راهنما Kodi 18.3: ایجاد ، افزونه و به روز رسانی

راهنما 18.3 ایجاد ، افزودنی ها و به روز رسانی ها را می دهد

Kodi 18 اولین نسخه پایدار خود را در ابتدای سال 2019 داشت و در حال حاضر در نسخه 18.3 هستیم. هر بروزرسانی تغییرات ایجاد می کند ، و آخرین نسخه Kodi دارای چندین ویژگی جدید است که به منظور ارتقاء عملکرد آن به عنوان یک مرکز رسانه طراحی شده است. در زیر ، هر آنچه را که می توانید از Kodi 18.3 در راهنمای Kodi ما انتظار داشته باشید ، به شما خواهیم پرداخت و به هرگونه سؤال یا نگرانی در مورد به روزرسانی از جارویس یا کریپتون می پردازیم.

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

نکته مهم: همیشه از VPN با Kodi استفاده کنید

فعالیت های آنلاین شما لزوماً به همان اندازه که فکر می کنید خصوصی نیستند. در حقیقت ، بسته به این که از کدام شبکه استفاده می کنید ، ممکن است توسط کارفرمای شما ، ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) یا دولت تحت نظارت قرار بگیرد. با اتصال به یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) ، شما ترافیک خود را رمزگذاری می کنید و اطمینان می دهید که جادوگران فقط داده های بی معنی را مشاهده می کنند. بعضی از ISP ها حتی سرعت کاربرانی را دارند که مرتباً جریانی می کنند, اما از آنجا که یک VPN مانع از دیدن آنها به شما می شود ، توجیه چنین محدودیت هایی سخت تر می شود.

توصیه می کنیم از آن استفاده کنید IPVanish. این یک VPN سریع و سبک وزن با پشتیبانی چند پلتفرم قوی ، ویژگی های امنیتی قدرتمند ، سیاست عدم ورود به سیستم و بیش از 1300 سرور در 60+ کشور است.

چه چیزی جدید در Kodi Leia است?

انجمن Kodi چند سالی سختی را پشت سر گذاشته است: گسترش افزودنی های دزدی دریایی منجر به جلب توجه منفی رسانه ها شد ، تهدیدهای قانونی از MPAA باعث شد تا چندین توسعه دهنده افزونه با مشخصات بالا رها شوند و تعداد کاربران شروع به کاهش کرد..

با این حال ، انتشار Kodi 18 نقطه عطفی برای این نرم افزار بود. این شامل چندین ویژگی جدید است که قابلیت تطبیق پذیری سرویس را گسترش می دهد. علاوه بر این ، توسعه دهندگان کد منبع را حذف کردند (خلاص شدن از شر کد قدیمی ، هک شده در کنار هم و بازسازی بخشهای خاصی تا درک و به روزرسانی آسانتر آنها در آینده). از نظر تئوری ، این بدان معناست که مشکلاتی که اغلب در نسخه های قدیمی تر گزارش می شود (برای مثال تصادفات و صفحه های سیاه) کمتر رایج است.

در زیر ، ما برخی از بزرگترین تغییرات معرفی شده در Kodi Leia را ذکر کرده ایم:

 • یک برگه بازی ها و پشتیبانی از گیم پد ها و شبیه سازها اضافه کرد
 • نسخه 64 بیتی اکنون برای ویندوز در دسترس است
 • رابط تلویزیون زنده اکنون شبیه یک راهنمای استاندارد تلویزیون است
 • پشتیبانی از صدا به متن در نسخه های Android
 • افزایش تعداد فرمت های فایل پشتیبانی شده ، به علاوه پشتیبانی از فیلم سه بعدی
 • امکان پخش فایلهای محافظت شده از DRM
 • به روزرسانی های بیشماری با ثبات و سهولت استفاده

Kodi 18.3 چه ویژگی های جدیدی دارد?

توسعه Kodi 18.3 عمدتاً بر روی رفع اشکالات متمرکز بود و به همین ترتیب ، این نسخه شامل بسیاری از ویژگی های قابل توجه نیست. با این حال ، توسعه دهندگان موفق به مراقبت از (از جمله چیزهای دیگر) مسئله نشت حافظه و مشکلات ناشی از پخش فایلهای DVD از طریق HTTPS شدند.

این به این معنی نیست که بگوییم چیز جدیدی نیست ، اکنون می توانید آهنگهای صوتی DTS-HD را پخش کنید (فرمی که اغلب برای موسیقی متن فیلم در Blurays مورد استفاده قرار می گیرد) ، و گزینه ای برای جستجو مستقیم در نوار کناری پاپ-خارج هنگام پخش وجود دارد.

آیا افزونه های قدیمی من هنوز با Kodi 18.3 کار خواهند کرد?

اکثریت قریب به اتفاق افزونه های Kodi همچنان با Kodi 18 کار خواهند کرد ، اگرچه تعداد کمی (مخصوصاً پوست های سفارشی) وجود دارد که وجود ندارد. علاوه بر این ، برخی از کاربران مشکلات مربوط به ادغام Trakt را در افزونه‌های غیر رسمی خاصی گزارش داده‌اند. متأسفانه ، هیچ کاری نمی توان در مورد این به عنوان کاربر انجام داد ؛ شما فقط باید منتظر بمانید تا توسعه دهنده افزونه را به روز کند.

توصیه می کنیم نصب جدید Kodi 18.3 را انجام دهید بجای اینکه مستقیماً آن را ارتقا دهید. Kodi Leia از زمان جارویس و کریپتون کاملاً تعمیر شده است ، و با انجام یک نصب تمیز ، احتمال بروز هرگونه پرونده و یا افزونه های باقیمانده باعث ایجاد مشکل می شوید. به عنوان مثال ، اگر پوست Kodi شما در لیا پشتیبانی نمی شود ، ممکن است متوجه شوید که Kodi از شروع آن امتناع می ورزد.

آیا می توانم در صورت بروزرسانی ، Kodi موجود خود را بسازم?

در ساده ترین شکل ، ساخت Kodi فقط یک پوست سفارشی است که با یک گروه خاص از افزودنی ها همراه است. همانطور که در بالا ذکر شد, همه پوست و افزونه ها با Kodi 18.3 کار نمی کنند. این بدان معناست که Kodi ساخت شما ممکن است کاملاً کار کند ، یا ممکن است Kodi را به هیچ وجه متوقف کند.

ما اکیداً توصیه می کنیم که از استفاده از ساخت های Kodi استفاده کنید. برای شروع ، اینها اغلب از پیش بسته بندی شده با مطالب افزودنی تهیه می شوند که محتوای آنها را از منابع غیر مجاز مجاز می کند. علاوه بر این ، آنها اغلب بیشتر از آنچه ارزش دارند ، مشکل دارند. به عنوان مثال ، Kodi ایجاد می کند که هر بار افزونه های حذف شده را هربار چکمه های Kodi بازیابی می کند. این بدان معنی است که اگر یکی از افزودنیهای موجود آفلاین شود ، Kodi می تواند به طور مداوم سعی در دستیابی به آن داشته باشد ، به طور موثری برای چند دقیقه پس از شروع غیر قابل استفاده.

چرا اگر جارویس و کریپتون هنوز هم کار کنند ، چرا باید به لیا ارتقا دهم?

اگرچه کدی 16 و 17 هنوز کار می کنند ، اما آنها دیگر نگهداری یا به روز نمی شوند. علاوه بر این ، با پیشرفت به جلو ، اکثر افزونه های جدید تقریباً با توجه به Kodi 18 در ذهن ساخته می شوند. به عبارت ساده ، دیر یا زود ، باید به Kodi 18 ارتقا دهید ، بنابراین چرا اکنون شروع نشود?

بروزرسانی در Kodi 18.3 لازم نیست دشوار باشد. ما قبلاً بهترین افزونه ها و بهترین مخازن Kodi را در سال 2019 پوشش داده ایم ، و حتی در صورت بروز هرگونه مشکلی ، یک آموزش جامع در مورد رفع مشکلات رایج Kodi داریم. به این ترتیب ، شما قادر خواهید بود به راحتی هر افزونه شکسته را جایگزین کنید و در سریعترین زمان ممکن به جریان بازگردید.

آیا برای استفاده از Kodi دچار مشکل خواهم شد?

علیرغم آنچه شما معتقدید این مقاله ها هستید ، Kodi ذاتاً غیرقانونی نیست. در واقع ، توسعه دهندگان برنامه بارها و بارها علناً درباره موضع ضد دزدی دریایی خود صحبت کرده اند. مشکل این است که برخی از توسعه دهندگان شخص ثالث افزونه هایی ایجاد کرده اند که امکان دسترسی نامحدود به محتوای مجاز را دارند. اگر از افزونه های غیررسمی جلوگیری می کنید و فقط به محتوایی دسترسی پیدا می کنید که حق تماشای آن را دارید, شما کاری نکرده اید و مشکلی نخواهید داشت.

چند روش برای تعیین اینکه آیا یک افزونه رسمی است یا خیر ، وجود دارد. اگر فقط یک پخش کننده خاص را نشان می دهد ، اگر نمی توانید بدون ورود به سیستم ، چیزی را تماشا کنید ، یا اگر افزونه به سادگی تحت یک سرویس جریان فعلی نامگذاری شده باشد ، به احتمال زیاد رسمی است. با این حال ، اگر افزونه ادعا کند که آخرین نسخه های فیلم یا ده ها پخش زنده تلویزیونی رایگان را دارد ، احتمالاً غیر رسمی است. جریانهای غیررسمی اغلب تنگ و کم وضوح هستند ، به علاوه آنها خیلی سریع آفلاین می شوند ، بنابراین توصیه نمی کنیم از آنها استفاده کنید.

بسیاری از تالارها و سایتهای کم مصرف تر ، افزودنیهای بدون مجوز را بدون ذکر رسمی بودن یا نبودن آنها توصیه می کنند. برای از بین بردن هرگونه شک و تردیدی که ممکن است داشته باشید ، ما لیست کوتاهی از افزونه های اغلب توصیه شده اما بدون مجوز را در زیر ارائه داده ایم:

 • خروج (یا چنگال هایی مانند Exodus Redux ، Yoda و Tempest)
 • گایا
 • 13 کلون
 • اژدها جادویی
 • زهر
 • MTBS Grease Lightning

همچنین مشاهده کنید: نحوه نصب Kodi Leia 18.3 در Firestick

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

31 − 30 =

Adblock
detector