نصب Kodi Bob Unleashed Addon: آیا امنیت دارد؟ گزینه ها چیست؟

فکر می کنید افزونه Kodi Bob Unleashed را نصب کنید؟ درصورتی که باید از آن استفاده کنید و به گزینه های بسیار خوبی نگاهی بیندازید ، افزونه Bob Unleashed را توضیح خواهیم داد.

bob unleashed bob codei افزودنی بدون محدودیت

Kodi به عنوان پخش کننده رسانه محبوب و منبع باز نصب شده است که توسط بسیاری نصب شده است تا به عنوان جایگزینی برای کابل و منبع اصلی سرگرمی نصب شود. مورد استفاده در تعداد زیادی دستگاه ، مانند آمازون آمازون TV ، Roku ، آی فون ، مک ، ویندوز و سایر دستگاه ها ، Kodi به عنوان قطب سرگرمی برای انواع رسانه ها استفاده می شود. Kodi ویژگی های مختلفی دارد و رابط کاربری طراحی شده برای پشتیبانی از پخش موسیقی ، فیلم و نمایش های تلویزیونی. البته ، قدرت Kodi از افزودنیهای نصب شده توسط کاربر گرفته شده است ، که اشکال مختلفی از محتوا را مطابق با ترجیحات کاربر ارائه می دهد.

اگرچه بسیاری از افزودنیها از طریق مخزن رسمی Kodi قابل انتخاب هستند ، اما برخی از کاربران متقاضیان افزودنیهای شخص ثالث هستند. یکی از افزودنیهای ویژه شخص ثالث باب است که آخرین فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را برای تماشای کاربران پخش می کند. متأسفانه ، بیشتر مطالبی که باب جریان دارد غیرمجاز است. باب هیچ محتوایی را میزبانی نمی کند ، اما مستقیماً به جریان های غیر رسمی پیوند می یابد.

در این راهنما ، شما را در مورد آنچه باب است دنبال خواهیم کرد و با جزئیات بیشتری توضیح خواهیم داد که چگونه افزونه Bob و برخی از موضوعات از آنها مطلع می شود از جمله بررسی اجمالی درباره نگرانی های مربوط به حریم خصوصی مربوط به Bob و سایر افزودنیهای Kodi.. 

قانون پخش محتوای غیررسمی بسته به مکانی که در آن زندگی می کنید متفاوت است ، که باعث می شود جریان محتوای غیرمجاز به یک خطر بزرگ تبدیل شود. با توجه به این مهم ، درک خطرات مرتبط با استفاده از افزودنیهای Kodi مانند Bob ، مهم است با درک نحوه کار آنها.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

نحوه استفاده از Kodi با خیال راحت و خصوصی

غالباً ، افزودنیهای شخص ثالث کاملاً بهمراه افزودنیهای رسمی مورد بررسی قرار نمی گیرند. بنابراین ، استفاده از افزودنیهای شخص ثالث معمولاً ریسک بالاتری را شامل می شود و شانس ورود به نسخه های هک شده را افزایش می دهد. افزودنیهای نصب شده از طریق مخزن حتی بدون اطلاع شما قابل به روزرسانی هستند.

با این وجود ، افزودنیهای رسمی نیز با خطر ربودن روبرو هستند. بنابراین ، هیچ کاربر کاملاً ایمن نیست حتی اگر به مخزن رسمی بچسبد. برای در امان ماندن از این تهدیدات ، بهتر است که یک VPN یا شبکه خصوصی مجازی را بارگیری و نصب کنید که به شما در محافظت از هویت شما ، نگه داشتن اطلاعات و فعالیتهای شما ناشناس ، دور زدن محاصره محتوا بر اساس موقعیت جغرافیایی شما کمک می کند و از یک مهم جلوگیری می کند. تعداد خطرات مرتبط با هر دو نوع افزودنیهای Kodi.

چه از افزودنیهای قانونی قانونی استفاده کنید یا نه ، ارائه دهندگان خدمات اینترنت (ISP) غالباً سعی دارند سرعت را برای پخش ویدیوی آنلاین شتاب دهند. گرفتن VPN به جلوگیری از ISP از ردیابی اطلاعات ورودی و خروجی شما کمک می کند و ضمن تهدید داشتن سرعت فیلمبرداری آنلاین شما ، از جمله برای فعالیت های پخش صریح ، از بین می برد..

یکی از شبکه های خصوصی مجازی که توصیه می کنیم IPVanish است که یکی از محبوب ترین VPN ها در بین کاربران Kodi است. IPVanish فعالیت کاربر را غیر قابل کشف نگه می دارد ، به راحتی مانع مشاهده ISP شما از ISP می شود و به شما کمک می کند تا از حملات "man-in-the-middle" و انواع دیگر ربودن و جاسوسی در اینترنت جلوگیری کنید. در حالی که همه VPN ها اتصال اینترنت شما را کند می کنند ، IPVanish جزء سریعترین تجربه هایی است که تجربه تماشای شما را خراب نمی کند ، در حقیقت حتی می تواند به حل برخی از مشکلات رایج بافر Kodi کمک کند.

مبلغ خواندن: در برنامه IPVanish حداکثر 60٪ صرفه جویی کنید.

دستیابی به VPN به شما در حفظ امنیت شما در هنگام استفاده از افزودنیهای Kodi (چه رسمی و چه در غیر این صورت) کمک می کند. همچنین تضمین می کند که کلیه فعالیت های Kodi شما به صورت خصوصی حفظ شود. با حفظ حریم خصوصی شما از طریق VPN ، فعالیت جریان Kodi شما برای افرادی که ممکن است بخواهند اطلاعات شما را سرقت کنند ، پخش نمی شود. IPVanish یا توصیه برتر است ، با این وجود طیف وسیعی از VPN های خوب برای Kodi وجود دارد.

افزونه Bob Unleashed Kodi چیست؟?

bob unleashed bob codei افزودنی بدون محدودیت

باب یکی از محبوب ترین افزونه های شخص ثالث است که توسط کاربران برای پخش آخرین برنامه های تلویزیونی ، فیلم ها و محتوای زنده انتخاب شده است. تیم توسعه NoobsandNerds به تازگی نسخه به روز شده ای از Bob و همچنین با نام Bob Unleashed را منتشر کرده است. مهم نیست از چه نسخه ای از این افزونه استفاده می کنید ، باب با تهیه مواد خود از سایت های مختلف جریان عملکردی را اجرا می کند. این افزونه سپس دسته بندی از مطالب را به کاربران ارائه می دهد ، به کاربر این امکان را می دهد تا انتخاب کند که کدام دسته را به آن علاقه مند هستند. از آنجا ، کاربران می توانند لینک جریان را برای مشاهده محتوای مورد نظر خود انتخاب کنند.

باب موجود در مخزن شخص ثالث با عنوان "noobsandnerds" ، باب بعنوان بیشترین ارائه دهنده کلی برای زیر گروه های خود ، به نام لیست پخش ، فعالیت می کند که حاوی محتوای واقعی شما می توانید باشد. بخش عمده ای از مطالب موجود در باب از سایت های جریان دزدان دریایی تهیه شده است. با انجام فعالیت باب به عنوان مرکز پخش لیست های پخش کننده محتوا ، هر لیست پخش وظیفه دارد لیستی از محتوا را برای پخش جریانی تهیه کند که اغلب از منابع غیرمجاز تهیه می شود..

شانس شما برای پخش محتوای دزدان دریایی زیاد است ، حتی اگر نمی خواهید این کار را انجام دهید. تقریباً هیچ منبع محتوای پخش جریان قانونی در باب موجود نیست. به دلیل روشی که باب برای هر لیست پخش اجازه می دهد تا محتوای سایت های دزدان دریایی را تهیه کند ، ما فکر نمی کنیم که نصب کد یا با استفاده از Bob برای کاربران Kodi امن باشد.

درعوض ، ما توصیه می کنیم گزینه هایی را که در مورد Bob در زیر وجود دارد ، بررسی کنید ، زیرا افرادی که به دنبال راههای ایمن تر برای مشاهده جریان تلویزیون و فیلم هستند.

بهترین گزینه های افزونه Bob Kodi

ما توصیه می کنیم که از باب متوسل نشوید و به جای آن یکی از این گزینه های عالی قانونی را انتخاب کنید.

USTVNow

کد افزودنی bob kodi کدi_ustvnow_install

افزودنی USTVNow یک افزونه قانونی است که در مخزن رسمی Kodi موجود است که جریان مستقیم و محتوای درخواستی را برای کاربران خود فراهم می کند. در ابتدا برای اعضای ارتش آمریكا و آمریکایی هایی كه در خارج از كشور زندگی می كنند طراحی شده است ، این افزونه به هر كس اجازه می دهد تا برای خدمات خود ثبت نام كند و علاوه بر این نیازی به تأیید موقعیت مکانی شما ندارد.

با استفاده از این افزونه می توانید به چند کانال معمولی خارج از هوا (OTA) مانند NBC ، CBS و FOX بصورت رایگان دسترسی پیدا کنید. با قیمت 19 دلار در ماه ، می توانید بیش از 25 کانال دریافت کنید که گزینه DVR نیز در آن گنجانده شده است. USTVNow حتی به شما امکان می دهد فیلم اجاره کنید ، و این گزینه جایگزین خوبی برای پخش در مقابل باب محسوب می شود.

راهنمای نصب USTVNow ما را اینجا ببینید. 

iPlayer بی بی سی

افزودنی iplayer bob kodi

با استفاده از iPlayer بی بی سی ، کاربران می توانند از بین برنامه های گسترده تلویزیون و فیلم ها ، گزینه گسترده ای را انتخاب کرده و حتی به محتوای رادیو گوش دهند. این افزونه قانونی است و از طریق مخزن رسمی افزودنی کدی قابل نصب است. یکی از بهترین مواردی که در مورد iPlayer BBC از Kodi وجود دارد این است که همیشه به شما بهترین کیفیت پخش ممکن داده می شود ، و این یک جایگزین عالی برای باب است. این افزودنی فقط در انگلستان موجود است و به مجوز معتبر تلویزیون نیاز دارد. اگر شما مقیم مسافر بریتانیا هستید یا در خارج از کشور زندگی می کنید ، اما مجوز تلویزیون دارید ، می توانید به سادگی با استفاده از VPN و اتصال به یک سرور در انگلستان به iPlayer BBC دسترسی پیدا کنید..

راهنمای iPlayer BBC ما را اینجا ببینید.

FilmOn.TV

filmon bob kodi افزودنی

FilmOn.TV یک افزونه مشهور جریان است که از نظر قانونی محتوای مستقیم جریان را در اختیار کاربران قرار می دهد. در مخزن رسمی Kodi موجود است ، این افزونه به دسته های مختلفی (خاص برای یک کشور) مانند تلویزیون زنده کانادایی ، انگلیس ، فرانسه ، ایتالیایی ، روسی ، هندی ، مجارستانی ، لاتین و سایر کشورها تقسیم می شود. همچنین بخش های جداگانه ای برای ورزش ، مستند ، فیلم ، موسیقی ، خرید و موارد دیگر وجود دارد که این گزینه جایگزینی عالی برای باب است.

بخش تلویزیون زنده انگلستان به تنهایی دارای بیش از 40 کانال زنده برای تماشا است. برای استفاده از این افزونه می توانید یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید ، اما اگر می خواهید این افزونه شامل کانال های حق بیمه اضافی شود ، باید یک حساب کاربری پرداخت شده ایجاد کنید. لطفا توجه داشته باشید که کانال های رایگان فقط از داخل ایالات متحده آزمایش شده اند ، بنابراین ممکن است کاربران انگلستان برای دسترسی به کانال های رایگان از VPN استفاده کنند..

نمای کلی و اضافی درباره Bob Kodi

با توجه به محبوبیت شدید آن ، مهم است که بدانید که افزونه باب چگونه کار می کند و خطرات ناشی از آن را می دانید. Bob یک برنامه افزودنی فیلم ، تلویزیون و پخش زنده است که بیشتر محتوای آن را از طریق جریانهای دزدگیر فراهم می کند.

هنگامی که از Bob استفاده می کنید ، احتمالاً بدون اطلاع شما در معرض خطر پخش محتوای دزدان دریایی قرار دارید. اگر برنامه های تلویزیونی و فیلم های حقوقی که می توان در باب یافت ، تعداد کمی هستند. عناوین بی شماری در هر لیست پخش باب موجود است. بیشتر آنها دزدان دریایی هستند و در بعضی از کشورها ، حتی غیرقانونی بودن جریان.

با وجود داشتن گزینه انتخاب بین چندین لیست پخش ، می توانید جستجوی خود را فقط به عناوینی قانونی محدود کنید که می توانند پخش شوند. با این حال ، در این رابطه ، تعداد عناوینی که ممکن است بتوانید به صورت قانونی پخش کنید ، محدود است زیرا بیشتر مطالب ارائه شده توسط باب در حال حاضر یا جدید است و به احتمال زیاد هیچ یک برای پخش مجاز نیست..

به خاطر داشته باشید که نگرانی های ما در مورد استفاده از باب فراتر از محافظت از هویت شخص هنگام پخش فیلم های سرقت شده یا نمایش تلویزیونی است. باب ، مانند سایر افزودنیهای Kodi ، از طریق اشخاص ثالثی تحویل داده می شود که می توانند به فعالیت جریان شما و حتی بدتر از آن ، هارد دیسک شما دسترسی پیدا کنند. افزودنیهای Kodi معمولاً از سرورهای ناامن HTTP بارگیری می شوند و متأسفانه بیشتر محتویات مربوط به Bob نیز ناامن است.

برخی از افزودنیهای شخص ثالث در گذشته حتی توسط سازندگان خود ربوده شده اند تا از آنها به عنوان بدافزار استفاده شود. افزونه Bob Kodi همچنین قادر به ربودن توسط سازندگان آن یا مهمانی های خارجی است ، به خصوص اگر آن را در یک مکان بارگیری غیر از مخزن noobsandnerds پیدا کنید. آنها می توانند به سادگی یک نسخه تغییر یافته از افزونه را در یک مکان جدید بارگذاری کنند ، بازاری که افزون بر کاربران Kodi است ، و سپس از آن نسخه افزونه برای جاسوسی از فعالیت کاربر استفاده می کنند. این ربوده ها واسطه ها در گذشته با افزودنی های Kodi اتفاق افتاده است ، بنابراین توصیه می کنیم به جای افزودنیهای شخص ثالث مانند Bob ، از VPN استفاده کرده و به سمت افزودنیهای رسمی جایگزین استفاده کنید..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 3 =

Adblock
detector