ESPN 3 Kodi Addon: نحوه تماشای ESPN در Kodi

اگر عاشق ورزش هستید ، افزونه ESPN Kodi بهترین راه برای رسیدن به بازی های هفته است. ESPN 3 یک شبکه مبتنی بر وب است که همه جدیدترین نکات برجسته ، جمع بندی و تفسیر را در بر می گیرد. افزونه ESPN 3 Kodi به شما امکان می دهد همه مواردی را که ESPN 3 در وب قرار می دهد ، همراه با محتوای انتخاب شده از کانالهای خواهر شبکه ، تماشا کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که برای استفاده از افزونه ESPN 3 Kodi ، نیازی به اشتراک کابلی ندارید ، اما باید در ESPN.com یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید..

کدی چیست؟?

Kodi برنامه ای است که به شما امکان می دهد فیلم ها ، موسیقی و نمایش ها را از طریق اینترنت یا هارد دیسک خود پخش کنید. به گونه ای طراحی شده است که در تلویزیون ، دستگاه تلفن همراه و رایانه شما زیبا به نظر برسد. با دستگاه ها از تلفن Android خود گرفته تا XBox و همه چیز بین آنها سازگار است. 

از این نوشتار ، آخرین نسخه Kodi 17.4 است و می توانید آن را در اینجا بارگیری کنید.

نحوه تماشای ESPN 3 با خیال راحت و خصوصی در Kodi

قبل از شروع نصب افزونه ESPN 3 Kodi ، باید یک ثانیه زمان بگذارید تا درباره حریم خصوصی و امنیت خود فکر کنید. از آنجا که همه چیز را در وب پخش می کنید ، باید ابتکار عمل را بگیرید و مطمئن شوید که اتصال شما ایمن است.

متأسفانه ، این فقط هکرهایی نیستند که باید از آنها محافظت کنید. روشن است که ارائه دهندگان خدمات اینترنتی خود بخشی از مشکل هستند. آنها هر سال به دولت لابی می کنند تا قوانینی جدید وضع کند که به آنها اجازه می دهد از تاریخ اینترنت شما سود ببرند ، یا برخی از مشتریان را بیشتر به خاطر تماشای فیلم ها به صورت آنلاین متهم کنند.

اگر می خواهید به طور مرتب از Kodi استفاده کنید ، Comparitech توصیه می کند برای IPVanish ثبت نام کنید. ما IPVanish را انتخاب کردیم زیرا استفاده از آن آسان است ، با مشتری برای هر دستگاه اصلی جریان از جمله Amazon Fire Stick. طبق بسیاری از سرورهای پرسرعت در سراسر جهان ، طبق تست ما ، یکی از سریعترین VPN های اطراف است.

و اگر عاشق ورزش هستید ، خوب است که بتوانید به راحتی موقعیت مکانی خود را تغییر دهید تا از بازی های سیاه خودداری کنید. IPVanish راه دیگری است که برش دهنده های سیم می توانند از فناوری برای تماشای آنچه می خواهند بدون دخالت شرکت های بزرگ که هر کاری برای شارژ کمی بیشتر از شما انجام می دهند استفاده کنند..

مبلغ خواندن: در IPVanish حداکثر 60٪ صرفه جویی کنید

نصب افزونه ESPN 3 Kodi

افزونه ESPN 3 Kodi برای ذخیره از مخزن Kodi در دسترس است. آن را در زیر افزونه های ویدیویی پیدا خواهید کرد. در اینجا نحوه نصب آن بر روی دستگاه Kodi آورده شده است.

ESPN 3 Kodi Addon - نصب 1

با کلیک بر روی شروع کنید اضافات مورد در پایین منوی اصلی Kodi.

ESPN 3 Kodi Addon - نصب 2 را نصب کنید

سپس کلیک کنید دانلود.

ESPN 3 Kodi Addon - نصب 3

مرور به افزونه های ویدیویی برای باز کردن مرورگر افزونه Kodi ، آن را کلیک کنید.

ESPN 3 Kodi Addon - نصب 4

تا وقتی که پیدا نشد ، لیست را مرور کنید افزونه ESPN 3 Kodi و روی آن کلیک کنید تا منوی نصب باز شود.

ESPN 3 Kodi Addon - نصب 5

سپس روی کلیک کنید نصب دکمه شروع به بارگیری و نصب افزونه ESPN 3 Kodi.

ESPN 3 Kodi Addon - نصب 6

شما به مرورگر افزونه برگردانده می شوید و با شروع مراحل نصب ، نماد تغییر خواهد کرد.

ESPN 3 Kodi Addon - نصب 7

سرانجام ، پس از اتمام نصب ، نماد به یک علامت چک تغییر می کند.

ESPN 3 Kodi Addon - نصب 8

اکنون افزونه ESPN 3 Kodi برای راه اندازی در بخش ویدیویی از فهرست افزونه ها در دسترس خواهد بود.

تنظیم افزونه ESPN 3 Kodi

قبل از شروع پخش ESPN 3 در دستگاه Kodi ، باید مواردی را تنظیم کنید. حداقل ، باید افزونه ESPN 3 Kodi را با حساب ESPN رایگان خود مرتبط کنید. همچنین به شما توصیه می کنم برای ساده تر کردن تجربه خود با افزونه ، تغییراتی را در چند تنظیم دیگر انجام دهید.

ESPN 3 Kodi Addon - پیکربندی 1

با راه اندازی افزونه ESPN 3 از منوی Addons.

ESPN 3 Kodi Addon - پیکربندی 2اولین چیزی که توجه خواهید کرد این است که افزونه ESPN 3 Kodi نیاز به تأیید اعتبار دارد. کلیک کنید بر روی برای دسترسی به محتوای حق بیمه با ارائه دهنده تأیید اعتبار کنید مورد را برای شروع انتخاب کنید.

ESPN 3 Kodi Addon - پیکربندی 3

یک کد فعال سازی برای ورود به وب سایت ESPN به شما داده می شود. اطمینان حاصل کنید که به حساب ESPN خود وارد شده اید ، سپس اینجا را کلیک کنید.

توجه داشته باشید که می توانید بدون در نظر گرفتن دستگاه Kodi از لینک Apple TV استفاده کنید.

ESPN 3 Kodi Addon - پیکربندی 4

سپس ارائه دهنده ESPN خود را انتخاب کرده و کد فعال سازی را که به شما داده شده است وارد کنید. ارائه دهنده من از زمان استفاده از Sling ذکر نشده است ، بنابراین من Charter Spectrum را به عنوان پیش فرض انتخاب کردم و خوب کار کرد.

کلیک کنید بر روی ادامه هید دکمه وقتی تمام شد.

ESPN 3 Kodi Addon - پیکربندی 5

پیامی را مشاهده خواهید کرد که به شما می گوید روند فعال سازی موفقیت آمیز بوده است.

ESPN 3 Kodi Addon - پیکربندی 6

سپس Kodi را دوباره باز کنید و روی آن کلیک کنید ادامه هید دکمه.

ESPN 3 Kodi Addon - پیکربندی 6

پس از آن ، Kodi به شما خواهد گفت که فعال سازی شما کامل است و دستگاه شما با موفقیت تأیید شده است.

ESPN 3 Kodi Addon - پیکربندی 6

پس از اتمام تأیید اعتبار ، شما به صفحه اصلی افزونه ESPN 3 Kodi باز می گردید. به جای پیامی که به شما اجازه می دهد دستگاه Kodi خود را مجاز کنید ، آخرین موارد برجسته ورزشی از خانواده ESPN کانال ها را مشاهده خواهید کرد.

تنظیمات اضافی ESPN 3

ESPN 3 Kodi Addon - پیکربندی 7

در مرحله بعد ، موس خود را به سمت چپ صفحه حرکت دهید تا صفحه منوی افزودنی ESPN 3 Kodi را باز کنید. کلیک کنید بر روی تنظیمات Addon مورد منو.

ESPN 3 Kodi Addon - پیکربندی 8

در پخش منو ، گزینه هایی را برای تنظیم تنظیمات مشاهده خواهید کرد کیفیت جریان. در برخی از محتوای ESPN 3 ، چندین جریان وجود خواهد داشت - یکی برای 1080p ، 720p و گاهی اوقات 480p. من معدن را به "بهترین" واگذار می کنم ، که به افزونه می گوید به طور خودکار جریان بالاترین کیفیت را بازی کند.

شما همچنین می توانید تنظیم کنید حد نرخ بیت برای کنترل میزان استفاده از افزونه ESPN 3 Kodi از پهنای باند استفاده کنید. بگذارید آن را برای 1080p 10،000 کیلوبیت بر ثانیه (10 مگابیت بر ثانیه) تنظیم کنید. برای ویدیوی 720p می توانید آن را به 4000 کیلوبیت در ثانیه کاهش دهید.

ESPN 3 Kodi Addon - پیکربندی 9

در منوی دستگاه, من می خواهم اکثر ورودی های منو را تغییر دهم. اینها چگونگی گروه بندی محتوای ویدیو را کنترل می کنند و چگونه می توانید در طبقه بندی ها حرکت کنید. هر کدام کمی متفاوت است اما همه آنها فیلم های یکسانی را نشان می دهند. من ترجیح می دهم که ترک کنم نمایش منوی سبک قدیمی (میراث) و همه موارد دیگر را برای کاهش درهم و برهمی تغییر دهید.

ESPN 3 Kodi Addon - پیکربندی 10

تنظیم نهایی که ارزش دیدن دارد این است غیرفعال کردن بررسی گواهینامه SSL, که ESPN3 Kodi addon را به عنوان ناامن می نامد. اما اگر در محتوا از سایت به دلیل خطای گواهینامه مشکلی دارید ، انجام این کار با خطا برطرف می شود.

اگر یک بسته کابلی دارید که شامل ESPN است ، یا اگر از طریق سرویس دیگری در کانال مشترک شده اید ، می توانید روی خوب مرحله بعدی را بزنید و پرش کنید.

برای کاربران بدون بسته ESPN

اگر به نظر نمی رسد که یک بسته ESPN را از طریق مشترک کابل خود داشته باشید ، می خواهید چند کانال را در افزونه غیرفعال کنید. اگر می خواهید از این مرحله بگذرید ، هر بار که سعی می کنید محتوای فقط مشترک را بارگیری کنید ، یک پیام خطا مشاهده خواهید کرد.

ESPN 3 Kodi Addon - پیکربندی 11

کانال ها را تغییر دهید ESPN, ESPN2, و SEC+ اگر این کار را نکنید و سعی کنید محتوای این کانال ها را بارگیری کنید ، هر بار یک پیام خطای ناامیدکننده دریافت خواهید کرد. من هم غیر فعال کردم ESPN Desportes زیرا من اسپانیایی صحبت نمی کنم ، اما اگر شما یک هوادار فوتبالیست سخت هستید ممکن است بخواهید آن را فعال کنید.

کلیک کنید بر روی خوب بعد از اتمام تنظیمات ، دکمه را بزنید.

با استفاده از افزونه ESPN 3 Kodi

اکنون که افزونه ESPN 3 Kodi نصب و پیکربندی شده است ، می توانید از آن استفاده کنید تا از جدیدترین نکات برجسته و تفسیر بهره مند شوید. راه اندازی فیلم ها از افزونه آسان است و تقریباً هر روز محتوای جدیدی وجود دارد.

ESPN 3 Kodi Addon - Watch 1

با باز کردن آن ، آخرین فیلم ها در صفحه اصلی افزونه ESPN 3 Kodi نمایش داده می شود.

ESPN 3 Kodi Addon - Watch 2

همچنین می توانید در فهرست های منوها مرور کنید تا به مطالب قدیمی تر نگاهی بیندازید ، یا در مسابقات مربوط به مسابقات بعدی که در اواخر هفته انجام می شود ، نگاهی دزدکی حرکت کنید..

ESPN 3 Kodi Addon - Watch 3

پس از کلیک بر روی یک ویدیو ، آن را به طور معمول در پخش کننده Kodi باز می شود.

با ESPN 3 در تیم های موردعلاقه خود قرار بگیرید

بعد از گذراندن مدتی با افزونه ESPN 3 Kodi ، فکر می کنم موافقت می کنید که این یکی از بهترین راه های مقابله با بازی های هفته است. اگر یک طرفدار بیس بال بی نظیر فانتزی مانند من هستید ، از اینکه یک فیلمبرداری سریع از بازی های شب گذشته را که منتظر تلویزیون شما هستند ، تشکر می کنید..

ESPN 3 حتی ورزشهای طاقچه مانند jai alai بانوان را نیز در بر می گیرد. این کانال همه چیز را دارد و به نظر من این باعث می شود این افزونه ضروری برای Kodi باشد.

همچنین مشاهده کنید:

  • بهترین VPN برای ESPN
  • بهترین افزونه های ورزشی Kodi
  • NFL را روی Kodi تماشا کنید
  • نحوه تماشای MLB در Kodi
  • تماشای بوکس روی Kodi
  • نحوه تماشای NHL در Kodi
  • UFC را در Kodi تماشا کنید
  • نحوه تماشای EPL در Kodi
  • تلویزیون زنده Kodi
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 17 = 27

Adblock
detector