نحوه مشاهده پرونده های ورود به سیستم Kodi

نحوه مشاهده پرونده های ورود به سیستم Kodi

اگر با آن پیام مخوف روبرو شدید ، "یک یا چند مورد موفق به پخش نشدند ، پرونده پرونده را برای جزئیات بیشتر بررسی کنید" ، ممکن است تعجب کنید که چگونه می توان در جهان این پرونده های اسرارآمیز ورود به سیستم Kodi را پیدا کرد. و حتی اگر بتوانید آنها را بیابید ، ممکن است آشکار نباشد که با آنها چه کار کنید.

چگونه پرونده های ورود به سیستم را در Kodi مشاهده می کنید؟ و پس از انجام این کار ، چگونه می توانید خطاهای رخ داده را برطرف کنید?

حقیقت این است که علل مختلف این پیام خطا وجود دارد. بنابراین بهترین کار این است که ابتدا بدانید که چگونه خود فایل های گزارش را تهیه کنید. پس از در اختیار داشتن این اطلاعات ، می توانید از طریق انجمن یا از طریق ایمیل از دیگران کمک بگیرید.

همچنین مواردی وجود دارد که می توانید برای رفع خطاها خودتان امتحان کنید.

در این مقاله ، من نحوه انجام هر دو را توضیح خواهم داد.

حفظ حریم خصوصی و امنیت در هنگام استفاده از Kodi

قبل از شروع بحث در مورد رفع مشکلات با Kodi ، درک خطرات ناشی از استفاده از افزونه‌ها برای رفع مشکلات Kodi مهم است.

افزونه های Kodi توسط توسعه دهندگان مستقل ایجاد می شوند. این امر نه تنها در مورد برنامه هایی که برای پخش محتوای ویدیو استفاده می شوند بلکه در مورد برنامه های عیب یابی مشکلات خود بازیکن نیز صحیح است.

اگرچه همه افزونه های ذکر شده در این مقاله معتبر بوده و اعتقاد بر آن ایمن بودن است ، اما یک هکر می تواند به طور بالقوه هر نرم افزاری را به خطر بیاندازد.

برنامه نویسان مخرب گاهی اوقات برای شروع حملات "مرد در وسط" از افزونه‌ها استفاده می کنند. آنها کد را تغییر می دهند به طوری که داده های کاربر را به شبکه های خصوصی خود هدایت می کند. پس از انجام این کار ، می توانند به هارد دیسک کاربر دسترسی پیدا کرده و اطلاعات شخصی مورد نظر خود را بدست آورند.

اگر ارائه دهنده خدمات اینترنتی شما می داند که شما در حال پخش ویدئو هستید ، می تواند سرعت اینترنت شما را نیز کاهش دهد تا هزینه های آن کم باشد. در واقع ، بسیاری از ارائه دهندگان دسترسی ، خدمات استریم خود را ارائه می دهند و نمی خواهند با دیگران رقابت کنند. در صورت جستجوی گزینه های دیگر ممکن است شما را با پرتاب سرعت خود مجازات کنند.

همچنین مشاهده کنید: نحوه متوقف کردن بافر کدی

به دلیل این مشکلات ، همیشه بهتر است هر زمان که ویدئو پخش می کنید یا از هر افزونه عیب یابی Kodi در هنگام اتصال به اینترنت ، از یک سرویس VPN استفاده کنید. استفاده از VPN هویت شما را جابجا می کند تا هکرها نتوانند اطلاعات شخصی شما را بدست آورند. و هر کاری که در اینترنت انجام می دهید را خصوصی نگه می دارد تا ارائه دهنده شما نتواند از آن به عنوان بهانه ای برای کاهش پهنای باند شما استفاده کند..

یکی از محبوب ترین VPN ها در بین کاربران Kodi ، IPVanish است. و ما فکر می کنیم این محبوبیت ضروری است. IPVanish یک سیاست سختگیرانه "بدون گزارش" ندارد و زیرساخت های خاص خود را حفظ می کند. این سرعت را بالا نگه می دارد و اطمینان می دهد که داده های شما از چشمان کنجکاوی دور نگه داشته می شوند.

معامله خواننده: در برنامه IPVanish تا 60٪ صرفه جویی کنید.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

مشاهده پرونده های ورود به سیستم Kodi با استفاده از Log Viewer

ساده ترین راه برای مشاهده پرونده های ورود به سیستم Kodi ، نصب افزونه Log Viewer است. در مخزن رسمی Kodi موجود است.

برای انجام آن، این مراحل را دنبال کند.

   • بر روی "افزونه‌ها" از فهرست اصلی کلیک کنید.
   • نحوه مشاهده پرونده های ورود به سیستم Kodi
   • روی "بارگیری" کلیک کنید
   • نحوه مشاهده پرونده های ورود به سیستم Kodi
   • روی "افزونه های برنامه" کلیک کنید
   • نحوه مشاهده پرونده های ورود به سیستم Kodi
   • بر روی "Log Viewer برای Kodi" کلیک کنید.
   • نحوه مشاهده پرونده های ورود به سیستم Kodi
   • بر روی "نصب" کلیک کنید. در عرض چند ثانیه ، پیامی مبنی بر نصب افزونه دریافت خواهید کرد.
   • نحوه مشاهده پرونده های ورود به سیستم Kodi
   • به لیست افزونه های برنامه برگردید و دوباره روی "Log Viewer for Kodi" کلیک کنید. باید گزینه هایی برای "اجرا" ، "پیکربندی" ، "بروزرسانی خودکار" ، "غیرفعال کردن" یا "حذف" را مشاهده کنید.
   • نحوه مشاهده پرونده های ورود به سیستم Kodi
   • روی "اجرا" کلیک کنید. این یک کادر گفتگوی جدید باز می شود که گزینه هایی را برای نمایش سیاههها ، نمایش یک گزارش قدیمی یا تغییر تنظیمات به شما ارائه می دهد..
   • نحوه مشاهده پرونده های ورود به سیستم Kodi
   • اگر Kodi از زمان بروز خطا خاموش شده است ، روی "نشان قدیمی" نمایش دهید. "در غیر اینصورت ، روی" ورود به سیستم نمایش "کلیک کنید.
   • تا وقتی که خطایی را پیدا کنید ، از طریق پرونده بروید.

هنگامی که متن واقعی پیام خطا را دریافت کردید ، می تواند ایده بهتری به شما بدهد که چه چیزی باعث ایجاد مشکل می شود.

متأسفانه ، برش و چسباندن از داخل بیننده گزارش کار نمی کند. بنابراین اگر می خواهید پیام مربوط به خطا را برای کمک به چسباندن به انجمن بچسبانید ، کار نخواهد کرد. با این حال ، تصاویر از داخل بیننده کار می کنند.

مشاهده فایل های ورود به سیستم Kodi به طور مستقیم.

اگر می خواهید پیغام خطا را بیابید ، استفاده از نمایشگر log خوب است. اما گاهی اوقات زمینه ای که خطا در آن ایجاد شده ممکن است مهم باشد. بنابراین ممکن است خواندن پرونده log و بحث در مورد دیگران با آن در صورتی که به صورت متنی باشد آسان تر باشد.

متأسفانه ، دریافت پرونده ورود به فرم متنی کمی پیچیده تر است زیرا مکانی که در آن قرار دارد بستگی به سیستم عامل شما دارد.

در اینجا لیستی از یافتن پرونده در هر سیستم عامل وجود دارد.

 • پنجره ها: C: \ کاربران \ ername نام کاربری Windows شما} \ AppData \ رومینگ \ Kodi \ kodi.log
 • مک: / کاربران / ername نام کاربری شما} / کتابخانه / پشتیبانی برنامه / Kodi / kodi.log
 • لینوکس: ~ / .kodi / kodi.log
 • iOS: /private/var/mobile/Library/Preferences/Kodi/kodi.log
 • اندروید: {ذخیره} /Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/temp/kodi.log
 • OSMC: /home/osmc/.kodi/temp/kodi.log

پنج استراتژی ساده که به طور موثر بسیاری از خطاهای موجود در پرونده های log Code را برطرف می کنند

اکنون که می دانید چگونه فایلهای ورود به سیستم kodi را مشاهده می کنید ، چگونه خطاهایی را که در آنها مشاهده می شود برطرف می کنید?

برخی از خطاها فقط توسط شخصی که دانش عمیق در مورد کد نویسی دارد قابل حل است. اما بیشتر آنها به این سطح از دانش نیاز ندارند. بنابراین در اینجا پنج استراتژی ساده وجود دارد که هر کس می تواند برای حل معمول ترین خطاها از آنها استفاده کند.

استراتژی شماره 1. افزونه مورد استفاده خود را به روز کنید

گاهی اوقات توسعه دهنده یک افزونه پس از انتشار اشکالات را کشف می کند. اما به دلایل امنیتی ، ممکن است شما Kodi را تنظیم کرده باشید که به طور خودکار به روزرسانی ها را بارگیری نکند. در این صورت ، ممکن است شما به روزترین نسخه بدون خطا از این افزودنی را نداشته باشید.

برای اینکه مطمئن شوید جدیدترین نسخه افزونه در Kodi شما نصب شده است ، به منو که افزونه شما در آن قرار دارد بروید و روی آن راست کلیک کنید. سپس بر روی "اطلاعات" کلیک کنید. در آخر ، روی "به روز رسانی" کلیک کنید.

نحوه مشاهده پرونده های ورود به سیستم Kodi

استراتژی شماره 2. از Indigo برای پاک کردن حافظه نهان خود و پاک کردن بسته های نصب قدیمی استفاده کنید.

داده های قدیمی ذخیره شده در پوشه های حافظه نهان و بسته شما می توانند Kodi شما را کند کنند ، و گاهی اوقات باعث ایجاد خطا در روند می شوند. اما اینها را می توان با افزونه ای به نام Indigo از بین برد.

برای نصب آن ابتدا مخزن SuperRepo را نصب کنید. سپس از منوی اصلی روی ذره بین کلیک کنید. بر روی "افزونه‌های جستجو" کلیک کنید. در آخر ، "Indigo" را تایپ کرده و کلید enter را بزنید. این افزونه را به وجود می آورد تا بتوانید آن را نصب کنید.

پس از نصب ، می توانید آن را باز کنید تا یک منوی اصلی با مجموعه ای از گزینه ها ارائه شود. روی "ابزارهای تعمیر و نگهداری" کلیک کنید. سپس بر روی "اندازه حافظه نهان: (تعداد) - برای پاک کردن" و "اندازه بسته ها: (تعداد)" را کلیک کنید تا پاک شود ". در هر دو حالت ، با پیامی از شما سؤال می شود که آیا مطمئن هستید که می خواهید حافظه نهان خود را پاک کنید یا پرونده های نصب قدیمی را حذف کنید. روی "پاک کردن" یا "حذف" کلیک کنید و تمام داده های ناخواسته از بین می روند.

نحوه مشاهده پرونده های ورود به سیستم Kodi

استراتژی شماره 3. نسخه Kodi خود را به روز کنید

اگر افزونه شما به روز شد و حافظه پنهان / بسته ها پاک شد اما هنوز خطایی را مشاهده می کنید ، ممکن است به این دلیل باشد که شما یک نسخه قدیمی از Kodi را دارید که از یک افزونه جدیدتر و ناسازگار استفاده می کند..

برای اطلاع از این مورد ، روی نماد چرخ دنده کلیک کنید. سپس به "اطلاعات سیستم" بروید. اطلاعات زیادی درباره پخش کننده رسانه ای Kodi خود خواهید دید. در گوشه پایین سمت راست شماره نسخه است. اطمینان حاصل کنید که این Kodi v17.4 Krypton یا نسخه جدید جدیدترین نسخه خواندن این نسخه است.

نحوه مشاهده پرونده های ورود به سیستم Kodi

استراتژی شماره 4. وابستگی های خود را به روز کنید.

مسئله دیگری که ممکن است باعث ایجاد خطا شود ، وابستگی هایی است که به روز نشده اند. برای یافتن این موارد ، روی نماد چرخ دنده → تنظیمات سیستم → افزودنی ها مدیریت وابستگی ها را کلیک کنید. لیست را جستجو کنید و ببینید که آیا در پیام خطای پرونده ورود به سیستم نشان داده شده است یا خیر.

در این صورت ، با کلیک راست و انتخاب "اطلاعات" ، وابستگی متخلف را به روز کنید و به دنبال آن "بروزرسانی" شوید.

نحوه مشاهده پرونده های ورود به سیستم Kodi

استراتژی شماره 5. تنظیم مجدد کارخانه کدی خود را.

اگر هیچ یک از استراتژی های قبلی کار نکرد ، ممکن است مجبور شوید چیزی رادیکال تر را امتحان کنید. با تنظیم مجدد کارخانه ، Kodi شما همه افزونه ها ، پوست و سایر تغییرات شما از زمان نصب را از بین می برد.

به همین دلیل ، تصمیمی مبنی بر بازنشانی Kodi شما نباید به آسانی گرفته شود. اما اگر هیچ چیز دیگری کار نکند ، این ممکن است تنها راه رفع مشکل بدون یادگیری نحوه کدگذاری باشد.

برای تنظیم مجدد تنظیمات Kodi خود ، از افزونه Indigo بحث شده در استراتژی شماره 2 استفاده کنید. اما به جای "ابزارهای تعمیر و نگهداری" روی "تنظیم مجدد کارخانه" کلیک کنید. به شما اخطار داده می شود که همه داده های Kodi شما را پاک می کند.

نحوه مشاهده پرونده های ورود به سیستم Kodi

برای تکمیل تنظیم مجدد ، "بله" را کلیک کنید.

پس از تنظیم مجدد ، افزونه مورد استفاده خود را مجدداً نصب کنید و دوباره امتحان کنید.

برای یافتن راهنمایی در مورد خطاهای موجود در پرونده های ورود به سیستم Kodi.

اگر هیچ یک از استراتژی های فوق کار نکرد ، وقت آن است که به دنبال کمک باشید. در اینجا چند فروم وجود دارد که در آن کاربران آگاه Kodi وجود دارند که ممکن است بتوانند در مورد مشکل شما بینش بیشتری را ارائه دهند.

برای مباحثات عمومی یا بحثهای Kodi در مورد افزودنیهای موجود در مخزن رسمی (نه از جمله افزونه های دیگر مخازن):

انجمن انجمن Kodi (https: //انجمن.کدی.تلویزیون)

صفحه رسمی کدی ردیت (https://www.reddit.com/r/kodi/)

برای بحث در مورد Kodi به طور کلی یا سایر موارد اضافی (از جمله موارد غیر رسمی):

انجمن پشتیبانی کد (کدیTalk.org)

DroidBox Kodi Addon Forum (https://droidboxforums.com/forums/kodi-dbmc-add-ons.17/)

جعبه سرگرمی Kodi راهنما و نکات (https://www.entociationbox.com/forums/forum/general-help-hints-tips/kodi-tips-help/)

اگر پیام های خطایی دریافت کرده اید که به شما می گویند پرونده های ورود را بررسی کنید ، شاید نمی دانید این فایلها را در کجا می توانید پیدا کنید یا چگونه جلوی پیام های خطا را بگیرید. این دستورالعمل ها را دنبال کنید و باید بتوانید هر دو یا حداقل کاری را انجام دهید تا از دیگران که می توانند کمک پیدا کنند.

محبوب: نحوه نصب VPN در Fire Stick

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 62 = 63

Adblock
detector