بهترین گزینه های Exodus برای کاربران Kodi

گزینه های خروج Kodi

در یافتن افزونه Exodus Kodi مشکلی دارید؟ از ماه مه سال 2018 ، Exodus فراتر از تعمیر است - افزونه دیگر توسط خالق اصلی خود یا سایر توسعه دهندگان پشتیبانی نمی شود. به این ترتیب ، به یک جایگزین خوب و جامد برای Exodus نیاز خواهید داشت. خوشبختانه ، شما در جای مناسب هستید! 

Exodus یکی از محبوب ترین افزونه های شخص ثالث بود ، اما محتوای آن را از منابع رسمی خالی نکرد. ما یک لیست بلند از افزونه های عالی تلویزیون و فیلم داریم که نیازهای تلویزیون شما را برآورده می کند.

در این مقاله ، ما بهترین افزونه های رسمی را برای رقیب افزونه Kodi Exodus برای چندین نوع محتوای مختلف آشکار می کنیم. در حالی که Exodus و برخی از همتایان آن (Gurzil ، میثاق ، Neptune Rising, موارد دیگری هستند که توصیه می کنیم ، گزینه های رسمی زیادی وجود دارد که می توانند مجموعه ای از محتوای پخش رایگان را در Kodi ارائه دهند..

Kodi یک نرم افزار منبع باز است که راه اندازی یک سیستم سینمای خانگی را آسانتر از همیشه می کند. بسیار متنوع است و می تواند در طیف گسترده ای از سیستم عامل ها از جمله رایانه های شخصی ، اندرویدی ، آیفون ، Roku ، Raspberry Pi ، Nvidia Shield ، Amazon Fire TV و Firestick و درایو انگشت شست USB نصب شود..

Kodi برای استفاده کاملاً قانونی است ، اما برخی از متصدیان شخص ثالث مانند Exodus منجر به سوءاستفاده از آن در رسانه ها شده اند. ما خوانندگان خود را ترغیب می كنیم كه در هر كجا ممكن منابع رسمی مطالب را پیدا كنند و قبل از تلاش برای استفاده از Kodi برای این منظور ، قوانین كشورشان را در مورد جریان محتوای تحقیق كنند.

همچنین ببینید: بهترین افزونه های Kodi برای تلویزیون و فیلم

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

نکته مهم: همیشه از VPN با Kodi استفاده کنید

اگرچه برخی از کاربران Kodi از شبکه های خصوصی مجازی (VPN) برای پنهان کردن جریان غیررسمی از ارائه دهنده خدمات اینترنت خود (ISP) استفاده می کنند ، روش های بسیاری وجود دارد که یک کاربر قانونگذار Kodi می تواند از یک VPN بهره ببرد..

یک VPN ISP شما را بر اساس سابقه ترافیک شما از سرعتی سریع شبکه متوقف می کند و باعث ایجاد مشکلات بافر Kodi می شود. از آنجا که تمام ترافیک شبکه شما رمزگذاری شده است ، یک VPN همچنین می تواند از حملات Man-in-the-Middle جلوگیری کند و امنیت سیستم شما را افزایش دهد.

در حالی که همه VPN سرعت اینترنت شما را کندتر می کند ، برخی این کار را انجام می دهند تا جایی که استفاده از اینترنت دشوار است ، در حالی که برخی دیگر ممکن است بدافزار را شامل شوند یا گزارش های دقیق عادات مرور شما را حفظ کنند. به همین دلیل مهم است که یک ارائه دهنده VPN پیدا کنید که به آن اعتماد داشته باشد تا اطلاعات شما را ایمن و ناشناس نگه دارد.

ما IPVanish را توصیه می کنیم. این تأثیر حداکثر بر سرعت اینترنت شما دارد ، هیچ گونه فعالیتی را در کار خود نگه نمی دارد و در بیش از 50 کشور جهان به سرورها پیوند می دهد. همچنین ، این دستگاه بسیار قابل حمل و قابلیت نصب بر روی طیف گسترده ای از دستگاه ها از جمله Amazon Firestick را دارد.

مبلغ خواندن: در برنامه IPVanish در اینجا حداکثر 60٪ صرفه جویی کنید. IPVanish هفت روز ضمانت برگشت پول را برای شما فراهم می آورد تا بدون ریسک محاکمه شود.

چرا باید از خروج اجتناب شود?

دلیل اصلی جلوگیری از خروج این است که محتوای آن را از منابع غیررسمی جاری می کند. در حالی که ارائه دهندگان جداگانه می توانند غیرفعال شوند ، Exodus به هیچ وجه منبع قانونی ندارد و اضافه کردن مال شما غیرممکن است. این مسئله باعث می شود که انتخابی ضعیف برای کاربران Kodi که مایل به تماشای محتوای دارای مجوز مناسب هستند.

همچنین به دلیل اینکه محبوبیت Exodus بسیار محبوب است ، توجه دارندگان کپی رایت را به خود جلب کرده است. در گذشته ، انجمن تصاویر متحرک ادعا کرده بود که Exodus و افزونه های مشابه در صدر موج جدید نقض حق چاپ قرار دارند. این امر Kodi را به عنوان یک سرقت آسان برای سازمان ها تبدیل می کند و می تواند در آینده به تنظیم دقیق تر این نرم افزار منجر شود.  

این را نیز باید در نظر داشته باشید که Exodus یک افزونه شخص ثالث است. این بدان معناست که بعید به نظر می رسد که در طول توسعه با دقت مورد آزمایش قرار گرفته و احتمالاً دارای آسیب پذیری های غیر قابل مشاهده تر از افزونه های رسمی است که در زیر توصیه می کنیم.

علاوه بر این ، Exodus دیگر توسط توسعه دهندگان پشتیبانی نمی شود ، بنابراین با گذشت زمان ، آسیب پذیر تر می شوید. در حقیقت ، جدیدترین بروزرسانی Exodus از یک منبع ناامن تهیه شده است.

در گذشته ، Exodus کدی را شامل می شد که کامپیوترهای کاربران Kodi را به یک بات نت تبدیل می کرد. این کد از آن زمان حذف شده است ، اما با ذهنیت توسعه دهندگان صحبت می کند که قبلاً در آن گنجانده شده است.

همچنین مشاهده کنید: استفاده از افزونه Kodi SALTS برای استفاده ایمن است?

بهترین آلترناتیو های خروج

اگرچه Exodus از منابع رسمی استفاده نمی کند ، بسیاری از افزونه های Kodi وجود دارد. اینها نسبت به ربودن آسیب پذیر نیستند و اغلب کتابخانه های با محتوای مشابه ارائه می دهند. در نتیجه می توان از آنها برای جایگزین کردن افزونه Exodus ، نشان دادن حمایت از سازندگان محتوا و حذف خطر اعلامیه های نقض از ISP استفاده کرد..

بهترین گزینه های رسمی برای فیلم ها

PlayOn Browser

افزونه Playon Kodi

PlayOn خدماتی است که به شما امکان می دهد حساب های خود را از چندین سرویس پخش جریان متصل کرده و تمام محتوای موجود خود را در یک مکان نمایش دهید.

افزونه مرورگر PlayOn ساده ترین و امن ترین راه برای تماشای محتوای Netflix ، Amazon Prime Video و Hulu با Kodi است زیرا هیچکدام از این ارائه دهندگان افزودنی رسمی ندارند. برای افزودن این منابع یک حساب پریمیوم لازم است اما در هر ماه 2.50 دلار بسیار مقرون به صرفه است.

مرورگر PlayOn را می توان در مخزن رسمی افزونه Kodi یافت.

FilmRise - YouTube

افزونه FilmRise Kodi

افزونه فیلم FilmRise - YouTube از کانالهای YouTube ناشر مستقل FilmRise پیوند می زند.

این افزونه حاوی هزاران فیلم است که بیشتر آنها به صورت HD در دسترس است. از آنجا که کمی در کتابخانه رسانه ای FilmRise وجود دارد که موفقیت تجاری را تجربه کرده است ، این افزونه مکان بسیار خوبی برای کشف فیلم های جدید یا یافتن عناوینی است که در هیچ جای دیگر در دسترس نیست.

افزونه FilmRise - YouTube از مخزن رسمی افزونه Kodi در دسترس است.

ترك

رسمی افزونه Crackle Kodi

Crackle یک سکوی پخش ویدیو است که متعلق به سونی است. این فیلم های شناخته شده بهتر از سایر افزونه های رسمی دیگر ارائه می دهد و کاملاً رایگان برای استفاده است.

لازم به ذکر است که محتوای Crackle فقط در ایالات متحده موجود است ، بنابراین کاربران خارج از کشور باید قبل از تماشای هر چیزی ، VPN خود را به یک سرور آمریکایی متصل کنند..

افزونه Crackler repo repo repo رسمی دیگر دیگر کار نمی کند ، اما این نسخه به روز شده Crackle را می توان در مخزن eracknaphobia یافت. بیاموزید که چگونه Crackle را در راهنمای نصب Crackle خود نصب کنید.

Snagfilms

افزونه SnagFilms Kodi

Snagfilms یک بستر جریان است که فیلم های مستقلی را جمع می کند. این موارد را می توان از طریق Kodi با استفاده از افزونه رسمی Snagfilms مشاهده کرد.

Snagfilms بیش از 5000 عنوان را برای انتخاب انتخاب می کند ، همه چیز را از علمی تخیلی گرفته تا سیاست پوشش می دهد. محتوای آن به صورت گروهی طبقه بندی می شود و با وجود عدم عملکرد جستجو ، معمولاً پیدا کردن چیز جالب برای تماشای بسیار ساده است..

افزونه Snagfilms از مخزن رسمی افزونه Kodi در دسترس است.

بهترین گزینه های رسمی برای برنامه های تلویزیونی در صورت تقاضا

چشم انداز

Viewter Kodi افزودنی

Viewster یک بستر پخش آنلاین است که برخلاف بسیاری از رقبای خود ، محتوای آن را مسدود نمی کند. افزودنی رسمی Viewster شامل مجموعه کاملی از نمایش های تلویزیونی و انیمه ها است که بر اساس ژانر طبقه بندی شده اند. آنچه به ویژه قابل توجه است این است که برخی از عناوین Viewter (از جمله فرقه کلاسیک) صدا از آسمان) از هیچ منبع رسمی آنلاین دیگری در دسترس نیست.

افزونه Viewster از مخزن رسمی افزونه Kodi در دسترس است.

iPlayer WWW

بهترین گزینه های Exodus برای کاربران Kodi

بی بی سی محتوای خود را از طریق بستر جریان iPlayer خود در دسترس قرار می دهد. افزونه iPlayer WWW Kodi مجموعه ای مرتباً به روز شده از برنامه های تلویزیونی انگلیس را ارائه می دهد ، اگرچه برای تماشای شما به یک مجوز معتبر تلویزیون انگلستان نیاز دارید..

قسمتها فقط چند ساعت پس از پخش شدن اضافه می شوند ، اما iPlayer به شما امکان می دهد اگر ترجیح می دهید به صورت زنده تماشا کنید. همچنین ، BBC منطقه ای محتوای آنها را قفل می کند تا کاربران خارجی مجبور شوند VPN خود را به یک سرور UK وصل کنند.

افزونه iPlayer WWW از مخزن رسمی افزونه Kodi در دسترس است.

ITV

افزونه ITV Kodi

افزونه ITV Kodi شبیه iPlayer WWW است. دسترسی به برنامه نویسی ITV و پخش مستقیم تلویزیون را فراهم می کند. ITB ، مانند BBC ، محتوای آنها را قفل می کند ، بنابراین یک آدرس IP انگلیس لازم است.

قابلیت جستجو وجود ندارد اگرچه عناوین بر اساس ژانرها ، سپس به صورت حروف الفبا دسته بندی می شوند ، بنابراین یافتن چیزی برای تماشای آن آسان است. بیشتر محتوای این افزونه به صورت HD استثناهایی برای عناوین قدیمی موجود است.

افزونه ITV در مخزن noobsandnerds موجود است. این repo شامل بسیاری از افزونه های شخص ثالث است ، بنابراین توصیه نمی کنیم هیچ یک از دیگران را نصب کنید.

Crunchyroll

رسمی افزونه Crunchyroll Kodi

Crunchyroll یک بستر جریان انیمه است و افزونه رسمی Crunchyroll به شما امکان می دهد تا حساب خود را متصل کنید و مستقیماً از طریق Kodi تماشا کنید..

این افزونه صدها سری انیمه متفاوت را با قسمتهای جدیدی که در همان روز در ژاپن پخش می شود ، ارائه می دهد. شایان ذکر است که اکثریت قریب به عناوین Crunchyroll زیرنویس می شوند ، بنابراین اگر علاقه مند به انیمه دوبله شده هستید ، ممکن است از این افزونه Funimation بهتر خدمت کنید.

افزونه Crunchyroll را می توان در مخزن رسمی افزونه Kodi یافت.

NBC Live Sports Extra

افزودنی NBC Sports Live اضافی Kodi

افزونه NBC Sports Live Extra انتخاب گسترده ای از محتوای ورزشی با کیفیت بالا را به Kodi می بخشد.

کلیپ ها و عکس های برجسته برجسته برای تماشای رایگان هستند ، اما برای بازی های کامل به اشتراک NBC Sports Gold نیاز دارید. NBC Sports فقط در آمریکا قابل مشاهده است ، بنابراین اگر خارج از کشور هستید باید به یک سرور آمریکایی وصل شوید.

NBC Sports Live Extra را می توان در مخزن رسمی افزونه Kodi یافت.

مربوط: 5 افزونه بهترین Kodi Sports در سال 2017

بهترین گزینه های رسمی برای تلویزیون زنده

Exodus حاوی هیچگونه پخش مستقیم تلویزیونی نیست ، اما بسیاری از برنامه های افزودنی مشابه آن را انجام می دهند. مشکل این است که آنها از پیوندهایی به سایتهای پخش غیررسمی استفاده می کنند که غالباً غیرقابل اعتماد هستند. با این وجود چندین گزینه قانونی وجود دارد که کیفیت بسیار بالاتری از فیلم را ارائه می دهند.

USTV اکنون

USTV اکنون کدونی افزودنی است

USTV Now خدماتی است که به کاربران خارج از کشور امکان تماشای تلویزیون آمریکایی را می دهد. این برنامه سه برنامه در دسترس دارد که یکی از آنها رایگان است و هفت کانال را ارائه می دهد. برنامه های پرداخت شده باز 21 کانال دیگر و قابلیت DVR را باز می کنند.

USTV اکنون می گوید که خدمات آنها فقط در دسترس آمریکایی هایی است که در خارج از کشور زندگی می کنند ، اما هیچ گونه چکی برای جلوگیری از دسترسی وجود ندارد. در نتیجه ، می تواند توسط هر کسی ، در هر کجای جهان ، یا توسط ساکنان ایالات متحده که از طریق VPN به اینترنت وصل می شوند ، مورد استفاده قرار گیرد..

USTV اکنون از مخزن رسمی افزونه Kodi در دسترس است.

FilmOn.TV

FilmOn را برای Kodi نصب کنید

افزونه FilmOn.TV Kodi به بیش از 600 کانال زنده تلویزیونی از سراسر جهان پیوند می دهد. یک حساب کاربری رایگان به کاربران امکان می دهد با تعریف استاندارد تماشا کنند ، اما حساب های پرداخت شده در دسترس هستند که باعث افزایش کیفیت فیلم و تعداد کانال های ارائه شده می شوند.

جریانها بر اساس کشور مبدأ و همچنین ژانر گروه بندی می شوند ، بنابراین پیدا کردن محتوا از کشور اصلی شما ساده است بدون اینکه به چندین صفحه از نتایج زبان خارجی جستجو کنید..

افزونه FilmOn.TV را می توان در مخزن SuperRepo یافت.

PS Vue

افزونه PS Vue Kodi

PS Vue خدماتی است که برای جایگزین کردن اشتراک کابل شما در نظر گرفته شده است. برنامه ها با 39.99 دلار در ماه شروع می شوند و حداقل 50 کانال شامل کانال دیزنی ، FX و ESPN را شامل می شوند.

افزونه PS Vue Kodi برای استفاده از محتوا مجانی نیاز به یک حساب کاربری دارد. در حالی که برنامه های PS Vue برای دستگاه های مختلف وجود دارد ، افزونه Kodi به شما امکان می دهد دستگاه های حتی بیشتری را از جمله Raspberry Pi تماشا کنید ، و کنترل بیشتری (بزرگنمایی ، کنتراست ، پشتیبانی سه بعدی) بر روی خود ویدیو ارائه می دهید..

افزونه PS Vue از مخزن رسمی افزونه Kodi در دسترس است.

نتیجه

Exodus ممکن است در نگاه اول جذاب به نظر برسد ، اما چندین مشکل دارد که باعث می شود کاربران Kodi که به دنبال تماشای محتوای مجاز دارای مجوز رسمی هستند ، یک انتخاب ضعیف باشند. این مقاله نشان داده است که چندین گزینه مناسب برای استفاده وجود دارد. بهتر این که این افزونه ها دارای کتابخانه های دارای محتوای بزرگ هستند در حالی که کمتر از آسیب پذیری های امنیتی Exodus وجود دارد.

هرچه که به دنبال آن هستید ، خواه فیلم ، برنامه تلویزیونی ، انیمه ، ورزش ، یا تلویزیون زنده باشد ، یک افزونه رسمی وجود دارد که متناسب با نیازهای شما باشد.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 2 =

Adblock
detector