جادوگر Kodi Ares کار نمی کند؟ در اینجا دلیل و برخی از گزینه های دیگر وجود دارد

اگر سعی کرده اید جادوگر Kodi Ares را نصب کنید ، ممکن است متوجه شده باشید که گم شده است. آدرس اینترنتی که قبلاً در خانه آرس جادوگر قرار داشت ، خطای 404 را برمی گرداند ، و بسیاری از صفحات دیگر در وب که قبلاً به این آدرس اینترنتی مرتبط بودند نیز آفلاین هستند. این مقاله توضیح خواهد داد چرا جادوگر Kodi Ares کار نمی کند و دیگر در دسترس نیست و گزینه های دیگری را ارائه می دهد که می توانید از آنها استفاده کنید تا هنوز هم با استفاده از Kodi خود برنامه های تلویزیونی و فیلم خوبی بدست آورید..

بازپخش آرس گم شده است

Kodi یک پخش کننده رسانه ویدیوی منبع باز است که به کاربران امکان می دهد فیلم ها و نمایش هایی را که در دستگاه های خود نگهداری می شود بازی کنند. اگر از طریق افزونه ها اصلاح شود ، می توان از آن برای پخش تقریبا هر ویدئویی در اینترنت نیز استفاده کرد. Kodi را می توان در Apple TV ، Amazon Firestick ، ​​PC ، Mac ، Android یا تلفن iOS نصب کرد. با استفاده از تلفن هوشمند یا ریموت کنترل به راحتی قابل کنترل است.

Kodi گاهی متهم به ابزاری برای پخش محتوای بدون مجوز بدون اجازه دارندگان حق چاپ است. با این حال ، اضافات اضافی برای Kodi وجود دارد که فقط از منابع رسمی سرچشمه می گیرد.

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

نکته مهم: همیشه از VPN با Kodi استفاده کنید

افرادی که از Kodi برای پخش محتوای بدون مجوز استفاده می کنند ، معمولاً می دانند که هنگام استفاده از VPN استفاده می کنند ، اما بسیاری از کاربران Kodi ممکن است متوجه نشوند که VPN ها از همه کسانی که ویدئو را پخش می کنند ، سود می برند..

بدون VPN ، یک کاربر Kodi می تواند توسط رمزگذارهای مخرب مورد حمله MiTM قرار بگیرد ، زیرا ممکن است داده های کاربر رمزگذاری نشده باشند. ISP همچنین می تواند داده های کاربر را بر اساس انتخاب وب سایت خود کند کند تا در صورت عدم استفاده از VPN از جریان خود را پخش کند. این امر باعث ایجاد بافر و کیفیت پایین فیلم می شود.

این عالی خواهد بود اگر همه VPN ها بتوانند این مشکلات را حل کنند. متأسفانه ، برخی از آنها بسیار کمتر از سایرین مؤثر هستند. بعضی از VPN ها به حفظ حریم خصوصی کاربران ، سیاههها را نگه می دارند ، در حالی که برخی دیگر نصب آنها خیلی سخت است و یا خیلی کند هستند زیرا آنها سرور کافی برای ترافیک خود ندارند.

ما IPVanish را برای کاربران Kodi توصیه می کنیم. IPVanish دارای بیش از 800 سرور است ، یک برنامه بومی برای Amazon Firestick و Nvidia Shield دارد و سیاههها را حفظ نمی کند. این ویدئو با کیفیت بالا در اختیار کاربران قرار می دهد و همزمان از آنها در برابر هرگونه تهدید حریم خصوصی یا امنیتی محافظت می کند.

مبلغ خواندن: خوانندگان Comparitech می توانند تا حدود 60٪ در برنامه های IPVanish صرفه جویی کنند.

چرا آرس جادوگر کار نمی کند?

در تاریخ 19 نوامبر 2017 ، توسعه دهنده اصلی Ares Wizard در انجمن پروژه Ares اظهار داشت که با نامه ایست و تمایل از طرف انجمن تصویری حرکت (MPA) به وی خدمت داده شده است. این به گفته یك عضو انجمن است كه آن را به Reddit ارسال كرده است. به گفته این توسعه دهنده ، که به نام "Tekto" می رود ، نامه خاموش و خاموش ادعا کرد که وی نقض E.U. و قانون ایالات متحده برای ارائه افزونه ها و پاداشهایی که پیوندهایی به محتوای نقض حق چاپ دارند.

در پاسخ به این نامه ، Tekto و سایر برنامه نویسان مشغول به کار در Ares Wizard این repo و کلیه افزونه های موجود در آن را حذف کرده اند. آنها همچنین قول داده اند که هرگز بر نمی گردد ، و اظهار داشتند: "بگذارید من 100٪ واضح باشم. ما هرگز Ares Wizard ، Ares Portal یا Ares Repo را بر نمی گردانیم. "

در گذشته ، مخازن Kodi که متضادین شخص ثالث را نقض می کردند ، همواره ادعا می کردند که آنها نقض قانون نیستند زیرا آنها خودشان محتوا را تهیه نمی کردند ، فقط پیوندهایی به محتوا داشتند. با این حال ، نامه خاموش و خاموش استدلال می کند که برایان در مقابل زیگگو قانون را روشن کرده است و روشن ساخته است که در صورت عدم پاکسازی متضادهای نقض ، بازپرداختهای Kodi را می توان مسئول دانست. هنگامی که با این استدلال ارائه شد ، Tekto موافقت کرد که ایجاد افزونه ها یا تغییر نامهایی که به محتوای ناقض پیوند می دهند غیرقانونی است. در نتیجه ، او repo Ares Wizard را برای همیشه تعطیل کرد.

گزینه های جایگزین دوباره برای Ares Wizard

با وجود اینکه دیگر آرس در دسترس نیست ، هنوز هم تعداد زیادی Repo Kodi به صورت آنلاین وجود دارد. برخی از این بازپرداختها سیاست پاکسازی هر افزونه ای را دارند که دسترسی به مواد دزدان دریایی را فراهم می کند. این اقدامات حقوقی MPA بی تأثیر نبوده است. برخی دیگر هنوز موارد دیگری را با موارد قانونی نقض می کنند ، اما به هر دلیلی هنوز نتیجه نگرفته اند. در زیر لیستی از repos هایی که در Comparitech پیدا کرده ایم ، مفید است ، همراه با توضیحی در مورد برخی از افزونه های آنها.

SuperRepo

فوق العاده

فعلاً ، SuperRepo هنوز در این آدرس موجود است. با این حال ، این شامل برخی از اضافات نقض کننده ، مانند 1Channel و Icefilms است. اگر تصمیم به استفاده از SuperRepo دارید ، فقط توصیه می کنیم افزونه هایی را که از منابع دارای مجوز استفاده می شود ، نصب کنید ، مانند موارد ذکر شده در زیر.

SuperRepo بزرگترین فروشگاه هر نوع repo کدی را دارد. در اینجا برخی از بهترین افزونه های موجود در آن آورده شده است.

 • فیلم های بزرگ ستاره & تلویزیون - دسترسی به صدها فیلم مستقل و برنامه های تلویزیونی طاقچه ، از جمله فیلم های ترسناک مانند The Things on Doorstep ، Psychos و Forever Your You, و همچنین نشان می دهد مانند بادبان دریانوردی و کوئر به عنوان عامیانه
 • FilmRise - یکی دیگر از افزونه های عالی برای فیلم ها و نمایش ها ، FilmRise به شما اجازه می دهد تا کل کاتالوگ کانال FilmRise YouTube را تماشا کنید ، از جمله فیلم هایی مانند Devil in The Flesh (با بازیگران رز مک گاوان) و My Brother The Pig (با بازی اسکارلت جوهانسون) و نمایش هایی مانند پرونده های پزشکی قانونی و دنیای کشف
 • YouTube Vault - نمایش های جریانی از YouTube طبقه بندی شده بر اساس سریال و قسمت ها

همچنین ببینید: نحوه نصب SuperRepo

به دنبال رپو شیشه ای هستید

repo شیشه ای به دنبال

در حال جستجو مجدد گلخانه ای شیشه ای در اینجا هستید. با این حال ، به خاطر داشته باشید که این شامل برخی از افزونه های ناقض مانند Serendipity است. ما فقط افزودنیهای این repo را پیشنهاد می کنیم که از منابع دارای مجوز پخش می شوند.

به دنبال یک رپو شیشه ای ، چندین افزونه مفید Kodi وجود دارد. در اینجا چند مورد قابل توجه وجود دارد.

  • جانوران خارق العاده - افزونه Kodi برای دوستداران مستندهای طبیعت. مستندهای رایگان از حیوانات سیاره ، نشنال جئوگرافیک و دیگران را تهیه می کند.
  • زمان چکش - دسترسی به مجموعه ای از خانه سازی و فیلم های DIY را از Homes.com ، Buildipedia و دیگران فراهم می کند.
  • سینمای طلایی - به شما امکان می دهد فیلم هایی از "عصر طلایی" فیلم ها را ببینید (1960-1960). از جمله رابین هود (1922) ، جهان گمشده (1925) ، آخرین فیلمهای محیکانی (1920) و دیگران.

بیشتر بخوانید: بهترین repo های Kodi

repo Kodinerds.net

repo کدیندر

اگر مایل به یافتن موسیقی ویدیویی یا افزونه های ورزشی هستید ، Kodinerds.net یکی از بهترین مکان های جستجو است. در اینجا برخی از بهترین افزونه های ارائه شده آورده شده است.

 • SoundCloud - دسترسی به تمام موسیقی های موجود در SoundCloud.com را فراهم می کند
 • DailyMotion - به شما امکان می دهد هر یک از هزاران فیلم موجود در سایت به اشتراک گذاری ویدیو DailyMotion.com را تماشا کنید
 • DAZN - نیاز به اشتراک پولی دارد. دسترسی به رویدادهای ورزشی شبانه روزی شما را از سرویس جریان DAZN به شما امکان می دهد. در اتریش ، آلمان ، ژاپن ، سوئیس و کانادا موجود است.

مقاله مرتبط: بهترین 105 افزونه Kodi و نحوه تماشای فیلم در Kodi.

repo دوباره Eracknaphobia

صفحه نمایش اطلاعات مجدد eracknaphobias

بازپرداخت Eracknaphobia یک سیاست سختگیرانه ضد دزدی دریایی دارد. باید سالهای بعد در وب موجود باشد. این repo در حال حاضر در این صفحه github قرار دارد. در اینجا چند مورد از بهترین افزونه های آن آورده شده است.

  • ترك - به شما امکان می دهد صدها برنامه تلویزیونی و فیلم رایگان از سرویس پخش جریان Crackle ، از جمله نمایش های اصلی مانند تماشا کنید استارت آپ و ربودن, و همچنین فیلم های hit مانند مردان سیاه و خیلی بد.
  • NHL.TV - نیاز به اشتراک دارد. دسترسی کاربران به بازیهای NHL خارج از بازار را فراهم می کند.
  • MLB.TV - دسترسی مشترکین MLB.TV را به بازی های عمده لیگ بیس بال از طریق کدی دسترسی می دهد
  • AMA Pro Racing - اجازه می دهد تا شما را به تماشای عملکرد motacoss AMA در Kodi خود را

همچنین ببینید: نحوه نصب افزونه Crackle Kodi

نتیجه

جادوگر Kodi Ares از دست رفته است زیرا اقدامات قانونی علیه توسعه دهنده آن به دلیل ادعای پیوند دادن به مطالب نقض حق چاپ انجام شده است. توسعه دهنده آن به طور داوطلبانه به منظور رعایت قانون ، repo را تعطیل کرد. با این حال ، بسیاری از repos های عالی Kodi وجود دارد که هنوز بصورت آنلاین در دسترس هستند. برای یافتن جایزه هایی که به شما محتوای مورد نیاز را می دهند ، از این راهنما پیروی کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

89 − = 87

Adblock
detector