نحوه به روزرسانی Kodi در Amazon Fire TV Stick

Fire-TV_Stick_Front

Amazon Fire TV Stick به یکی از محبوب ترین دستگاه هایی تبدیل شده است که بر روی آن می توان Kodi را نصب کرد ، برنامه سینمای خانگی رایگان و منبع باز. متأسفانه ، Kodi هنوز در فروشگاه App Amazon برای Fire TV موجود نیست ، بنابراین باید با استفاده از ابزارهای شخص ثالث و پرونده رسمی Kodi APK نصب شود. این بدان معنی است که Kodi نمی تواند به روزرسانی های مهمی را در مورد ویژگی ها ، عملکردها و امنیت آن دریافت کند.

در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه Kodi را در Fire TV Stick به آسانی به روز کنید. اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، آموزش ما در مورد چگونگی نصب Kodi در Fire TV Stick را بررسی کنید. سپس ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه Kodi را به همراه مخازن و افزونه‌های نصب شده نصب کنید.

قبل از شروع کار ، یک VPN دریافت کنید

ما به همه کاربران Kodi توصیه می کنیم از VPN استفاده کنند تا از خطرات ناشی از افزودنیهای Kodi ، چه رسمی و چه غیررسمی ، محافظت کنند. با رمزگذاری همه ترافیک اینترنت Fire TV Stick و مسیریابی آن از طریق سرور واسطه گر ، هکرها نمی توانند فعالیت آنلاین شما را رمزگشایی کرده و یا آدرس IP و موقعیت مکانی واقعی شما را شناسایی کنند. بسیاری از VPN ها بطور خودکار بدافزارها را فیلتر می کنند. VPN ها همچنین برای رفع انسداد محتوای جغرافیایی قفل شده که معمولاً فقط برای بینندگان یک کشور خاص در دسترس هستند مفید هستند.

توصیه برتر ما IPVanish است ، یک VPN با شبکه گسترده جهانی از سرورها و پهنای باند کافی برای رسیدگی به جریان HD با تقاضا و پخش مستقیم با حداقل بافر. IPVanish یک ارائه دهنده بدون گزارش است که از رمزگذاری درجه نظامی استفاده می کند تا داده های شما را در هنگام انتقال امن نگه دارد. نصب این VPN در تلویزیون Firestick یا Fire بسیار آسان است.

صرفه جویی 60٪: خوانندگان ما می توانند در برنامه های IPVanish تخفیف ویژه ای تا 60 درصد تخفیف کسب کنند ، از جمله یک کارآزمایی 7 روزه بدون ریسک.

نحوه بروزرسانی Kodi 16 Jarvis به Kodi 17 Krypton در Fire TV

اگر به روزرسانی Kodi را به کلی نسخه جدیدی از قبیل Krypton (Kodi نسخه 16) تا Krypton (Kodi نسخه 17) به روز می کنید ، توصیه می کنیم قبل از بروزرسانی ، نسخه قدیمی خود را به طور کامل حذف کنید. نسخه های اصلی نرم افزارهای مختلف مانند برنامه های کاملاً جدید را درمان کنید. همچنین می خواهید از هرگونه پوسته قدیمی و ساختهای سفارشی Kodi خلاص شوید. عدم نصب نسخه قدیمی Kodi به دلیل ناسازگاری می تواند منجر به خطاهای وابستگی ، خرابی ها و سایر موارد شود..

متأسفانه ، انجام نصب تمیز به این معنی است که باید همه مخازن و افزودنیهای خود را مجدداً نصب کنید. این به روزرسانی های عمده نسخه نرم افزار اغلب اتفاق نمی افتد ، بنابراین کاری نیست که شما بخواهید مرتباً انجام دهید.

برای به روزرسانی Kodi از Kodi 16 Jarvis به Kodi 17 Krypton در Fire TV ، این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

 1. اگر از پوستی روی Kodi استفاده می کنید ، آن را دوباره به پوست پیش فرض ، تلاقی برگردانید. این کار را با رفتن به انجام دهید تنظیمات > ظاهر > پوست. نام پوست خود را انتخاب کرده و آن را به حالت تلاقی تغییر دهید.
 2. نسخه قدیمی Kodi را حذف کنید. از صفحه اصلی Fire TV ، به صفحه بروید تنظیمات > برنامه های کاربردی > برنامه های نصب شده را مدیریت کنید
 3. به پایین بروید و انتخاب کنید کدیکد آتش تلویزیون را حذف کنید
 4. انتخاب کنید حذف نصب کنید, و بعد حذف نصب کنید دوباره برای تأیید
 5. اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، آن را بارگیری و نصب کنید بارگیری کننده برنامه می توانید با استفاده از عملکرد جستجو در صفحه اصلی Fire TV آن را پیدا کنید. دارای آرم نارنجی روشن است.بارگیری کننده تلویزیون آتش
 6. برای به دست آوردن آخرین نسخه Kodi ، URL زیر را در Downloader تایپ کنید: https://www.comparitech.com/go/latest-kodi/
 7. پس از اتمام بارگیری ، از شما خواسته می شود که Kodi را نصب کنید. مجوزها را بخوانید و کلیک کنید نصبkodi fire tv stick 1

پیوندی که ما ارائه می دهیم (https://www.comparitech.com/go/latest-kodi/) یک URL هدایت شونده است که همیشه به آخرین نسخه پایدار Kodi سازگار با Fire TV اشاره می کند. برای راحتی ، تایپ کردن آن URL بسیار ساده تر از آدرس رسمی در وب سایت Kodi است ، اما منجر به همان پرونده APK می شود.

نحوه به روزرسانی Kodi برای به روزرسانی های جزئی و تکه های موجود در Fire TV Stick

اگر Kodi را در همان شماره نسخه اصلی نرم افزار به روز می کنید ، دیگر نیازی به حذف اول نسخه قدیمی نیست. به عنوان مثال ، هنگام بروزرسانی از نسخه کریپتون 17.3 تا 17.5 ، نصب تمیز ضروری نیست. ما همیشه توصیه می کنیم از آخرین نسخه پایدار Kodi استفاده کنید. اگرچه اینها فقط از نظر فنی و به روزرسانی جزئی هستند ، اما اغلب حاوی پیشرفتهای مهم امنیتی و رفع اشکال هستند.

برای به روزرسانی Kodi در همان نسخه اصلی نرم افزار ، این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

 1. اگر از پوستی روی Kodi استفاده می کنید ، آن را دوباره به پوست پیش فرض ، تلاقی برگردانید. این کار را با رفتن به انجام دهید تنظیمات > ظاهر > پوست. روی نام پوست خود کلیک کرده و آن را به حالت تلاقی تغییر دهید.
 2. اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، آن را بارگیری و نصب کنید بارگیری کننده برنامه می توانید با استفاده از عملکرد جستجو در صفحه اصلی Fire TV آن را پیدا کنید. دارای آرم نارنجی روشن است.Downloader Fire Stick
 3. برای به دست آوردن آخرین نسخه Kodi ، URL زیر را در Downloader تایپ کنید: https://www.comparitech.com/go/latest-kodi/kodi tv tv 3
 4. پس از اتمام بارگیری ، از شما خواسته می شود که Kodi را نصب کنید. مجوزها را بخوانید و کلیک کنید نصب

نحوه به روزرسانی مخازن Kodi در Fire TV Stick

به روز نگه داشتن Kodi یک عمل سالم است ، اما از مبلغ و اعتبارهای اضافی خود غافل نشوید. بیشتر ما فقط از سهام رسمی کدی و اضافی از repo رسمی استفاده نمی کنیم ، بنابراین مهم است که در بالای بروزرسانی ها برای آنها نیز بمانید.

عدم بروزرسانی repos شما می تواند منجر به خطاهای وابستگی شود و به نوبه خود می تواند مانع از به روزرسانی مناسب افزونه های شما شود. برای به روزرسانی مجدد کد Kodi ، این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

 1. از صفحه اصلی Kodi ، به بروید مواد افزودنی > از مخزن نصب کنید
 2. فشار طولانی مخزنی که افزونه مورد نظر از آنجا آمده و را انتخاب کنید اطلاعاتrepo کدیندر
 3. انتخاب کنید به روز رسانی و آخرین نسخه را انتخاب کنید

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

نحوه به روزرسانی افزونه های Kodi در Fire TV Stick

به روز بودن افزونه های شما تضمین می کند بهترین منابع ، آخرین ویژگی ها و امنیت بهینه را بدست آورید. به روزرسانی افزونه ها کار ساده ای در Kodi است:

 1. از صفحه اصلی Kodi ، به بروید مواد افزودنی
 2. فشار طولانی افزودنی مورد نظر را انتخاب کرده و را انتخاب کنید اطلاعاتافزونه PS Vue Kodi
 3. انتخاب کنید به روز رسانی و آخرین نسخه پایدار را انتخاب کنید

از بروزرسانی خودکار افزونه‌ها محتاط باشید. در گذشته موارد نگهدارنده افزونه ای وجود داشته است که کد های مخرب را از طریق به روزرسانی ها معرفی می کنند. این کد می تواند در پس زمینه به دست آوردن رمزگذاری ارزهای رمزگذاری شده برای شخص ثالث ، به سرقت اعتبار ورود به سیستم ، ثبت فعالیتهای مشاهده خود ، نگه داشتن دستگاه شما به یک بات نت ، و / یا اجرای نرم افزارهای مخرب ، نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم و جاسوسی بپردازد. حتی اگر عمدی نباشد ، به روزرسانی های افزونه می توانند با باز کردن سهواً آسیب پذیری های امنیتی جدید ، بردارهای حمله جدیدی برای هکرها ایجاد کنند. همیشه از VPN استفاده کنید!

"Fire-TV Stick Front" توسط www.hdmi-experte.com تحت مجوز CC BY 4.0 مجاز است

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 − = 7

Adblock
detector