Fire Stick در حال اجرا کند است؟ در اینجا نحوه سرعت بخشیدن به Fire TV Stick شما آورده شده است

آتش سوزی کندنسل سوم تلویزیون آمازون آمازون آماز ، در حالی که پیشرفتی در نسل قبلی خود دارد ، دستگاهی به خصوص قدرتمند نیست و شکایت در مورد سرعت آهسته غیر معمول نیست. آخرین Fire TV Stick صدای الکسا را ​​از راه دور به عنوان یک ویژگی پیش فرض اضافه کرد و پردازنده را از هسته دوگانه به چهار هسته افزایش داد. اکنون از یک CPU Mediatek استفاده شده است که برای رایانه های لوحی کم مصرف طراحی شده است.


در قدم با به روزرسانی عملکرد ، آمازون همچنین به نسخه جدیدتر اندروید و به روزرسانی رابط کاربری با طراحی جدیدتر به روز شده است. این تغییرات باعث می شود تا از کارآیی بیشتری استفاده شود و از CPU جدید استفاده شود.

Fire TV Stick همیشه تلاش نمی کند تا کار خود را از خارج انجام دهد. اما مصرف کنندگان برق - به ویژه آنهایی که Kodi را نصب کرده و مکرراً از آن استفاده می کنند- ممکن است با گذشت زمان متوجه کاهش عملکرد شوند. مشکلات عملکرد Fire TV Stick می تواند به شکل زیر باشد:

 • تاخیر
 • خرابی برنامه
 • کیفیت فیلم کاهش یافته است
 • نرخ فریم پایین
 • فیلم حرکت آهسته
 • صدای خارج از همگام سازی
 • زمان بافر طولانی

در این مقاله ، ما در مورد چند اقدام شما می توانید انجام دهید برای بهبود عملکرد در Fire TV Stick بحث خواهیم کرد تا دوباره به صورت جدید اجرا شود. بسیاری از این ترفندها به خودی خود تأثیر منفی خواهند گذاشت ، اما در کنار هم باعث افزایش قدرت قابل توجهی می شوند و می توانند سرعت خود را افزایش دهند..

منبع نیرو

آداپتور برق تلویزیون آتش
از کابل شارژکننده و آداپتور برق استفاده کنید. شما می توانید کابل USB را به درگاه USB تلویزیون یا درگاه لپ تاپ یدکی خود وصل کنید ، اما اینها خروجی بسیار کمتری نسبت به سوکت دیواری دارند و عملکرد Fire TV را تحت فشار قرار می دهند.

اگر تصمیم دارید از کابل و آداپتور سازنده شخص ثالث استفاده کنید ، مطمئن شوید که دارای همان خروجی اصلی است: Fire TV TV 3-Gen با Remote Voice Alexa از یک آداپتور 5W ، 1.0A استفاده می کند. همچنین بررسی کنید تا مطمئن شوید آداپتور دیواری از ولتاژ صحیح برای کشور شما استفاده می کند.

راه اندازی مجدد

اکثر مردم استیک TV TV خود را همیشه وصل و روشن می کنند ، حتی اگر آنها از آنها استفاده نکنید. درست مانند رایانه یا تلفن ، یک راه اندازی مجدد گاه به گاه می تواند به Unlock Fire Fire Stick کمک کند و زندگی جدیدی را در آن ایجاد کند. می توانید دستگاه را جدا کرده و مجدداً آن را وصل کنید ، یا از Fire OS مجدداً راه اندازی کنید. برای مورد دوم ، این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

 1. نگه دارید خانه (خانه) را فشار دهید
 2. انتخاب کنید تنظیمات > دستگاه
 3. انتخاب کنید راه اندازی مجدد

برنامه ها و افزونه های بلااستفاده را حذف کنید

آتش تلویزیون آتش متوقف کردن داده های حافظه نهان پاک
ممکن است این امر واضح به نظر برسد ، اما برنامه ها و افزودنی ها فضای حافظه را به خود اختصاص می دهند و می توانند در پس زمینه اجرا شوند و منابع را جستجو کنند. برنامه هایی را که استفاده نمی کنید ، حذف کنید و هرگونه افزودنی Kodi که استفاده نمی کنید را نیز حذف کنید. برای حذف برنامه های Fire TV ، موارد زیر را انجام دهید:

 1. نگه دارید خانه (خانه) را فشار دهید.
 2. انتخاب کنید تنظیمات > برنامه های کاربردی
 3. انتخاب کنید برنامه های نصب شده را مدیریت کنید
 4. برنامه مورد نظر برای حذف را انتخاب کنید
 5. کلیک حذف نصب کنید, سپس حذف نصب کنید دوباره برای تأیید

توجه داشته باشید که برنامه های خاصی در Fire TV از قبل نصب شده اند و امکان حذف آن وجود ندارد. ما به شما نشان خواهیم داد که در مورد موارد بعدی چه باید کرد.

برنامه های بلااستفاده را متوقف کنید

برنامه های بلااستفاده که گزینه حذف را ندارند ، یا برنامه هایی که دوست دارید آنها را نگه دارید اما خیلی استفاده نکنید ، می توانند متوقف شوند تا دیگر در پس زمینه اجرا نشوند. برای انجام این کار ، همان مراحل را که می خواهید برای حذف برنامه همانطور که در بالا گفته شد ، دنبال کنید. این بار به جای انتخاب Uninstall ، را انتخاب کنید متوقف کردن نیرو. شاید مشخص نباشد که در ابتدا هر اتفاقی افتاده است ، اما این برنامه دیگر با کاهش وزن Fire Stick شما روبرو نخواهد شد.

پاک کردن داده و حافظه پنهان

در همان منو که گزینه حذف نصب و توقف نیرو را پیدا می کنید ، نیز مشاهده خواهید کرد اطلاعات روشن و پاک کردن حافظه پنهان. می توانید از این برنامه ها استفاده کنید یا نه ، تقریباً در هر برنامه استفاده کنید ، اما مطمئناً در برنامه هایی که از آن استفاده نمی کنید ، به طور مرتب ارزش استفاده دارد. این اقدامات را به ترتیب ظاهر شده انجام دهید: پاک کردن داده ها ، سپس پاک کردن حافظه پنهان. این همچنین باعث می شود برنامه هایی که اجباری متوقف شده اید مجدداً بارگیری مجدد خودکار خود را بعدا انجام دهند.

غیرفعال کردن ویژگی هایی که از آنها استفاده نمی کنید

gamecircle tv fire
Fire TV Stick دارای تعداد کمی از نرم افزارهای bloatware است که به طور پیش فرض فعال شده است. با غیرفعال کردن چند "ویژگی" در تنظیمات ، می توانید منابع بیشتری را برای Kodi و سایر برنامه ها آزاد کنید. خاموش کردن این ویژگی ها همچنین می تواند باعث حفظ حریم خصوصی شما شود. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است:

 1. نگه دارید خانه (خانه) را فشار دهید.
 2. انتخاب کنید تنظیمات > برنامه های کاربردی
 3. انتخاب کنید داده های کاربرد برنامه را جمع آوری کنید و انتخاب کنید خاموش کنید
 4. انتخاب کنید عکسهای برتر, خاموش کردن اتصالات مهمان مجاز است و غیرفعال کردن به عکسهای Prime دسترسی پیدا کنید, با فرض اینکه از این ویژگی استفاده نمی کنید.
 5. انتخاب کنید Appstore. در اینجا می توانید به روزرسانی های خودکار ، که نسخه های جدید برنامه های خود را در پس زمینه بارگیری و نصب می کنید ، غیرفعال کنید. با این حال توجه داشته باشید که برای دریافت به روزرسانی های مهم امنیتی ، باید برنامه های خود را به طور مرتب به روز کنید. توصیه می کنیم این کار را فقط موقت انجام دهید تا در صورت لزوم عملکرد را افزایش دهید. شما همچنین می توانید با غیرفعال کردن عملکرد کمی بیشتر از قبل فشار دهید خریدهای درون برنامه و اطلاعیه.
 6. انتخاب کنید دزدگیر. خاموش کردن نام مستعار GameCircle خود را به اشتراک بگذارید و Whispersync برای بازی ها.

نظارت بر داده را خاموش کنید

نظارت بر داده های تلویزیون آتش
نظارت بر داده ها می تواند ابزاری مفید برای اطمینان از عدم دریافت هزینه ماهانه ارائه دهنده سرویس اینترنت شما باشد ، اما پیگیری بارگیری ها و بارگذاری ها از مقدار کمی از منابع سیستم استفاده می کند که می تواند در جاهای دیگر بهتر استفاده شود. برای غیرفعال کردن نظارت بر داده ها ، موارد زیر را انجام دهید:

 1. نگه دارید خانه (خانه) را فشار دهید.
 2. انتخاب کنید تنظیمات > اولویت ها
 3. انتخاب کنید نظارت بر داده ها
 4. کلیک نظارت بر داده ها برای ضامن آن خاموش

اعلان های برنامه

اطلاعیه های تلویزیون آتش
اعلان های برنامه نه تنها می توانند آزار دهنده باشند ، بلکه تا حدودی عملکرد را تحت تأثیر قرار می دهند. Fire TV به کاربران این امکان را می دهد تا اعلان ها را بطور کامل یا به صورت برنامه غیرفعال کنند. با انجام موارد زیر به تنظیمات اعلان خود دسترسی پیدا کنید:

 1. نگه دارید خانه (خانه) را فشار دهید.
 2. انتخاب کنید تنظیمات > اولویت ها
 3. انتخاب کنید تنظیمات اعلان

روشن کردن قطع نکنید با کلیک بر روی آن ، یا کلیک کنید اعلان های برنامه برای جابجایی اعلان ها از برنامه های فردی.

تنظیم مجدد کارخانه

تنظیم مجدد کارخانه تلویزیون آتش نشانی
این "آخرین راه حل" است اگر همه موارد دیگر را در این لیست امتحان کرده اید و نمی توانید عملکرد مورد نیاز خود را از Fire TV Stick دریافت کنید. این برنامه برنامه هایی را که از قبل نصب نشده اند حذف می کند و تمام تنظیمات خود را به صورت پیش فرض تغییر می دهد ، بنابراین به یاد داشته باشید که دوباره این لیست را دوباره انجام دهید تا دوباره آنها را تغییر دهید.

 1. نگه دارید خانه (خانه) را فشار دهید.
 2. انتخاب کنید تنظیمات > دستگاه
 3. به پایین بروید و انتخاب کنید تنظیم مجدد در پیش فرض کارخانه
 4. با انتخاب تأیید کنید تنظیم مجدد و منتظر بمانید تا روند به پایان برسد.

VPN

اگر بیش از زمانهای بافر معمولی تجربه می کنید ، مشکل ممکن است سخت افزار شما نیست ، بلکه ارائه دهنده خدمات اینترنت شما باشد. به هر دلیلی شناخته شده است که ISP ها به پهنای باند مشتریان خود دامن می زنند ، اما بسیاری از آنها به ویژه کاربران Kodi را مورد علاقه خود قرار می دهند ، خواه از آن برای فعالیت های قانونی استفاده شود یا نه.

برای پی بردن به این موضوع ، توصیه می کنیم Amazon TV TV Stick خود را به VPN وصل کنید. مختصر برای شبکه خصوصی مجازی ، یک VPN ترافیک اینترنت یک دستگاه را رمزگذاری می کند و آن را از طریق سرور واسطه در یک مکان مورد نظر شما مسیریابی می کند. این بدان معناست که ISP شما نمی تواند محتوای ترافیک اینترنت شما یا منبع یا مقصد آن را ببیند ، بنابراین نمی تواند بر اساس آنچه جریان دارید و از کجا می توانید تبعیض قائل شوید..

VPN ها دارای مزایای دیگری نیز هستند ، از جمله حریم خصوصی بیشتر ، امنیت بهتر و امکان انسداد وب سایت ها و سرویس های محدود جغرافیایی ، از جمله بسیاری از ارائه دهندگان جریان مانند Netflix ، Hulu ، HBO Now و BBC iPlayer.

توصیه برتر ما IPVanish ، تنها ارائه دهنده معتبر VPN است که برنامه خود را درست در فروشگاه برنامه تلویزیون آتش نشان ارائه می دهد. این بدان معناست که هیچ راه اندازی پیچیده و یا هک هایی لازم برای بلند شدن و دویدن وجود ندارد. IPVanish صدها سرور در سراسر جهان را کار می کند ، و می تواند به طور خودکار بهترین سرور را در یک مکان خاص انتخاب کند ، بنابراین شما یک جریان با کیفیت بالا و بدون وقفه دریافت می کنید.

بهترین VPN برای KODI: IPVanish انتخاب برتر ما است. دارای یک شبکه بزرگ و غیر قابل استفاده از سرورها و دستیابی به سرعتهای خوب. ویژگی های امنیتی و امنیتی شدید IPVanish را برای کاربران Kodi و Amazon Fire TV Stick مورد علاقه خود قرار داده است. با ضمانت 7 روزه برگشت پول ، آن را بدون ریسک امتحان کنید.

بیاموزید که چگونه VPN را در Amazon Fire TV Stick خود نصب کنید ، با IPVanish یا هر ارائه دهنده VPN دیگر.

بهینه سازی Kodi

اگر مشکل شما مختص Kodi است و هنگام استفاده از برنامه های دیگر رخ نمی دهد ، می توانید چند تنظیم را در خود Kodi تغییر دهید. توصیه های بد زیادی در مورد نحوه انجام این کار وجود دارد که می تواند باعث خرابی Kodi یا حتی آسیب رساندن به Fire Stick شما شود ، بنابراین با احتیاط ادامه دهید.

این تنظیمات شامل اندازه حافظه پنهان Kodi ، مدت زمان CURL و ضریب بافر خواندن است. با تنظیم دقیق این موارد ، می توانید زمان بافر را کاهش داده و منابع جریان قابل اطمینان را سریعتر پیدا کنید. برای اینکه هر چه سریع تر و آسان تر این کار را انجام دهید ، توصیه می کنیم از جادوگر تنظیمات پیشرفته در افزودنی Ares Wizard, که به طور خودکار بهترین پیکربندی Fire Fire Stick را شناسایی و پیاده سازی می کند. در مقاله ما درباره چگونگی متوقف کردن بافر کدی بیشتر بدانید.

همچنین مشاهده کنید: نحوه نصب Kodi در Firestick

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

38 + = 46