نیلی Kodi Addon: نحوه نصب آن و چرا باید از آن استفاده کنید

آیا Kodi شما به شما پیغام خطایی ، بافر ، خرابی و درگیر شدن در انواع دیگر رفتارهای بد را می دهد؟ یا به سادگی به دنبال نصب سریع افزونه های Kodi در فشار یک دکمه هستید؟ در این صورت ، ممکن است افزونه Indigo Kodi بتواند کمک کند. نیلی یک مجموعه کامل از ابزارهای تشخیصی و ترمیم کننده است تا بتوانید کپی کدی خود را در حالت سالم نگه دارید. همچنین می توانید از آن برای مرور و نصب افزونه های Kodi ، حتی به طور مستقیم از Github استفاده کنید. ما نحوه نصب و استفاده از افزونه Indigo Kodi را توضیح می دهیم.

افزودنی نیلی کدو

کدی چیست؟?

Kodi یک پخش کننده رسانه رایگان است که توسط بنیاد Kodi توسعه یافته و نگهداری می شود. این دستگاه را می توان در اکثر دستگاه های پخش کننده فیلم ، از جمله اپل تی وی ، انویدیا شیلد ، تلفن های هوشمند iOS و سایر موارد نصب کرد. Kodi را می توان با نصب "افزونه هایی" که توسط توسعه دهندگان مستقل ایجاد شده اند ، اصلاح کرد. این افزونه ها به کاربران امکان می دهد محتوای موجود در اینترنت را پخش کنند یا خود Kodi را عیب یابی کنند. نیلی نمونه ای از یکی از این افزونه ها است.

خود Kodi برای استفاده کاملاً قانونی است. با این حال ، برخی از افزونه ها به کاربران امکان می دهد محتوای دزدان دریایی را پخش کنند. ما پیشنهاد می کنیم قبل از استفاده برای این منظور قوانین مربوط به حق چاپ را در کشور خود و پیامدهای اخلاقی مشاهده محتوای سرقت شده در نظر بگیرید.

همچنین ببینید: Plex در مقابل کدی: کدام یک برای شما بهترین است?

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

نکته مهم: همیشه از VPN With Kodi استفاده کنید

شبکه های خصوصی مجازی (VPN) اغلب توسط افرادی استفاده می شوند که محتوای بدون مجوز را پخش می کنند. با این وجود دلایل خوبی وجود دارد که چرا هر کاربر Kodi باید از VPN استفاده کند ، حتی اگر او فقط از منابع رسمی سرچشمه بگیرد.

VPN ها می توانند به محافظت از کاربران Kodi در برابر ضربات سرعتی کمک کنند ، روشی معمولی که از ISP استفاده می کند و گاهی باعث ایجاد فیلم های بافر و غلیظ می شود. VPN ها همچنین به جلوگیری از حملات انسان در وسط توسط هکرها و مسدود کردن محتوای جغرافیایی توسط ارائه دهندگان جریان-فیلم کمک می کنند..

همه VPN سرعت اتصال شما را تا حدودی کاهش می دهد ، اما برخی دیگر از سایرین بدتر هستند. اگر برای جلوگیری از سرعت زیاد ISP در حال خرید VPN هستید ، مهم است که به سرعت کافی تهیه کنید تا به این مشکل کمک کنید. همچنین مهم است که مطمئن شوید VPN شما فعالیتهای شما را حفظ نمی کند ، زیرا این می تواند یک نگرانی جدی برای حفظ حریم خصوصی و امنیتی باشد.

ما IPVanish را برای همه کاربران Kodi توصیه می کنیم. به دلیل سرورهای زیادی که در سرتاسر جهان دارد بسیار سریع است. هیچ گونه گزارش را حفظ نمی کند ، و نصب آن روی همه محبوب ترین دستگاه ها از جمله Roku و Apple TV آسان است.

مبلغ خواندن: 60٪ در برنامه سالانه IPVanish را در اینجا ذخیره کنید.

نحوه نصب افزونه Indigo Kodi

افزونه Indigo Kodi را می توان از مخزن TVAddons نصب کرد. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است.

  • از منوی اصلی ، بر روی آیکونی که مانند یک چرخ دنده است ، کلیک کنید. در گوشه سمت چپ بالای صفحه قرار دارد.نیلی Kodi Addon: نحوه نصب آن و چرا باید از آن استفاده کنید
  • کلیک تنظیمات سیستمتنظیمات سیستم Kodi
  • شناور افزونه ها تنظیمات سیستم - افزونه‌ها
  • در سمت راست صفحه ، بررسی کنید که "منابع ناشناخته" فعال شده باشند یا خیر. اگر چنین است ، آن را ترک کنید. اگر اینطور نیست ، کلیک کنید منابع ناشناخته برای فعال کردن وقتی هشدار ظاهر شد ، کلیک کنید آرهمنابع ناشناس Kodi را فعال کردند
  • به منوی قبلی برگردید و کلیک کنید مدیر فایلKodi_17_Krypton_file_manager_Comparitech
  • دوبار کلیک کنید منبع را اضافه کنید. کادر گفتگو با عنوان "افزودن منبع پرونده" باز خواهد شد
  • کلیک کنید که در آن می گوید. Kodi از شما می خواهد "مسیرها را وارد کنید یا مکان رسانه را مرور کنید"کد افزودن منبع پرونده
  • http://fusion.tvaddons.co را تایپ کرده و OK را بزنید
  • در قسمت زیر کلیک کنید که می گوید "نام این منبع رسانه را وارد کنید"
  • در خالی ارائه شده ، "TVAddons" (یا هر آنچه را که می خواهید نامگذاری کنید) تایپ کنید. کلیک خوبKodi TVAddons را به عنوان منبع اضافه می کند
  • به منوی اصلی برگردید و کلیک کنید افزونه ها
  • بر روی نماد کادر در گوشه سمت چپ بالای صفحه کلیک کنیدنیلی Kodi Addon: نحوه نصب آن و چرا باید از آن استفاده کنید
  • کلیک از پرونده zip نصب کنیدنیلی Kodi Addon: نحوه نصب آن و چرا باید از آن استفاده کنید
  • انتخاب TVAddons منبعی که شما فقط اضافه کردیدمنبع TVAddons
  • انتخاب کنید کدهای repos
  • TVAddons kodi-repos را انتخاب می کند
  • انتخاب کنید انگلیسیTVAddons انگلیسی را انتخاب می کند
  • انتخاب کنید repository.xbmchub-x.x.x.zip. پیامی دریافت خواهید کرد که مخزن TVAddons نصب شده است
  • پس از اتمام مرحله قبلی ، در فهرست نصب افزونه ها خواهید بود. اکنون کلیک کنید از مخزن نصب کنیدKodi17 Krypton از مخزن نصب کنید
  • انتخاب کنید مخزن Addon TVADDONS.COمخزن TVAddons
  • کلیک برنامه های افزودنیبرنامه های افزودنی برنامه TVAddons
  • کلیک نیلی. افزونه ایندیگو باید طی چند ثانیه نصب شود.روی نیلی کلیک کنید

افزودنی نیلی کد: ویژگی ها و فواید آن

با افزودنیهای ایندیگو کدی می توانید کارهای مفیدی انجام دهید. در اینجا لیستی از هر یک از ویژگی های آن به همراه مواردی که می توانید از آنها استفاده کنید ، آورده شده است.

جادوگر پیکربندی کنید

این ویژگی به طور خودکار برخی از محبوب ترین افزونه های Kodi از جمله YouTube ، iPlayer BBC ، معاون و موارد دیگر را نصب می کند. این امر به ویژه در صورتی که تازه وارد Kodi باشید و هنوز هیچ افزونه ای ندارید ، بسیار مفید است.

یادداشت مهم: در گذشته ، این ویژگی تعدادی از افزونه های نقض حق چاپ مانند Exodus ، SALTS ، ققنوس و غیره را نصب کرده بود. این افزونه ها خطرات امنیتی قابل توجهی را برای کاربران ایجاد می کردند. با این حال ، آنها اکنون کاملاً از repo TVAddons حذف شده اند. Config Wizard در حال حاضر فقط افزونه هایی را که از منابع رسمی پخش می شوند ، نصب می کند.

افزونه نصب

نصب کننده افزونه نیلی

افزونه نصب افزودنی از طریق منوی سبک "فروشگاه برنامه" به صدها نفر از محبوب ترین افزونه های Kodi دسترسی می دهد. این به شما کمک می کند تا هر بار که می خواهید یک افزونه جدید نصب کنید ، منبع جدیدی اضافه کنید و دوباره از آن استفاده کنید. در نتیجه ، روند کار را بسیار سرعت می بخشد.

هنوز تعدادی افزونه وجود دارد که از طریق نصاب در دسترس نیست ، بنابراین ممکن است بعضی اوقات نیاز به نصب یک یا دو به صورت دستی داشته باشید. اما در اکثر موارد ، نصب افزونه کمک بزرگی است.

ابزارهای نگهداری

ابزارهای تعمیر و نگهداری نیلی

احتمالاً محبوب ترین ویژگی Indigo ، Maintenance Tools مجموعه ابزارهای تشخیصی و ترمیم کننده برای Kodi شما است. از درون منوی آن ، می توانید ریز عکسها ، بسته ها ، crashlogs ها ، و فایل textures13.db را پاک کنید ، همچنین حافظه پنهان Kodi ، پاک کردن افزونه ها ، افزونه های Force را پاک کنید ، نقشه های کلیدی سفارشی را نصب کنید و سایر اقدامات به منظور اجرای بیشتر Kodi شما به نرمی.

اگر Kodi شما مشغول به کار است و به دنبال پاسخ هایی برای چگونگی رفع آن هستید ، به احتمال زیاد مقالاتی را پیدا خواهید کرد که به شما بگویند یک یا چند مورد از این اقدامات را در ابزارهای تعمیر و نگهداری انجام دهید. این امر ویژگی فوق العاده ای را برای افزونه Indigo ایجاد می کند ، به خصوص اگر می خواهید مشکلات مربوط به Amazon Firestick خود را برطرف کنید.

کدی را دوباره جوان کنید

این ویژگی پیکربندی فعلی Kodi را پاک می کند و Config Wizard را اجرا می کند. اگر اخیراً افزونه ای را ایجاد کنید که باعث سوء رفتار Kodi شود ، این مفید است. این شبیه به مرمت کارخانه است ، اما کمتر شدید.

بازیابی کارخانه

در بعضی موارد ، جوانسازی کدی ممکن است برای رفع هر چه که در آن اشتباه است کافی نباشد. در چنین مواردی ، ویژگی Factory Restore از Indigo به شما امکان می دهد Kodi را مجدداً تنظیم کنید ، گویی که تازه آن را بارگیری کرده اید. این همه افزونه ها و داده های پیکربندی شما را حذف می کند و شما را با یک Kodi "خالی" کنار می گذارند. این یک مرحله افراطی است که فقط اگر هیچ کار دیگری انجام نشود باید انجام شود. اما این ویژگی ایندیگو به شما امکان می دهد در صورت لزوم این کار را انجام دهید.

بارگیری ورود (خراب)

Indigo Log Uploader

اگر از یک برنامه نویس برای افزونه ای که کار نمی کند ، درخواست کمک کنید ، ممکن است از شما خواسته شود که یک پرونده گزارش را ارسال کنید تا کدگذار بتواند بفهمد چه اتفاقی می افتد. با این حال ، پیدا کردن یک فایل log و تعیین نحوه آپلود آن می تواند یک روند دشوار باشد. در گذشته ، Log Uploader با بارگذاری گزارش خود در kodilogs.com این فرآیند را ساده کرده است.

متأسفانه دامنه kodilogs.com منقضی شده است و این ویژگی دیگر کار نمی کند. با این حال ، TVAddons امیدوار است که این ویژگی را برای کار دوباره در آینده بدست آورد.

تست سرعت شبکه

تست سرعت نیلی

اگر بافر با Kodi خود تجربه کرده اید ، ممکن است به این دلیل باشد که سرعت اتصال شما برای پخش فیلم با وضوح بالا بسیار کند است. ویژگی تست شبکه سرعت Indigo به شما امکان می دهد که در صورت بروز این مشکل تست کنید.

اگر می دانید که سرعت شما کندتر از ISP است که ادعا می کند ، در اینجا برخی از راه حل ها را پیدا کنید.

اطلاعات سیستم

اطلاعات سیستم نیلی

بعضی اوقات توسعه دهندگان addon از شما می خواهند اطلاعاتی درباره Kodi و دستگاه خود مانند شماره نسخه Kodi ، میزان دیسک دستگاه شما ، وضوح تصویر و غیره بخواهند. اطلاعات سیستم به شما اجازه می دهد تا این اطلاعات را پیدا کنید.

در اینجا لیست کاملی از اطلاعات ارائه شده وجود دارد:

 • نسخه
 • زمان سیستم
 • دروازه
 • IP محلی
 • IP خارجی
 • DNS 1
 • شبکه (متصل یا متصل نیست)
 • فضای دیسک در کل
 • فضای دیسک رایگان
 • حافظه خالی
 • وضوح
 • نسخه پایتون

لیست های ورزشی

لیست های ورزشی نیلی

یافتن زمان و کانال برنامه های ورزشی خاصی که می خواهید ببینید همیشه آسان نیست. لیست های ورزشی با ارائه لیستی از کلیه برنامه های روزانه در یک نگاه ، به همراه زمان وقوع و کانال انجام آنها ، این مشکل را حل می کند. پس از دانستن این اطلاعات ، شما فقط باید افزونه صحیح Kodi را نصب کنید تا بتوانید آن را مشاهده کنید.

پشتیبان گیری بازیابی

نسخه پشتیبان تهیه نیلی بازیابی indigo kodi addon

نیاز به انجام یک بازسازی مجدد یا کارخانه مجدد روی Kodi شما می تواند ناامید کننده باشد ، بنابراین تهیه نسخه پشتیبان از پیکربندی خود در صورت اشتباه بودن ، ایده خوبی است. ویژگی Indigo Backup / Restore به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید.

قبل از نصب افزونه ای که قبلاً هرگز امتحان نکرده اید ، وارد منوی Indigo شده و کلیک کنید پشتیبان گیری بازیابی. از کجا می خواهید پیکربندی پشتیبان خود را ذخیره کنید ، سپس انتخاب کنید پشتیبان گیری کامل یا بدون نسخه پشتیبان از پایگاه داده. پس از اتمام این کار ، افزونه جدید را نصب کنید. اگر Kodi پس از نصب ، شروع به بدحجابی کرده است ، به منوی پشتیبان / بازیابی بازگردید و کلیک کنید بازگرداندن پشتیبان. نیازی به بازگرداندن کارخانه نیست.

این همیشه کار نمی کند ، زیرا بعضی اوقات یک افزونه حشره دار می تواند تنظیماتی را که جزئی از فایل پشتیبان نیستند تغییر دهد. اما اگر احساس کردید که هستید باید افزونه ای را نصب کنید که مشکلی باشد ، استفاده از نسخه پشتیبان / بازیابی یک بیمه نامه نسبتاً خوب است.

مشاهده گر ورود

تلویزیون های نیلی

اگر یک توسعه دهنده پرونده ورود به سیستم را برای کمک به شما در رفع عیب یابی می خواهد ، باید فایل را پیدا کنید و آن را بارگذاری کنید. با این وجود ، گاهی اوقات ممکن است اگر بتوانید مشکل را خودتان برطرف کنید دیدن پرونده ورود اینجاست که Indigo Log Viewer وارد می شود.

برای مشاهده پیام های خطای قرمز در سمت چپ صفحه ، از طریق مشاهدهگر صفحه حرکت کنید. اگر شما یک مشکل عیب یابی Kodi هستید ، ممکن است فقط با دیدن این موارد مشکل را تعیین کنید.

برای اطلاعات بیشتر به مقاله ما در مورد پرونده های log Kodi مراجعه کنید.

اسکن بدون سکه

اسکن بدون سکه indigo kodi addon نصب indigo

یکی از جدیدترین ویژگی های نیلی که در افزونه Indigo Kodi موجود است ، اسکن No-Coin برای اسکن پرونده های Kodi شما طراحی شده است تا به ریشه کن کردن و حذف هرگونه صغیر cryptocurrency کمک کند. اگرچه تعداد کمی از خردسالان رمزنگاری شده با افزونه های Kodi نصب شده اند ، اما این یک اقدام پیشگیرانه خوب برای کمک به پاک کردن رایانه شما از بدافزارهایی است که می توانند منابع سیستم شما را بخورند..

نتیجه

اگر Kodi یا افزونه خاص شما به درستی کار نمی کند ، افزونه Indigo می تواند در مشکلات عیب یابی بسیار مفید باشد. این می تواند به شما در پاک کردن حافظه پستی ، پاک کردن ریز عکسها ، بازیابی کارخانه ، ایجاد پشتیبان و انجام بسیاری از اقدامات دیگر که می تواند خرابی ها و عملکرد ضعیف دیگر را انجام دهد ، کمک کند. این راهنما را دنبال کنید و باید بدون هیچ مشکلی بتوانید آن را نصب و استفاده کنید.

بیشتر خواندن:

چگونه برای رفع مشکلات Kodi در آمازون Fire Stick

باید RealDebrid را روی Kodi نصب کنید?

14 مورد از بهترین افزونه های Kodi برای سال 2017

نحوه مشاهده پرونده های ورود به سیستم Kodi

فیلم های رایگان و تلویزیون را به طور قانونی با استفاده از افزونه Kodi Viewster تماشا کنید

برای کار با Kodi زیرنویس کنید

چنگال Kodi Exodus: می توانید به آنها اعتماد کنید?

تماشای تلویزیون شبکه به صورت رایگان با افزونه USTVNow Kodi

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

53 + = 54

Adblock
detector