چگونه می توان فیلم ها را بر روی Kodi به صورت قانونی و با اطمینان بارگیری کرد

سایت های زیادی وجود دارد که Kodi می تواند فیلم ها را از آن پخش کند ، اما اگر می خواهید فیلم ها را بارگیری کنید و آنها را برای همیشه حفظ کنید ، چه می کنید؟ در این مقاله چگونگی بارگیری فیلم ها به صورت قانونی و با اطمینان از Kodi بررسی می شود.

فیلم ها را بر روی Kodi بارگیری کنید

نحوه دانلود فیلم با استفاده از افزونه‌های Kodi

برای بارگیری فیلم ها در Kodi ، باید موارد زیر را انجام دهید:

  1. دانلود Kodi
  2. افزونه ای را نصب کنید که امکان بارگیری Kodi را فراهم کند (مانند B&فیلم W)
  3. یک فیلم در افزونه جستجو کنید
  4. بر روی فیلم راست کلیک کنید
  5. روی "بارگیری" کلیک کنید

از آنجا ، ویدیوی شما به مکان مورد نظر شما بارگیری می شود. ما با جزئیات بیشتر در مورد روند کار ، و همچنین موارد اضافی را که می توانید به آنها حساب کنید اجازه می دهد تا فیلم ها را به طور مداوم بارگیری کنید.

چرا فیلم ها را در Kodi بارگیری کنید?

کاتالوگ سایت های جریان همیشه تغییر می کند و فیلم هایی که امروز عاشقشان می شوید ممکن است در آینده از همان سایت در دسترس نباشند. علاوه بر این ، شما ممکن است گاهی اوقات بخواهید فیلم را در مکانی که اینترنت وجود ندارد ، تماشا کنید ، و این باعث شده که بارگیری یک ضرورت باشد. و اگر تمایل دارید بارها و بارها به تماشای یک فیلم بپردازید ، می توانید با بارگیری فیلم به جای پخش کردن آن ، بار دیگر داده را ذخیره کنید. از آنجا که فیلم های HD می توانند در زمان پخش از 1-3 گیگابایت در ساعت استفاده کنند ، پس انداز کردن داده ها نکته مهمی برای بسیاری از مصرف کنندگان است.

اکثر سایتهای پخش اجازه بارگیری را نمی دهند ، بنابراین برخی از کاربران به شبکه های همتا مراجعه می کنند تا سعی کنند نسخه های غیر رسمی را که می توانند بارگیری کنند پیدا کنند. این می تواند باعث ایجاد انواع مشکلات کاربران از جمله بدافزارها و سایر تهدیدات مربوط به حریم خصوصی و امنیت شود. بنابراین می توانید برای یافتن بارگیری های فیلم های قانونی و ایمن به کجا بروید?

بخوانید تا متوجه شوید.

همچنین مشاهده کنید: آیا کدی قانونی است?

کدی چیست؟?

Kodi یک پخش کننده رسانه نرم افزاری رایگان از بنیاد Kodi است. این فرمت های مختلف فایل تصویری مختلف ، از جمله MPEG 4 ، MJPEG ، RealVideo ، WMV و موارد دیگر را بازی خواهد کرد. این برنامه همچنین می تواند ویدئوهای خود را از وب سایتهایی با استفاده از برنامه هایی با عنوان "افزونه‌ها" پخش کند..

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

همیشه از VPN با Kodi استفاده کنید

هر وقت فیلم هایی را برای بازی در Kodi خود بارگیری می کنید ، همیشه باید از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) استفاده کنید تا از حریم شخصی و امنیت خود محافظت کنید.

ISP ها و addon ها هم می توانند خطری برای کاربران Kodi ایجاد کنند. به لطف از بین رفتن قوانین خنثی بودن خالص ، ISP شما می تواند ترافیک اینترنت شما را اسکن کند ، داده ها را جمع آوری کرده و آن را بفروشد یا در اختیار کسانی که درخواست آن را دارند قرار دهد..

در همین حال ، هر دو افزونه شخص ثالث و حتی رسمی کدی را می توان برای نصب نرم افزارهای مخرب مانند DDoS و کارگران معدن سکه cryptocurrency هک کرد. هر دو در گذشته اتفاق افتاده اند ، و متأسفانه ، کاربران Kodi اغلب نمی دانند که تا بعد از این واقعیت آلوده شده اند.  

یک VPN خوب می تواند از داده های شما در برابر ربودن توسط ISP و هکرهای شما محافظت کند. علاوه بر این ، VPN ها به محافظت از کاربران در برابر حملات در وسط کمک می کنند می توانند بلوک های محتوای جغرافیایی را که توسط سایتهای جریان ایجاد می شوند ، باز کنند..

به همین دلایل ، ما در Comparitech IPVanishIPVanish را برای کاربران Kodi توصیه می کنیم. IPVanish دارای برنامه هایی برای دستگاه های تلویزیون آمازون آمازون و انویدیا شیلد است ، دارای سرورهایی در بیش از 60 کشور جهان است ، ویدئوی 1080 پیکسلی را پخش می کند که هیچ گونه باتری در تست های ما ندارد ،.

علاوه بر این ، بر اساس حملات بدافزار اخیر به کاربران Kodi ، ما به همه کاربران Kodi توصیه می کنیم که یک اسکن ویروس را نصب و راه اندازی کنند تا از امنیت آنها در سیستم جلوگیری کنند.

READER Deal: در برنامه های IPVanish 60٪ صرفه جویی کنید.

راهنمای دانلود فیلم Kodi

برخی از افزونه های Kodi ادعا می کنند بدون نیاز به استفاده از یک مرورگر وب یا هر نرم افزار خارجی دیگر ، می توانید فیلم ها رابط کاربری Kodi را بارگیری کنید. با این وجود ، فقط یک مورد افزودنی Kodi وجود دارد که از منابع قانونی سرچشمه می گیرد که ما این ویژگی را در واقع پیدا کرده ایم: فیلم های سیاه و سفید از مخزن MetalChris.

ما در زیر نحوه استفاده از این افزونه را برای بارگیری فیلم توضیح می دهیم. بعداً ، ما همچنین روشهای جایگزین را توضیح می دهیم که در صورت تمایل به استفاده از نرم افزارهای خارجی ، گزینه های بیشتری به شما ارائه می دهند.

نحوه دانلود فیلم ها با استفاده از افزونه فیلم های سیاه و سفید Kodi

فیلم های سیاه و سفید Kodi addon

فیلم افزودنی فیلم سیاه و سفید Kodi شامل پیوندهایی به صدها فیلم کلاسیک در حوزه عمومی است. این رسما بخشی از مخزن MetalChris است. با این حال ، فایل پستی در صفحه MetalChris github در حال حاضر کار نمی کند ، بنابراین تنها راهی که برای نصب این افزونه پیدا کردیم استفاده از نصب کننده افزونه Indigo است.

برای نصب فیلم های سیاه و سفید برای Kodi ، بارگذاری Indigo را بزنید و کلیک کنید addon installer add addon video → B Movies فیلم های سیاه و سفید → نصب کنید. فوریتی دریافت خواهید کرد که از شما سؤال می کند مطمئن هستید که می خواهید این افزونه را نصب کنید یا همان repo که بخشی از آن است. کلیک آره نصب را تمام کنید. اگر هنوز نیلی ندارید ، برای نصب آن ، از این دستورالعمل ها پیروی کنید.

پس از نصب فیلم های سیاه و سفید ، افزونه را باز کنید و به فیلمی که می خواهید بارگیری کنید مرور کنید. بر روی فیلم راست کلیک کرده و را انتخاب کنید دانلود. با این کار منوی تنظیمات افزونه باز می شود.

فیلم ها را بر روی Kodi بارگیری کنید

تنظیمات فیلم سیاه و سفید

اولین زمینه در بالا برای مکان بارگیری. روی این ورودی کلیک کنید و به پوشه مورد نظر برای ذخیره فیلم های خود بروید ، سپس کلیک کنید خوب. کشویی که از بالا دوم است (دقیقاً زیر آن) مکان بارگیری زمینه) است اعلان وضعیت بارگیری در حال انجام را نمایش دهید لغزنده. روی این کلیک کنید تا در سمت راست بکشید. این امر به شما امکان می دهد تا درباره پیشرفت بارگیری خود ، اعلان هایی را از Kodi دریافت کنید.

تنظیمات سوم (پایین) برای اندازه بافر را بارگیری کنید. توصیه می کنیم این راه را به سمت راست بکشید. اگر این کشویی خیلی سمت چپ باشد ، ویدیوی شما بارگیری نمی شود. کلیک خوب برای خروج از تنظیمات و شروع بارگیری خود را.

فیلم های سیاه و سفید را بارگیری کنید

هنگامی که آماده پخش فیلم خود شدید ، به پوشه موجود در آن بروید ، کلیک راست کرده و را انتخاب کنید با → Kodi باز کنید. Kodi بارگیری می شود و فیلم شروع به پخش می کند.

همچنین مشاهده کنید: نحوه تماشای فیلم های HD بر روی Kodi

با استفاده از یک مرورگر وب ، فیلم های رایگان برای پخش در Kodi پیدا کنید

از آنجا که اکثر افزونه های Kodi اجازه بارگیری را نمی دهند ، ممکن است بخواهید گزینه های بیشتری برای پیدا کردن فیلم های رایگان و قابل بارگیری داشته باشید که بتوانید روی آن بازی کنید. در اینجا دو گزینه با استفاده از یک مرورگر وب وجود دارد.

فیلم های کلاسیک رایگان

فیلم های کلاسیک رایگان انواع مختلفی از فیلم های کلاسیک و عمومی را در اختیار شما قرار می دهد. این شامل علمی تخیلی ، کمدی ، درام ها و ژانرهای دیگر فیلم از دهه 1920 - 1960 است.

برای بارگیری یک فیلم ابتدا به سایت Free Classic Movies بروید. با استفاده از دکمه های منو در سمت چپ ، مجموعه را مرور کنید. می توانید بر اساس بازه زمانی مرور کنید ، لیستی از علاقه مندی های طرفداران را بدست آورید ، یا با کلید واژه جستجو کنید. هنگامی که عنوانی را که می خواهید بارگیری کنید پیدا کردید ، برای افزودن صفحه اطلاعات آن کلیک کنید. به جای کلیک روی دکمه پخش روی ویدیوی تعبیه شده در صفحه ، به پایین بروید تا اینکه به یک جعبه قرمز بروید که می گوید "بارگیری رایگان".

باید دو پیوند وجود داشته باشد. روی هر یک از آنها راست کلیک کرده و را انتخاب کنید در برگه جدیدی باز کن. هنگامی که فیلم شروع به پخش می کند ، روی دکمه بارگیری در گوشه سمت راست پایین صفحه کلیک کنید.

فیلم های کلاسیک رایگان 3

رایگان فیلم های کلاسیک 4 بارگیری کنید

پس از اتمام بارگیری فیلم ، آنرا در Kodi با کلیک راست و انتخاب کنید بازکردن با کدی. 

بیشتر بخوانید: بهترین افزونه های Kodi برای پیدا کردن فیلم های رایگان و قانونی

بایگانی اینترنت

آرشیو اینترنت بیشتر به دلیل مخزن وب سایت های قدیمی شناخته شده است ، اما همچنین حاوی مجموعه گسترده ای از فیلم های حوزه عمومی است. بیش از 400 فیلم علمی تخیلی و ترسناک ، بیش از 200 فیلم کمدی و بیش از 1000 فیلم خاموش در سایت وجود دارد.

برای شروع بارگیری فیلم ، به زیرنویس رسمی فیلم بایگانی اینترنت بروید. عناوین را که بر اساس نوع یا ژانر مرتب شده اند ، مرور کنید. برای باز کردن صفحه اطلاعات آن ، روی یک فیلم کلیک کنید. به پایین صفحه بروید تا زمانی که قسمتی با عنوان "گزینه های بارگیری" در سمت راست صفحه پیدا کنید. هر قالب پرونده ای را که می خواهید کلیک کنید. فیلم شروع به بازی خواهد کرد. بر روی دکمه بارگیری در گوشه سمت راست پایین صفحه کلیک کنید.

فیلم های بایگانی اینترنت 1 بارگیری کنید

فیلم های بایگانی اینترنت 2 بارگیری کنید

پس از بارگیری این ویدئو ، می توانید با کلیک راست روی فایل و انتخاب ، از طریق Kodi پخش کنید با → Kodi باز کنید.

همچنین مشاهده کنید: 8 مخزن بهترین Kodi ، و برخی دیگر باید از آن دور بمانند

با استفاده از PlayOn برای به دست آوردن سایتهای بیشتر برای بارگیری فیلم از

دو سایت قبلی فیلم کاملاً رایگان ارائه می دهند. اما آنها فقط فیلم های بسیار قدیمی را می گیرند که در حوزه عمومی قرار گرفته اند. بنابراین اگر بخواهید فیلمهای جدیدتری را که هنوز هم تحت حق چاپ نیستند بارگیری کنید ، چه کاری می توانید انجام دهید?

PlayOn خدماتی است که به شما امکان می دهد فیلم ها و نمایش های بسیاری از سایت های پخش رایگان و پریمیوم را به طور قانونی ضبط کنید. این ضبط ها به عنوان یک پرونده دائمی در دستگاه شما نگهداری می شوند. می توانید آنها را به دستگاه دیگری منتقل کنید ، آنها را در مکانی بدون اینترنت تماشا کنید ، یا حتی خدمات ارائه شده را لغو کنید و هنوز هم سالها در آینده آنها را تماشا کنید.

PlayOn 30 دلار در سال هزینه دارد. علاوه بر این ، در صورتی که در این سرویس مشترک هستید ، فقط می توانید از PlayOn برای ضبط از یک سرویس برتر استفاده کنید. می توانید در وب سایت رسمی PlayOn ثبت نام کنید.

پس از بارگیری یک فیلم با استفاده از PlayOn ، می توانید با کلیک راست روی عنوان و انتخاب آن ، آن را بازی کنید بازکردن باکدی یا با باز کردن پخش در ضبط ها از افزودنی PlayOn Kodi و انتخاب عنوان استفاده کنید.

برای راهنمای نصب و استفاده از افزونه PlayOn Kodi ، اینجا را کلیک کنید.

بارگیری فیلم از Netflix و بازی در Kodi

نتفلیکس یکی از بزرگترین مجموعه فیلم ها و نمایش های هر سایت استریم در جهان را در خود جای داده است. این فیلم علاوه بر فیلم های با کیفیت بالا Netflix ، فیلم های سینمایی هالیوودی را نیز در خود جای داده است که فقط یک یا دو سال است که از سینما خارج شده اند.

اشتراک Netflix بین 8 تا 14 دلار هزینه دارد ، بسته به اینکه آیا شما وضوح HD را می خواهید و چند صفحه که می خواهید به طور همزمان جریان داشته باشند.

معمولاً تعداد کمی از عناوین Netflix وجود دارد که به دلیل محدودیت مجوز ، از طریق PlayOn قابل ضبط نیستند. به عنوان مثال ، سیزده عنوان پیدا کردم که از 16 مه 2018 قابل ثبت نیست ، از جمله زوتوپیا, Daredevil, آرتور, جسیکا جونز, و چند نفر دیگر با این حال ، این عناوین بخش کوچکی از کل کاتالوگ Netflix را نشان می دهد.

گذشته از این محدودیت ، Netflix کاملاً با PlayOn سازگار است.

مقاله مرتبط: چگونه می توان منطقه Netflix را تغییر داد و هر نسخه کشور را در هر کجا مشاهده کرد

بارگیری فیلم از Hulu و بازی در Kodi

Hulu یکی دیگر از سایتهای ویدئویی با مجموعه بزرگ است. این فیلم دارای بیش از 5000 فیلم از جمله فیلم های اکشن و ماجراجویی ، فیلم های دراماتیک ، فیلم های بچه ها ، فیلم های خانوادگی و موارد دیگر است

اگر می خواهید در صورت خلاص شدن از تبلیغات کاملاً خلاص شوید ، اشتراک Hulu 7.99 دلار در ماه هزینه دارد..

کل کاتالوگ Hulu را می توان با استفاده از PlayOn بارگیری و نگهداری کرد. پس از بارگیری ، فیلم های آن می توانند از طریق Kodi با استفاده از افزونه PlayOn Kodi پخش شوند یا با کلیک راست و انتخاب راست با → Kodi باز کنید.

توجه داشته باشید: سرورهای IPVanish توسط Hulu مسدود شده اند. بنابراین اگر مقدار زیادی از محتوای Hulu را تماشا می کنید ، توصیه می کنیم به جای آن از ExpressVPN استفاده کنید.

مقاله مرتبط: استفاده از Playto Kodi برای Hulu در Kodi ، Kodi Animelab و موارد دیگر

بارگیری فیلم از HBO NOW و بازی در Kodi

امروزه ، HBO به خاطر سری اصلی خود از جمله مشهور است بازی تاج و تخت. اما HBO همچنان مکان بسیار خوبی برای یافتن فیلم هایی است که اخیراً سینماها را ترک کرده اند. بیش از 400 فیلم بلند در سرویس جریان HBO ، HBO NOW موجود است. همه آنها را می توان با استفاده از PlayOn بارگیری و ضبط کرد و با استفاده از Kodi پخش کرد.

اشتراک HBO TAN اکنون 14،99 دلار در ماه هزینه دارد.

بارگیری فیلم از سایر سایتهای مرتبط با PlayOn

علاوه بر این سایتهای استریم ، سایتهای دیگری نیز با مجموعه فیلمهای گسترده وجود دارند که می توانند با PlayOn از جمله Showtime Anytime ، Max Go ، PBS ، Amazon Video ، Crackle و موارد دیگر استفاده شوند..

همچنین مشاهده کنید: نحوه نصب و استفاده از افزونه PlayOn Kodi

برای دسترسی آسان در آینده فیلم های خود را به Kodi اضافه کنید

اگر در نهایت بارگیری فیلم های زیادی به سرانجام برسید ، ممکن است در نهایت به جایی برسید که از لزوم کلیک راست و انتخاب کردن خسته شوید. با → Kodi باز کنید هر وقت می خواهید فیلمی را ببینید. در این صورت ، می توانید تمام فیلم های خود را به لیستی در داخل Kodi اضافه کنید که پیدا کردن و بازی کردن عنوان ویژه مورد نظر را آسان می کند..

برای انجام این کار ، Kodi را بارگذاری کرده و کلیک کنید فیلم ها → پرونده ها videos فیلم ها را اضافه کنید ... → مرور کنید, سپس به پوشه حاوی فیلم بروید. وقتی در پوشه صحیح قرار گرفتید ، کلیک کنید خوب, سپس کلیک کنید خوب از نو. هنگامی که کادر گفتگو با عنوان "محتوای تنظیم شده" ظاهر می شود ، کلیک کنید این فهرست شامل و انتخاب کنید فیلم ها. کلیک خوب دوبار دیگر Kodi پوشه را اسکن می کند و کلیه فیلم های موجود در آن را برای دسترسی آسان بعداً به لیست اضافه می کند.

پس از اتمام این کار ، می توانید با کلیک کردن یک فیلم خاص را پیدا کنید فیلم → فیلم از منوی اصلی Kodi. با این کار به شما امکان می دهید فیلم های خود را بر اساس ژانر ، عنوان ، سال و سایر خصوصیات جستجو کنید. وقتی عنوان مورد نظر خود را پیدا کردید ، فقط برای شروع بازی کلیک کنید.

امیدواریم از این راهنما برای بارگیری فیلم ها بر روی Kodi بصورت قانونی و با اطمینان استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی یافتن بهترین فیلم ها و نمایش ها با استفاده از Kodi ، سایر راهنماهای Kodi ما را ، از جمله 114 افزونه کارآمد Kodi ، شش افزونه بهترین Kodi برای تلویزیون زنده و پنج افزونه بهترین Kodi برای ورزش بررسی کنید..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

63 + = 64

Adblock
detector