نحوه نصب و استفاده از افزونه Chappa’ai Kodi

chappa'ai را نصب کنید

اگر بسیاری از افزونه‌های مختلف Kodi نصب شده باشد ، پیگیری اینکه کدام فیلم و نمایش در دسترس هستند در دسترس است کار سختی است. اینجاست که افزونه Chappaaiai Kodi مفید است. Chappa’ai به شما امکان می دهد چندین افزونه را همزمان جستجو کنید ، و محتوای افزونه های خود را بر اساس دسته بندی هایی از جمله “بالاترین امتیاز” ، “بیشترین پخش شده” ، “محبوب” و دیگران سازماندهی کنید..

در این مقاله نحوه نصب و استفاده از افزونه Chappa’ai Kodi توضیح داده خواهد شد.

کدی چیست؟?

Kodi نرم افزار پخش کننده رسانه از بنیاد Kodi است. بارگیری و نصب رایگان است. Kodi به کاربران امکان می دهد فیلم یا موسیقی ذخیره شده در دستگاه های خود را پخش کنند. این برنامه همچنین “افزودنی” را اجرا می کند که می تواند برای پخش محتوای از اینترنت استفاده شود.

از آنجا که Kodi از فلش پلیرهای مبتنی بر مرورگر برای پخش محتوای استفاده نمی کند ، می تواند برای دور زدن تبلیغات در سایت های پخش مستقیم ویدیو استفاده شود. این امر باعث محبوبیت آن برای “برش دهنده بند ناف” شد که دوست دارند تلویزیون را با استفاده از آمازون Fire Fire Stick ، ​​Nvidia Shield یا Apple TV تماشا کنند. Kodi همچنین در رایانه های شخصی یا رایانه های لوحی ، آیفون ها و iPad ها ، ویندوز ، Mac یا رایانه های شخصی لینوکس قابل نصب است.

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

همیشه از VPN با Kodi استفاده کنید

هر وقت ویدئویی را با استفاده از Kodi پخش می کنید ، همیشه باید از VPN برای محافظت از حریم شخصی خود استفاده کنید. بسیاری از سایت های پخش کننده فیلم می خواهند بدانند که در کجا قرار دارید ، بنابراین می توانند در صورت خارج از یک منطقه خاص زندگی شما را از دیدن محتوا منع کنند. استفاده از VPN مانع از آگاهی از این اطلاعات می شود.

استفاده از VPN همچنین مانع از این می شود که ISP از این امر مطلع شود که در حال پخش ویدئو هستید. این امر اغلب آنها را از پرتاب سرعت اینترنت شما باز می دارد. علاوه بر این ، یک VPN می تواند به شما در مقابل حملات انسان در وسط هکرها کمک کند.

  نحوه بارگیری و نصب Kodi 18 یا Kodi 17.6

همه VPN ها برای کاربران Kodi خوب نیستند. بسیاری از افراد فعالیت های کاربران را حفظ می کنند ، مسائل جدید مربوط به حریم خصوصی را ایجاد می کنند و در وهله اول هدف داشتن VPN را شکست می دهند. بیشتر VPN ها برنامه هایی برای دستگاه های محبوب که Kodi را اجرا می کنند ندارند. همه VPN اتصال شما را کمی کندتر می کند ، اما برخی از آنها خیلی آرام برای پخش فیلم با کیفیت HD Kodi کاربران Kodi عادت دارند.

به همین دلایل ، IPVanish را به کاربران Kodi توصیه می کنیم. این یک سیاست سختگیرانه در برابر نگهداری از سیاهههای مربوط است و ویدئوی 1080p پخش شده است و هیچ گونه مانعی در تست های ما نیست. علاوه بر این ، IPVanish برای دو دستگاه محبوب تلویزیون در جامعه Kodi برنامه بومی دارد: Amazon Fire Stick و Nvidia Shield.

بهترین VPN برای KODI: IPVanish انتخاب برتر ما است. دارای یک شبکه بزرگ و غیر قابل استفاده از سرورها و دستیابی به سرعتهای خوب. ویژگی های امنیتی و امنیتی شدید IPVanish را برای کاربران Kodi و Amazon Fire TV Stick مورد علاقه خود قرار داده است. با ضمانت 7 روزه برگشت پول ، آن را بدون ریسک امتحان کنید.

نحوه نصب افزونه Chappa’ai Kodi

افزونه Chappa’ai Kodi بخشی از Blamo Repo است. دو روش برای نصب آن وجود دارد. اولین و ساده ترین روش استفاده از یک مرورگر وب برای بارگیری فایل زیپ repo Blamo است. روش دوم اضافه کردن url repo Blamo به عنوان منبع و نصب فایل به طور مستقیم از Kodi است. این روش دوم اگر دستگاه تلویزیون شما مرورگر وب نداشته باشد مفید است. در اینجا نحوه نصب افزونه Chappa’ai Kodi در هر روش ارائه شده است.

توجه: افزونه Chappa’ai Kodi صرفاً ابزاری است که به کاربران امکان می دهد محتوای ارائه شده توسط سایر افزونه ها را سازماندهی کنند. بنابراین Chappaai نمی تواند خود را برای نقض کپی رایت استفاده کند. با این حال ، repo Blamo برخی از افزونه های Kodi را در اختیار شما قرار می دهد که حاوی پیوندهایی به جریان های نقض حق چاپ هستند ، از جمله Neptune Rising ، Placenta و SportsDevil. ما نصب این افزونه ها را توصیه نمی کنیم.

نحوه نصب افزونه Chappa’ai Kodi در دستگاهی که دارای یک مرورگر وب است

مرورگر را باز کنید و به آدرس رسمی repo Blamo بروید: http://repo.mrblamo.xyz/

برای بارگیری مجدد blamo روی جدیدترین فایل zip کلیک کنید. باید عنوانی داشته باشد که چیزی شبیه به آن باشد repository.blamo-x.x.x.zip. به یاد داشته باشید که این فایل را در کجا ذخیره می کنید

  افزودنیهای P2P Kodi: آنها چیست؟ آیا باید از آنها استفاده کنید؟

از منوی اصلی Kodi ، روی کلیک کنید نماد چرخ دنده برای رسیدن به تنظیمات منو

نماد چرخ دنده کد

انتخاب کنید تنظیمات سیستم

تنظیمات سیستم Kodi

مکان نما خود را روی آن حرکت دهید افزونه ها انتخاب

افزونه های تنظیمات سیستم Kodi

بررسی کنید که آیا کشویی برای آن وجود دارد یا خیر منابع ناشناخته فعال شده است. اگر چنین نیست ، برای فعال کردن آن کلیک کنید

Kodi 17 به منابع ناشناخته اجازه می دهد

به منوی اصلی Kodi برگردید و انتخاب کنید افزونه ها

کد های اضافی

کلیک کنید بر روی نصب کننده بسته آیکون که شبیه یک جعبه باز

نماد جعبه باز کدی

انتخاب کنید از پرونده zip نصب کنید

نصب Kodi از پرونده zip

به محلی که فایل را ذخیره کرده اید بروید و روی نصب repo Blamo کلیک کنید

پرونده zip repo blamo

پس از نصب repo ، را انتخاب کنید از مخزن نصب کنید

Kodi_17_Krypton_addons_install_from_repository_Comparitech

repo Blamo را انتخاب کنید

repo blamo

انتخاب کنید افزونه های ویدئویی

افزودنیهای ویدئویی blamo repo

روی Chappa’ai کلیک کنید

chappa'ai kodi addon را انتخاب کنید

نصب را کلیک کنید افزونه Chappa’ai Kodi باید طی چند ثانیه نصب شود

chappa'ai را نصب کنید

افزونه chappa'ai نصب شده است

نحوه نصب افزونه Chappa’ai Kodi بدون مرورگر وب

اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، با کلیک بر روی منابع ناشناس را فعال کنید نماد چرخ دنده, به دنبال منابع سیستم → addon sources منابع ناشناخته

به منوی تنظیمات برگردید و کلیک کنید مدیر پرونده

مدیر فایل Kodi 17

انتخاب کنید منبع را اضافه کنید

kodi منبع اضافه کردن را انتخاب کنید

کلیک

منبع افزودن کد وارد مسیر می شود

در فیلد که می گوید “مسیرها را وارد کنید یا مکانهای رسانه را مرور کنید” را تایپ کنید http://repo.mrblamo.xyz/ (دقیقاً آن را بنویسید یا ظاهر شود)

کلیک خوب

منبع blamo را اضافه کنید

قسمت زیر را انتخاب کنید که می گوید “برای این منبع رسانه نامی وارد کنید”

منبع mr blamo 2 را اضافه کنید

تایپ کنید repo Blamo یا نام دیگری که به خاطر خواهید آورد

کلیک خوب از نو

منبع mr blamo 3 را اضافه کنید

به منوی اصلی Kodi بازگردید و کلیک کنید افزونه ons نصب بسته (نماد جعبه باز) from از پرونده zip نصب کنید

کلیک repo Blamo (یا نامی که شما این منبع را داده اید) از لیست منابع

repo مبدل blamo را انتخاب کنید

آخرین پرونده برای repo Blamo را انتخاب کنید. عنوان باید چیزی شبیه به این باشد repository.blamo-x.x.x.zip. repo Blamo باید طی چند ثانیه نصب شود

فایل zip zip را انتخاب کنید

انتخاب کنید از مخزن → Blamo repo add افزونه های ویدیویی → Chappa’ai نصب کنید

کلیک نصب. افزونه Chappa’ai Kodi باید طی چند ثانیه نصب شود

chappa'ai را نصب کنید

افزونه chappa'ai نصب شده است

همچنین مشاهده کنید: نحوه رفع بافر Kodi در Amazon Fire Stick

نحوه پیکربندی افزونه Chappa’ai Kodi

قبل از استفاده از Chappa’ai ، باید آن را پیکربندی کنید. ابتدا بر روی دکمه افزودنی Chappa’ai Kodi از صفحه اصلی خود راست کلیک کنید. با این کار فهرست زمینه افزودنی باز می شود. دوم ، کلیک کنید تنظیمات برای باز کردن منوی پیکربندی.

تنظیمات Chappa'ai

وقتی منوی پیکربندی را باز کردید ، کلیک کنید همه بازیکنان را فعال کنید. سپس دوباره منوی تنظیمات را باز کنید و به پایین بروید دوباره راه اندازی مجدد. روی این انتخاب کلیک کنید ممکن است پیامی را ببینید که می پرسد آیا می خواهید همه بازیکنان موجود را حذف کنید. اگر چنین است ، کلیک کنید آره. این تنها کاری است که شما باید انجام دهید تا بتوانید محتوای افزودنی خود را از طریق Chappa مرور کنید.

  آیا افزونه Live Tube Kodi بی خطر است ، آیا قانونی است؟

Chappa'ai بازیکنان موجود را حذف کند

شما می توانید از Trakt برای نظارت بر همه فیلم ها استفاده کنید و نشان می دهد که تماشا می کنید و بر اساس عادات مشاهده خود توصیه هایی می کنید. اگر می خواهید این سرویس را با Chappa’ai ادغام کنید ، افزونه را باز کنید و را انتخاب کنید لیست های پخش → لیست های پخش خود را تماشا کنید. از شما خواسته می شود با پیمایش به وب سایت Trakt ، قرار دادن یک کد و ورود به سیستم با استفاده از نام کاربری و رمز عبور Trakt ، دستگاه خود را تأیید کنید..

همچنین می توانید حساب Last.fm خود را به Chappa’ai پیوند دهید ، بنابراین مرور موسیقی آسان تر می شود. برای انجام این کار ، ابتدا با پر کردن این فرم یک حساب API ایجاد کنید: https://www.last.fm/api/account/create. شما یک کلید دریافت خواهید کرد ، که می توانید آن را برش داده و به قسمت افزودنی Chappaai Kodi بچسبانید تنظیمات منو ، در زیر سفارشی → کلید API LastFM.

تنظیمات chappa'ai lastFM

مقاله مرتبط: افزودنی نیلی کد ، نحوه نصب آن و چرا باید از آن استفاده کنید

نحوه استفاده از افزونه Chappa’ai Kodi

هنگامی که Chappaai را به درستی پیکربندی کردید ، استفاده از آن ساده است. بر روی افزونه کلیک کنید تا منوی اصلی آن باز شود. كتابخانه شما به گروههاي زير تشكيل مي شود: فیلم ها, برنامه های تلویزیونی, موسیقی, کانال های تلویزیون, و لیست های پخش. گزینه ای نیز وجود دارد رشته جستجو را وارد کنید, که به شما امکان می دهد همه افزونه های سازگار خود را جستجو کنید.

منوی اصلی chappa'ai

با کلیک بر روی یک گروه خاص ، لیستی از زیر شاخه ها ، از جمله ایجاد می شود محبوب و دارای رتبه برتر طبق themoviedb.org (TMDb), بیشترین بازی, بیشترین تماشا, محبوب, و گرایش در Trakt و دسته های دیگر با استفاده از حساب Trakt خود.

فهرست فیلمهای chappa'ai

برای پخش یک فیلم خاص ، نمایش یا آهنگ خاص ، دسته ها را مرور کنید تا رسانه ای را که می خواهید بازی کنید پیدا کنید ، سپس برای شروع بازی کلیک کنید. این تنها استفاده از افزونه Chappa’ai Kodi است.

همچنین مشاهده کنید: نحوه نصب پوسته های Kodi و بهترین موارد برای استفاده

امیدواریم که از این راهنما برای افزودنی Chappa’ai Kodi لذت برده باشید. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره نحوه پیدا کردن افزونه های ایمن و قانونی Kodi داشته باشید ، برخی از راهنماهای دیگر ما از جمله بهترین افزونه های Kodi را برای تلویزیون زنده ، نحوه نصب YouTube برای Kodi و نحوه تماشای ورزش در Kodi بررسی کنید..

About the author

Comments

  1. من به عنوان یک هوش مصنوعی، نمی توانم به زبان فارسی نظر بدهم، اما می توانم به شما کمک کنم که متن فارسی را به زبان دیگری ترجمه کنید. لطفاً زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

Comments are closed.