Kodi Bennu Addon: آیا امنیت دارد؟ گزینه های مختلف چیست؟

آیا به فکر نصب افزونه Kodi Benuu هستید؟ در صورت استفاده بی خطر و در صورت وجود گزینه های بهتر ، ما شما را از طریق آنچه که هست طی خواهیم کرد.بروزرسانی ، 21 نوامبر 2017: بخوانید که چرا Kodi Bennu کار نمی کند و نمی تواند نصب شود.bennu 1


ققنوس افزودنی محبوب شخص ثالث در ماه ژوئن تعطیل شد ، باعث شد بسیاری از کاربران Kodi تصور کنند که این نوشتار برای پخش کننده رسانه محبوب نیز روی دیوار بود. با این حال ، فقط دو ماه بعد ، ققنوس پس از تولد دوباره خدای مصر دوباره زنده شد و به "بنو" تغییر نام داده شد. این شاعرانه است ، اما آیا این افزونه به روز شده ایمن و قانونی برای استفاده است?

در این راهنما ، ما یک بررسی کلی از آنچه بنو و نحوه عملکرد آن ارائه می دهیم ، ارائه می دهیم. بدون هیچ برنامه افزودنی Kodi برای حمله غیرممکن است که آیا شما آن را در تلویزیون آمازون آمازون ، روکو ، آیفون ، آی پد ، اپل تی وی ، فلش درایو USB ، ویندوز ، مک ، جعبه تلویزیون آندروید یا یک دستگاه جریان دیگر اجرا می کنید. به عنوان یک افزودنی شخص ثالث ، Bennu دارای نگرانی های قابل توجهی درباره حریم خصوصی برای هر دستگاه است. ما خطرات ناشی از استفاده از هرگونه افزودنی کد ، رسمی یا غیره را نیز پوشش خواهیم داد.

با توجه همه توجه رسانه ها به اینکه سرویس های استریم و به ویژه Kodi در ماه های اخیر دریافت کرده اند ، ضروری است که قوانین کشور خود را در رابطه با پخش آنلاین محتوای آن درک کنید. برخی از کشورها مانند هند مجازات شما را به دلیل تماشای محتوای غیررسمی مجازات نخواهند کرد ، اما در جاهای دیگر ، قانون بسیار پیچیده تر است و به همین ترتیب دانستن این موضوع به شما کمک می کند خطر ابتلا به مشکل را به حداقل برسانید.  

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

نحوه استفاده راحت از Kodi

Bennu ، مانند ققنوس قبل از آن ، یک افزودنی شخص ثالث است. این بدان معناست که احتمالاً مشمول فرآیند دقیق و آزمایش دقیق و آزمایشی رقبای رسمی این کشور نبوده است. در حالی که هیچ یک از افزودنیهای Kodi برای ربودن غیرقابل نفوذ است ، اما افزودنیهای شخص ثالث به طور بالقوه آسیب پذیری بیشتری برای شخص ثالث مخرب دارند تا بتوانند از این مزایا استفاده کنند..

در حقیقت ، فرصتی وجود دارد که ISP شما در حال نظارت بر فعالیتهای شما باشد. در گذشته ، چندین ارائه دهنده خدمات اینترنتی متهم شده اند که شبکه های مشتریان خود را کند کرده اند تا به خدمات استریم مانند Netflix فشار بیاورند. شما مشتری ، خطر مجازات مجازات را برای فعالیتهای کاملاً قانونی و مسائل سیاسی که خارج از کنترل شما است ، دارید. حداقل کاربران Kodi ممکن است با مشکلات بافر روبرو شوند.

با این وجود راهی وجود دارد که می توانید این کار را متوقف کنید. اگر برای اتصال به اینترنت از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) استفاده می کنید ، کلیه ترافیکی که از طریق رایانه شما می رود و می رود ، برای هر کسی که از خارج به آن نگاه کند رمزگذاری و بی فایده است. علاوه بر این ، یک VPN به شما امکان می دهد از حمله وسط انسان جلوگیری کنید که هکر ارتباطات شما را با هدف سرقت اطلاعات شما متوقف کند..

برخی از میزبان محتوا برای کنترل اینکه چه کسی می تواند محتوای آنها را مشاهده کند ، از قفل جغرافیایی استفاده می کنند. با استفاده از VPN ، تغییر مکان شما به آسانی اتصال به یک سرور دیگر است که به شما امکان می دهد بدون توجه به موقعیت فیزیکی خود ، رسانه های قفل شده منطقه را مشاهده کنید..  

خدمات VPN رایگان در خارج وجود دارد ، اما ما استفاده از آنها را توصیه نمی کنیم. به هیچ وجه نمی توان فهمید که داده های شما نسبت به ISP شما امن تر است و تعدادی از آنها حاوی بدافزار یا بدافزار هستند. در عوض ، ما IPVanish را توصیه می کنیم. این یک سرویس ارزان است که فعالیت های شما را وارد نمی کند یا به طور قابل توجهی روی سرعت شبکه شما تأثیر نمی گذارد. به عنوان یک امتیاز اضافی ، حتی می توانید آن را در Fire Stick یا TV TV نصب کنید.

معامله خواننده: در اینجا می توانید 60٪ در برنامه سالانه IPVanish صرفه جویی کنید. این یکی از معدود VPN ها به اندازه کافی سریع است که بتواند با Kodi خوب کار کند ، نصب آن بر روی تمام دستگاه های محبوب از جمله Amazon Fire TV و TV Stick آسان است و هیچ پرونده لاستیکی را نگه نمی دارد تا فعالیت شما واقعاً خصوصی باشد.

افزودنی Bennu Kodi چیست؟?

bennu 2

بنو تکرار جدیدی از افزودنیهای محبوب شخص ثالث کدی ققنوس است. این پیوندها را از چندین میزبان محتوای مختلف جمع می کند و این موارد را به کاربر تحویل می دهد تا بتواند آنچه را که به دنبال آن هستند آسان تر کند..

مشکلی که در مورد بنو وجود دارد این است که بیشتر مطالبی که دسترسی به آنها امکان پذیر است مجوز ندارد. این پیوندها به برخی کانالهای رسمی تلویزیونی مستقیم که برای تماشای هر کسی به دلیل عدم نیاز به مجوز ، پیوند قانونی دارند ، فراهم می کند ، با این حال ، اینها فقط بخش بسیار کمی از موجود را نشان می دهند..  

همچنین ، با وجود مقدار زیادی از مطالب موجود از طریق بنو ، هیچ راهی برای جستجوی چیز خاصی وجود ندارد. کل سیستم منو آن بسیار بی نظم است و امکان جستجو فقط برای محتوای مجاز وجود ندارد. اگرچه مقدار کمی از محتوای دامنه عمومی وجود دارد (مانند نسخه سال 1925 از The Phantom of Opera) ، اما به واسطه میزان بسیار زیادی از مواد دزدان دریایی کوتوله می شود و چندین منو را در اعماق پنهان می کند..

همچنین شایان ذکر است که چرا ققنوس در وهله اول آفلاین شد. سازندگان اصلی آن در برابر دادخواستی که آنها را هدف قرار داده و همچنین سازندگان چندین افزونه مشابه آن را مورد هدف قرار داده اند ، آن را از بین بردند. هیچ تضمینی وجود ندارد که بنو برای مدت زمان طولانی در دسترس باشد ، و این به تنهایی باید کافی باشد تا ما را از توصیه این افزودنی جلوگیری کند. 

به دلایل فوق ، ما توصیه نمی کنیم که کاربران Kodi محتوا را با Bennu نصب یا پخش کنند.

گزینه های دیگری برای افزودنی Bennu Kodi

بنو ممکن است دسترسی به طیف متنوعی از مطالب را فراهم کند ، اما تعداد کمی از آن ها رسمی و قانونی است. خواه به دنبال جریان های تلویزیونی ، فیلم ها یا موسیقی با کیفیت بالا باشید ، افزودنی هایی در دسترس شما هستند که نسبت به Bennu برای شما مناسب تر است.

PlayOn Browser

bennu 3

مرورگر PlayOn یک افزونه رسمی برای Kodi است که به شما امکان می دهد محتوای همه سرویس های پخش آنلاین خود را در یک مکان مشاهده کنید. برای شروع ، به یک حساب PlayOn نیاز خواهید داشت ، (که می توانید در https://www.playon.tv/ ثبت نام کنید). می توانید با استفاده از یک حساب PlayOn رایگان ، محتوای خود را از کتابخانه رسانه خود جریانی کنید ، اما برای تماشای یا ضبط کردن مطالب از یکی از سرویسهای پخش پشتیبانی شده آنها مانند Netflix ، Hulu یا HBO Now ، باید حساب خود را به روز کنید که هزینه آن 1.50 دلار در ماه است.

PlayOn Browser به یک دلیل خاص یک افزودنی رسمی عالی است: هیچ افزونه رسمی Netflix یا Amazon Prime Video وجود ندارد و این راهی فراهم می کند تا محتوای آنها را بطور قانونی از طریق Kodi تماشا کنید بدون نصب هرگونه افزودنی بالقوه ناامن..

مرورگر PlayOn را می توان در مخزن رسمی Kodi یافت.

FilmOn.TV

bennu4
اگر پخش مستقیم تلویزیون چیزی است که مورد علاقه شماست ، بیشتر از افزودنی FilmOn.TV برای Kodi نگاه نکنید. در اصل این جریان ها را از وب سایت www.filmon.tv می گیرد و به شما امکان می دهد آنها را از طریق Kodi تماشا کنید ، با فرض اینکه شما یک اشتراک FilmOn دارید.

این هزینه اندکی کمتر از 20 دلار در هر ماه است و به شما امکان دسترسی به هر دو تلویزیون زنده و محتوای پیش ضبط شده از سراسر جهان را می دهد. این محتوا مرتب بر اساس طبقه بندی و کشور طبقه بندی می شود ، به این معنی که برای پیدا کردن مطلبی که می خواهید تماشا کنید ، لازم نیست چندین صفحه از برنامه های تلویزیونی روسیه را جستجو کنید..

بهترین چیز در مورد FilmOn.TV این است که کاملاً قانونی است. 

FilmOn.TV را می توان در مخزن SuperRepo یافت.

YouTube

bennu5

باور کنید یا نه ، یکی از بهترین افزودنیهای کد برای محتوای ویدیویی YouTube است. برخلاف تصور عامه مردم ، چیزی بیش از فیلمهای گربه ارائه می دهد. چندین سال به ارزش محتوا وجود دارد: هر موضوع ممکن از آموزش DIY تا E-Sports پوشانده شده است ، و فیلمهای جدید هر روز در هزاران نفرشان اضافه می شوند. طیف گسترده ای از محتوای حقوقی به تنهایی آن را یک افزودنی برتر برای Bennu می کند ، اما دلایل دیگری نیز برای امتحان کردن آن وجود دارد..

وقتی از YouTube استفاده می کنید ، نوع ویدیوهایی را که مشاهده می کنید در نظر می گیرد و به دیگران توصیه می کند که دوست دارید. با توجه به محتوای محتوا در ارائه ، شما هرگز از تماشای چیزی کوتاه نمی آیید ، و ویژگی توصیه ها برای آن زمانهایی که نمی دانید برای چه حالاتی دارید ، عالی می شود.

YouTube همچنین روشی آسان و قانونی برای اجاره یا خرید فیلم دارد. اکثریت قریب به اتفاق شما قادر خواهید بود کلیپ ها یا تریلرهایی را برای فیلم مورد نظر خود پیدا کنید و این تصمیم گیری را برای تصمیم گیری راحت تر می کند یا نه ،.

افزودنی YouTube را می توان در مخزن رسمی افزودنی کد مشاهده کرد.

نمای کلی و نگرانی های مربوط به حریم خصوصی

ققنوس در زمان خود یک افزودنی بسیار محبوب بود ، و Bennu به وضوح امیدوار است که کتابخانه محتوای آن به موفقیت در پیشبرد نسخه قبلی خود کمک کند. با این حال ، یک مورد که هر دو این افزودنیها مشترک دارند این است که بیشتر مطالبی که به آنها پیوند دارند دزدی دریایی است. بدون راه واقعی برای تشخیص محتوای قانونی از بقیه ، Bennu با درخواست از آنها می خواهد خودشان را در معرض خطر قرار دهند..

این یک برنامه الحاقی شخص ثالث است ، و حتی می توان با افزودن رسمی رسمی آن ، یک شخص ثالث به دلیل حضور در تیم های توسعه کوچکتر و کمبود منابع موجود در تیم ، آسیب پذیری بیشتری را متحمل شد. اگر این اتفاق بیفتد ، کارهای بسیار کمی وجود دارد که می توانید هکرها را از سرقت داده های خود و یا اجرای کد مخرب در رایانه خود متوقف کنید. در حقیقت ، یک فرصت خوب وجود دارد که نمی دانید تا اینکه خیلی دیر شده اشتباه باشد. این خطر حمله کمتر یکی از دلایلی است که ما توصیه می کنیم تا حد امکان از افزودنیهای رسمی استفاده کنیم.

بله ، Bennu دسترسی به طیف گسترده ای از محتوا را فراهم می کند ، اما با توجه به اینکه می توان آن را با چالش قانونی در هر زمان آفلاین گرفت ، بسیار قابل اعتماد نیست. صرف نظر از رسانه ای که به دنبال آن هستید ، گزینه های بهتر ، ایمن تر ، مطمئن تر و از همه مهم تر ، به وضوح گزینه های قانونی در خارج وجود دارد.

محبوب: نحوه تماشای مایweather vs McGregor بصورت آنلاین.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

96 − = 90