افزونه میثاق Kodi کار نمی کند یا نصب نمی شود؟ به همین دلیل

میثاق و چندین مورد دیگر مانند آن ناگهان دست از کار کشیدند. در این مقاله ، ما توضیح می دهیم که چرا افزونه میثاق گم شده است و چه اتفاقی در آینده می افتد.

مخزن Colossus بسیار شناخته شده است و شامل چندین افزونه جریان غیر مجاز از جمله Covenant ، Bennu و SportsDevil است. در تاریخ 15 نوامبر ، این مخزن خالی شد و افزونه های آن غیرقابل دسترسی شد ، مگر اینکه قبلاً نصب شده باشید. در این مقاله به توضیح عواملی می پردازیم که باعث شد آف کلوزوس آفلاین نشود.

ما به طور مداوم از خوانندگان خود خواسته ایم كه فقط از افزونه های رسمی كدی استفاده كنند ، اما احساس می كنیم زمان مناسبی برای تکرار این موضوع است. افزونه های رسمی دارای آسیب پذیری امنیتی کمتری هستند و در معرض خطر قرار گرفتن آفلاین به طور غیر منتظره مانند میثاق نیستند.

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

نکته مهم: همیشه از VPN با Kodi استفاده کنید

شبکه های خصوصی مجازی (VPN) اغلب توسط افرادی که به دنبال پنهان کردن جریان بدون مجوز از ارائه دهنده خدمات اینترنت خود (ISP) هستند ، استفاده می شود. با وجود این ، راه های بسیاری وجود دارد که VPN می تواند از یک کاربر Kodi سود ببرد ، حتی اگر فقط از منابع رسمی استفاده کند.

به عنوان مثال ، به دلیل اینکه یک VPN ترافیک شبکه شما را رمزگذاری می کند ، نمی تواند برای توجیه ضعف اتصال توسط ISP شما استفاده شود. این همچنین بدان معنی است که بیشتر حملات Man-in-the Medium کار نمی کنند ، این به شما در حفظ امنیت شما و اطلاعات شخصی شما کمک می کند.

هر VPN ارتباط شما را تا حدی کندتر می کند ، و برخی از ارائه دهندگان VPN اطلاعات دقیق فعالیت های آنلاین خود را نگه می دارند. این هدف در وهله اول استفاده از VPN را خراب می کند ، بنابراین می توانید در ارائه دهندگان مختلف تحقیق کنید تا زمانی که کسی را پیدا کنید که پاسخگوی نیاز شما باشد.

ما IPVanish را توصیه می کنیم. IPVanish فعالیت های شما را پیگیری نمی کند و به بیش از 50 کشور مختلف پیوندهای ایمن و پایدار ارائه می دهد. همچنین یکی از قابل حمل ترین VPN ها با برنامه های اختصاصی Android ، iOS و Amazon Firestick است.

مبلغ خواندن: 60٪ در برنامه IPVanish سالانه را در اینجا صرفه جویی کنید.

اتفاقی که برای میثاق افتاد?

در تاریخ 15 نوامبر ، Jsergio123 ، یک توسعه دهنده Kodi که مسئولیت ایجاد افزونه URLResolver را ایجاد کرده بود ، در میان دیگران ، اعلام کرد که وی متوقف خواهد شد که کار روی همه افزونه های آنها متوقف شود. وی همچنین خاطرنشان کرد: تیم کولئوس موافقت کرده است که همین کار را انجام دهد. در ابتدا گمانه زنی ها در مورد تهدیدهای قانونی وجود داشت اما تا چند ساعت بعد میزان اوضاع مشخص نشده بود.

توسعه دهنده Kodi مستقر در انگلیس موسوم به The_Alpha قبلاً روی افزونه Bennu کار می کرد و شایعه شده بود که با مخزن Colossus درگیر شده است. اندکی پس از شکستن خبر بازنشستگی jsergio123 ، The_Alpha یک نامه تحویل داده شده را در آدرس منزل خود دریافت کرد.

نامه_آلفا متوقف شد و نامه MPA را لغو کرد

این نامه معلوم شد که از طرف نمایندگان حقوقی انجمن تصاویر متحرک (MPA) ، سازمانی متشکل از ضربه های سنگین مانند دیزنی ، پارامونت پیکچرز ، و فاکس قرن بیستم ، متوقف شده است. نسخه ای از این نامه به TVAddons ، یکی دیگر از تیم های توسعه Kodi ، منتقل شد که در حال حاضر با مشکلات حقوقی خود در حال انجام است. خیلی زود ، The_Alpha حساب توییتر خود را غیرفعال کرد.

این تنها دو گیرنده تایید شده از تهدیدهای MPA هستند ، اما جلوی اقدامات احتیاطی دیگر را برای سایر توسعه دهندگان متوقف نکرده است. اکو کدر که پیش از این روی بنو کار کرده بود ، بدون هیچ توضیحی حساب توییتر خود را حذف کرد. علاوه بر این ، repo Origin و مخزن Smash همه آفلاین شده اند. در مورد Smash ، مخزن آفلاین برای حذف افزونه های جدید مرده ذکر شده در بالا غیرفعال شد. حساب توییتر Ares Wizard آفلاین شد ، اما این تیم پیامی را در ساخت Pulse CCM خود به جای گذاشت که به کاربران می گفت "محکم بنشینید".

استعفای Jsergio123 Kodi

Jsergio123 از آن زمان در توییتر تأیید کرده است که اگر او هرگز بازگردد ، او فقط می تواند افزونه های قانونی را توسعه دهد. كاز والاس ، مرد پشت پرده Simply Caz ، همین حرف را زده است و نشان می دهد كه او نیز نامه ای از MPA دریافت كرده است.

Caz Wallace Legal Only Kodi Development

تیم repo Gracie در حال ارائه دهنده افزودنیهای منتقل شده به خانه ، و به یک URL جدید منتقل شده است. این تیم اعلام کرده است که آدرس اینترنتی قدیمی به زودی آفلاین می شود و پس از آن ، هم Repo قدیمی و هم افزونه های آن غیرقابل دسترسی خواهند بود.

لوسیفر ، توسعه دهنده افزونه Kodi که مسئولیت افزودنی های Cartoon Crazy و KissPanda را نیز بر عهده دارد ، نیز بازنشستگی خود را اعلام کرده و اثبات ارسال وی مبنی بر حذف حساب GitHub خود را منتشر کرده است. با این حال ، برخی از افزونه های لوسیفر توسط سایر توسعه دهندگان برداشت شده و دوباره ارجاع شده است. به عنوان مثال ، کارتون دیوانه اکنون Spinz Cartoon Crazy است و توسط کریس اسپز ، یک جمع جدید برای تیم Noobsandnerds ، نگهداری خواهد شد. Dandy Media ، یکی دیگر از توسعه دهندگان نسبتاً مشهور ، هم مخزن Kodi و هم حساب توییتر خود را حذف کرده است.

بعد چه اتفاقی می افتد?

هنوز مشخص نیست که میثاق به صورت آنلاین باز خواهد گشت یا خیر. اگرچه بارگذاری مجدد یا Forking میثاق باعث توسعه دهندگان می شود تا نتیجه های حقوقی مشابه با The_Alpha و jsergio123 روبرو شوند ، وقتی Exodus در اوایل سال جاری آفلاین شد ، سریعاً توسط سایر توسعه دهندگان پیش از پیمان پیمان جمع آوری و جایگزین آن شد..

لازم به ذکر است که تنها افرادی که تهدیدهای قانونی دریافت کرده اند ، توسعه دهنده افزونه هایی هستند که دسترسی بدون مجوز به محتوا را فراهم می کنند. به همین ترتیب ، پاسخ از طرف توسعه دهندگان رسمی افزونه بسیار محدودتر شده است ، با Gracie Green ، خالق repo Gracie ، خواستار آرامش.

از آنجا که افزونه URLResolver در خارج از دزدی دریایی کاربردی دارد ، تیم TVAddons تصمیم گرفته اند تا همچنان به حفظ آن ادامه دهند ، اگرچه ذکر می کنند که بدون کمک jsergio123 برای کمک ، بروزرسانی ها ممکن است برای مدتی کندتر انجام شود..

چگونه سیستم خود را ایمن نگه دارید

از آنجا که حداقل یکی از توسعه دهندگان Kodi حساب GitHub خود را حذف کرده است ، اکنون این نام برای همه آزاد است. ما قبلاً شاهد این اتفاق افتادیم که یک سازنده Exodus ترک شود ، بنابراین مهم است که این اقدام را انجام دهید.

ابتدا افزونه هایی را که نصب کرده اید در نظر بگیرید. اگر از مخازن Colossus یا Alpha استفاده می کنید ، ممکن است بخواهید حذف آنها را در نظر بگیرید. حتی اگر این افزونه‌ها در حال حاضر کار کنند ، هیچ تضمینی برای ادامه این کار وجود ندارد و بعید است که از این پس از این پس پشتیبانی شوند..

از آنجا که اوضاع در حال انجام است و ما تصوری واضح نداریم که توسعه دهندگان هنوز به چه خوبی از بین رفته اند ، ارائه مشاوره مشخص دشوار است. به گفته این ، ما به تمام کاربران كدی به شدت توصیه می كنیم كه اگر قبلاً این كار را نكرده اند ، بروزرسانی های خودکار را خاموش كنند. این امر به این دلیل است که اگر سرور یک توسعه دهنده یا حساب GitHub به خطر بیفتد ، یک مهاجم می تواند به روزرسانی های مخرب را بدون هیچ گونه تأیید از کاربر نصب کند.

مرحله 4 بروزرسانی های خودکار را خاموش کنید

برای خاموش کردن به روزرسانی های خودکار ، روی کلیک کنید نماد چرخ دنده در صفحه اصلی Kodi بعد کلیک کنید تنظیمات سیستم و به پایین بروید مواد افزودنی در سمت چپ در سمت راست ، گزینه را انتخاب کنید اعلان کنید ، اما به روزرسانی ها را نصب نکنید گزینه. با این کار به شما اطلاع می دهیم که یک بروزرسانی جدید در دسترس است تا بتوانید کاملتر تحقیق کنید و ببینید آیا این مشروعیت دارد یا خیر.

گزینه های دیگری برای افزونه میثاق

به یاد داشته باشید که Kodi دارای طیف گسترده ای از افزونه های کاملاً قانونی برای انتخاب است. ما قبلاً بهترین مخازن را پوشانده ایم و حتی توصیه های خاصی برای ورزش ، فیلم و برنامه های افزودنی زنده تلویزیونی داریم.

ترك

رسمی افزونه Crackle Kodi

افزونه Crackle به کاربران Kodi اجازه می دهد تا از بستر جریان Crackle به محتوا دسترسی پیدا کنند. در حالی که افزودنیهای مشابه معمولاً فقط عناوین کمی شناخته شده ارائه می دهند ، کراکل شامل چندین فیلم تحسین برانگیز مانند آغاز و جزیره شاتر.

بهترین چیز در مورد Crackle این است که استفاده کاملاً رایگان و قانونی است. لازم به ذکر است که منطقه Crackle محتوای آنها را قفل می کند ، بنابراین باید قبل از تماشای هر چیزی به یکی از سرورهای آمریکایی VPN خود وصل شوید..

افزونه Crackle از مخزن Eracknaphobia در دسترس است.

فیلم های BigStar & تلویزیون

افزونه های BigStar Movies and TV Kodi

فیلم های BigStar & تلویزیون دارای کتابخانه گسترده ای از فیلم های رایگان تماشا و نمایش های تلویزیونی است. در حالی که نسخه وب مبتنی بر نیاز به ثبت نام کارت اعتباری به کاربران است ، افزونه Kodi چنین نمی کند. این امر به کاربران امکان می دهد عناوین خاصی را خریداری کنند ، اما از آنجا که این کار را نمی توان از طریق Kodi انجام داد ، دیگر نیازی نیست.

این افزونه شامل هزاران عنوان برای انتخاب است. در حالی که بسیاری از آنها شناخته شده نیستند ، اما همچنین تمام فصل از برنامه های تلویزیونی مانند Inbetweeners. محتوا به صورت گروهی طبقه بندی شده و کاملاً خوب سازمان یافته است ، بنابراین یافتن دقیقاً آنچه شما به دنبال آن هستید هرگز دشوار نخواهد بود..

فیلم های BigStar & تلویزیون از مخزن MetalChris در دسترس است و می توانید موارد اضافی فیلمهای Kodi را در اینجا پیدا کنید.

PlayOn Browser

افزونه Playon Kodi

مرورگر PlayOn به شما امکان می دهد محتوا را از چندین سرویس اشتراک دیگر در Kodi ادغام کنید. در حالی که نسخه رایگان در دسترس است ، این تنها تعداد معدودی از منابع رایگان برای تماشای را شامل می شود. خدمات کامل در ماه 2.50 دلار هزینه دارد و به شما امکان می دهد تا حساب های Netflix ، Hulu و Amazon Prime Video خود را به همراه بسیاری دیگر وصل کنید.

عضویت پرداخت شده همچنین قابلیت DVR و امکان جستجوی تبلیغات را باز می کند ، بنابراین قطعاً یک سرمایه گذاری ارزشمند است.

افزونه مرورگر PlayOn را می توان در مخزن رسمی افزونه Kodi یافت.

Snagfilms

افزونه SnagFilms Kodi

Snagfilms یک افزونه رایگان و قانونی Kodi است که بیش از 5000 فیلم و مستند مستقل دارد. اینها در 720p در دسترس هستند و برای مرور آسانتر به دسته بندی ها گروه بندی می شوند. این دسته بندی ها همه چیز را از علوم علمی گرفته تا سیاست پوشش می دهند ، بنابراین ما مطمئن هستیم چیز جالبی را برای تماشا خواهید یافت.

عملکرد جستجو وجود ندارد ، اما از آنجا که Snagfilms عناوین نسبتاً ناشناخته را به خود اختصاص می دهد ، بهتر است برای یافتن محتوای جدید بهتر از بازنویسی مواردی باشید که قبلاً دیده اید.

افزونه Snagfilms را می توان در مخزن رسمی افزونه Kodi یافت.

صحنه توسعه Kodi هنوز از این تحولات اخیر ابراز نگرانی می کند و فعلاً سرنوشت جریان بدون مجوز در Kodi نامشخص است. به گفته این ، ما همچنان به نظارت بر اوضاع خواهیم پرداخت و شما را از پیشرفت های بعدی با پیشرفت اوضاع مطلع خواهیم کرد.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

53 − = 45

Adblock
detector