Death Streams Kodi addon: استفاده از آن بی خطر است؟ گزینه های مختلف چیست؟

به فکر نصب افزونه Death Streams Kodi هستید؟ ما نگاهی عمیق به افزونه Death Streams داشتیم تا ببینیم آیا ارزش وقت شما را دارد یا اینکه گزینه های دیگری وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

افزونه های Death Streams Kodi

Kodi نرم افزاری است که راه اندازی یک مرکز رسانه خانگی را از همیشه راحت تر می کند. این دستگاه را می توان روی همه دستگاه های معروف از جمله Nvidia Shield ، Raspberry Pi و Roku نصب کرد.

در این مقاله ما افزونه Death Streams Kodi را بررسی خواهیم کرد تا دریابیم که این چیست ، چگونه کار می کند و آیا این انتخاب خوبی برای اکثر کاربران Kodi است. ما همچنین در مورد برخی از نگرانی های مربوط به حریم خصوصی در مورد اینکه مشترکان رسمی و شخص ثالث Kodi مشترک هستند ، بحث خواهیم کرد.

خود Kodi کاملاً قانونی است ، اما برخی از افزودنیهای شخص ثالث دسترسی به مطالب را که معمولاً در دسترس نیستند فراهم می کنند. ما خوانندگان خود را ترغیب می كنیم كه از افزونه های رسمی استفاده كنند ، و قبل از استفاده از كدی برای این منظور ، مسائل حقوقی و اخلاقی پیرامون محتوای جریان را تحقیق كنند..

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

نکته مهم: همیشه از VPN با Kodi استفاده کنید

شبکه های خصوصی مجازی (VPN) معمولاً برای مخفی کردن عادات نامشروع جریان از ارائه دهنده خدمات اینترنت کاربر (ISP) استفاده می شوند. با این حال ، بسیاری از روش ها وجود دارد که VPN می تواند برای یک کاربر قانونمند Kodi نیز مفید باشد.

VPN ها با رمزگذاری ترافیک شبکه ، امنیت سیستم شما را افزایش می دهند. این مانع از اکثر حملات Man-in-the-Middle می شود و مانع از ISP شما می شود که تاریخچه مرور شما را بفروشد یا اتصال شبکه شما را بر اساس ترافیک شما به هم بزند..

هر VPN سرعت شبکه شما را کند می کند ، اما برخی سریع تر از سایرین. یافتن یک VPN با تأثیر کم بسیار مهم است زیرا پخش فیلم HD نیاز به اتصال سریع دارد. همچنین ، برخی از VPN سوابق تاریخچه ترافیک شما را حفظ می کنند ، و هدف استفاده از VPN را کاملاً شکست می دهد.

ما IPVanish را توصیه می کنیم. این نرم افزار بسیار قابل حمل با برنامه های اختصاصی تلفن همراه است و ساده ترین VPN برای نصب بر روی Amazon Firestick است. IPVanish هیچ سابقه ترافیکی را حفظ نمی کند ، تأثیر حداقل بر سرعت شبکه دارد و اتصالات سریع و مداوم را برای سرورها در بیش از 50 کشور فراهم می کند..

مبلغ خواندن: 60٪ در برنامه سالانه IPVanish را در اینجا ذخیره کنید. IPVanish یک آزمایش هفت روزه را ارائه می دهد تا بتوان آن را بدون ریسک آزمایش کرد.

افزونه Kodi Death Streams چیست؟?

افزونه Death Streams Kodi یک چنگال افزونه جریان بدنام All All Source (SALTS) است. این پیوندها از چندین سایت پخش غیر رسمی پیوندها را به فیلم ها و برنامه های تلویزیونی خراشیده و برای دسترسی راحت تر آنها را در یک مکان جمع می کند.

در حالی که ارائه دهندگان جداگانه می توانند از فهرست تنظیمات افزونه غیرفعال شوند ، هیچکدام فقط محتوای مناسب دارای مجوز را ارائه نمی دهند. از آنجا که Death Streams از منابع رسمی استفاده نمی کند ، به شما اجازه نمی دهد از بازیگران یا استودیویی هایی که این محتوا را ممکن می کنند پشتیبانی کنید.

در نگاه اول ، این افزونه به خوبی سازمان یافته است ، اما با بررسی دقیقتر متوجه شدیم که پوشه های ژانر خالی هستند. این بدان معنی است که کاربران مجبور هستند عنوان دیگری را جستجو کنند یا در صفحات نتایج جستجو کنند تا چیزی را که دوست دارند تماشا کنند پیدا کنند.

Death Streams تقویمی ارائه می دهد که به شما امکان می دهد یک نمایش تلویزیونی راحت تر پیدا کنید ، اما این ویژگی در واقع کار نمی کند. همچنین ، بخش "فیلم های پیش بینی شده" جز لیست کردن فیلم هایی که در چند سال آینده اکران می شوند ، هدفی ندارد. این تاریخ انتشار اغلب تغییر می کند و ما مطمئن نیستیم که چرا این بخش اصلاً گنجانده شده است.

به دلایل فوق ، ما کاربران Kodi را توصیه نمی کنیم افزونه Death Streams را نصب یا استفاده کنند.

بهترین گزینه های Death Streams: FilmRise - YouTube

در حالی که افزونه Death Streams Kodi برای کاربران Kodi که به دنبال منابع رسمی محتوا هستند جستجو نمی کند ، بسیاری از موارد اضافی وجود دارد. افزونه های رسمی زیر کتابخانه های زیادی با کیفیت بالا دارند و می توانند جایگزین خوبی برای Death Streams باشند.

FilmRise - YouTube

افزونه FilmRise Kodi

FilmRise توزیع کننده برنامه های مستقل فیلم و تلویزیون است. محتوای آنها به صورت آزاد در کانالهای YouTube موجود است ، و افزونه FilmRise - YouTube Kodi کتابخانه رسانه ای خود را از این موارد جمع آوری می کند.

تمام فصل های نمایش تلویزیونی در دسترس است ، و همچنین انتخاب قوی فیلم ها. این افزونه قابلیت جستجوی ندارد و برخی از نام های پوشه ها از لحاظ محتوای موجود در آن کاملاً واضح نیستند ، اما از آنجا که بیشتر فیلم ها کاملاً شناخته شده نیستند ، این افزونه بهتر است به جای بازنویسی عناوین قدیمی ، عناوین جدیدی را کشف کند. به گفته این ، برخی از کلاسیک های فرقه ای موجود است ، مانند سال 1998 خانه اسید.

FilmRise - صفحه اصلی YouTube

یکی از بهترین موارد در مورد این افزونه این است که لیست های پخش را برای هر یک از دسته بندی های محتوای خود ارائه می دهد. این کار یافتن هر قسمت از یک برنامه تلویزیونی خاص را بسیار ساده می کند و باعث می شود کاربر هنگام جستجوی چیزهای مختلف ، مجبور شود از طریق صفحات متعدد قسمتهای همان نمایش کلیک کند..

FilmRise - YouTube دارای یک کتابخانه رسانه ای گسترده و متنوع است که همه چیز را از جرم واقعی تا کشتی کلاسیک پوشش می دهد. در حقیقت ، این سازمان به مراتب بهتر از برخی افزونه های شناخته شده تر مانند Archive Internet سازماندهی شده است. به دلایل فوق ، FilmRise - یوتیوب یکی از بهترین گزینه های رسمی برای پخش جریانهای در دسترس است.

افزونه FilmRise - YouTube در مخزن رسمی افزونه Kodi موجود است.

گزینه های اضافی برای جریانهای مرگ

به دنبال گزینه های بیشتر هستید؟ افزونه های زیر نیز گزینه های مناسبی برای Death Streams هستند.

FilmOn.TV

FilmOn را برای Kodi نصب کنید

FilmOn.TV یک وب سایت است که پخش زنده از بیش از 600 کانال تلویزیونی از سراسر جهان را ارائه می دهد. این موارد را می توان به طور رایگان از طریق Kodi با استفاده از افزونه FilmOn.TV مشاهده کرد. همچنین حق عضویت حق بیمه در دسترس هستند که کانال های اضافی و قابلیت DVR را باز می کنند.

کتابخانه رسانه ای FilmOn توسط ژانر و کشور مبدا گروه بندی می شود. این امر به شما امکان می دهد اگر در یک کشور خارجی هستید ، به سرعت محتوا را به زبان مادری خود پیدا کنید یا تلویزیون را از خانه خود تماشا کنید. یک مجموعه کوچک از محتوای درخواستی نیز موجود است ، اما بخش عمده آن بر خلاف آخرین نسخه ها در حوزه عمومی است..

افزونه FilmOn.TV در مخزن SuperRepo موجود است. برای اطلاعات بیشتر ، می توانید راهنمای نصب FilmOn ما را بخوانید.

PlayOn Browser

افزونه Playon Kodi

مرورگر PlayOn با اکثر برنامه های افزودنی ویدیویی متفاوت است ، زیرا برای دستیابی به پتانسیل کامل ، به اشتراک سرویس خدمات اضافی نیاز دارد. هنگامی که جزئیات ورود به سیستم وارد می شوید ، محتوا را از طریق اشتراک های شما در یک مکان برای مشاهده راحت تر جمع می کند. از آنجا که هیچ افزونه رسمی Netflix Kodi وجود ندارد ، مرورگر PlayOn امن ترین راه برای تماشای محتوای اصلی Netflix است.

نسخه رایگان در دسترس است اما فقط با تعداد معدود منبع موجود است. برای اتصال حساب های دیگر ، کاربران باید ماهانه 2.50 دلار پرداخت کنند که این امر همچنین قابلیت DVR و جستجوی تبلیغات را باز می کند.

افزونه مرورگر PlayOn در مخزن رسمی افزونه Kodi موجود است.

SnagFilms

افزونه SnagFilms Kodi

افزونه SnagFilms Kodi مجموعه ای از بیش از 5000 فیلم مستند رایگان برای تماشا و فیلم های مستقل را ارائه می دهد. کتابخانه محتوای آن شامل همه چیز از وحشت گرفته تا درام های کره ای است ، بنابراین همیشه مورد توجه واقع می شود.

چند مورد سازمانی کوچک با این افزونه وجود دارد ، اما هیچ چیز مهم نیست. در حالی که هیچ تابع جستجو وجود ندارد ، عناوین با ژانر جدا می شوند. همچنین ، SnagFilms هیچ زیر شاخه ای ندارد ، بنابراین کلیه برنامه های تلویزیونی موجود در یک پوشه موجود است. هنوز هم ، این مجموعه شامل طیف گسترده ای از فیلم های کلاسیک و همچنین برخی از عناوین جدیدتر است که بیشتر آنها به صورت HD عرضه می شود.

افزونه Snagfilms در مخزن رسمی افزونه Kodi موجود است.

فیلم های BigStar & تلویزیون

افزونه های BigStar Movies and TV Kodi

فیلم های BigStar & افزونه تلویزیونی Kodi محتوا را از بستر جریان BigStar Movies پخش می کند. در حالی که وب سایت BigStar برای خرید فیلم های خاص به اطلاعات کارت اعتباری نیاز دارد ، این قابلیت در افزونه وجود ندارد ، بنابراین تمام محتوای رایگان آن برای تماشای و در دسترس بودن کاملاً قانونی است..

در حالی که اکثر فیلمها بلاکچین نیستند ، چندین عنوان برنده جایزه در دسترس است. این افزونه انتخاب کاملی از برنامه های تلویزیونی از جمله فصول کامل سال دارد Inbetweeners و نمایش جوانه زدن. کاربران می توانند عناوین را با ژانر یا با استفاده از عملکرد جستجو مشاهده کنند.

فیلم های BigStar & افزونه تلویزیون در مخزن MetalChris در دسترس است.

نمای کلی و نگرانی های مربوط به حریم خصوصی

افزونه های شخص ثالث مانند Death Streams در نگاه اول می توانند جذاب به نظر برسند ، اما با مشکلات اخلاقی و حریم خصوصی همراه هستند که متضمن رسمی نمی شوند. در حالی که Death Streams کتابخانه بزرگی از مطالب دارد ، هیچکدام از آنها به طور رسمی تهیه نشده است.

واقعیت این است که آیا شما به دنبال تماشای ورزش ، نمایش های تلویزیونی در صورت تقاضا ، فیلم ، یا تلویزیون زنده با Kodi هستید ، افزونه های جایگزین بهتر ، کاملاً دارای مجوز برای انتخاب وجود دارد. بسیاری از این موارد در استفاده رایگان هستند و در صورت بروز هرگونه مشکلی چندین منبع پشتیبانی قابل اعتماد ارائه می دهند.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 4

Adblock
detector