افزونه Genesis Reborn Kodi: آیا باید آن را نصب کنید؟ آیا این امن است؟ آیا گزینه های بهتری وجود دارد؟

پیدایش متولد شد

اگر افزونه Genesis Reborn Kodi را در ذهن دارید ، بیشتر به آن نگاه نکنید. این راهنما به بررسی افزایشی و همچنین برخی از گزینه های آن می پردازد.

Kodi یک برنامه پخش کننده رسانه رایگان است که به شما امکان می دهد سیستم سینمای خانگی بسیار شخصی خود را تنظیم کنید. این ویژگی بسته بندی شده است ، بسیاری از امکانات را شامل می شود که شامل دست زدن به رسانه های محلی و همچنین رسانه های آنلاین از طریق تعداد زیادی افزونه در دسترس است..

آنچه واقعاً Kodi را از بسیاری از رقبای خود جدا می کند اینست که این یک برنامه platform cross است. Kodi در دستگاه های iOS ، دستگاه های Android مانند جعبه های TV / Sticks و تلفن ها ، Raspberry Pis ، Amazon Firesticks / TV در دسترس است و حتی می توان از طریق Roku به یک تلویزیون پخش کرد. این فقط سطح دستگاههای پشتیبانی شده را خراشیده است.

آخرین نسخه پایدار Kodi است Kodi v17.4 "Krypton".

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

قبل از شروع کار: نحوه استفاده از Kodi با خیال راحت و خصوصی

همیشه هنگام انجام هر کاری بصورت آنلاین ، از جمله پخش محتوای از طریق کد ، باید اقدامات احتیاطی را انجام دهید. یکی از راه های محافظت از خود استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) است. یک VPN خوب به کاهش برخی از خطرات مرتبط با Kodi ، از جمله حملات Man-in-the-Middle (MitM) و سرعت ISP کمک می کند..

حملات انسان در میانه با هر افزونه ای ممکن است رخ دهد. هکرها می توانند کد مخرب را در هر افزونه Kodi قرار دهند و از آن برای جاسوسی از فعالیت شما و سرقت اطلاعات شما استفاده می کنند. شخص ثالث مانند Genesis Reborn اغلب با آزمایش های سختگیرانه تری انجام می شود و باعث می شود آنها در مقابل چنین مسائلی آسیب پذیر شوند. یک VPN می تواند هویت شما را پنهان کند و از از دست رفتن داده جلوگیری کند.

در همین حال ، VPN ها همچنین به شما این امکان را می دهند تا فعالیت آنلاین خود را از روی چشم های گاه کنایه دهنده ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) خود مخفی کنید. در صورت عدم وجود VPN ، ISP ها می توانند به راحتی آنچه را که شما انجام می دهید آنلاین ، به دور از ایده آل از منظر حفظ حریم خصوصی ، پیگیری کنند..

ISP ها همچنین به طور فزاینده ای نامه های هشدار دهنده را برای افرادی که محتوای آنها را از طریق منابع غیررسمی پخش می کنند ، ارسال می کنند. VPN ها هویت شما را به صورت آنلاین نقاب می زنند و از اینکه ISP ها از فعالیت های آنلاین خود جلوگیری نمی کنند ، جلوگیری می کنند.

به دلیل تقاضای پهنای باند بالای جریان آنلاین ، به هنگام پخش با Kodi به یک VPN سریع و پایدار نیاز خواهید داشت. VPN پیشنهادی ما IPVanish است که در جامعه Kodi کاملاً مشهور است. IPVanish از سرورهای با کیفیت بالا و مخصوص خود برای کمترین سرعت از دست می دهد. این تنها VPN خوب خارج از آنجا نیست. در صورتی که IPVanish متناسب با نیازهای شما نباشد ، می توانید از لیست کامل خدمات پیشنهادی VPN استفاده کنید.

معامله خواننده: 60٪ در برنامه IPVanish در اینجا صرفه جویی کنید.

پیدایش متولد شد

Genesis_kodi_addon_content

چه چیزی است? Genesis Reborn یک چنگال افزونه محبوب Genesis Kodi است که قبلاً محبوب بود. Genesis Reborn امکان دسترسی به فهرست گسترده مطالب را فراهم می کند. فروشگاه به خوبی سازمان یافته است و به شما امکان می دهد آنچه را که می خواهید به راحتی پیدا کنید.

همچنین در صورتی که به دنبال چیز خاصی هستید ، می توانید یک تابع جستجو مناسب نیز داشته باشید ، یا نتوانید آنچه را که می خواهید در میان دسته ها پیدا کنید.

شما می توانید به سرعت فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را پیدا کنید ، و محتوای جدیدتر برای راحتی شما برجسته می شود. فیلم ها و برنامه های تلویزیونی حتی بیشتر دسته بندی می شوند ، سازماندهی محتوا با توجه به برچسب هایی مانند ژانرها و سال ها.

چرا باید از آن دوری کنید. بیشتر مطالب از طریق منابع غیررسمی تهیه شده اند که مجوز لازم برای پخش اینگونه مطالب را ندارند. این سوالات حقوقی را به وجود می آورد و به همین دلیل ما نمی توانیم افزونه Genesis Reborn را پیشنهاد کنیم.

گزینه های دیگری برای Genesis Reborn

ترك

crackle_kodi_addon

افزونه Crackle Kodi پورتالی است به سرویس ویدئویی Crackle در صورت تقاضا (VOD) که کاملاً رایگان است. می توانید نمایش های تلویزیونی مانند واکر تگزاس رنجر و سیفلد در Crackle. در مورد فیلم ها ، عناوینی از قبیل وجود دارد تکان دادن و درون مرد. Crackle همچنین محتوای اصلی خود را برای مشاهده در دسترس دارد.

با Crackle ، باید توجه داشته باشید که نیازی به دسترسی به آخرین نمایش ها و فیلم ها ندارید. همچنین محتوای HD وجود ندارد. با این گفته ، این یک سرویس قابل اعتماد است و رسانه ای که در دسترس است لذت بخش است.

Crackler در مخزن افزونه Eracknaphobia قرار دارد.

Crackle دسترسی قانونی به رسانه ای که نمایش می دهد فراهم می کند و کاملاً رایگان است. به همین دلیل ، ما می توانیم به راحتی Crackle را برای لذت تماشای شما توصیه کنیم.

چشم انداز

kodi_viewster

Viewster دارای کتابخانه گسترده ای از مطالب با ژانرهای موجود مانند اکشن ، انیمیشن ، کمدی ، مستند, علمی تخیلی, هنرهای رزمی ، ماجراجویی و غربی.

Viewster دارای یک تابع جستجو است اما آنچه که آن را منحصر به فرد می کند این است که عملکرد جستجو برای فیلم ها را که یکی از برنامه های تلویزیونی است ، جدا می کند. این مانع از سردرگمی با عناوین مشابه ، یا با نمایش های تلویزیونی و فیلم های مشترک با همین نام ها می شود.

Viewster هیچ محتوای HD ندارد اما مانند افزودنی Crackle ، این یک محصول با کیفیت است.

Viewster در مخزن رسمی افزونه Kodi واقع شده است.

Viewster دسترسی به مطالب را به صورت قانونی فراهم می کند و به همین دلیل یکی از گزینه های جایگزین پیشنهادی ما برای Genesis Reborn است.

FilmOn TV

فيلون

افزونه FilmOn TV Kodi به سرویس پخش فیلم Film On TV دسترسی دارد. شما می توانید به یک کتابخانه بزرگ ویدیو در صورت تقاضا و همچنین تلویزیون زنده دسترسی داشته باشید. کانال های خبری مانند دنیای بی بی سی ، کانال های موسیقی زنده و کانال هایی که فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را پخش می کنند وجود دارد.

در حالی که محتوای HD به صورت رایگان در دسترس است ، اشتراکی به شما امکان دسترسی بیشتر به آن را می دهد و به طور کلی به محتوای بیشتری دسترسی می دهد.

Filmon TV در مخزن SuperRepo قرار دارد.

از آنجا که FilmOn TV محتوای قانونی را پخش می کند ، یکی از گزینه های جایگزین پیشنهادی ما برای Genesis Reborn است.

اگر می خواهید گزینه های بیشتری را کشف کنید ، به لیست ما از بهترین افزونه های فیلم Kodi سال نگاهی بیندازید.

افکار نهایی

Genesis Reborn دسترسی به طیف گسترده ای از مطالب را فراهم می کند. با این حال ، شما باید قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش کردن محتوای دارای حق چاپ بدون مجوز از طریق افزونه Genesis Reborn در نظر بگیرید. همه مواردی که در بالا برجسته شدیم را در نظر بگیرید و تصمیم آگاهانه بگیرید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 8

Adblock
detector