ورزش جهان Kodi Addon: چه چیزی است ، باید آن را نصب کنید و آیا از آن ایمن است؟

آیا به افزونه Sport World Kodi علاقه دارید؟ در این راهنما توضیح خواهیم داد که افزونه ورزشی World Sports ، چگونگی کارکرد آن و ارزش نصب آن چیست؟.

Sportsworld کدی افزودنی

Kodi نرم افزاری منبع آزاد است که به شما امکان می دهد به راحتی سیستم سینمای خانگی خود را تنظیم کنید. یکی از بزرگترین جاذبه های Kodi قابلیت حمل آن است: می توان آن را در طیف گسترده ای از دستگاه های مختلف از جمله رایانه های شخصی (ویندوز ، مک و لینوکس) ، اندروید ، آیفون ها ، Raspberry Pi ، Roku ، Amazon Fire TV ، Firestick و درایوهای فلش USB نصب کرد. . بهتر است ، هیچ تفاوتی بین سیستم عامل های رومیزی و موبایل وجود ندارد. اگر چیزی در رایانه شخصی کار کند ، به احتمال زیاد روی تلفن همراه یا رایانه لوحی نیز کار خواهد کرد.

همچنین مشاهده کنید: بهترین افزونه های Kodi 2017

Kodi دو راه برای دسترسی به محتوا ارائه می دهد. در مرحله اول ، می توانید فایلهای صوتی یا تصویری را که در دستگاه شما ذخیره شده است ، وارد کنید. این راحت است زیرا می توان آنها را بدون اتصال به اینترنت تماشا کرد ، اما برای دستگاه های تلفن همراه ایده آل نیست زیرا فضای ذخیره محدودی دارند. کاربران Kodi همچنین می توانند افزونه هایی به نام addon نصب کنند. این افزونه ها کتابخانه هایی از مطالب را که به صورت آنلاین میزبانی می شوند جمع می کنند و معمولاً از اندازه نصب نسبتاً کمی برخوردار هستند. با این وجود آنها برای کار نیاز به یک اتصال اینترنتی دارند.

در این مقاله ، ما درمورد شخص ثالث کدی با عنوان ورزش جهانی صحبت خواهیم کرد. این برنامه امکان دسترسی به پخش مستقیم کانالهای تلویزیونی متمرکز بر ورزش را فراهم می کند. ما می خواهیم حقوقی و عملکرد جهان ورزش را بررسی کنیم و برخی از نگرانی های مربوط به حریم خصوصی را که همه افزونه های رسمی و شخص ثالث کدی با آنها به اشتراک می گذارند ، شرح خواهیم داد..

Kodi در ماه های اخیر توجه منفی زیادی در رسانه ها مشاهده کرده است ، حتی اگر استفاده کاملاً قانونی باشد. بخش اعظم این توجه ناشی از این واقعیت است که برخی از افزودنیهای شخص ثالث دسترسی نامحدود به محتوای مجاز دارند. بسته به اینکه در کدام کشور زندگی کنید ، ممکن است تماشای این امر قانونی باشد یا ممکن است باشد. برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به مشکل قانونی ، ما به کاربران Kodi بسیار توصیه می کنیم قبل از تلاش برای استفاده از Kodi ، قوانین مربوط به پخش محتوای آنلاین را تحقیق کنند..

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi را تأیید یا تشویق نمی کند. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید. همیشه تحقیقات خود را قبل از دسترسی به موارد اضافی ، جریان یا مخزن Kodi انجام دهید.

نکته مهم: همیشه از VPN با Kodi استفاده کنید

VPN ها معمولاً با Kodi برای مخفی کردن هویت و فعالیت افراد از ISP ها استفاده می شوند. با این وجود دلایل قانونی زیادی برای استفاده از VPN با Kodi وجود دارد.

VPN ها با جلوگیری از ISP از فعالیت آنلاین خود یا کاهش سرعت اتصال و ایجاد بافر Kodi ، از حریم خصوصی شما محافظت می کنند تا غیر قابل استفاده شوند. یک VPN همچنین می تواند شما را در برابر تهدیدات امنیتی مرتبط با Kodi مانند Man in the Middle حملات محافظت کند.

همه VPN ها مناسب کاربران Kodi نیستند. هر سرویس VPN اتصال اینترنت شما را کندتر می کند اما برخی دیگر بسیار بیشتر از سایرین. بدون ارائه دهنده سریع VPN ، با یک اتصال آهسته ناامید خواهید شد. علاوه بر این ، بسیاری از VPN گزارش های مربوط به فعالیت مشتریان خود را حفظ می کنند و هدف از استفاده از VPN برای ماندن در اینترنت را نادیده می گیرد..

ما IPVanish را توصیه می کنیم. با Kodi یکپارچه کار می کند ، یکی از سریعترین VPN های موجود است و برخلاف بسیاری از VPN ها ، فعالیت مرور شما را وارد نمی کند. IPVanish با تمام دستگاه های محبوب کار می کند و ساده ترین VPN برای نصب بر روی Firestick است که ما آزمایش کرده ایم.

مبلغ خواندن: 60٪ در برنامه سالانه IPVanish را در اینجا صرفه جویی کنید.

افزونه Sport World Kodi چیست؟?

منوی Sportsworld

Sports World یک افزونه شخص ثالث است که دسترسی به کانالهای مختلف تلویزیونی ورزشی زنده را فراهم می کند. با پیدا کردن این پیوندها در چندین سایت مختلف جریان و جمع کردن آنها در یک مکان برای دسترسی راحت تر کار می کند.

بزرگترین مسئله World Sports این است که هیچ یک از محتوای آن به درستی مجاز نیست. در حالی که گزینه منو با عنوان "کانال های ورزشی" وجود دارد ، این در واقع به شما امکان نمی دهد کانال مجزا را برای تماشای خود انتخاب کنید. درعوض ، کانالهای جدید را جستجو می کند و آنها را به گروه صحیح اضافه می کند. این منجر به اختلافات می شود ، مانند وقتی کانال های خبری ورزشی عمومی به یک دسته خاص ورزشی اختصاص می یابد.

Sports World هیچ گزینه قابل دسترسی برای کاربر ندارد و به هیچ وجه قابل تنظیم نیست. هیچ راهی برای اضافه کردن منابع معتبر از محتوا وجود ندارد و هیچ راهی برای غیرفعال کردن ارائه دهندگان ارائه دهنده جریانهای بدون مجوز وجود ندارد. در طول آزمایشات ما چندین ارائه دهنده غیرقابل دسترسی را پیدا کردیم و افرادی که کار می کردند مدت زمان طولانی را بارگیری کردند زیرا آنها بازی های زیادی را ارائه دادند.

دنیای ورزش در حال حاضر فقط از یک مخزن کوچک و شناخته شده موجود است. همچنین ، به نظر می رسد که توسعه دهنده هیچ حضور در رسانه های اجتماعی ندارد. این بدان معناست که اگر قرار است رپو یا افزونه ربوده شود ، بسیار محتمل است که کاربران World Sports هیچ هشداری دریافت نکنند. چندین افزونه رسمی Kodi وجود دارد که می توانند عملکردهای مشابه دنیای ورزش را با ریسک به مراتب کمتری ارائه دهند.

به دلایل فوق ، ما توصیه نمی کنیم که کاربران Kodi محتوا را از طریق Sports World نصب یا پخش کنند.

گزینه های دیگری برای افزونه World Sports

Sports World چیزی را به کاربران Kodi که می خواهند رسانه رسمی دارای مجوز را پخش کنند ، ارائه نمی دهد. با این حال ، بسیاری از افزونه‌های Kodi وجود دارد که منابع قانونی را برای طیف گسترده ای از محتوای ورزشی ارائه می دهند. این افزونه ها نه تنها ایمن تر هستند ، بلکه قابل اطمینان تر هستند زیرا در معرض خطر دریافت اعلامیه های حذف شده از دارنده حق چاپ قرار ندارند..

Sportsnet اکنون

Sportsnet اکنون در Kodi

Sportsnet Now خدماتی است که محتوای ورزشی کانادایی بصورت زنده و براساس تقاضا را ارائه می دهد. این رشته طیف گسترده ای از ورزش از جمله هاکی ، فرش و بیس بال را در بر می گیرد.

برای مشاهده مستقیم Sportsnet از طریق Kodi می توانید از افزونه Sportsnet Now استفاده کنید. هیچ محتوای تماشای رایگان در دسترس نیست ، بنابراین به یک حساب Sportsnet نیاز دارید. این هزینه 24.99 دلار در هر ماه است ، اما ممکن است قبلاً در بسته کابل شما گنجانده شود.

Sportsnet منطقه ای محتوای آنها را قفل می کند ، بنابراین اگر خارج از کانادا زندگی می کنید ، مجبور می شوید VPN خود را به یک سرور کانادایی وصل کنید تا بتوانید هر چیزی را تماشا کنید. برخی از بازی های هاکی محدودیت های اضافی دارند ، اما می توانید با اتصال به سرور در منطقه کانادا که یکی از تیم های بازی از آن است ، این موارد را تماشا کنید..

افزونه Sportsnet Now در مخزن رسمی افزونه Kodi موجود است.

USTV اکنون

USTV اکنون کدونی افزودنی است

USTV Now یک سرویس آنلاین است که به گونه ای طراحی شده است که به اعضای نیروهای مسلح ایالات متحده امکان تماشای تلویزیون آمریکایی در خارج از کشور را می دهد. با این حال ، نیازی به تأیید هویت ندارد و هرکسی می تواند برای یک حساب کاربری ثبت نام کند.

USTV اکنون سه گزینه عضویت مختلف دارد. عضویت رایگان دسترسی به هفت ایستگاه تلویزیونی شبکه ای را فراهم می کند ، اما با پرداخت 19 دلار در ماه می توانید 25 کانال اضافی را باز کنید. این موارد شامل ESPN و ESPN 2 و NBC Sports است ، بنابراین USTV Now یک انتخاب مناسب برای طرفداران ورزش است.

افزونه USTV Now Kodi شامل راهنمای تلویزیون و قابلیت DVR (برای اشتراک های پولی) است. در حالی که USTV می گوید محتوای آنها فقط برای شهروندان آمریکایی در دسترس است ، آنها منطقه را قفل نمی کنند و در نتیجه می توان آنها را از هر نقطه جهان مشاهده کرد.

افزودنی USTV Now در مخزن رسمی افزونه Kodi موجود است.

FOX Sports GO

Fox Sports برو افزونه

افزونه FOX Sports GO به شما امکان می دهد محتوای ورزشی به صورت زنده و براساس تقاضا را در Kodi مشاهده کنید. به اشتراک Fox Sports نیاز دارد ، اما این ممکن است در اشتراک تلویزیون کابلی یا یکی از اشتراک های جریان دیگر شما مانند PlayStation Vue یا Sling TV درج شده باشد..

این افزونه همه ورزش های پر طرفدار مانند فوتبال و بیس بال را در بر می گیرد ، اما همچنین برخی از مواردی که کمتر دیده می شود مانند NASCAR و بسکتبال کالج. محتوای انتخابی در خارج از ایالات متحده موجود است ، اما برای مشاهده همه موارد ارائه شده ، باید VPN خود را به یک سرور آمریکایی وصل کنید.

افزونه FOX Sports GO در مخزن رسمی افزونه Kodi موجود است.

نمای کلی و نگرانی های مربوط به حریم خصوصی

دنیای ورزش ممکن است جذاب به نظر برسد ، اما با ریسک قابل توجهی همراه است و هیچ نوع ویژگی سفارشی سازی را شامل نمی شود. هیچ یک از جریان های آن توسط دارنده حق چاپ مجاز نیستند ، و به هیچ وجه برای اضافه کردن یا حذف ارائه دهندگان محتوای خاص ، نمی توان مشاهده کرد که آیا محتوای مجاز دارای مجوز رسمی موجود است.

از آنجا که Sports World یک الحاقی شخص ثالث است ، احتمالاً کمتر با همان مراحل دقیق اعتبارسنجی فنی مانند اکثر افزونه های رسمی توسعه یافته است. این بدان معناست که احتمالاً آسیب پذیری های بیشتری برای سوءاستفاده وجود دارد و خطر بیشتری نسبت به رقبای رسمی خود دارد.

ما در بالا و سایر مقالات گزینه های دیگری را برای افزونه World World Sports ذکر کرده ایم و مطمئن هستیم که یک لوازم جانبی در آنجا وجود دارد که شما را بهتر می کند. افزونه های رسمی ورزشی که قبلاً به شما توصیه کرده ایم ، نه تنها مطمئن تر نیستند بلکه به شما امکان می دهند از ورزشکاران و پخش کننده هایی که این محتوا را در وهله اول در دسترس می کنند حمایت کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 + = 15

Adblock
detector