کدی در حال اجرا کند است؟ در اینجا نحوه افزایش سرعت Kodi آورده شده است!

نحوه رفع کندی در حال اجرا کند

Kodi نرم افزاری منبع باز است که به راحتی تنظیم سیستم سینمای خانگی خود را آسان می کند. بسیار متنوع است و می تواند بر روی طیف گسترده ای از سیستم عامل ها از جمله رایانه های شخصی (Windows ، Mac ، و Linux) ، Amazon Fire TV ، Firestick ، ​​Android ، iPhone ، Roku ، Raspberry Pi ، Apple TV و حتی فلش مموری USB نصب شود..

اگرچه تنظیم Kodi آسان است ، اما می توان ریشه برخی از مشکلات پیش آمده را پیدا کرد. یکی از رایج ترین مشکلاتی که کاربران Kodi با آن روبرو هستند کاهش سرعت برنامه و تاخیر است. این ممکن است هنگام تلاش برای اتصال به رسانه یا در برخی موارد ، فقط هنگام حرکت در منوها اتفاق بیفتد. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه ریشه مشکلات Kodi را پیدا کنید و آنها را اصلاح کنید. این باید نرم افزار Kodi شما را سریعتر از همیشه کند و به شما امکان دهد از Kodi همانطور که در ابتدا در نظر گرفته شده بود استفاده کنید.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

چرا Kodi به آرامی در حال اجرا است?

چندین دلیل مختلف وجود دارد که نصب Kodi شما می تواند به کندی اجرا شود. ما با پرداختن به بعضی از موضوعات رایج تر شروع خواهیم کرد تا بتوانیم به سرعت علت را جدا کنیم.

مشکلات شبکه

سرعت بارگیری کند

اگر Kodi محتوای را آهسته یا با سرعت کوتاه پشت سر بگذارد, به احتمال زیاد مشکلی در اتصال به اینترنت شما وجود دارد. در مرحله اول ، به همه افراد خانواده خود کمک کنید تا از اینترنت استفاده کنند و آزمایش سرعت شبکه را انجام دهند. این میانگین سرعت بارگیری و بارگیری شبکه شما را در یک بازه زمانی کوتاه نشان می دهد.

به سرعت بارگیری خود توجه کنید. Netflix سرعت حداقل 3 مگابیت در ثانیه (Mbps) را برای محتوای تعریف استاندارد ، 5Mbps برای محتوای HD و 25 Mbps برای محتوای 4K توصیه می کند. اگر فهمیدید که سرعت شما از آنچه ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) ادعا می کند که دریافت خواهید کرد کمتر است ، سعی کنید از یک اتصال سیمی استفاده کنید یا به روتر نزدیک شوید ، سپس دوباره تست را اجرا کنید تا ببینید آیا بهبود یافته است یا خیر. همچنین شایان ذکر است که تکرار کنندگان یا گسترش دهنده های شبکه می توانند سرعت اتصال شما را کاهش دهند ، بنابراین سعی کنید به جای تقویت شده به شبکه اصلی وصل شوید.

مربوط: 10 نکته برای بهبود دامنه و قدرت شبکه بی سیم خود را

اگر سرعت اینترنت شما به صورت تبلیغاتی است ، دو گزینه دارید: یا هزینه بسته پهن باند را با سرعت سریعتر شبکه بپردازید یا کیفیت ویدئویی را که مشاهده می کنید کاهش دهید. سعی کنید یک ویدیوی YouTube را با سرعت 360p پخش کنید تا ببینید بارگیری صحیح آن وجود دارد یا خیر. حتی کمترین اتصالات اینترنتی باید تقریباً سریعاً این مسئله را بافی کند.

اگر مراحل بالا را امتحان کرده اید و سرعت اینترنت شما بهبود نیافته است, سعی کنید روتر خود را خاموش کنید ، چند دقیقه در انتظار باشید و دوباره آن را روشن کنید. بعد ، سعی کنید محتوا را از منبع دیگری مشاهده کنید. به عنوان مثال ، اگر Netflix کاملاً کار کند اما Sling TV اینگونه نباشد ، ارائه دهنده اصلی ممکن است ترافیک سنگینی را تجربه کند. اگر هر دو ارائه دهنده به آهستگی بارگیری کنند ، ممکن است یک اختلال در سرویس یا مشکل سخت افزاری در پایان ISP شما وجود داشته باشد که در صورت عدم موفقیت سایر مشکلات ما می توانند به آنها رسیدگی کنند.

مشکلات پیکربندی Kodi

حتی اگر کدی را می توان در بسیاری از سیستم عامل های مختلف نصب کرد ، اما همه دستگاه های موجود در هر سیستم عامل مشخصات یکسانی ندارند. بعنوان مثال ، برخی از تلفن های همراه اندرویدی نسبت به سایرین قدرت کمتری دارند. اگر اندازه بافر شما خیلی بزرگ باشد یا اندازه حافظه پنهان خیلی کوچک باشد ، این می تواند به کند شدن قابل توجهی در دستگاه شما منجر شود. خوشبختانه ، راهی برای بهینه سازی تنظیمات Kodi برای بهتر قرار دادن سخت افزار دستگاه شما وجود دارد.

حافظه رایانه محدود (این اغلب برای کسانی که Kodi را در دستگاه های تلفن همراه و دستگاههای پخش کننده مانند fire stick دارند ، به وجود می آورد ، بنابراین وقتی این مورد را ذکر می کنید ، همچنین درباره حذف Kodi ساخته ها و افزونه های بلااستفاده نیز صحبت کنید و پیوند دهید.,

نحوه سرعت بخشیدن به نصب Kodi شما

نکاتی که در بالا ذکر شده است باید به شما ایده بدهد که علت اصلی مشکل کندی شما است ، بنابراین تمام آنچه که باقی مانده است اصلاح آن است. رفع مشکلات شبکه از آنجا که کنترل محدودی دارید ، مشکلتر است ، اما گذشته از گسترش دامنه روتر وای فای یا پرداخت پهنای باند بیشتر از ISP ، مشکلات پیکربندی یا حافظه پنهان فقط در دو دقیقه قابل حل است..

پیکربندی Kodi برای دستگاه شما

در مرحله اول ، باید افزونه Ares Wizard Kodi را نصب کنید. چند ثانیه طول می کشد تا باز شود ، اما پس از انجام این کار ، روی آن کلیک کنید ترفندها گزینه در بالای صفحه. منویی را در سمت چپ مشاهده خواهید کرد - کلیک کنید جادوگر تنظیمات پیشرفته.

کدی در حال اجرا کند است؟ در اینجا نحوه افزایش سرعت Kodi آورده شده است!

Ares Wizard به شما می گوید حافظه پنهان چیست و سیستم خود را تحلیل می کنید. پس از اتمام این کار ، اندازه حافظه پنهان را بر اساس سخت افزار دستگاه شما توصیه می کند. کلیک کنید روی تنظیمات ایجاد کنید دکمه در پایین صفحه. اندازه حافظه پنهان دستگاه ، مدت زمان CURL و ضریب بافر را می خوانید. کلیک کنید روی این تنظیمات را اعمال کنید دکمه ، Kodi را مجدداً راه اندازی کنید ، و سعی کنید یک ویدیو بارگذاری کنید. این به شما امکان می دهد ببینید که آیا بهینه سازی سیستم مسئله کندی شما را برطرف کرده است یا خیر.

پاک کردن حافظه نهان کدی

حافظه پنهان مجموعه ای از داده های قبلی است که به آن دسترسی دارید. اگر اطلاعات خاصی وجود دارد که اغلب مورد نیاز است ، منطقی است که آنها را برای دسترسی سریع تر در جایی مناسب ذخیره کنید. هنگام پر شدن حافظه پنهان (به معنی دستیابی آرام به پرونده های مهم) یا وقتی که نرم افزار به روز می شود ، مشکل ایجاد می شود اما هنوز به پرونده های ذخیره شده قدیمی متکی است. پاک کردن حافظه پنهان می تواند در این موارد کمک کند و انجام این کار بر روی Kodi بسیار ساده است.

هنگامی که به طور مرتب ویدیو را از طریق Kodi پخش می کنید ، حافظه نهان داده در رایانه شما ذخیره می شود. این حافظه پنهان می تواند خیلی سریع پر شود ، و منجر به مشکلات بافر و کند شدن سایر برنامه های Kodi شما شود.

می توانید حافظه نهان کدی را با افزونه‌های Ares Wizard و Indigo پاک کنید. در زیر ، ما توضیح خواهیم داد که چگونه ، گام به گام.

آرس جادوگر

کدی در حال اجرا کند است؟ در اینجا نحوه افزایش سرعت Kodi آورده شده است!

از صفحه اصلی ، روی کلیک کنید نگهداری برگه در بالا. بعد ، روی کلیک کنید Cache \ Temp را حذف کنید دکمه در بخش حافظه نهان پنجره ای ظاهر خواهد شد که می گوید چند پرونده حذف شده اند. اکنون Kodi را ببندید ، مجدداً آن را باز کنید و دوباره جریان دهید ویدیو را امتحان کنید تا ببینید آیا این کمک کرده است.

نیلی

کدی در حال اجرا کند است؟ در اینجا نحوه افزایش سرعت Kodi آورده شده است!

ابتدا بر روی کلیک کنید ابزارهای نگهداری گزینه در صفحه اصلی. اکنون ، فقط کلیک کنید پاک کردن حافظه پنهان. پس از اتمام کار ، Kodi را مجدداً راه اندازی کنید و دوباره جریان دهید تا ببینید که آیا مشکل برطرف شده است یا خیر.

استفاده از VPN برای جلوگیری از پرتاب ISP

بسیاری از ISP ها عمداً سرعت شبکه مشتریان خود را محدود می کنند. آنها این کار را انجام می دهند تا مردم را از جریان پخش کنند ، اما کسانی که فقط از منابع رسمی استفاده می کنند را در نظر نگیرید. در برخی موارد ، ISP ها به طور فعال مشتریانی را که از سیستم عامل های جریان مشروط استفاده می کنند ، هدف قرار می دهند. آنها این کار را با تجزیه و تحلیل ترافیک شبکه کاربران خود انجام می دهند و به طور خودکار سرعت شبکه را براساس الگوهای ترافیک محدود می کنند.

هنگام استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN), همه ترافیک شما رمزگذاری شده است. این امر پیگیری فعالیتهای شما را برای ISP غیرممکن می کند. با هیچ راهی برای گفتن اینکه چه کاری انجام می دهید ، ISP شما به مراتب کمتر از سرعت شبکه شما کم می کند. این می تواند مانع از بافر بی پایان شود که هنگام تلاش برای پخش فیلم با اتصال آهسته اتفاق می افتد.

مهم است که یک VPN را انتخاب کنید که می تواند به حفظ حریم خصوصی شما اعتماد کند. چندین سرویس VPN رایگان یافت شده است که شامل نرم افزارهای مخرب هستند و Hola ، یک VPN رایگان محبوب ، با فروش پهنای باند کاربران خود برای استفاده در بات نت گرفت..

ما IPVanish را توصیه می کنیم. بر خلاف بسیاری از ارائه دهندگان VPN ، IPVanish زیرساخت های سرور مخصوص به خود را ایجاد و نگهداری می کند. این بدان معناست که برخی از سریعترین و پایدارترین اتصالات موجود را فراهم می کند. با داشتن سرورها در بیش از 50 کشور جهان ، محتوای قفل شده در منطقه برای کاربران Kodi مشکلی ایجاد می کند.

IPVanish حریم خصوصی مشتریان خود را بسیار جدی می گیرد. آنها هیچ سابقه ای از سابقه ترافیک کاربران خود در اختیار شما قرار نمی دهند ، بنابراین شما کاملاً از گزند ISP محافظت می کنید. همچنین یکی از قابل حمل ترین سرویس های VPN با برنامه هایی برای Windows ، Mac ، Linux ، Android ، iOS و Amazon Firestick است.

بهترین VPN برای KODI: IPVanish انتخاب برتر ما است. دارای یک شبکه بزرگ و غیر قابل استفاده از سرورها و دستیابی به سرعتهای خوب. ویژگی های امنیتی و امنیتی شدید IPVanish را برای کاربران Kodi و Amazon Fire TV Stick مورد علاقه خود قرار داده است. با ضمانت 7 روزه برگشت پول ، آن را بدون ریسک امتحان کنید.

نتیجه

دلایل مختلفی وجود دارد که باعث می شود Kodi به آرامی برای شما اجرا شود. خبر خوب این است که از آنجا که Kodi به گونه ای طراحی شده است که در بسیاری از دستگاه ها قابل اجرا باشد ، نیاز سیستم بسیار کمی دارد. این بدان معنی است که شما هرگز نباید از سیستم خود برای استفاده از Kodi به روزرسانی کنید. در عوض ، مشکلات به راحتی حل می شود. با دنبال کردن مراحل ذکر شده در بالا ، باید بتوانید هرگونه مشکل سرعت کدی را برطرف کرده و به تماشای مطالب مورد نظر خود بازگردید: با بالاترین کیفیت ممکن ، بدون لکنت زبان.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 2 =

Adblock
detector