آیا Exodus برای Kodi قانونی و ایمن است؟ آیا میثاق افزودنی میثاق قانونی است؟

آیا Kodi Exodus امن قانونی است


Exodus یکی از محبوب ترین و انعطاف پذیرترین پخش کننده های جریان ویدئویی برای Kodi است. اگرچه Exodus توسط تعداد زیادی از کاربران Kodi استفاده می شود ، اما کاملاً غیر رسمی است. شما این افزودنی را در مخزن افزودنی رسمی کدی پیدا نخواهید کرد. این بدان معنی است که بیشتر ، اما نه همه ، برنامه های تلویزیونی و فیلم هایی که از طریق Exodus پخش می شوند نیز غیر رسمی هستند.

وقتی می پرسیم آیا یک الحاقی مانند Exodus قانونی است ، ابتدا باید مشخص کنیم که طرف از چه کسی سوال می کند. در بیشتر موارد ، فرض خواهیم کرد که شخصی که می خواهد بداند آیا می تواند برای تماشای فیلم در Exodus دچار مشکل قانونی شود یا خیر؟.

آیا می توانم به طور قانونی ویدئو را در Exodus پخش کنم?

Exodus مطالب قانونی ارائه می دهد ، اما زیاد نیست. ممکن است نمایش ها و فیلم های تلویزیونی را پیدا کنید که اتفاقاً رایگان یا بخشی از حوزه عمومی است ، اما در حال حاضر هیچ راهی برای فیلتر کردن منابع غیرقانونی غیر از خاموش کردن ارائه دهنده های خاص در تنظیمات وجود ندارد. با این حال ، شما باید دقیقاً بدانید که از بین 100+ سایت ربوده شده محتوای غیرقانونی را ارائه می دهد ، و حتی در این صورت ، برخی از مطالب ارائه شده ممکن است ترکیبی از حوزه عمومی و تلویزیون و فیلم های سرقت شده باشد. همه گفته شده ، اکثریت قریب به اتفاق مطالب موجود در Exodus دزدان دریایی است.

در بیشتر مناطق اروپا ، از جمله انگلیس ، پخش ویدئویی با سرقت غیرقانونی غیرقانونی است. حکم دادگاه در اوایل سال جاری اظهار داشت که پرونده های موقت ایجاد شده بر روی دستگاه شخص با پخش کننده ویدیو از قوانین حق نسخه برداری مستثنی نیستند.

در ایالات متحده ، قوانین کمتر مشخص است. ایالات متحده هیچ سابقه قانونی برای پخش ویدئو ندارد ، اگرچه بارگیری کامل پرونده ها قطعاً غیرقانونی است. این که آیا پخش ویدیو از وب تحت همان قواعدی تحت عنوان فعالیتی مانند torrenting پرونده های ویدیویی قرار می گیرد ، مشخص نیست.

برخی از کشورها (برجسته ترین هند) به صراحت به مردم اجازه می دهند محتوای دزدان دریایی را پخش کنند. کاربران Exodus در هند نباید هنگام تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم ها در Kodi نگران نباشند. اما این امر از نظر اخلاقی درست عمل نمی کند.

در بسیاری از کشورها ، هنگامی که صحبت از دزدی دریایی و / یا جریان از منابع دزدان دریایی می شود ، هیچ قانون یا سابقه دادگاه در این کتاب وجود ندارد. ما به شما توصیه می کنیم قبل از استفاده از Exodus قوانین و مقررات محلی خود را بررسی کنید.

این گفته ، ما کارشناسان حقوقی نیستیم نظرات بیان شده در مورد قانونی بودن خروج صرفاً بر اساس تحقیقات نویسنده این مقاله است. اگر به اطلاعات معتبر تری در مورد قانونی بودن خروج در کشور خود نیاز دارید ، لطفاً دقت خود را در تحقیق درباره نحوه عملکرد قوانین در منطقه خود انجام دهید..

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

نحوه استفاده ایمنی از افزودنیهای Kodi

در حالی که ما Exodus را برای کاربران Kodi توصیه نمی کنید, هر دو افزودنی غیررسمی مانند Exodus و افزودنیهای رسمی دارای خطرات امنیتی و امنیتی بی نظیری هستند که باعث می شود VPN تقریباً همیشه ضروری باشد.

اگرچه استفاده از VPN برای کاربران Kodi که سعی در جلوگیری از شناسایی در هنگام پخش محتوای دزدان دریایی دارند ، رواج دارد ، دلایلی فراتر از این وجود دارد که یک VPN را ضروری می کند. خروج و افزودنیهای آن مانند خطرات حریم خصوصی همراه است. هرگونه افزودنی شخص ثالث را می توان با استفاده از حملات مرد در وسط ربوده و برای جاسوسی از فعالیت وب خود استفاده کرد. علاوه بر این ، خود Exodus در یک مقطع برای ایجاد یک botnet DDoS از کاربران غیر مشکوک استفاده شده است.

خروج و منابعی که از آنها ویدئو پخش می کنید حداقل به آدرس IP شما دسترسی دارند. یک آدرس IP ، در حالی که هویتی ندارد ، می تواند برای ردیابی فعالیت به دستگاه شما استفاده شود و موقعیت مکانی شما را مشخص کند. به عنوان مثال ، در دست یک حق چاپ حق چاپ ، این اطلاعات می تواند برای اخاذی پول از شما استفاده شود. همچنین می تواند از این طریق برای هدف قرار دادن دستگاه خود با تبلیغات ، اسپم و بدافزار استفاده شود.

به همین دلایل ، ما به شدت پیشنهاد می کنیم همیشه هنگام استفاده از Kodi از یک VPN معتبر استفاده کنید. یک VPN یا یک شبکه خصوصی مجازی ، ترافیک اینترنت دستگاه شما را رمزگذاری می کند و آن را از طریق سرور در یک مکان مورد نظر خود هدایت می کند. VPN های خوب مانند IPVanish مانع از دیدن افزودنی ها و منابع می شوند تا آدرس IP واقعی شما را بگیرند ، که در عوض توسط آدرس IP سرور VPN پوشانده شده است.

حتی اگر استفاده از Exodus کاملاً خلاف قانونی است که در آن زندگی می کنید ، ISP شما ممکن است از چنین فعالیت هایی ، سرکوب یا تعلیق سرویس برای توبیخ دادن کاربران Kodi اخراج شود. یک VPN فعالیت شما را از ISP شما حفظ می کند. این اثر اضافی در جلوگیری از ISP و سایر طرف ها از نظارت بر فعالیت آنلاین شما دارد ، زیرا محتوای جریان های شما در داخل تونل رمزگذاری شده پنهان است.

توصیه ما IPVanish ، ارائه دهنده سریع و قابل اعتماد VPN با شهرت خوب و سیاست سختگیری بدون ورود به سیستم است. IPVanish همچنین دارای یک رابط کاربری مناسب با Kodi است که به خوبی با دستگاه هایی که به جای صفحه کلید و موش از کنترل از راه دور استفاده می کنند ، مانند Amazon Fire TV Stick کار می کند. IPVanish با تمام افزونه های Kodi که آزمایش کرده ایم کار می کند. اگر می خواهید طیف گسترده تری از گزینه ها را جستجو کنید ، به لیست ما از بهترین VPN ها برای Kodi می پردازیم.

برای افزودنیهای Exodus و شخص ثالث مانند آن ، VPN با پنهان کردن داده های شما به امنیت حریم شخصی شما کمک می کند و به جلوگیری از جاسوسی هکرها در بیشتر موارد بویژه حملات MITM کمک می کند. همچنین ممکن است نرم افزار آنتی ویروس ایده خوبی برای جلوگیری از بارگیری افزونه هایی است که با بدافزار ربوده شده اند.

معامله خواننده: در IPVanish تا 60٪ صرفه جویی کنید.

گزینه های رسمی Kodi برای Exodus

در این بخش به بررسی افزونه های موجود در مخزن رسمی الحاقی Kodi خواهیم پرداخت. برخی از این مجموعه ها دارای محتوا هستند که از Exodus رقیب یا حتی فراتر می رود. هنوز هم بهتر ، آنها کاملاً قانونی هستند و توسط یک سازمان رسمی ایجاد و تأیید شده اند.

iPlayer WWW

iplayer

اگر در انگلستان زندگی می کنید ، یک فرصت خوب است که قبلاً با iPlayer BBC آشنا نیستید. برای تماشای محتوای هر یک از محتوای آن به صورت قانونی ، به مجوز تلویزیون نیاز دارید. با این حال ، تعداد بسیار زیادی از برنامه های تلویزیونی ، فیلم ها ، محتوای رادیویی و حتی برنامه های زنده موجود است. بخش عادلانه ای از محتوا فقط از داخل انگلستان قابل دسترسی است ، بنابراین به یاد داشته باشید که قبل از بارگیری افزودنی ، VPN خود را در یک شهر انگلیس قرار دهید..

iPlayer WWW را می توان در مخزن الحاقی رسمی Kodi یافت.

YouTube

یوتیوب

تعداد قابل توجهی از مردم تلویزیون سنتی را به نفع سرگرمی آنلاین لرزاند. اگر این به نظر می رسد مانند شما ، شما ممکن است علاقه مند به نصب افزونه YouTube. به هرچه علاقه دارید ، از محتوای بازی طولانی تا ورزش یا حتی آموزشهای آرایش ، YouTube چیزهایی برای ارائه دارد. قبل از اینکه واقعاً از این افزونه استفاده کنید ، باید دستگاه خود را جفت کنید ، اما این تنها یک ثانیه طول می کشد.

YouTube رایگان ، قانونی است و تماشای تمام مطالب میزبان آن چندین هزار سال طول می کشد. وقتی این حقایق را در نظر می گیرید ، به سرعت مشخص می شود که یوتیوب یکی از بهترین افزودنیهای رسمی موجود است.

YouTube در مخازن الحاقی رسمی Kodi و بیشتر مخازن افزونه دیگر که دارای افزودنیهای جریان درخواستی هستند در دسترس است.

پخش کننده ESPN

پخش کننده ESPN

اگر طرفدار ورزش هستید ، افزودنیهای رسمی کمی بهتر از پخش کننده ESPN وجود دارد. این به اشتراک نیاز دارد ، اما شما می توانید براساس ورزش مورد نظر خود یکی از سه بسته را انتخاب کنید. همچنین گزینه ای برای مخفی کردن کانالهایی که اشتراک شما از درون خود این افزونه نمی پوشاند نیز وجود دارد. جریان ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند ، اما با وجود این ، آنها تمایل دارند خیلی سریع بارگیری شوند. مانند افزودنی YouTube ، قبل از استفاده باید آن را تأیید کنید ، اما این کار ساده است و نباید بیش از یک دقیقه طول بکشد.

پخش کننده ESPN از حمایت بین المللی برخوردار است ، با این حال ، برخی از کشورها (مانند انگلیس و فرانسه) وجود دارند که نمی توانند به محتوای آن دسترسی داشته باشند. اگر اتفاقاً در یکی از این کشورها زندگی می کنید ، تمام کاری که باید انجام دهید اینست که VPN خود را در یکی از مکانهای پشتیبانی شده قرار دهید و قادر خواهید بود بدون هیچ مشکلی همه ورزش های مورد علاقه خود را تماشا کنید.

می توانید ESPN Player را در مخزن الحاقی رسمی Kodi بیابید.

PlayOn Browser

پیلون

PlayOn یک سرویس اشتراکی است که چندین سرویس اشتراک مختلف را در یک مکان برای مشاهده آسان انباشته می کند. از آنجا که هیچ افزودنی رسمی Netflix یا Amazon Video وجود ندارد ، PlayOn بسیار ارزشمند است. اگرچه چند منبع وجود دارد که می توانید به طور رایگان نظیر VH1 و YouTube را تماشا کنید ، وقتی سرویس های اضافی مبتنی بر اشتراکی به آن وصل شوند ، PlayOn واقعاً به خود اختصاص می یابد..

PlayOn را می توانید در مخزن الحاقی رسمی کدی پیدا کنید.

افزودنیهای غیررسمی Kodi مشابه Exodus

با وجود خطرات ، برخی از کاربران Kodi به سمت افزودنی های غیر رسمی Kodi تمایل دارند که به طور معمول محتوای دزدی دریایی را ارائه می دهند. ما این افزودنیها را برای کاربران Kodi توصیه نمی کنیم. در زیر چند مورد افزودنی وجود دارد که ممکن است در مکان های دیگر که شبیه به Exodus هستند ذکر شده و دسترسی به محتوای دزدان دریایی را ارائه می دهند. ما اطلاعات اساسی در مورد نحوه کار این افزودنیها ، نحوه محتوای محتوای دزدان دریایی و چرا گزینه های رسمی بیشتر را ارائه داده ایم. 

میثاق

افزودنی میثاق Kodi

چه چیزی است? Covenant چنگال تازه منتشر شده از افزودنی بدنام Exodus است. در اصل ، از وب سایت های مختلف جریان مختلف بازدید می کند ، پیوندها را خراشیده و آنها را به کاربر تحویل می دهد. این بدان معنی است که کاربر می تواند به رسانه بسیار گسترده ای دسترسی داشته باشد که فقط به یک مکان خاص محدود نمی شود.

چرا باید از آن دوری کنید? بارزترین دلیل برای جلوگیری از میثاق این است که اکثر مطالب دسترسی به آن غیرقانونی است. از آنجا که سایت هایی که میزبان این نوع محتوا هستند تحت درخواست DMCA درخواست حذف شده هستند ، احتمال زیاد وجود دارد که پیوندهای ارائه شده در آینده متوقف شوند. این نوع محتوا اغلب از کیفیت پایین نیز برخوردار است - فیلم ها غالباً زیرنویس های زبان خارجی را در معرض دید فیلم قرار می دهند و با وضوح بسیار کم ضبط می شوند. اگر به دنبال تلویزیون و فیلم با کیفیت بالا هستید ، با استفاده از افزونه مرورگر PlayOn که در بالا به آن اشاره شد ، بهتر خدمت می کنید.

همه منابع را پخش کنید

نمک kodi addon

چه چیزی است? جریان تمام منابع (یا SALTS) افزودنی دیگری است که بیشتر روی دسترسی به مطالب سرقت شده متمرکز است. این یکی از محبوب ترین افزودنیهای شخص ثالث است و به روشی مشابه با میثاق عمل می کند ، به این دلیل که این در درجه اول scraper link است.

چرا باید از آن دوری کنید? اگرچه درست است که برخی از محتوای دامنه عمومی در دسترس است ، بین تعداد کمی و خیلی دور است. اگر این نوع محتوایی است که شما در جستجوی آن هستید ، با استفاده از YouTube بسیار بهتر خدمت خواهید کرد زیرا دارای یک پایگاه کاربر به مراتب بزرگتر و یک سیستم پرچم گذاری کپی رایت داخلی است. آیا به دنبال فیلم های کلاسیک مانند هستید شب مردگان زنده یا فقط مایل به تماشای مستندهای قدیمی هستید ، YouTube تقریباً از هر نظر SALTS را پشت سر می گذارد.

اطلاعات بیشتر را در اینجا در مورد افزودنی Kodi SALTS بخوانید.

اگرچه Exodus یکی از شناخته شده ترین افزونه های Kodi بود ، اما تعداد زیادی در آنجا وجود دارد که قادر به رقابت هستند. در این مقاله ، ما برخی از بهترین افزودنیهای رسمی و شخص ثالث را شناسایی کرده ایم تا بتوانید برای خود تصمیم بگیرید. آیا افزودنی رسمی خوبی وجود دارد که می دانید؟ اگر چنین است ، در نظرات به ما اطلاع دهید و ما آن را امتحان خواهیم کرد.

همچنین مشاهده کنید: کدی ایمن و قانونی برای استفاده است?

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 + = 25