چگونه یک Kodi ساخته شده در Amazon Fire Stick یا FireTV را حذف کنید

آرم kodi 17

آیا شما یک Kodi ساخته اید که دیگر نمی توانید تحمل کنید؟ این راهنما چگونگی حذف نصب Kodi در Amazon Fire TV و هر وسیله دیگر را به شما نشان می دهد.

Kodi یک بسته نرم افزاری منبع باز و آزاد است که ابزارهای لازم را برای شما فراهم می کند تا بتوانید به راحتی یک سیستم سینمای خانگی ایجاد کنید. در حالی که راه اندازی اولیه Kodi بسیار سریع است ، مکان یابی و نصب چندین افزونه می تواند وقت گیر باشد ، به خصوص اگر Kodi را بر روی چندین دستگاه نصب می کنید.

برای ساده تر کردن امور ، می توانید نسخه های از پیش تنظیم شده Kodi با نام های سازنده را نصب کنید. اینها نه تنها مدت زمان لازم برای راه‌اندازی مرکز رسانه شما را کاهش می دهند ، بلکه می توانند ویژگیهای اضافی را اضافه کنند یا نحوه ظاهر Kodi را تغییر دهند. در حالی که Kodi را می توان در دستگاههای وسیعی از جمله Roku و Apple TV نصب کرد ، اما ساختهای موجود فقط بر روی سیستم عاملهای خاص مانند Amazon Firestick یا Fire TV ، iPhone ، Raspberry Pi ، رایانه شخصی یا Nvidia Shield قابل نصب هستند..

بعضی اوقات متوجه خواهید شد که ساخت و ساز خاصی به دلخواه شما نیست. این مشکلی نیست: در این مقاله ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید یک Kodi ساخته شده را بر روی هر سیستم مورد استفاده خود نصب کنید. ما همچنین در مورد برخی از خطرات ناشی از نصب هرگونه ساخت Kodi بحث خواهیم کرد.

متأسفانه اخیراً Kodi مطبوعات منفی زیادی دریافت کرده است. این به دلیل افزودنیهای شخص ثالث است که دسترسی نامحدودی به محتوای مجاز دارند و چندین ساخت کد نیز وجود دارد که شامل این افزونه‌ها است. ما خوانندگان خود را ترغیب می کنیم قبل از استفاده از هرگونه افزونه ای ، قوانین مربوط به پخش محتوای آنلاین را تحقیق کنند تا خطر سقوط قوانین حق چاپ را به حداقل برسانند..

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi را تأیید یا تشویق نمی کند. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید. همیشه تحقیقات خود را قبل از دسترسی به موارد اضافی ، جریان یا مخزن Kodi انجام دهید.

نحوه استفاده راحت از Kodi

این روزها مردم از اینترنت برای همه چیز استفاده می کنند ، از معاشرت تا کسب و کار. در نتیجه ، حریم خصوصی آنلاین شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بسیاری از کاربران Kodi از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) استفاده می کنند تا خود را بصورت آنلاین گمنام کنند و اگر مطبوعات معتقد باشند که VPN ها سایه دار هستند ، دلایل کاملاً بی گناهی وجود دارد که ممکن است شخص از آن استفاده کند..

شخص ثالث مخرب می تواند از حمله Man-in-the-Middle (MitM) برای رهگیری ترافیک اینترنت شما استفاده کند. کامپیوتر شما حتی نباید به ویروس آلوده شود. این می تواند از چیزی به سادگی اتصال به یک شبکه WiFi عمومی اتفاق بیفتد. هنگامی که این مهاجم سیستم شما را به خطر بیاندازد ، تمام فعالیت های آنلاین شما ، اعتبارنامه ورود به سیستم و داده های ذخیره شده برای آنها قابل مشاهده است.

حتی ارائه دهنده خدمات اینترنتی خود (ISP) به عادتهای مرور شما علاقه مند است. چندین مورد وجود داشته است که نشان داده شده است که ISP ها به طور عمدی سرعت اینترنت مشتریان را محدود می کنند تا مانع از پخش آنلاین فیلم شوند. این می تواند اتفاق بیفتد حتی اگر هزینه پهنای باند نامحدود را بپردازید و فقط محتوای منبع را از منابع رسمی جریانی بپردازید ، بنابراین به طور موثر هزینه خدمات زیرپرداختی را پرداخت می کنید.

یک VPN با رمزگذاری همه راهنمایی و رانندگی از طریق رایانه شما از این مشکلات جلوگیری می کند. پس از رمزگذاری ، هر ناظر به جای سایتهایی که بازدید می کنید ، فقط اطلاعات بی معنی را مشاهده می کند. از آنجا که ISP شما نمی تواند بفهمد اگر ویدئو را پخش می کنید ، احتمال کمتری دارند که سرعت شبکه شما را شلیک کنند. این می تواند به جلوگیری از لکنت زبان و بافر بی پایان فیلم کمک کند ، که باعث بهبود تجربه کلی Kodi شما می شود.

توصیه می کنیم خوانندگان ما از IPVanish استفاده کنند. این یکی از بهترین VPN ها برای Kodi است زیرا با هر افزونه ای که آزمایش کرده ایم کار می کند و اتصال پایدار و سریع به سرورها در بیش از 50 کشور جهان را فراهم می کند. بهتر است ، آنها هیچ ترافیکی از ترافیک آنلاین شما حفظ نکنند ، بنابراین تجارت شما دقیقاً همین است: تجارت شما.

علاوه بر این ، IPVanish در حال حاضر تنها سرویس پرمخاطب VPN است که یک برنامه اختصاصی برای تلویزیون آمازون آمازون و Firestick ارائه می دهد. این اجازه می دهد تا هر زمان و هر کجا که احساس می کنید از Kodi استفاده کنید ، محافظت کنید.  

معامله خواننده: 60٪ در برنامه سالانه IPVanish را در اینجا صرفه جویی کنید.

Kodi ایجاد می کند و خطرات آنها

نصب یک Kodi build راحت تر از نصب چندین افزونه به صورت جداگانه است ، اما در انجام این کار خطر بیشتری وجود دارد. وقتی ساخت Kodi را نصب می کنید ، هیچ تضمینی وجود ندارد که افزودنی های موجود در آن از یک مخزن به خوبی نگهداری شده قابل اعتماد باشد ، یا اینکه به هیچ وجه ویرایش نشده اند. این فقط حدس نیست: موارد مستند وجود اضافی در مخفی کردن کد مخرب وجود دارد. به عنوان مثال ، Exodus ، یکی از محبوب ترین افزونه های شخص ثالث Kodi ، برای تبدیل کامپیوترهای کاربران خود به یک بات نت استفاده شد.

همه نرم افزارها در برابر حمله آسیب پذیر هستند و این شامل افزونه های Kodi نیز می شود. اگرچه افزونه های رسمی معمولاً با آزمایش های دقیق تر و رویه های تضمین کیفیت ایجاد می شوند ، افزودنیهای شخص ثالث (از جمله کلیه ساختهای Kodi) معمولاً اینگونه نیستند.

این بدان معناست که احتمالاً تعداد بیشتری از آسیب پذیری های غیر قابل مشاهده برای هکر برای سوء استفاده وجود دارد. بسیار کم است که یک حمله کننده پس از به خطر انداختن سیستم شما نمی تواند انجام دهد ، و به همین دلیل ، مهم است که قبل از نصب مطمئن شوید که هر یک از به روزرسانی های منتظر افزودنیهای شما به درستی مورد تأیید و تأیید جامعه قرار گرفته اند..

حذف نصب Kodi

حذف نصب Kodi با جادوگر Ares

اکثر مردم کدی را روی رایانه شخصی خود نصب می کنند ، اما خبر خوب این است که ساده ترین راه برای حذف ساخت در همه سیستم عامل ها از جمله Raspberry Pi ، Amazon Fire TV و iPhone یکسان است..

شما باید افزونه Ares Wizard را نصب کنید ، اما این باعث می شود شما از حذف دستی پرونده های خاص که در مکان های مختلف برای سیستم عامل های مختلف هستند ، نجات می دهد..

پس از نصب Ares Wizard ، آن را باز کنید. ممکن است یک دقیقه طول بکشد ، بنابراین صبور باشید. وقتی باز شد ، روی آن کلیک کنید بیشتر در بالا سمت راست.

جادوگر Ares مرحله 1

بعد ، گزینه را انتخاب کنید پاک کردن تمام داده ها / شروع تازه گزینه در صفحه زیر.

جادوگر مرحله 2

از شما خواسته می شود انتخاب خود را تأیید کنید. این ابزار نصب Kodi را به تنظیمات کارخانه باز می گرداند ، بنابراین همه افزونه ها و منابع نصب شده حذف می شوند مگر اینکه شما به طور خاص انتخاب کنید که آنها را در صفحه بعدی نگه دارید. کلیک آره, سپس کلیک کنید ادامه دهید.

جادوگر مرحله 3
اکنون Kodi سعی خواهد کرد که بسته شود و هنگامی که آن را دوباره راه اندازی کنید ، متوجه می شوید که نصب نصب شده حذف شده است.

حذف نصب Kodi به صورت دستی

اگر ترجیح می دهید از افزونه شخص ثالث برای حذف ساخت Kodi استفاده نکنید ، روش دیگری وجود دارد. تنظیم مجدد نصب Kodi از طریق منوی تنظیمات داخلی ، اغلب افزونه ها را حذف می کند ، اما ساختنی را در آن باقی نمی گذارد ، بنابراین برای حذف کامل آن ، باید یک پوشه خاص را حذف کنید که شامل تمام داده های مربوط به افزونه ها ، تنظیمات ، و ساختهای Kodi شما باشد..

قبل از شروع ، شاید شما باید به کاوشگر فایل خود دستور دهید تا پرونده های مخفی را نشان دهد. برای ویندوز ، باید روی آن کلیک کنید چشم انداز برگه و مطمئن شوید که موارد پنهان جعبه بررسی شده است از آنجا که نمی توانید فایلهای مخفی را مستقیماً در iOS مشاهده کنید ، برای دسترسی به پوشه مورد نیاز برای پاک کردن ، باید iPhone خود را به رایانه متصل کنید..

مشاهده پرونده های مخفی در WIndows
در Android ، باید برنامه پیش فرض File Manager را باز کنید ، دکمه منو را فشار دهید (این در سمت چپ برای File Commander قرار دارد اما محل آن ممکن است براساس مدیر پرونده ای که استفاده می کنید متفاوت باشد) و روی آن ضربه بزنید. تنظیمات گزینه.

مشاهده فایلهای مخفی در Android
بعد ، مطمئن شوید که نمایش پرونده ها و پوشه ها گزینه بررسی می شود. پس از بازگشت از برنامه ، می توانید همه پرونده ها و پوشه های مخفی را در دستگاه مشاهده کنید.

مشاهده پرونده های مخفی در مرحله 2 آندروید

پس از مشاهده پرونده ها و پوشه های مخفی ، سکوی خود را در لیست زیر پیدا کنید ، به مکان بروید و به راحتی هر پرونده و پوشه موجود را پاک کنید.

ویندوز 7 ، 8 ، 8.1: در کادر اجرا در منوی شروع ، "٪ APPDATA٪ \ kodi \ userdata" را بدون علامت نقل قول قرار دهید.

ویندوز 10: در کادر اجرا در منوی شروع ، "٪ LOCALAPPDATA٪ \ Packages \ XBMCFoundation.Kodi_4n2hpmxwrvr6p \ LocalCache \ Roaming \ Kodi \ userdata" را بدون علامت نقل قول قرار دهید.

مک: / کاربران // کتابخانه / پشتیبانی برنامه / Kodi / userdata /

لینوکس (از جمله Raspberry Pi): یک ترمینال را باز کنید و "~ / .kodi / userdata /" را بدون علامت نقل قول قرار دهید.

اندروید: برای Android ، باید پوشه های "userdata" و "addon" موجود در Android / data / org.xbmc.kodi / پرونده ها / .kodi /

iOS: / خصوصی / var / موبایل / کتابخانه / تنظیمات برگزیده / Kodi / userdata /

اگر ساخت Kodi را که دوست ندارید نصب کنید ، لازم نیست برای همیشه با آن گیر بیفتید. در حالی که Kodi هیچ روش قابل قبولی برای از بین بردن ساخت داخلی ندارد ، با ابزارهای صحیح از بین بردن ساخت Kodi کار نسبتاً ساده ای است که فقط در چند دقیقه می توانید انجام دهید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

51 − 49 =

Adblock
detector