نحوه تماشای مستندهای روی Kodi و بهترین افزونه های استفاده

بهترین افزونه های Kodi برای مستند ها

آیا می خواهید مستندهایی را با Kodi تماشا کنید اما نمی دانید که افزونه ها را نصب کنید؟ مشکلی نیست! در این مقاله ، ما در مورد برخی از بهترین افزونه های Kodi برای مستندها بحث خواهیم کرد تا بتوانید زمان کمتری را صرف تحقیق و زمان بیشتری برای لذت بردن از خود کنید.

کدی چیست؟?

ساخت سیستم سینمای خانگی بسیار زمان بر بود ، اما این روزها می توان طی چند دقیقه انجام داد. Kodi نرم افزاری رایگان است که جمع آوری و تماشای همه رسانه های شما را در یک مکان آسانتر می کند. بیشترین جذابیت Kodi به دلیل قابلیت حمل آن است: تقریباً در هر دستگاه از جمله رایانه های شخصی (Windows ، Mac و Linux) ، iPhone ، Android ، Raspberry Pi ، Apple TV ، Roku ، Amazon Fire TV ، Amazon Firestick ، ​​Nvidia Shield قابل نصب است. یا حتی فقط یک درایو فلش USB.

در این مقاله ما چندین افزونه قانونی Kodi را پیشنهاد می کنیم که هرکدام گزیده ای از مستندها را برای تماشا ارائه می دهند. ما همچنین توضیح خواهیم داد که در کجا می توانید این افزونه ها را پیدا کنید ، و درباره نقاط قوت یا ضعف احتمالی که در آنها وجود دارد ، به تفصیل می پردازیم..

از آنجا که برخی از افزونه های شخص ثالث Kodi دسترسی به محتوای مجاز را بدون اجازه دارندگان حق چاپ ارائه نمی دهند ، Kodi اخیراً مطبوعات منفی زیادی را متحمل شده است. با وجود این ، خود Kodi کاملاً قانونی است که قابل استفاده است. برای نشان دادن پتانسیل نرم افزار ، همه افزونه هایی که به شما توصیه می کنیم رسمی هستند و خطری برای مشکلات قانونی ندارند.

همچنین مشاهده کنید: 105 افزونه کد بهترین انتخاب شده توسط محبوبیت.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید. همیشه تحقیقات خود را قبل از دسترسی به موارد اضافی ، جریان یا مخزن Kodi انجام دهید.

نکته مهم: همیشه از VPN با Kodi استفاده کنید

شبکه های خصوصی مجازی (VPN) معمولاً برای مخفی کردن عادات پخش غیر رسمی کاربران Kodi استفاده می شوند. با این حال ، روش های بسیاری وجود دارد که حتی کاربران قانونی Kodi نیز می توانند از استفاده از VPN بهره ببرند.

VPN با رمزگذاری ترافیک شبکه شما کار می کند. این کار ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) را از فروش عادات مرور خود یا پرتاب سرعت شبکه بر اساس فعالیت های آنلاین خود متوقف می کند. از آنجا که ترافیک شما توسط ناظر بیرونی قابل خواندن نیست ، VPN ها همچنین شما را از تهدیدهای امنیتی مانند حملات Man-in-the-Middle (MitM) محافظت می کنند..

همه VPN ها برابر نیستند. برخی از کاهش سرعت شبکه اجتناب ناپذیر است ، اما برخی از VPN بیشتر از سایرین باعث می شوند. برای پخش فیلم با Kodi ، به یک اتصال سریع و سریع نیاز خواهید داشت. همچنین ، برخی از VPN ها سابقه ترافیک شما را نگه می دارند. این هدف از استفاده از VPN را شکست می دهد زیرا فعالیت های شما می توانند به طور مستقیم با شما گره خورده باشند.

توصیه می کنیم از IPVanish استفاده کنید. هیچ سابقه ای از سابقه ترافیک شما را حفظ نمی کند و با هر افزونه Kodi که آزمایش کرده ایم ، یکپارچه عمل می کند. IPVanish ساده ترین VPN برای نصب بر روی Amazon Firestick است و دارای برنامه های اختصاصی برای محبوب ترین سیستم عامل ها است. این حتی می تواند به جلوگیری از بافر کدی کمک کند.

READER Deal: 60٪ در برنامه سالانه IPVanish در اینجا صرفه جویی کنید.

بهترین افزونه های Kodi برای مستند ها

در زیر ، افزونه های بسیار پیشنهادی Kodi را برای فیلم های مستند پیدا خواهید کرد. برخی از این افزونه ها به احتمال زیاد برای شما آشنا خواهند بود ، اما برخی از آنها ممکن است که از کتابخانه های دارای محتوای پرقدرت نشنیده باشید. از همه بهتر ، هر افزونه ای که در زیر ذکر شده است کاملاً رایگان و قانونی برای استفاده است.

YouTube

افزونه YouTube Kodi

YouTube بزرگترین پلت فرم آنلاین پخش آنلاین جهان است که روزانه هزاران فیلم بارگذاری می شود. صدها فیلم مستند رایگان برای تماشای خانه است و حتی می توانید تریلرها یا کلیپ هایی را از عناوین تجاری موجود پیدا کنید.

محتوای YouTube توسط انجمن آن تعدیل می شود. این بدان معنی است که معمولاً هر ویدئویی که بدون مجوز آپلود شود به سرعت از بین می رود. در نتیجه ، یوتیوب یک مکان امن و قانونی برای یافتن همه نوع مستندات است.

افزونه YouTube Kodi بیشتر عملکردهای وب سایت را حفظ می کند. کاربران می توانند اشتراک های خود را مشاهده کنند ، یک فیلم خاص را جستجو کنند و محتوای پیشنهادی را مشاهده کنند. حتی می توانید تنظیمات safesearch را تغییر دهید تا مطمئن شوید تمام ویدیوهایی که ظاهر می شوند از نظر سن مناسب هستند.

افزونه YouTube در مخزن رسمی افزونه Kodi موجود است. در راهنمای نصب افزونه YouTube Kodi اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ویمئو

افزونه Vimeo Kodi

Vimeo سکویی شبیه به YouTube است اما با یک تفاوت قابل توجه: بیشتر توسط هنرمندان و فیلمبرداران مستقل استفاده می شود. در نتیجه ، فیلم ها تمایل به کیفیت بالاتری نسبت به YouTube دارند و محتوای "تلاش کم" به مراتب کمتر است. در حقیقت ، جستجوی عبارت "برنده جایزه" ده ها نتیجه را برمی گرداند.

افزونه Vimeo یک منوی تنظیمات نسبتاً ساده دارد. گزینه هایی برای تغییر حداکثر کیفیت فیلم و تغییر تعداد نتایج نمایش داده شده وجود دارد. این بدان معناست که حداقل تنظیمات لازم است و شما می توانید در عرض چند دقیقه شروع به تماشای مستندهای مستقل با کیفیت بالا کنید.

افزونه Vimeo در مخزن رسمی افزونه Kodi موجود است.

فیلم های برتر مستند

فیلمهای مستند برتر افزونه کدی

Top Documentary Films یک افزونه رسمی Kodi است که صدها مستند رایگان ارائه می دهد. اینها بر اساس طبقه بندی گروه بندی می شوند ، اگرچه این کتابخانه افزودنی نسبتاً بزرگ است ، سازماندهی نشده و همچنین می تواند.

به عنوان مثال ، بیشتر عناوین فاقد مجوز هستند. این امر به کاربران نیاز دارد تا برای یافتن آنچه در دسترس است ، به دنبال یک تصویر کوچک یا هر نتیجه جداگانه کلیک کنند. علاوه بر این ، تنها دوازده نتیجه در هر گروه و حداکثر سه نمایش در دسته ها در فهرست اصلی افزودنی نشان داده شده است. همچنین راهی برای جستجوی عنوان خاصی وجود ندارد.

Top Documentary Films مجموعه کاملی از مستندها را ارائه می دهد اما با طراحی ضعیف و کم نظیر آن خراب است. به گفته این ، تقریباً مطمئناً مورد علاقه ای در اینجا وجود دارد که اگر صبر دارید آن را پیدا کنید ، تماشا کنید.

افزونه Top Documentary Films در مخزن رسمی افزونه Kodi موجود است.

فیلم ساده

FilmOn افزونه ساده Kodi

FilmOn خدماتی است که دسترسی به ده ها کانال زنده تلویزیونی را فراهم می کند. استفاده رایگان است ، اگرچه اشتراک حق بیمه در دسترس است که ایستگاه های اضافی و قابلیت DVR را باز می کند.

محتوای FilmOn بر اساس طبقه بندی و کشور مبدا گروه بندی می شود و نسخه رایگان 13 کانال زنده مستند مستند را ارائه می دهد. اینها همه چیز را از جنگ گرفته تا قطارها پوشش می دهد ، بنابراین یک محتوای معقول منطقی وجود دارد اگرچه قابل بحث است که آیا نمایش های ماوراء الطبیعه را می توان به عنوان مستند طبقه بندی کرد.

پیوندهای FilmOn Simple به سرعت بارگذاری می شوند ، تا حدودی زیرا فقط با تعریف استاندارد در دسترس هستند. اگر این مسئله شما را اذیت کند ، شما ترجیح می دهید به جای آن از افزونه FilmOn.TV استفاده کنید. طیف بیشتری از کانالها و گزینه های سفارشی سازی شخصی سازی را ارائه می دهد.

افزونه های FilmOn Simple و FilmOn.TV در مخزن SuperRepo موجود است. ما در راهنمای نصب فیلم FilmOn ما این افزونه را با جزئیات بیشتر بحث می کنیم.

iPlayer WWW

افزونه iPlayer WWW Kodi

بی بی سی محتوا را از ایستگاه های تلویزیونی خود بصورت آنلاین و از طریق بستر جریان iPlayer در دسترس قرار می دهد. این محتوا را می توانید چند ساعت پس از پخش ، به صورت زنده یا در صورت تماشا مشاهده کنید و طیف عظیمی از ژانرهای مختلف از جمله مستند را در بر می گیرد..

محتوای iPlayer را می توان مستقیماً از طریق Kodi با استفاده از افزونه iPlayer WWW مشاهده کرد. از شما خواسته می شود که تأیید کنید که مجوز معتبر تلویزیون انگلستان را دارید تا بتوانید تماشا کنید ، اما iPlayer به هیچ وجه اعتبار آن را تأیید نمی کند.

صدها فیلم مستند در دسترس است و می توان آنها را آزادانه جستجو یا به ترتیب حروف الفبا جستجو کرد. محتوای iPlayer به سرعت بارگیری می شود و به صورت HD در دسترس است ، بنابراین این یکی از بهترین راه ها برای تماشای مستندات به صورت قانونی با Kodi است.

افزونه iPlayer WWW در مخزن رسمی افزونه Kodi موجود است. در راهنمای دقیق نصب iPlayer BBC ما می توانید نحوه تماشای iPlayer را بر روی Kodi بیابید.

بایگانی اینترنت

بایگانی اینترنتی افزونه Kodi

اینترنت بایگانی مجموعه ای از مطالب حوزه عمومی است که شامل بسیاری از مستندها است.

با وجود کتابخانه بزرگ رسانه ای ، این افزونه رسانه های خود را به خوبی سازماندهی نمی کند. به عنوان مثال ، هیچ بخش مستند خاصی وجود ندارد ، بنابراین ممکن است مجبور شوید مقوله ها را مرور کنید تا جایی که مورد علاقه خود را پیدا کنید. به سادگی جستجو برای "مستند" چندین صفحه از نتایج را برمی گرداند ، اما اغلب آنها دارای برچسب ضعیفی هستند.

جدا از مسائل سازمانی ، بایگانی اینترنت طیف گسترده ای از مطالب را برای توجیه نصب آن در اختیار دارد. این محتوا همچنین می توانید برای تماشای آفلاین به صورت رایگان بارگیری شود ، این ویژگی ای است که بیشتر افزونه های رسمی Kodi در آن ندارند.

این افزونه در repo رسمی Kodi موجود است اما دیگر کار نمی کند ، که توسط توسعه دهنده آن کنار گذاشته شده است. در عوض ، یک نسخه به روز شده از افزونه بایگانی اینترنت Kodi اکنون در مخزن MetalChris موجود است.

PBS ThinkTV

افزونه PBS ThinkTV Kodi

ThinkTV یک ایستگاه PBS است که مستندهای روشنگری و محتوای آموزشی ارائه می دهد. مانند سایر ایستگاه های PBS ، تماشای آن رایگان است. کاربران Kodi می توانند با افزونه اختصاصی PBS ThinkTV تکرار شوند.

این کتابخانه رسانه افزودنی بر اساس ژانر گروه بندی شده است و ترکیب خوبی از مستندهای بلند و نمایش های تلویزیونی وجود دارد. از آنجا که PBS دامنه عمومی است و دولت پشتیبانی می کند ، محتوای منطقه آنها را قفل نمی کند. این بدان معناست که می توانید ThinkTV را از هر نقطه جهان تماشا کنید.

این افزونه دارای سفارشی سازی بسیار محدود است و به سادگی به شما امکان می دهد حداکثر کیفیت فیلم را تغییر دهید. همچنین می توانید وارد شوید ، که به شما امکان می دهد عناوین جالب را در یک لیست پخش ذخیره کنید. همچنین قسمتهای جداگانه را می توان به عنوان تماشا کرد تا به راحتی پیشرفت شما را پیگیری کند.

افزونه PBS ThinkTV در مخزن رسمی افزونه Kodi موجود است.

جانوران خارق العاده

جانوران خارق العاده fanton addon Kodi

همانطور که انتظار دارید ، افزونه Fantastic Beasts مستندهای حیوانات را جمع می کند. اینها بر اساس منطقه گروه بندی می شوند و از YouTube حذف می شوند. در نتیجه ، Fantastic Beasts تقریباً عملکردهای مشابه افزودنی YouTube شامل صف بندی ویدیویی و اشتراک کانال را ارائه می دهد.

این افزونه نسبتاً خوب سازماندهی شده است ، اما موارد جزئی وجود دارد. به عنوان مثال ، برخی از فیلم های آن حذف شده اند در حالی که برخی دیگر عناوین غیرقابل خواندن دارند. با این حال ، این فیلم ها درصد کمی از همه موجود را نشان می دهند.

افزونه Fantastic Beasts Kodi را می توان در مخزن گریسی یافت.

شوکر

افزودنی شوکر کدی

Shocker افزونه ای است که مستندها و فیلمهای دیگر آزادانه در دسترس را برای مشاهده راحت تر جمع می کند. این فیلم ها همه چیز را از بلایای طبیعی گرفته تا مسابقه پوشش می دهد ، بنابراین طیف خوبی از محتوای متفاوت ارائه می شود.

بزرگترین مشکل شوکر ساختار آن است. برخی از مقولات آن ، مانند "بلایای طبیعی" ، خود توجیهی هستند ، اما برخی دیگر نیز وجود دارند که بینش کمی درباره نوع محتویات خود ارائه می دهند. علاوه بر این ، محتوای کمی حذف شده است و دیگر در دسترس نیست.

افزونه Shocker Kodi را می توان در مخزن Gracie یافت.

Snagfilms

افزونه SnagFilms Kodi

Snagfilms افزودنی است که شامل صدها فیلم رایگان برای تماشای فیلم است و یک بخش مستند خاص دارد که محتواهایی را در بر می گیرد که نوازندگان ، سیاست و سایر موارد را پوشش می دهد..

در حالی که Snagfilms به اندازه برخی از افزونه های دیگر که ما پوشش داده ایم ، مستندهایی ارائه نمی دهد ، اما انتخاب بیشتری از مطالب دیگر را ارائه می دهد. فیلم ها به سرعت بارگذاری می شوند و بیشتر آنها با تعریف 720p در دسترس هستند. متأسفانه چاره ای برای افزایش این میزان تا 1080p وجود ندارد ، اما با توجه به وسعت کتابخانه و این واقعیت که این افزونه رایگان برای استفاده است ، این یک شکایت نسبتاً کوچک است.

افزونه Snagfilms در مخزن رسمی افزونه Kodi موجود است.

فیلم های BigStar & تلویزیون

افزونه های BigStar Movies & TV Kodi

BigStar Movies یک بستر پخش آنلاین است که فیلم های رایگان و قانونی را جمع آوری می کند. با استفاده از افزونه TV BigStar Movies ، این کتابخانه می تواند مستقیماً در Kodi قابل دسترسی باشد.

بیشتر مستندهای BigStar مربوط به موسیقی است ، اما موارد زیادی نیز وجود دارد که مباحث دیگری را نیز مورد بحث قرار می دهد. BigStar قابلیت شخصی سازی بسیار محدودی دارد اما می توانید آن را پیکربندی کنید تا در صورت تمایل اطلاعات دیگری را برای هر نتیجه نمایش دهید.

تنها مسئله واقعی این افزونه این است که عناوین به ترتیب خاصی نیستند. با توجه به اینکه هیچ زیر شاخه ای وجود ندارد ، این کاربر را مجبور می کند از سیستم مرتب سازی خاص Kodi استفاده کند یا از چندین صفحه نتیجه جستجو کند. اگرچه قابلیت جستجو کار می کند ، بنابراین یافتن عنوان خاصی آسان است.

فیلم های BigStar & افزونه تلویزیون در مخزن MetalChris در دسترس است.

FilmRise - YouTube

افزونه FilmRise Kodi

FilmRise توزیع کننده برنامه های مستقل فیلم و تلویزیون است. دو افزونه FilmRise Kodi وجود دارد ، اما FilmRise - YouTube یک کتابخانه با محتوای بزرگتر ارائه می دهد زیرا پیوندهایی را از کانال های YouTube این شرکت می کشد.

این کتابخانه بزرگ رسانه ای افزودنی توسط سازمان ضعیف آن خراب شده است. به عنوان مثال ، بخش مستند هیچ زیرمجموعه ای ندارد و یافتن عناوین در ژانر معین را دشوار می کند. با وجود این ، FilmRise - YouTube به دلیل تعداد زیاد مستندهای ارائه شده همچنان یک انتخاب قدرتمند است.

مستندهای FilmRise همه چیز را از تاریخ تا طبیعت پوشش می دهند ، بنابراین به احتمال زیاد شما می توانید چیزهای موردعلاقه برای تماشا پیدا کنید. جریانها به سرعت بارگیری می شوند و با کیفیت بالایی قابل مشاهده هستند ، به علاوه لیست های پخش برای نمایش با قسمت های مختلف در دسترس هستند.

افزونه FilmRise - YouTube در مخزن رسمی افزونه Kodi موجود است.

مربوط: بهترین افزونه های Kodi Movies 2017

نتیجه

تعداد زیادی از افزونه های شخص ثالث وجود دارند که مستند ارائه می دهند ، اما این کارها اغلب بدون اجازه صاحب حق چاپ انجام می شود. درعوض ، ما به خوانندگان ما توصیه می کنیم در هر کجا ممکن ، از منابع معتبر مطالب جستجو کنند ، مانند بسیاری از افزونه های رسمی عالی که در بالا ذکر شده است. نه تنها از این موارد کاملاً قانونی استفاده شده بلکه به لطف روشهای دقیق اعتبارسنجی توسعه که با آنها ایجاد شده اند آسیب پذیری امنیتی کمتری دارند..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

71 − 68 =

Adblock
detector