Covenant Addon برای Kodi: آیا باید آن را نصب کنید؟ آیا این امن است؟

آیا به دنبال استفاده از افزونه Covenant Kodi هستید؟ این راهنما آنچه میثاق را تفکیک می کند و جزئیات بیشتری را در مورد گزینه های افزودنی میثاق ممکن نیز ارائه می دهد.

Covenant Addon برای Kodi: آیا باید آن را نصب کنید؟ آیا این امن است؟

Kodi یک نرم افزار منبع باز است که باعث می شود مرکز رسانه خانگی شما سریع و آسان تنظیم شود. فقط چند دقیقه طول می کشد تا تنظیم شود و تقریباً بی پایان قابل تنظیم است.

یکی از بزرگترین جاذبه های Kodi ، تطبیق پذیری آن است: می توان آن را در طیف گسترده ای از سیستم عامل ها از جمله رایانه های شخصی ویندوز ، مک و لینوکس ، آی فون نصب کرد., اپل تی وی, تلویزیون آمازون آمازون ، آمازون فیرستریک, Roku ، Raspberry Pi ، فلش درایو USB و Android.

پس از نصب Kodi ، باید یک کتابخانه رسانه ایجاد کنید. دو راه برای انجام این کار وجود دارد. در مرحله اول ، می توانید کلیه فایلهای صوتی یا ویدئویی را که در دستگاه شما ذخیره شده است ، وارد کنید. این امر به شما امکان می دهد آنها را بدون اتصال به اینترنت تماشا کنید اما می توانید به سرعت از تمام فضای ذخیره سازی دستگاه استفاده کنید. در عوض ، شما همچنین می توانید گزینه نصب افزونه ها را نیز داشته باشید. این افزونه های Kodi هستند که با جمع آوری رسانه هایی که به صورت آنلاین میزبانی می شوند ، کتابخانه های محتوای خود را ایجاد می کنند. این کتابخانه ها معمولاً حاوی مطالب بسیار بیشتری نسبت به دستگاه شما هستند ، اما برای کار به یک اتصال اینترنتی نیاز دارند.

میثاق یکی از این اضافات است. این یک چنگال از افزونه محبوب Exodus است ، اما مشکلات قابل توجهی در مورد آن وجود دارد. در این مقاله ما توضیح خواهیم داد که دقیقا میثاق ، چگونگی عملکرد آن ، و برخی از خطرات کلیه افزونه های Kodi ، چه رسمی و چه شخص ثالث ، مورد بررسی قرار می گیرد..

اخیراً Kodi در پایان بخش مطبوعات منفی زیادی قرار داشته است. بخش اعظم این از این واقعیت ناشی می شود که برخی از افزونه های شخص ثالث دسترسی نامحدود به محتوای مجاز را به کاربران ارائه داده اند. خود Kodi برای استفاده کاملاً قانونی است ، با این حال ، قوانین کپی رایت از مکان به مکان دیگر متفاوت است و در نتیجه ، بسیار مهم است که شما در مورد قوانین مربوط به پخش محتوای آنلاین در جایی که قبل از تلاش برای نصب افزونه برای این منظور تحقیق می کنید ، تحقیق کنید..

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید. همیشه تحقیق خود را قبل از دسترسی به هرگونه افزودنی ، جریان یا مخزن Kodi انجام می دهید.

نکته مهم: نحوه استفاده از Kodi با خیال راحت و خصوصی

با کشورهایی که در سراسر جهان قدرت و دامنه قدرت نظارت خود را افزایش می دهند ، جای تعجب نیست که تعداد بیشتری از افراد برای حفظ امنیت خود و داده های خود به شبکه های خصوصی مجازی (VPN) روی می آورند. با این حال ، برخی افراد VPN ها را نوعی ابزاری اسرارآمیز می دانند که فقط توسط هکرها یا افراد دارای چیزی برای پنهان کردن استفاده می شود. حقیقت این است که دلایل زیادی وجود دارد که یک شهروند متعهد قانون ممکن است از یک VPN استفاده کند ، به خصوص اگر آنها یک کاربر Kodi باشند.

آیا می دانید ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) مجاز است تاریخ مرور شما را بفروشد یا ذخیره کند؟ اگر تاکنون به صورت آنلاین کالایی را جستجو کرده اید و نامه الکترونیکی در مورد آن دریافت کرده اید ، می تواند به همین دلیل باشد. اگر به اندازه کافی بد نبود ، چندین ISP گرفتار شده اند که به طور عمدی سرعت اینترنت کاربرانشان را محدود می کنند. این کار به طور کلی انجام می شود تا شما را از پخش آنلاین فیلم منصرف کند و می تواند تأثیر زیادی در تجربه مشاهده شما داشته باشد.

ISP شما تنها شخصی که به عادتهای مرور شما علاقه مند نیست ، نیست. هکرها می توانند از تکنیکی بنام حمله Man-in-the-Middle (MitM) استفاده کنند تا تمام ترافیک وب شما را رهگیری کنند. آنها می توانند از این طریق برای یافتن اطلاعات بانکی آنلاین یا اعتبار ورود به سیستم استفاده کنند و حتی می توانند شما را مجبور به بارگیری بدافزارهایی کنند که به آنها کنترل بیشتری بر رایانه شما می دهد.

شما می توانید با استفاده از VPN از خود در برابر هر دو تهدید محافظت کنید. از آنجا که یک VPN تمام ترافیک شبکه شما را از طریق یک تونل رمزگذاری شده مسیریابی می کند ، اکثر حملات MitM به راحتی کار نمی کنند. در صورت موفقیت ، مهاجم همچنان نمی تواند فعالیتهای شما را بدون شکستن رمزگذاری VPN مشاهده کند. ISP شما فقط می تواند ببیند که شما به یک VPN وصل شده اید و نه کاری که انجام می دهید. از آنجا که آنها نمی دانند که شما ویدئو را پخش می کنید ، کمتر احتمال دارد که به طور خودکار اتصال شما را خاموش کنند. این باعث می شود سرعت شبکه شما دست نخورده باقی بماند و می تواند به رفع مشکلات بافر یا لکنت زبان که توسط کاربران Kodi روبرو شده اند ، کند کند اتصالات اینترنت.

ما IPVanish را توصیه می کنیم. این یک VPN بسیار محبوب در اختیار کاربران Kodi است زیرا برخی از سریعترین سرعت ها و اتصال بسیار پایدار را در اختیار شما قرار می دهد. دلیل این است که برخلاف بسیاری از رقبای خود ، IPVanish زیرساخت های سرور خود را ایجاد و نگهداری می کند. محتوای جغرافیایی محدود دیگر مسئله ای نیست. دسترسی به رسانه های محدود با IPVanish به آسانی اتصال به سرور در یکی از 55 کشور پشتیبانی شده آنها است.

IPVanish با هر افزونه Kodi که آزمایش کرده ایم کار می کند و حتی در فروشگاه برنامه پیش فرض آمازون Firestick قرار می گیرد. علاوه بر این ، برنامه های Android و iOS را اختصاص داده است تا به شما امکان دهد حتی در هنگام حرکت ، از آن محافظت کنید.

بهترین VPN برای KODI: IPVanish انتخاب برتر ما است. دارای یک شبکه بزرگ و غیر قابل استفاده از سرورها و دستیابی به سرعتهای خوب. ویژگی های امنیتی و امنیتی شدید IPVanish را برای کاربران Kodi و Amazon Fire TV Stick مورد علاقه خود قرار داده است. با ضمانت 7 روزه برگشت پول ، آن را بدون ریسک امتحان کنید.

الحاق میثاق کدی چیست؟?

منوی میثاق

میثاق یک چنگال از افزونه Exodus Kodi است. از آنجا که Exodus دیگر توسط سازندگان آن به روز نمی شود ، میثاق به طور مؤثر جایگزین آن است. این افزونه با جمع آوری لینک هایی به محتوا که در وب سایت های مختلف میزبانی می شود و ارسال آنها به کاربر برای دسترسی آسان تر ، کار می کند.

مشکل اصلی این افزونه این است که اکثریت قریب به اتفاق محتوای آن بدون مجوز است. در حالی که شما می توانید ارائه دهندگان خاص را خاموش کنید ، فقط تعداد معدودی از منابع رسمی وجود دارد. این یک تصمیم آگاهانه توسط تیم توسعه بوده است و به این معنی است که پیدا کردن رسانه های بدون مجوز بسیار آسان است اما کاربرانی که مایل به مشاهده محتوای قانونی هستند باید قبل از مشاهده ، هر عنوان را بصورت جداگانه تحقیق کنند..

برخی از محتوای دامنه عمومی از طریق میثاق مانند نسخه 1932 در دسترس است پرنده بهشتی. اگرچه می توانید فیلم ها را تا سال انتشار آنها جستجو کنید ، هیچ تضمینی وجود ندارد که حتی قدیمی ترین فیلم ها برای تماشای آنها قانونی باشد. این امر به این دلیل است که هیچ لیست جامع از محتوای حوزه عمومی وجود ندارد. این شرم آور است که یک افزونه با چنین کتابخانه رسانه ای به خوبی سازمان یافته ارائه دهیم که در درجه اول به عناوین بدون مجوز باشد. طبقه بندی قوی آن و کتابخانه گسترده می تواند برای ایجاد یک منبع کاملاً قانونی برای یافتن عناوین حوزه عمومی مورد استفاده قرار گیرد.

گزینه های دیگری برای افزونه میثاق

میثاق برخی از محتوای دامنه عمومی را ارائه می دهد ، اما دارای انتخاب بسیار بیشتری از عناوین بدون مجوز است. کاربران Kodi که به دنبال تماشای فیلم و برنامه های تلویزیونی هستند بهتر توسط یکی از افزونه های رسمی زیر ارائه می شوند. این منابع فقط از منابع رسمی استفاده می کنند ، از کتابخانه های رسانه ای برخوردارند که از آن میثاق را رقیب یا فراتر می برند و کاملاً قانونی برای استفاده از آنها هستند.

FilmRise - یوتیوب

فیلمبرداری

FilmRise شرکتی است که فیلم ها و نمایش های تلویزیونی مستقل را توزیع می کند. دو افزونه FilmRise Kodi در دسترس است ، اما یکی با نام FilmRise - Youtube دارای یک کتابخانه بسیار گسترده تر از عناوین است.

محتوای آن توسط ژانرها و سریال های طولانی اجرا شده است. لیست های پخش خاص خود را دارند ، بنابراین نیازی نیست که از طریق صفحات مختلف نتایج حرکت کنید. اگرچه این ساختار افزونه می تواند بهتر باشد (برای مثال ، هر دو دسته "تلویزیون" و "تلویزیون" وجود دارند) ، برای بیشتر قسمتها ، به راحتی کافی برای یافتن چیزی برای تماشای کافی است. اکثر فیلم ها نسبتاً کم بودجه هستند ، اما برخی از کلاسیک ها مانند اقتباس Irvine Welsh در سال 1998 وجود دارد خانه اسید, و همچنین چند برنامه تلویزیونی منطقی محبوب مانند پرونده های پزشکی قانونی و گنگ ترین جنایتکاران آمریکا.

افزونه FilmRise - Youtube Kodi را می توان با نصب افزونه Indigo یا در مخزن MetalChris یافت.

ویمئو

اطلاعات Vimeo

وقتی بیشتر مردم به سیستم عامل های ویدیویی آنلاین فکر می کنند ، آنها به YouTube می پرند. با این حال ، اگر به فیلم ها ، مستندها یا موسیقی مستقل علاقه دارید ، ممکن است Vimeo انتخاب بهتری باشد.

با افزونه Vimeo Kodi می توانید محتوای برنده کننده آپلود شده توسط افرادی که آن را ایجاد کرده اند را تماشا کنید. محتوای Vimeo تمایل به تولید بیشتر از YouTube دارد و گرچه تعداد فیلم های کمتری نیز وجود دارد ، برخلاف یوتیوب ، تعداد بسیار کمی وجود دارد که می توان آنها را "کم تلاش" قلمداد کرد.

برخی از سازندگان در Vimeo تصمیم می گیرند که برای فیلم های خود پول بگیرند ، اما اکثریت این کار را نمی کنند. اگر واقعاً کار یک کاربر خاص را دوست دارید ، Vimeo راهی برای نشان دادن پشتیبانی شما ارائه می دهد اما این کاملاً اختیاری است. حتی اگر نمی خواهید پول بپردازید ، هزاران فیلم در دسترس هستند ، تقریباً در همه ژانرها پخش می شوند ، بنابراین همیشه می توانید چیزی را پیدا کنید که مورد علاقه شما باشد.

افزونه Kodi Vimeo را می توان در مخزن رسمی افزونه Kodi یافت.

FilmOn.TV

فيلون

اگر به نمایش های تلویزیونی بیشتر از فیلم علاقه دارید ، FilmOn.TV ممکن است مناسب باشد. این سرویس است که پخش مستقیم تلویزیون را از کانالهای سراسر جهان فراهم می کند و به عنوان یک جایزه ، بسیاری از آنها رایگان هستند که تماشا کنند. در صورت تمایل به تماشای HD ، به یک حق بیمه فیلم FilmOn نیاز خواهید داشت ، اما اگر تعریف استاندارد شما را آزار نمی دهد ، تمام کانال ها در SD آزاد هستند..

کتابخانه رسانه ای فیلم به خوبی سازمان یافته است. محتوا براساس ژانر و کشور مبداء آن به پوشه ها جدا می شود. این به شما امکان می دهد کانالهای مورد نظر خود را بدون نیاز به پیمایش در چندین صفحه نتایج به سرعت پیدا کنید. کانالهایی از ایالات متحده ، انگلیس ، آفریقا ، خاورمیانه و اروپا وجود دارد ، بنابراین بدون در نظر گرفتن اینکه از کجا هستید ، می توانید کانال های کشور خود را تنظیم کنید.

این افزونه کامل نیست. هیچ راهی برای جستجوی مستقیم برای یک کانال خاص وجود ندارد و انتخاب محتوای محتوای درخواستی فاقد آن است. گفتنی است ، FilmOn یکی از ساده ترین و راه های رایگان تماشای تلویزیون زنده به طور قانونی با استفاده از Kodi است.

افزونه FilmOn.TV Kodi را می توان در مخزن ویدیوی SuperRepo Video یافت.

نمای کلی و نگرانی های مربوط به حریم خصوصی

میثاق دارای یک کتابخانه بزرگ رسانه ای است ، اما به عنوان بیشتر ارائه دهندگان آن در درجه اول محتوای مجوز غیر مجاز دارند ، کمی به کاربران Kodi ارائه می دهد که به دنبال جریان قانونی هستند..

کلیه افزونه های Kodi ، چه رسمی و چه شخص ثالث ، در مقابل آدم ربایی آسیب پذیر هستند. افزونه های رسمی به دلیل سخت گیری و تست های سخت خود تمایل به امنیت بیشتری دارند ، اما افزونه های شخص ثالث مانند میثاق معمولاً در طول توسعه کاملاً بررسی نمی شوند. در نتیجه ، میثاق ممکن است دارای آسیب پذیری های غیر قابل مشاهده ای باشد که یک مهاجم می تواند از یک منبع قانونی برای محتوا سوءاستفاده کند.

میثاق ممکن است محبوب باشد ، اما راههای امن تر و قانونی برای تماشای فیلم و تلویزیون در Kodi وجود دارد. ما برخی از این موارد را در بالا پوشش داده ایم ، اما چندین گزینه دیگر نیز موجود است. با توجه به اینکه گزینه های بسیار زیادی وجود دارد که بدون ارائه محتوای بدون مجوز ، سطح مشابهی از تجربه را ارائه می دهند ، توصیه نمی کنیم کاربران Kodi محتوا را با Covenant نصب یا پخش کنند..

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector