افزونه Elysium Kodi کار نمی کند؟ آیا می توانید آن را برطرف کنید و آیا گزینه های دیگری وجود دارد؟

افزونه Elysium Kodi

افزونه Elysium Kodi کار خود را متوقف کرده است و دیگر از repo NoobsandNerds در دسترس نیست. در این مقاله ما توضیح خواهیم داد که چه اتفاقی افتاده است ، و در عوض چه می توانید استفاده کنید.

Elysium یک شخص محبوب محبوب شخص ثالث Kodi بود که پیوندهایی به محتوای اینترنتی میزبان داشت. با این حال ، repo NoobsandNerds ، که میزبان این افزونه بود ، در تاریخ 14 فوریه به طور غیر منتظره ای آفلاین رفت. از آنجا که روایات متفاوتی از آنچه اتفاق افتاده است ، ما وقایع روز را به طور کامل بررسی کرده ایم و یافته های خود را در زیر ارائه خواهیم کرد.

لازم به ذکر است که مخزن NoobsandNerds به میزبانی افزونه هایی که از منابع غیررسمی استفاده می کردند شناخته شده بود. برای به حداقل رساندن میزان تأثیرگذاری شما در خاموش کردن دستگاه های خنثی سازی شخص ثالث ، توصیه می کنیم هنگام پخش محتوای آنلاین یا با Kodi فقط از منابع رسمی استفاده کنید..

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

نکته مهم: همیشه از VPN با Kodi استفاده کنید

برخی از کاربران Kodi برای پنهان کردن جریان بدون مجوز از ارائه دهنده خدمات اینترنتی خود (ISP) به یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) وصل می شوند. به گفته این ، VPN ها می توانند برای اکثر افراد از جمله افرادی که فقط محتوای رسمی را جذب می کنند ، بسیار سودمند باشند.

VPN ترافیک شبکه شما را رمزگذاری می کند ، که مانع از خواندن آن توسط هر ناظر بیرونی می شود. این شامل ISP شما و هر کسی که از حمله Man-in-the-Middle (MitM) استفاده می کند می باشد. از آنجا که ISP شما نمی تواند بفهماند شما دقیقاً چه کاری انجام می دهید ، آنها نمی توانند عادت مرور شما را بفروشند یا از آنها به عنوان بهانه ای برای افزایش سرعت اتصال شما استفاده کنند.

خدمات VPN بیشماری برای انتخاب وجود دارد ، اما انتخاب یکی از مناسب ترین نیازهای شما مهم است. به عنوان مثال ، اگر مایل به پخش محتوای HD هستید ، یک VPN را می خواهید که حداقل در سرعت مرور شما تأثیر داشته باشد و انتخاب خوبی از مکان های سرور.

ما IPVanish را توصیه می کنیم. بر خلاف بسیاری از ارائه دهندگان VPN ، IPVanish صاحب سرورهای خود را به طور کامل. این به آنها امکان می دهد هرچه سریعتر مشکلات را حل کنند. همچنین ، IPVanish با سرعتی سریع ، دسترسی به سرورها در سرتاسر جهان و برنامه های اختصاصی برای دستگاه های Android ، iOS و Amazon Fire TV ارائه می دهد.

بهترین VPN برای KODI: IPVanish انتخاب برتر ما است. دارای یک شبکه بزرگ و غیر قابل استفاده از سرورها و دستیابی به سرعتهای خوب. ویژگی های امنیتی و امنیتی شدید IPVanish را برای کاربران Kodi و Amazon Fire TV Stick مورد علاقه خود قرار داده است. با ضمانت 7 روزه برگشت پول ، آن را بدون ریسک امتحان کنید.

اتفاقی که برای الیسیوم افتاد?

اولین نشانه اشتباه بودن این بود که وب سایت NoobsandNerds آفلاین شد. جالب است که به نظر می رسد این سایت به جای خود تیم NoobsandNerds توسط شرکت میزبان وب آفلاین گرفته شده است. با فرض اینکه صورتحساب میزبانی به روز پرداخت شده است ، این نشان می دهد که میزبان با شخص حقوقی به نوعی تماس گرفته شده است.

سایت NoobsandNerds به حالت تعلیق درآمد

OpenELEQ ، یکی از برجسته ترین برنامه نویسان NoobsandNerds ، بعداً تأیید کرد که این مورد بوده است ، و گفت که این تیم به جای مبارزه با یک نبرد دشوار قانونی ، توسعه را متوقف کرده است. بعداً مقاله ای از TorrentFreak تأیید کرد که این اتحاد برای خلاقیت و سرگرمی (ACE) است ، در پشت نامه و خاموش شدن متعاقب آن.

حساب کاربری توییتر NoobsandNerds نیز حذف شد. ما قبلاً شاهد این اتفاق بودیم كه توسعه دهندگان افزونه كدی شخص ثالث توسط MPAA و ACE مورد تهدید قرار گرفتند ، سازمانهایی كه سازندگان را متهم كردند كه می توانند نقض حق نسخه برداری كنند. مطمئناً ، مدتی بعد ، TVAddons گزارش داد که توسعه دهنده اصلی NoobsandNerds در خانه آنها بازدید شده است ، اگرچه هنوز مشخص نیست که در حقیقت کدام سازمان را نشان داده است یا چه گفته اند. با این حال ، یک حساب Reddit که مظنون به برنامه نویسان و یا همکاران TVAddons است ، پیشنهاد کرد که توسعه دهندگان NaN پایگاه داده های کاربر را از بین می برند ، اتهامی که قبلاً به دنبال آدام لاکمن TVA به دنبال قسمت بازجویی وی بود.

هنوز هیچ علامتی در مورد اینکه آیا تیم NoobsandNerds به سادگی با دعوی تهدید شده یا اینکه آیا کسی در انتظار است ، تهدید شده است ، وجود ندارد. با این حال ، نتیجه نهایی یکسان است: سایت NoobsandNerds در حال پایین آمدن است و هیچ علامتی در مورد بازگشت آن وجود ندارد. OpenELEQ گفته است که حساب GitHub وی برای جلوگیری از دستیابی آن توسط شخص ثالث ، مانند حساب lewblack125 ، فعال خواهد ماند..

بیانیه OpenELEQ

جامعه Kodi در اطلاعیه TVAddons تقسیم شد. برخی ابراز نارضایتی کردند که TVAddons از فرصت استفاده نمک در زخم با اظهار نظرهایی مانند "اگرچه بعضی از اعضای NaN هر از گاهی به اجتماع ما حمله می کنند ، اما ما هیچ وقت از آنها حرف نمی زنیم" و آنها را "وب سایت رسمی غیر رسمی کوچک" نامیده ایم. "TVAddons همیشه یک رقابت جدی با NoobsandNerds داشته است ، اما به نظر می رسد وقتی که TVAddons هنوز هم با مشکلات قانونی خود روبرو است ، می تواند از این اوج اخلاقی برخوردار شود..

چگونه سیستم خود را ایمن نگه دارید

معمولاً وقتی مخازن به صورت آفلاین می شوند ، توصیه می کنیم اگر قبلاً این کار را نکرده باشید. در این مثال ، حداقل برخی از تیم های NoobsandNerds از موضوع ربوده شدن GitHub آگاه هستند و صفحات خود را برای جلوگیری از بروز این فعال نگه می دارند. به عنوان مثال OpenELEQ ، توسعه دهنده افزونه Metalliq ، اظهار داشت كه برای جلوگیری از این مسئله ، GitHub خود را باز نگه خواهد داشت. با این حال ، هیچ تضمینی وجود ندارد که همه برنامه نویسان از این درخواست پیروی کنند.

مرحله 4 بروزرسانی های خودکار را خاموش کنید

برای خاموش کردن به روزرسانی های خودکار در Kodi ، روی آن کلیک کنید نماد چرخ دنده در صفحه اصلی. بعد ، انتخاب کنید تنظیمات سیستم گزینه سمت راست صفحه. انتخاب کنید مواد افزودنی در لیست در سمت چپ ، سپس به سمت راست حرکت کنید. کلیک کنید بر روی به روزرسانی ها گزینه و را انتخاب کنید اعلان کنید ، اما به روزرسانی ها را نصب نکنید. این گزینه به شما اطلاع می دهد هر زمان که افزونه بروزرسانی معلق داشته باشد تا بتوانید خودتان تحقیق کنید و از نصب آن مطمئن باشید. توصیه می کنیم حدود دو هفته منتظر بمانید تا جامعه بتواند هرگونه به روزرسانی را به درستی تشخیص دهد. سپس ، مجامع رسمی و شخص ثالث را بررسی کنید تا ببینید آیا مشکلی یا اخطار صادر شده است یا خیر.

هر وقت یک مخزن با مشخصات بالا اضافه می شود ، معمولاً فقط چند روز طول می کشد تا شخص دیگری ادعا کند نسخه کاری در دسترس است. مشکل این است که این منابع بسیار بندرت آنچه را که ادعا می کنند ارائه می دهند. در بهترین حالت ، یک افزونه نیمه کاربردی دارید که در آینده هیچ به روزرسانی را دریافت نمی کنید. در بدترین حالت ، افزونه حاوی بدافزار است و شما فقط دسترسی مهاجمی به سیستم خود داده اید.

گزینه های دیگری برای افزودن الیسیوم

شما مجبور نیستید فقط به دلیل از بین رفتن الیوم ، از Kodi تسلیم شوید. دهها افزونه رسمی با کیفیت بالا وجود دارد که تجربه ای قابل مقایسه را ارائه می دهند. با این وجود ، همه آنها کاملاً قانونی هستند و از این رو در معرض خطر قرار گرفتن نیستند.

تلویزیون توبی

Tubi_TV_main

Tubi TV یک سرویس پخش است که دومین کتابخانه بزرگ از هر بستر آنلاین را ارائه می دهد. کتابخانه Netflix کمی بزرگتر است ، اما برخلاف Netflix ، تلویزیون Tubi کاملاً رایگان است. تقریباً از هر جای دنیا قابل مشاهده است ، اگرچه همه محتوا در هر کشوری موجود نیست.

برخلاف بسیاری دیگر از سرویس های پخش رایگان رایگان ، تلویزیون Tubi دارای یک انتخاب قوی از عناوین شناخته شده از جمله Inbetweeners, آبنبات, و یادداشت مرگ. محتوای آن به طور مرتب در دسته بندی ها نیز سازماندهی شده است ، بنابراین به راحتی می توان چیزی را برای تماشای یافت.

تلویزیون توبی در کانادا ، ایالات متحده و ایالات متحده در دسترس است. مسدود کردن محتوای جغرافیایی را شامل می شود و در هر کشور دارای کتابخانه های محتوای مختلف است. مانند Netflix ، اگر می خواهید به کتابخانه کامل عناوین (بیش از 50،000 فیلم و قسمت تلویزیونی با بیش از 600 عنوان دارای عنوان "تازه" در گوجه فرنگی پوسیده) دسترسی پیدا کنید ، برای دور زدن این محدودیت ها باید از VPN استفاده کنید. خوشبختانه ، تلویزیون توبی پروکسی را مسدود نمی کند ، بنابراین یک VPN کار خواهد کرد.

افزونه Tubi TV Kodi را می توان در مخزن SuperRepo یافت.

فیلم های بزرگ ستاره & تلویزیون

افزونه های BigStar Movies and TV Kodi

Big Star Movies یک پلتفرم جریان دیگر ، مشابه تلویزیون توبی است. در حالی که وب سایت Big Star به شما امکان می دهد فیلم هایی را که به صورت رایگان در دسترس نیستید اجاره کنید ، افزونه نیز ندارد. این بدان معنی است که همه محتوای افزودنی را می توانید بلافاصله مشاهده کنید ، و هیچ فرصتی برای دسترسی مهاجمان به جزئیات پرداخت شما وجود ندارد.

اکثر فیلمهای Big Star کاملاً شناخته شده نیستند. با این حال ، این افزونه مکانی عالی برای تماشای برنامه های تلویزیونی است. کلاسیک هایی مانند نمایش جوانه زدن, سرویس لب, و کوئر به عنوان عامیانه, به علاوه میزبان نمایش های جالب توجه. همچنین اگر به دنبال چیز خاصی هستید ، یک عملکرد جستجو نیز وجود دارد.

فیلم های بزرگ ستاره & افزونه تلویزیون را می توان در مخزن MetalChris یافت.

ترك

رسمی افزونه Crackle Kodi

Crackle یک سرویس پخش با یک تفاوت عمده است: این شرکت متعلق به Sony ، یک شرکت با بودجه مورد نیاز برای تأمین عناوین شناخته شده است. Crackle از تبلیغات برای ایجاد درآمد استفاده می کند ، اما از آنجا که تبلیغات به طور ذاتی روی Kodi مسدود شده اند ، این موارد در افزونه Kodi موجود نیستند. هیچ کاری برای جلوگیری از تماشای محتوای قلب شما بدون وقفه وجود ندارد.

در حالی که به عنوان برخی از خدمات دیگر عناوین زیادی ندارد ، سرویس هایی که ارائه می دهند قابل تشخیص تر هستند. به عنوان مثال ، وجود دارد قهرمانان ، House of Flying Daggers, و ترس و وحشت در لاس وگاس. مسلماً ، بیشتر محتوای Crackle چند ساله است ، اما با توجه به اینکه این سرویس رایگان است ، شکایت کردن دشوار است.

افزونه Crackle Kodi را می توان در مخزن eracknaphobia یافت.

SnagFilms

افزونه SnagFilms Kodi

SnagFilms مجموعه ای از بیش از 5000 فیلم مستقل رایگان برای تماشای فیلم را ارائه می دهد. بیشتر مطالب آن با کیفیت عالی در دسترس است. عناوین بر اساس ژانر طبقه بندی می شوند و دسته بندی ها عمیق تر از آنچه معمولاً می یابید هستند. این سیستم سازمانی به جبران فقدان عملکرد جستجو کمک می کند.

Snagfilms هیچ گزینه قابل تنظیم ندارد. این بدان معنی است که استفاده از آن بسیار ساده است. فقط آن را نصب کنید و جریان را شروع کنید. از طرف دیگر ، زیرا این سرویس نمی تواند از طریق تبلیغات روی Kodi درآمد کسب کند ، عملکرد آن بسیار اساسی است.

افزونه Snagfilms از مخزن رسمی افزونه Kodi در دسترس است.

نتیجه

اخیراً شاهد افزایش تعداد توسعه دهندگان افزونه Kodi شخص ثالث هستیم که نامه های متوقف و ناخواسته را دریافت می کنند. Elysium ممکن است یکی از جدیدترین موارد اضافی باشد ، اما تقریباً آخرین نیست.

اگر می خواهید اطمینان حاصل کنید که مرکز رسانه ای Kodi شما از این خانه های تحت تأثیر قرار نمی گیرد ، ممکن است بخواهید فقط از افزونه های رسمی استفاده کنید. ما راهنمایی هایی را برای بهترین افزونه های فیلم ، ورزش و نمایش های بچه ها برای کمک به شما در شروع کار نوشته ایم.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 5 = 14

Adblock
detector