نحوه نصب افزونه DAZN Kodi و در صورت عدم دسترسی به DAZN ، چه کاری باید انجام شود

افزونه DAZN Kodi گزینه ای مقرون به صرفه برای تهیه برنامه های ورزشی بدون تلویزیون کابل ، حداقل برای کسانی است که قادر به دستیابی به آن هستند. بسته به کشوری که کاربر از آن خارج شده است ، برنامه های ورزشی متنوعی را ارائه می دهد: مسابقات لیگ برتر ، نکات برجسته جام جهانی ، بازی های NBA ، بیس بال Major League ، NFL ، NHL و موارد دیگر. به راحتی می توانید DAZN را بر روی Kodi نصب کرده و در آن جریان دهید آلمان, کانادا, ژاپن, و در سایر نقاط جهان ، اما ممکن است شما نیاز به تغییراتی داشته باشید.

نحوه نصب افزونه DAZN Kodi و در صورت عدم دسترسی به DAZN ، چه کاری باید انجام شود

خدمات DAZN در کانادا 20 دلار در ماه یا در آلمان یا اتریش 9.99 یورو هزینه دارد. در این مقاله نحوه نصب افزونه DAZN Kodi توضیح داده خواهد شد. این همچنین توضیح خواهد داد که چرا برخی از کاربران نمی توانند به DAZN وصل شوند و افزونه‌های جایگزین دیگری را برای هرکسی که بتواند برای استفاده از برنامه های ورزشی عالی ارائه دهد پیشنهاد خواهد.

چرا از DAZN روی Kodi استفاده می کنیم?

Kodi یک پخش کننده رسانه رایگان است. این دستگاه را می توان در اکثر دستگاه های محبوب تلویزیون از جمله Amazon Fire TV ، Nvidia Shield و Apple TV نصب کرد. همچنین می توانید فیلم ها را از تلفن هوشمند یا رایانه شخصی پخش کنید. افزونه های Kodi مانند DAZN مورد بحث ما در اینجا توسط توسعه دهندگان مستقل ایجاد شده و به کاربران امکان می دهد فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را از سایتهایی که از قبل بصورت آنلاین پخش می شوند پخش کنند.

برخی از کاربران Kodi برای پخش فیلم های بدون مجوز از افزونه های شخص ثالث استفاده می کنند. با این حال ، بسیاری از سایتهای پخش ویدئویی قانونی وجود دارد که از آنها می توان برای دسترسی به Kodi استفاده کرد ، از جمله افزونه DAZN که در این مقاله مورد بحث قرار گرفته است.

چرا باید همیشه از VPN با Kodi استفاده شود

VPN اغلب به عنوان راهی برای پنهان کردن پخش ویدیو بدون مجوز از ISP کاربر تصور می شود. با این حال ، در واقع مزایای زیادی برای استفاده از VPN حتی برای کاربرانی که از سایتهای قانونی استفاده می کنند وجود دارد.

ISP ها اغلب سرعت سایت های خاص را کند می کنند تا پهنای باند را در شبکه خود آزاد کنند. این می تواند باعث به وجود آمدن بافر برای کاربران سایت ها شود - سرویس های ارائه شده به درخواست ویدیو - که سرعت آنها کند می شود. یک VPN با رمزگذاری داده های خود به جلوگیری از این امر کمک می کند تا ISP شما نمی داند از چه سایت هایی پخش می کنید و به یک تجربه مشاهده با کیفیت بالاتر منجر می شود. VPN ها همچنین در محافظت از کاربران در برابر حملات وسط کمک می کنند.

متأسفانه ، همه VPN به یک اندازه در حل این مشکلات مهارت ندارند. برخی از سیاهههای مربوط به سرقت هکرها را نگه می دارند. نصب دیگر مشکل است یا خیلی کند است. به همین دلیل IPVanish را برای کاربران Kodi توصیه می کنیم.

در آزمایش ما ، دریافتیم که IPVanish بدون داشتن بافر می تواند ویدئوهای با کیفیت بالا را اداره کند. این برنامه دارای برنامه های بومی برای Amazon Fire و Nvidia Shield است و نصب آن را آسان می کند. این یک سیاست سختگیرانه در برابر نگهداری از سیاهههای مربوط است ، در واقع در صدر لیست بهترین VPN های بدون گزارش قرار دارد. به طور کلی ، این یک راه عالی برای کاربران Kodi است تا از حریم خصوصی و امنیت خود محافظت کنند.

READER Deal: 60٪ در IPVanish صرفه جویی کنید

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

وقتی نمی توانید به DAZN دسترسی پیدا کنید

مقالات زیادی در اینترنت وجود دارد که می گویند هر کسی در جهان می تواند در صورت داشتن VPN به DAZN دسترسی پیدا کند. متأسفانه ، این درست نیست. بنابراین قبل از بحث در مورد نحوه نصب افزونه DAZN ، توضیح می دهم که چرا ممکن است نتوانید به این سرویس دسترسی پیدا کنید. اگر فهمیدید که نمی توانید به DAZN وصل شوید ، بررسی کنید که آیا شما در یکی از این دسته ها قرار دارید.

شما یک کارت اعتباری آلمانی ، اتریشی ، کانادایی یا ژاپنی ندارید

اگر از یکی از این کشورها حساب بانکی یا کارت اعتباری ندارید ، DAZN به شما پیام خطایی می دهد که می گوید: "به نظر می رسد از روش پرداخت استفاده می کنید که در همان کشوری که در هنگام دسترسی به آن مستقر نیستید باشد. DAZN شما هزینه ای دریافت نکرده اید. "حتی اگر از PayPal استفاده می کنید ، در صورت نداشتن کارت اعتباری یا حساب بانکی از یکی از این کشورها که به حساب PayPal شما وصل شده است ، این پیام خطا رخ می دهد..

شما در حال تلاش برای دسترسی به نسخه سایت از کشوری هستید که با کارت اعتباری یا حساب بانکی شما مطابقت ندارد.

حتی اگر یک کارت اعتباری آلمانی دارید ، نمی توانید از حساب DAZN آلمانی خود برای دسترسی به نسخه های کانادایی یا ژاپنی سایت استفاده کنید. متأسفانه ، استفاده از VPN برای پنهان کردن موقعیت مکانی شما ، این مشکل را برطرف نمی کند زیرا سایت اطلاعات ورود به سیستم را از شما درخواست می کند و آن اطلاعات به کشوری که وارد سیستم شده اید مرتبط می شود..

شما سعی می کنید هنگام استفاده از VPN به نسخه کانادایی DAZN دسترسی پیدا کنید.

به همان اندازه که ما معتقدیم که کاربران Kodi همیشه باید VPN را به کار گیرند ، باید این نکته را بدانیم که شما نمی توانید هنگام استفاده از یک نسخه کانادایی این سرویس دسترسی داشته باشید. اگر تلاش کنید ، یک پیام خطایی دریافت خواهید کرد که می گوید: "اگر این صفحه را در مکانی مشاهده می کنید که معمولاً می توانید DAZN را تماشا کنید ، لطفاً بررسی کنید که پروکسی ، VPN یا سایر نرم افزارهای مسیریابی را غیرفعال کرده اید و دوباره امتحان کنید."

DAZN کانادا با VPN

این بدان معنی است که کانادایی ها نمی توانند از VPN برای محافظت در برابر حملات MiTM و ضربات سرعت ISP هنگام تماشای DAZN استفاده کنند. ما فکر می کنیم این یک نقص بزرگ در سرویس DAZN است و عاملی است که کانادایی ها هنگام تصمیم گیری در مورد ثبت نام در آن باید در نظر بگیرند. صرف نظر از این که این موضوع چه تاثیری بر قضاوت شما درباره DAZN دارد ، آگاه باشید که اگر در نسخه کانادایی سایت وارد شوید ، نمی توانید از VPN استفاده کنید..

شما به خارج از این کشورها سفر می کنید و از VPN برای مخفی کردن موقعیت مکانی خود استفاده نمی کنید.

اگر از آلمان ، اتریش یا ژاپن کارت اعتباری یا حساب بانکی دارید ، اگر می خواهید به خارج از کشور خود سفر کنید و از VPN استفاده نمی کنید ، می توانید از دسترسی به نسخه DAZN کشور خودداری کنید. نسخه های آلمانی ، اتریشی و ژاپنی این سایت ، VPN های شناخته شده را به روشی که نسخه کانادایی انجام می دهد ، مسدود نمی کند. اما این نسخه ها هنوز افرادی را که برای پنهان کردن آدرس های IP خود قدم بر نمی دارند مسدود می کنند. بنابراین اگر به خارج از این کشورها سفر می کنید و می خواهید DAZN را تماشا کنید ، حتما از VPN استفاده کنید.

اگر قادر به دسترسی به DAZN نیستید یا اگر در کانادا زندگی می کنید و نمی خواهید از این سرویس بدون VPN استفاده کنید ، برخی از افزونه های ورزشی Kodi را در انتهای این مقاله لیست می کنیم که هنوز هم به شما امکان می دهد محتوای ورزشی عالی را تماشا کنید.

نحوه نصب افزونه DAZN Kodi

اگر می خواهید برای DAZN ثبت نام کنید و در یکی از دسته های فوق افرادی که نمی توانند به آن دسترسی داشته باشند ، عضو شوید ، می توانید در اینجا عضو شوید..

پس از دریافت حساب کاربری خود ، مراحل نصب افزونه را در اینجا آورده ایم:

 • به صفحه رسمی Kodinerds Github بروید و به دنبال پرونده ای بنامید repository.kodinerds. اگر بیش از یک نسخه وجود دارد ، آخرین نسخه را پیدا کنید
 • روی پرونده کلیک کنید ، و سپس کلیک کنید دانلود
 • از فهرست اصلی Kodi ، را انتخاب کنید افزونه ها
 • انتخاب افزونه‌ها از فهرست اصلی Kodi
 • نماد جعبه باز در سمت چپ بالای صفحه را انتخاب کنید
 • نماد جعبه باز کدی
 • کلیک از پرونده zip نصب کنید
 • نصب Kodi از پرونده zip
 • به مکانی که در آن ذخیره کرده اید حرکت کنید repository.kodinerds زودتر پرونده کنید
 • برای نصب مجدد کد Kodinerds روی پرونده کلیک کنید
 • repo kodinerds را نصب کنید
 • پس از نصب Kodinerds ، کلیک کنید از مخزن نصب کنید
 • Kodi17 Krypton از مخزن نصب کنید
 • انتخاب کنید افزونه های Kodinerds.net از لیست
 • کد افزودنی های kodinerds.net
 • انتخاب کنید افزونه های ویدئویی
 • افزونه های ویدئویی Kodinerds
 • لیست افزونه های Kodinerds به ترتیب حروف الفبا است ، بنابراین DAZN نزدیک به صدر قرار دارد. برای باز کردن پنجره اطلاعات افزونه DAZN کلیک کنید.
 • افزونه DAZN Kodi را انتخاب کنید
 • بر روی دکمه "نصب" در گوشه سمت راست پایین صفحه کلیک کنید
 • افزونه DAZN Kodi را نصب کنید

این امر فقط نصب DAZN برای Kodi است.

آنچه در DAZN است?

اکنون که DAZN را برای Kodi نصب کردید ، در اینجا یک راهنمای برای محتوای موجود است.

NFL بازی پاس

محبوب ترین ویژگی DAZN این است که دارای NFL Game Pass International است. این امر به مشترکین اجازه می دهد همه بازی های NFL را به صورت زنده و همچنین هر قسمت از آن را ببینند پاس قرمز NFL و سایر مطالب شبکه NFL.

فوتبال

محتوای فوتبال در DAZN چشمگیر است. این تیم لیگ برتر ، لیگ برتر اسپانیایی ، لالیگا ، لیگ فرانسه (لیگ 1) ، لیگ ایتالیا (سری آ) و یوفا اروپا را در اختیار دارد. همچنین شامل جام EFL ، مسابقات EFL Championship و Copa del Rey می باشد. کاربران آلمان می توانند مسابقات اول و دوم فوتبال بوندس لیگا را مشاهده کنند ، اگرچه فقط 40 دقیقه پس از سوت نهایی در دسترس می باشند.

هاکی روی یخ

DAZN دارای لیگ هاکی کنتیننتال روسیه و بیشتر بازی های NHL است که در اروپا برگزار می شود. با این حال ، مسابقات برگزار شده در سوئیس در دسترس نیست. بازیهای NHL مستقر در ایالات متحده در کانادا در دسترس نیست ، اما ممکن است در نسخه های آلمانی و اتریشی DAZN در دسترس باشد.

بسکتبال و بیس بال

نسخه های آلمانی و اتریشی DAZN هر دو بازی MLB و NBA را ارائه می دهند. نسخه کانادایی DAZN هیچ لیگ اصلی بسکتبال یا بیس بال ندارد.

تنیس ، اتومبیلرانی ، Motocross و دیگران.

علاوه بر عمده ورزش های ذکر شده در بالا ، DAZN همچنین دارای تنیس ، مسابقات اتومبیلرانی و سایر ورزش های طاقچه است.

جایگزین های ورزشی جایگزین Kodi

اگر نمی توانید به DAZN دسترسی پیدا کنید زیرا در یکی از کشورهایی که در آن موجود هستید زندگی نمی کنید ، یا اگر در کانادا زندگی می کنید و نمی خواهید از آن استفاده کنید زیرا VPN ها را مسدود می کند ، در اینجا چند افزونه جایگزین Kodi وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. برای دریافت برنامه نویسی ورزشی.

NFL بازی پاس

بازی nfl

اگر در ایالات متحده یا اروپا زندگی می کنید و می خواهید مسابقات NFL را تماشا کنید ، می توانید مستقیماً در NFL Game Pass مشترک شوید و از افزونه Kodi سرویس برای دسترسی به آن استفاده کنید. نسخه ایالات متحده بازی ها را با تاخیر زمان نشان می دهد. اگر یک بازی در صبح اتفاق بیفتد ، آن شب در دسترس است. اگر یک بازی در شب اتفاق بیفتد ، بلافاصله پس از پایان آن در دسترس است. نسخه اروپایی بازی های NFL را دقیقاً مانند آنچه در DAZN نشان داده می شود ، زندگی می کند.

افزونه NFL Game Pass Kodi در مخزن رسمی افزونه Kodi قرار دارد.

همچنین ببینید: بهترین افزونه های Kodi NFL

SportsNet Now

Official Sportsnet اکنون Kodi addon DAZN Alternatives

اگر در کانادا زندگی می کنید ، می توانید بسیاری از مسابقات NHL ، NBA و لیگ برتر را در SportsNet Now مشاهده کنید. مسابقات NFL نیز وجود دارد ، اما در DAZN زیاد نیست. اگر به بسکتبال یا بیس بال علاقه دارید ، SportsNet Now یک گزینه عالی برای DAZN است.

در آزمایش خودم ، دریافتم که SportsNet Now مانع دسترسی VPN ها به سایت آنها نمی شود ، اگرچه برای ثبت نام هنوز به یک کارت اعتباری کانادایی نیاز است..

مقاله مرتبط: نحوه نصب SportsNet Now برای Kodi

USTVNow

افزودنی USTVNow Kodi DAZN را روی Kodi نصب کنید

USTVNow یک سرویس پخش ویدیویی است که برای اعضای ارتش ایالات متحده مستقر در خارج از کشور و سایر مهاجران آمریکایی طراحی شده است ، اما هرکسی می تواند برای آن ثبت نام کند. این شبکه همه شبکه های اصلی ایالات متحده را به صورت رایگان ارائه می دهد: NBC ، CBS ، ABC ، ​​Fox ، PBS و CW. با قیمت 19.99 دلار ، یک بسته بزرگتر از کانال اضافه می شود که ESPN را شامل می شود. این کانال ها معمولاً محبوب ترین رویدادهای ورزشی را در ایالات متحده انجام می دهند ، مانند Super Bowl و World Series. آنها همچنین اغلب آخر هفته بازی های NBA ، MLB و NFL را به طور منظم انجام می دهند.

شما می توانید لوازم جانبی ورزشی Kodi را حتی در اینجا بیابید.

بیشتر بخوانید: نحوه نصب افزونه USTVNow Kodi

فیلم ساده

فیلم ساده DAZN را بر روی Kodi

FilmOn بهترین شرط بندی شما برای پیدا کردن ورزش های جایگزین و افراطی است. FilmOn دارای بخش ویژه ای است که مقدار مناسبی از محتوای MMA و همچنین برخی از محتوای ورزشی شدید را در خود جای داده است.

FilmOn Simple یک سرویس تلویزیونی خارج از هوا است که صدها کانال از سراسر جهان پخش می کند. این یکی از تنها خدمات پخش صحیح مشروبات الکلی است که تلویزیون زنده را به صورت رایگان از طریق Kodi ارائه می دهد ، و این امر را برای کسانی که می خواهند ورزش و تلویزیون زنده را در Kodi تماشا کنند ، ضروری دانست.

می توانید افزونه FilmOn Simple را با استفاده از ابزار TVAddons Indigo پیدا کنید.

Pluto.tv

افزونه DAZN Kodi افزودنی Pluto.TV Kodi

افزونه Pluto.tv Kodi به شما امکان دسترسی به کل گزینه های تلویزیونی رایگان را می دهد که از طریق سرویس تیتر موجود است. Pluto.tv یک سرویس پخش زنده تلویزیون زنده است. همه گزینه های ارائه شده توسط Pluto.tv کاملاً رایگان است. می توانید وارد یک حساب کاربری Pluto.tv شوید ، اما برای مشاهده محتوا لازم نیست.

در بین گزینه های زیادی که از طریق Pluto.tv موجود است ، یک بخش ورزشی پیدا خواهید کرد که حاوی انتخاب مناسبی است. در حالی که اینجا ورزشهای بزرگ را پیدا نمی کنید ، MMA ، کیک بوکسینگ ، پوکر و سایر گزینه های ورزشی جایگزین را پیدا خواهید کرد. اگر خارج از ایالات متحده هستید ، می توانید با استفاده از VPN به Pluto.tv دسترسی پیدا کنید.

Pluto.tv در مخزن رسمی افزونه کدی موجود است.

ویدئو BT Sport

افزونه DAZN kodi

افزونه BT Sport Video یک لینک مستقیم به ویدیوهای وب سایت BT Sport را در اختیار کاربران Kodi قرار می دهد. برای مشاهده فیلم های کوتاه موجود در BT Sport نیازی به حساب کاربری ندارید. با این حال ، اگر می خواهید از این افزونه بیشتر استفاده کنید ، به یک VPN احتیاج دارید که بتوانید آن را تنظیم کنید تا با اعتبار OpenVPN استفاده کنید..

افزونه شما را در نحوه راه اندازی OpenVPN با مدیر VPN پیاده می کند. با این حال ، احتمالاً قبل از تنظیم همه چیز ، ابتدا به یک حساب VPN فعال نیاز دارید.

بیشتر فیلم ها کلیپ هایی کوتاه از طیف گسترده ای از پوشش های ورزشی BT Sport هستند. اگر به نظر می رسد یک حساب BT Sport دارید ، نمی توانید از این افزونه برای دسترسی به آن استفاده کنید. هیچ راهی برای پیکربندی افزونه برای کار با حسابهای BT Sport وجود ندارد.

افزونه BT Sport را در مخزن رسمی Kodi Addon پیدا خواهید کرد.

نتیجه

هنگام فکر کردن در مورد نصب افزونه DAZN Kodi موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. اگر در آلمان ، اتریش ، کانادا یا ژاپن زندگی می کنید ، DAZN برنامه نویسی ورزشی با کیفیت بالا ارائه می دهد. با این حال ، دسترسی به آن از کانادا برخی از نگرانی های مربوط به حریم خصوصی و امنیتی را به همراه دارد ، زیرا مانع VPN می شود. صرف نظر از اینکه تصمیم به نصب DAZN دارید یا خیر ، افزودنیهای Kodi ذکر شده در اینجا باید به شما کمک کند تا محتوای ورزشی سرگرم کننده را با قیمت مناسب پیدا کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + = 12

Adblock
detector