفاده کنید.

گزینه های اضافی برای افزونه cCloud TV Kodi

همه افزونه های زیر شناخته شده اند که از منابع قانونی پخش می شوند. همه آنها دارای تصویر و صدا با کیفیت بالا و انواع متنوعی هستند. هیچ افزونه Kodi کاملاً بدون خطرات حریم خصوصی و امنیتی نیست. با این حال ، اینها همه از تلویزیون cCloud به طور قابل توجهی کم خطر هستند.

زومو

افزونه های ورزشی Xumo kodi

Xumo یکی از جدیدترین افزونه های تلویزیونی زنده است که بیش از 100 کانال رایگان ارائه می دهد. از طریق Xumo می توانید از همه کانال های فیلمبرداری 24/7 به همه چیز دسترسی داشته باشید. همه این کانال ها از تبلیغات پشتیبانی می کنند ، اگرچه افزونه Kodi در اکثر موارد تبلیغات را فیلتر می کند.

ترك

crackle_kodi_addon

Crackle یک سرویس تلویزیونی آنلاین رایگان است که با تبلیغات انجام می شود. این فیلم دارای فیلم های مشهور بسیاری از جمله تالاب آبی, بازی کودکان, Underworld: Evolution، The Exorcist III و Ides March, و همچنین نمایش های تلویزیونی کلاسیک مانند قهرمانان و سپر. این دستگاه همچنین دارای اورجینال بسیار معتبر است که فقط در Crackle موجود است ، مانند هنر بیشتر و پاک کننده ها.

افزونه Crackle Kodi بخشی از مخزن رسمی افزونه Kodi است.

Pluto.tv

صفحه اطلاعات افزونه Pluto.tv Kodi

Pluto.tv مجموعه ای از کانال های تلویزیونی آنلاین رایگان است. این کانال ها دارای کانال های خبری برتر مانند CBSN ، Bloomberg ، RT America و CNBC هستند. این شرکت همچنین کانالهایی را اختصاص داده است که به کمدی ، شایعات مشهور ، ورزش و بسیاری از انواع دیگر سرگرمی اختصاص می یابد.

Pluto.tv در مخزن رسمی افزونه کدی واقع شده است.

PlayOn

DirecTV اکنون با PlayOn

آیا شما یک DirecTV Now یا اشتراک تلویزیون کابلی دارید اما نمی توانید از آن در Kodi استفاده کنید؟ افزونه PlayOn Kodi می تواند کمک کند. PlayOn خدماتی است که به شما امکان می دهد تا مطالب قانونی را از بسیاری از سایتهای مختلف جریان از جمله DirectTV Now ، CBS.com ، NBC.com ، FXNetworks.com و دیگران ضبط کنید. لازم نیست برنامه ها را برای پخش کردن آنها ضبط کنید ، بنابراین می توانید از افزونه PlayOn Kodi نیز برای تماشای تلویزیون بصورت زنده استفاده کنید.

برای سفارش یا تماشای یا ضبط تلویزیون زنده در PlayOn ، به اشتراک یا DirecTV Now یا یک سرویس تلویزیون کابلی نیاز دارید. شما همچنین به اشتراک خود در PlayOn که 30 دلار در سال هزینه دارد ، نیاز خواهید داشت.

مرورگر PlayOn برای Kodi در مخزن رسمی افزونه Kodi قرار دارد.

پرداخت هشدار: Playon را به مدت 7 روز رایگان امتحان کنید

PS Vue

افزونه PS Vue Kodi

اگر همه این افزونه های دیگر را امتحان کرده اید و هنوز هم نمی توانید تمام محتوای مورد نظر خود را پیدا کنید ، ممکن است زمان آن رسیده باشد که مشترکاً در سرویس جایگزینی کابل مانند PS Vue عضو شوید. PS / Vue با قیمت 39.99 دلار در ماه ، بیشتر کانالهایی را که می توانید در صورت داشتن کابل دریافت کنید به شما می دهد ، اما بدون نیاز به پرداخت جعبه کابل یا سایر فناوری های قدیمی.

افزونه PS Vue Kodi را می توان در مخزن رسمی افزونه Kodi یافت.

cCloud TV Kodi addon: نمای کلی و نگرانی های مربوط به حریم خصوصی

افزونه cCloud TV Kodi قطعاً یک نرم افزار خلاقانه است. ویژگی آن در امکان ارسال پیام به کاربران ، باعث می شود تا افزونه به روز شود تا همچنان مفید واقع شود. اما این قدرت همچنین بزرگترین ضعف تلویزیون cCloud است. اجازه دادن به هر کسی برای ارسال لینک به عنوان منابع جدید برای افزونه ، خطر امنیتی آن را بسیار بالا می برد.

در حالی که افزونه cCloud TV Kodi بسیار پرطرفدار است ، اما راههای بهتری برای تماشای فیلم و تلویزیون روی Kodi وجود دارد تا نصب آن.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 3

Adblock
detector