FunimationNOW Kodi addon: How to watch FunimationNOW on Kodi

FunimationNOW Kodi addon: How to watch FunimationNOW on Kodi

غولهای جریان انیمیشن Crunchyroll و Funimation با یکدیگر همکاری کرده اند تا آخرین نمایش ها را مستقیماً از ژاپن با دوبله های انگلیسی ارائه دهند ، و آنها به عنوان سرویس مشترک جدید FunimationNOW تماس می گیرند. اگر هوادار هستید ، نمی خواهید از دست ندهید. در اینجا نحوه تنظیم و نصب افزونه FunimationNOW Kodi آورده شده است ، بنابراین می توانید انیمه مورد علاقه خود را در Kodi تماشا کنید.

همچنین مشاهده کنید: بهترین افزونه های Kodi Anime

کدی چیست؟?

Kodi نرم افزاری سینمای خانگی است که تحت مجوز منبع آزاد منتشر می شود. بارگیری رایگان است و به راحتی قابل تغییر است زیرا کد منبع به صورت آنلاین در دسترس است. در میان چیزهای دیگر ، این بدان معناست که توسعه اضافی برای Kodi واقعاً آسان است.

این افزونه ها كدی را كه می تواند انجام دهد گسترش می دهد. به عنوان مثال ، افزونه FunimationNOW Kodi به کاربران امکان می دهد دقیقاً مانند هر ویدیوی دیگر ، از FunimationNOW.com پخش کنند.

حتی بدون افزونه ها ، Kodi راهی عالی برای تماشای نمایش ها ، موسیقی و فیلم ها در تلویزیون یا دستگاه تلفن همراه شما است. رابط کاربری برای تلویزیون و تبلت طراحی شده است ، بنابراین حرکت با یک ریموت یا با لمس آسان است. Kodi همچنین می تواند به صورت خودکار داده های خود را برای رسانه شما بارگیری کند ، تا به شما امکان دهد مرتب سازی ، جستجوی و مرور از طریق کتابخانه شما مانند آنچه در Netflix انجام داده اید ، باشد..

پخش از طریق VPN

اگر قصد پخش محتوای در Kodi را دارید ، حریم خصوصی آنلاین یک نگرانی خواهد بود. متأسفانه ، اخیراً این روند از Net Neutrality و به سمت یک اینترنت تحت کنترل شرکتها فاصله گرفته است. بهترین راه برای نادیده گرفتن جریان شما با VPN است.

با استفاده از VPN ، می توانید ارائه دهنده سرویس اینترنت خود را از جاسوسی در گزینه های مرور خود باز کنید. یک اتصال VPN رمزگذاری شده همچنین امنیت را افزایش می دهد ، از حملات میان فرد جلوگیری می کند و سرقت هویت شما را برای هکرها سخت تر می کند.

وقتی VPN را برای پخش جریانی انتخاب می کنید ، یکی از مهمترین عوامل سرعت است. ما IPVanish را توصیه می کنیم زیرا یکی از سریعترین ارائه دهنده های VPN در اطراف ، با زمان تاخیر کم و میزان پهنای باند و پشتیبانی از حداکثر 10 اتصال همزمان است. همچنین می توانید IPVanish را بدون خطر برای یک هفته امتحان کنید.

بهترین VPN برای KODI: IPVanish انتخاب برتر ما است. دارای یک شبکه بزرگ و غیر قابل استفاده از سرورها و دستیابی به سرعتهای خوب. ویژگی های امنیتی و امنیتی شدید IPVanish را برای کاربران Kodi و Amazon Fire TV Stick مورد علاقه خود قرار داده است. با ضمانت 7 روزه برگشت پول ، آن را بدون ریسک امتحان کنید.

افزونه FunimationNOW Kodi را نصب کنید

افزونه FunimationNOW در مخزن افزونه پیش فرض Kodi گنجانده شده است ، بنابراین نصب آن بسیار ساده است. برای بارگیری و نصب بسته باید از مرورگر افزونه استفاده کنید. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است.

FunimationNOW Kodi addon: نصب کنید

با باز کردن Kodi و کلیک کردن روی آن شروع کنید اضافات منوی واقع در نوار کناری در سمت چپ.

FunimationNOW Kodi addon: نصب کنید

سپس کلیک کنید دانلود برای باز کردن مرورگر افزونه Kodi.

FunimationNOW Kodi addon: نصب کنید

حرکت کنید تا ببینید افزونه های ویدیویی و روی آن کلیک کنید.

FunimationNOW Kodi addon: نصب کنید

افزونه های ویدیویی به ترتیب حروف الفبا ذکر شده اند ، بنابراین تا زمانی که مشاهده کنید ، مرور کنید سرگرمی اکنون Kodi addon را بزنید و روی آن کلیک کنید تا نصب کننده باز شود.

FunimationNOW Kodi addon: نصب کنید

سپس بر روی کلیک کنید نصب برای شروع مراحل نصب ، دکمه در گوشه سمت راست پایین صفحه را فشار دهید.

FunimationNOW Kodi addon: نصب کنید

شما به مرورگر افزونه ویدیو باز خواهید گشت و نماد FunimationNOW تغییر خواهد کرد تا نشانگر بارگیری و نصب آن باشد.

FunimationNOW Kodi addon: نصب کنید

برای نشان دادن کامل بودن مراحل نصب ، نماد دوباره تغییر خواهد کرد. پس از اتمام آن ، می توانید به صفحه اصلی Kodi برگردید.

FunimationNOW Kodi addon: نصب کنید

اگر همه چیز با موفقیت نصب شده است ، می توانید افزونه FunimationNOW Kodi را از منوی افزونه. شما آماده شروع به کار FunimationNOW هستید.

افزونه FunimationNOW Kodi را تنظیم کنید

قبل از استفاده از FunimationNOW در Kodi ، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید و افزونه را برای استفاده از اعتبار خود تنظیم کنید. همچنین برخی از گزینه های پخش پیش فرض نیز وجود دارد که می توانند تنظیم شوند ، بنابراین می توانید زیرنویس ها را غیرفعال کنید یا جریان 720p را مجبور کنید.

برای Funimation در حال حاضر عضو شوید

اگر قبلاً حساب FunimationNOW ندارید ، باید وارد سیستم شوید. لازم است تصمیم بگیرید که به عنوان یک کاربر معمولی یا مشترکین حق بیمه ثبت نام کنید. حق بیمه FunimationNOW به عنوان اشتراک ماهانه ، شبیه به Netflix یا Hulu صورتحساب است.

آنها یک حساب آزمایشی رایگان برای حساب های حق بیمه خود ارائه می دهند ، اما برای ثبت نام در جلسه آزمایشی به کارت اعتباری معتبر یا حساب پی پال نیاز دارید..

FunimationNOW Kodi addon: پیکربندی کنید

Funimation حساب کاربری جدید انتخاب محدودی از نمایش شما را نشان می دهد و به شما تبلیغات نشان داده می شود ، اما با افزودنی FunimationNOW Kodi و همچنین یک حساب حق بیمه کار می کند.

پیوست را پیکربندی کنید

اکنون که افزونه FunimationNOW Kodi نصب شده است ، قبل از شروع پخش انیمه ، باید آن را تنظیم کنید. روند بسیار ساده است ، اما باید نام کاربری و رمزعبور خود را وارد کنید تا افزونه FunimationNOW بتواند وارد حساب شما شود.

همچنین ممکن است بخواهید برخی از تنظیمات پیش فرض ، مانند کیفیت جریان و اینکه آیا زیرنویس ها به طور پیش فرض نمایش داده می شوند را تغییر دهید. می توانید این تنظیمات را در منوی تنظیمات FunimationNOW که پس از ورود به سیستم موفقیت آمیز از داخل افزونه قابل دسترسی است ، پیدا کنید.

FunimationNOW Kodi addon: پیکربندی کنید

با راه اندازی افزونه FunimationNOW Kodi از اضافات منو.

برای Funimation در حال حاضر عضو شوید

اولین باری که افزونه FunimationNOW Kodi اجرا می شود ، به شما صفحه نمایش چلپ چلوپ نشان داده می شود که اطلاعات حساب شما را درخواست می کند. اگر قبلاً برای حساب FunimationNOW ثبت نام نکرده اید ، اکنون می توانید این کار را انجام دهید ، اما توصیه می کنم این کار را قبل از موعد از طریق رایانه انجام دهید. ثبت نام از طریق Kodi با استفاده از صفحه کلید روی صفحه نمایش احساس ناخوشایند است ، اما امکان پذیر است.

FunimationNOW Kodi addon: پیکربندی کنید

پس از داشتن یک حساب FunimationNOW ، روی آن کلیک کنید وارد شدن برای شروع اطلاعات خود ، پیوند را وارد کنید.

FunimationNOW Kodi addon: پیکربندی کنید

آدرس ایمیلی را که هنگام ثبت نام در حساب خود استفاده کرده اید وارد کنید ، سپس روی آن کلیک کنید خوب دکمه. بعد از گذرواژه از شما سؤال می شود و پس از تایپ کردن آن ، کلیک کنید خوب از نو.

FunimationNOW Kodi addon: پیکربندی کنید

وقتی اطلاعات خود را تمام کردید ، روی کلیک کنید وارد شدن دکمه برای راه اندازی افزونه FunimationNOW Kodi.

FunimationNOW Kodi addon: پیکربندی کنید

شما به مرورگر نمایش FunimationNOW نشان داده می شوید. برای شروع ، فقط نمایش های برجسته را مشاهده خواهید کرد.

FunimationNOW Kodi addon: پیکربندی کنید

برای دیدن نمایش های بیشتر یا تغییر تنظیمات پیش فرض ، روی آن کلیک کنید سرگرمی اکنون منو در گوشه سمت چپ بالای صفحه قرار دارد. یک نوار کناری باز می شود و به شما امکان می دهد نمایش ها را تغییر داده و تنظیمات را تغییر دهید.

تنظیمات افزودنی Funimation اکنون کد Kodi

کلیک کنید بر روی تنظیمات اگر می خواهید پیش فرض ها را تغییر دهید ، منو را انتخاب کنید. حساب ها منو اطلاعات ورود به سیستم را که در مرحله قبل وارد کرده اید نشان می دهد.

FunimationNOW Kodi addon: پیکربندی کنید

عمومی منو به شما اجازه تغییر می دهد کیفیت فیلم, تغییر دادن کیفیت تصویر تصاویر کوچک هر نمایش ، تغییر دهید زیرنویس روشن و خاموش ، فعال یا غیرفعال کنید صفحه معرفی, و به شما اجازه می دهد که انتخاب کنید یا نه اطلاعات نمایش prefetch.

اکثر گزینه ها خود توضیحی هستند ، اما اطلاعات نمایش prefetch ارزش توضیح دارد وقتی روشن شود ، افزونه FunimationNOW Kodi برای شروع بیشتر طول می کشد ، اما در حالی که شما از آن استفاده می کنید ، افزاینده تر و روانتر خواهد بود. هنگامی که پیش تنظیم روشن است ، FunimationNOW به جای تقاضا ، در آغاز هر جلسه ، تصاویر کوچک و ابرداده را بارگیری می کنید..

FunimationNOW Kodi addon: پیکربندی کنید

پیشرفته منو محدود به عیب یابی است. اگر افزونه به درستی رفتار نمی کند ، می توانید پاک کردن داده های کاربر. اگر به زبان ژاپنی صحبت می کنید ، می توانید منطقه خود را نیز به صورت دستی تغییر دهید. با این کار می توانید زیر و دوبله های زبان انگلیسی را غیرفعال کنید و در عوض به شما امکان می دهد انیمه ها را به صورت پخش شده در ابتدا پخش کنید. برخی از لیست های نمایش ممکن است بین مناطق متفاوت باشد. اما در حال حاضر ، بزرگترین تفاوت من متوجه شدم که نمایش های زبانی در آن جریان دارند.

پس از اتمام ، روی کلیک کنید خوب دکمه بازگشت به مرورگر نمایش.

با استفاده از افزونه FunimationNOW Kodi

پس از پایان کار تنظیم افزودنی FunimationNOW Kodi ، می توانید از فهرست منوی سمت چپ در بالا سمت چپ برای مرور نمایش ها یا نمایش صف استفاده کنید.

FunimationNOW کد افزودنی: استفاده کنید

من استفاده کردم همه نمایش ها لیست برای آزمایش از آنجا که من یک صف بزرگ تنظیم نشده ام. اگر قبلاً کاربر FunimationNOW هستید — یا فقط لیست طولانی از نمایش های موردعلاقه خود را دارید صف من فهرست بسیار سریعتر و آسان تر است ، زیرا لازم نیست هزاران عنوان را جستجو کنید.

FunimationNOW کد افزودنی: استفاده کنید

هنگام مرور نمایش ها ، تعداد انگشت شماری از گزینه های مختلف فیلتر را به شما نشان می دهید. شما می توانید بر اساس ژانر یا تاریخ فیلتر کنید و نتایج را بر اساس زمان انتشار آنها محدود کنید. این فیلترها همان است که شما به آن نگاه می کنید همه نمایش ها, صف من, SimulDubs, یا در حال مرور توسط ژانر. دسته.

هنگامی که نمایشگاهی پیدا کردید که می خواهید تماشا کنید ، روی آن کلیک کنید تا باز شود مرورگر اپیزود.

FunimationNOW کد افزودنی: استفاده کنید

از مرورگر اپیزود ، برای هر قسمت ریز عکسها ، رتبه بندی ها ، توضیحات و ابرداده های دیگر نشان داده می شود.

FunimationNOW کد افزودنی: استفاده کنید

همچنین می توانید از منوهای drop در مرورگر قسمت استفاده کنید تا تنظیم شود سمعی آهنگ ، فصل, و تنظیم کنید که آیا می خواهید نسخه های اصلی ژاپنی یا نمایش هایی که ویرایش شده اند را مشاهده کنید (معمولاً برای محتوا یا زمان اجرا).

FunimationNOW کد افزودنی: استفاده کنید

برای راه اندازی آن در پخش کننده ویدیوی Kodi ، یک قسمت را کلیک کنید. از آنجا ، همه چیز مطابق آنچه انتظار می رود کار خواهد کرد. می توانید مکث کرده ، متوقف کنید و یا به صورت عقب و جلو تمیز کنید. وقتی در حال پخش رسانه از کتابخانه Kodi هستید ، منوی تنظیمات و مرورگر اپیزود مانند گذشته کار می کنند.

انیمه مورد علاقه خود را با FunimationNOW پخش کنید

بعد از مدتی استفاده از افزونه FunimationNOW Kodi و دیدن چگونگی عملکرد آن ، توصیه می کنم آن را نصب کنید. در مقایسه با سایر افزونه های جریان ، FunimationNOW به راحتی یکی از بهترین هاست. در دیدار مقابل با سر مقابل مقابل افزودنی Crunchyroll Kodi ، Funimation اکنون استفاده ساده تر است ، فیلتر و جستجوی بهتری دارد و یک محتوای دیگر. و از آنجا که افزودنی Crunchyroll Kodi اخیراً به دلیل شکایت DMCA از Crunchyroll ، پشتیبانی خود را جلب کرده است ، برای یافتن نسخه معتبر و به روز شده افزونه ، سخت فشار خواهید آورد.

هنگامی که Funimation و Crunchyroll با هم همکاری کردند ، هدف آنها این بود که محلی ضروری برای دوستداران انیمه در خارج از ژاپن باشند. من فکر می کنم آنها موفق شدند. این دو سایت در حال توزیع نسخه های دی وی دی و وارد کردن نمایش های جدید هستند ، اما به وضوح جریان بخش عمده ای از برنامه آنهاست.

من واقعاً تحت تأثیر قرار گرفتن این افزونه حرفه ای و جلب شده تحت تأثیر قرار گرفتم. وقتی کتابخانه بزرگ و جریانهای اختصاصی SimulDub را در نظر می گیرید ، افزونه FunimationNOW Kodi برای طرفداران انیمیشن ضروری است. اگرچه افزونه FunimationNOW Kodi از یک توسعه دهنده شخص ثالث و بدون هیچ ارتباطی با Funimation حاصل می شود ، افزونه تجربه کاربری کاملی را برای مشترکین FunimationNOW فراهم می کند..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 3 =

Adblock
detector