Kodi Exodus Forks: آنها چیست و آیا می توانید به آنها اعتماد کنید؟

راهنمای افزونه های چنگال Exodus Kodi

چند افزونه بسیار محبوب Kodi وجود دارد که چنگال addon Exodus هستند. آیا آنها قابل اعتماد هستند؟ آیا آنها امن هستند؟ ما یک نگاه دقیق تر برای پیدا کردن.

Kodi نرم افزاری منبع آزاد است که تنظیم سیستم سینمای خانگی خود را بسیار آسان می کند. بسیار شگفت انگیز است و قابل نصب بر روی طیف عظیمی از سیستم عامل ها از جمله ویندوز ، مک ، و رایانه های شخصی لینوکس ، فلش درایو USB ، آمازون آویز TV ، iOS ، اندروید ، اپل تی وی ، روکو ، تمشک پی ، و آمازون فایرستریک یا Fire TV.

در حالی که Kodi به شما امکان می دهد فایلهای صوتی یا تصویری ذخیره شده در دستگاه خود را پخش کنید ، این به دلیل فضای ذخیره داخلی داخلی آنها یک روش پخش ایده آل برای سیستم عامل های تلفن همراه نیست. کاربران Kodi همچنین می توانند افزونه هایی به نام addon نصب کنند. این افزونه ها از محتوای موجود در اینترنت كتابخانه های رسانه ای ایجاد می كنند و فضای بسیار كمتری نسبت به خود رسانه دارند. با این وجود ، شما برای استفاده از آنها به اینترنت نیاز دارید.

Exodus یک افزونه بسیار محبوب شخص ثالث است. دسترسی به برنامه ها و فیلم های تلویزیونی را فراهم می کند ، اما از آنجا که دیگر توسط توسعه دهندگان آن پشتیبانی نمی شود ، چندین "چنگال" ظاهر شده است. به سادگی ، یک چنگال فقط افزونه دیگری است که از کد Exodus به عنوان پایه ای برای توسعه بیشتر استفاده می کند. مشکل این است که این چنگال ها اغلب ضعیف مستند هستند و یا در مخازن کمی شناخته شده میزبان نیستند و باعث می شود تا آنها از ریسک بیشتری استفاده کنند.

خود Kodi برای استفاده کاملاً قانونی است ، با این وجود برخی از افزودنیهای شخص ثالث مانند Exodus و چنگالهای آن دسترسی نامحدودی به محتوای مجاز دارند. این امر به شهرت منفی كدی منجر شده است و می تواند به طور قانونی برای كاربران مشكلات قانونی ایجاد كند. کاربران Kodi باید قبل از اقدام به نصب یا استفاده از این افزونه ها برای این منظور ، قوانین مربوط به جریان خود را بطور کامل تحقیق کنند..

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید. همیشه تحقیق خود را قبل از دسترسی به هرگونه افزودنی ، جریان یا مخزن Kodi انجام می دهید.

نحوه محافظت از خود در هنگام استفاده از افزونه چنگال Exodus

همه افزونه های Kodi در مورد آدم ربایی ، چه رسمی باشند و چه شخص ثالث ، آسیب پذیر هستند. این خطر هنگام استفاده از افزونه از یک منبع واحد ، پیچیده می شود. به همین دلیل ، مهم است که بدانید که چگونه می توانید خود ، سیستم و داده های محرمانه خود را هنگام استفاده از Kodi ایمن نگه دارید.

پس از به خطر افتادن افزونه ، یک مهاجم می تواند از یک حمله Man-in-the-Middle (MitM) برای نظارت بر ترافیک شبکه شما و سرقت مدارک ورود به سیستم استفاده کند. آنها همچنین آزادی کاملی برای نصب هرگونه بدافزار مورد نظر در سیستم شما دارند.

حتی ارائه دهنده خدمات اینترنتی خود (ISP) به عادتهای مرور شما علاقه مند است. ISP های آمریکایی مجاز به فروش جزئیات فعالیت های شما به طرف های خارج از کشور هستند. چندین ISP اصلی نیز به محدود کردن سرعت اینترنت مشتریان خود اعتراف کرده اند یا گرفتار شده اند. این کار برای جلوگیری از پخش ویدئو به صورت آنلاین انجام می شود ، حتی اگر شما به عنوان یک مصرف کننده هیچ کار اشتباهی انجام ندهید.

یک VPN می تواند شما را از این تهدیدات محافظت کند. VPN همه ترافیک شبکه شما را رمزگذاری می کند و از فعالیت های شما در برابر هر ناظر خارجی محافظت می کند. این مانع از اکثر MitM می شود و از آنجا که ISP شما نمی تواند بفهمد اگر فیلم ها را تماشا می کنید ، احتمالاً سرعت اینترنت شما را به طور خودکار شلیک نمی کند. این می تواند مشکلات لکنت یا بافر را که بسیاری از کاربران Kodi با آن روبرو هستند برطرف کند.

توصیه می کنیم از IPVanish استفاده کنید. این به دلیل اتصالات پایدار و پر سرعتش ، بین کاربران Kodi یک انتخاب محبوب است. IPVanish در بیش از 50 کشور جهان سرورهای خود را ایجاد و نگهداری می کند ، بنابراین دور زدن قفل منطقه و تماشای آنچه می خواهید بسیار ساده است. مهمتر از آن ، این یکی از مجموعه های انتخابی VPN است که هیچ سابقه ای از فعالیت مشتری ندارد.

IPVanish یکی از قابل حمل ترین VPN های موجود است. این نرم افزار اختصاصی را برای کلیه سیستم عاملهای اصلی اختصاص داده است و همچنین تنها VPN معتبری است که در فروشگاه برنامه Amazon Fire Stick موجود است.

معامله خواننده: 60٪ در برنامه سالانه IPVanish را در اینجا صرفه جویی کنید.

افزودنیهای کدنی Exodus fork چیست؟?

افزونه های چنگال Exodus چیست؟

در توسعه نرم افزار ، چنگال وقتی شخصی است که کپی از منبع برنامه برنامه را می گیرد و از آن به عنوان پایه ای برای توسعه بیشتر استفاده می کند ، اغلب بدون حمایت از خالق اصلی. به این ترتیب ، یک چنگال Exodus صرفاً افزودنی است که در ابتدا بر اساس افزونه محبوب شخص ثالث Exodus Kodi بنا شده است..

از آنجا که Exodus دیگر پشتیبانی نمی شود ، چندین چنگال ظاهر شد. میثاق ، محبوب ترین آنها اکنون جایگزین "رسمی" است و از تیم اصلی توسعه Exodus به روز می شود..

چنگال های Exodus معمولاً فقط کلون های Exodus هستند و عملکرد افزونه اصلی را حفظ می کنند. این موارد درنظرگرفته شده است که در صورت حذف Exodus ، راه دیگری برای دسترسی به محتوا ارائه می شود. با این حال ، برخی ، مانند افزونه های Gurzil یا No Name ، قابلیت ها یا مضامین جدیدی را اضافه می کنند.

مشکل Exodus و چنگال های آن این است که محتوای ارائه شده آنها بدون مجوز است. با وجود چنگال های مختلف موجود ، هیچکدام از آنها صرفاً دسترسی به مطالب دارای مشروعیت را ندارند. این چنگالها در مقایسه با برخی دیگر از افزودنیهای شخص ثالث ، خطر بیشتری نیز دارند. از آنجا که برخی از این چنگال ها فقط در یک مخزن کوچک موجود هستند ، یک مهاجم فقط باید یک مکان را به خطر بیاندازد تا همه کاربران افزودنی را تحت تأثیر قرار دهد. از آنجا که برخی از این چنگالها به طور گسترده شناخته شده نیستند ، در صورت ربودن افزونه باید اطلاعات بسیار موثقی وجود داشته باشد.  

چنگال محبوب Exodus addoni Kodi

چندین افزونه محبوب Kodi وجود دارد که چنگال Exodus هستند. در حالی که ما از خوانندگان خود می خواهیم که به دنبال منابع رسمی برای مطالب باشند ، ممکن است موارد اضافی زیر را که در جای دیگری توصیه می شود ، مشاهده کنند. به همین ترتیب ، ما احساس می کنیم ارائه کلی از آنچه این افزونه ها و مضراتی که دارند ، مهم است.

میثاق

میثاق

چه چیزی است? میثاق جایگزین خروج "رسمی" است و توسط تیم Exodus به روز می شود. این دقیقاً عملکردی یکسان و ظاهری مشابه با Exodus دارد.

چرا باید از آن دوری کنید? میثاق تمام مشکلات اصلی Exodus را به اشتراک می گذارد. اکثر مطالب آن بدون مجوز است و امکان جستجو فقط برای عناوین رسمی وجود ندارد. علاوه بر این ، فقط چند منبع قانونی وجود دارد ، اما ده ها منبع نامشروع. این بدان معناست که کاربرانی که به دنبال محتوای مجاز دارای مجوز رسمی هستند ، باید هر عنوان را بصورت جداگانه تحقیق کنند و به سادگی ، گزینه های بهتر ، حقوقی دیگری نیز موجود هستند..  

اسپکتو

چنگال Specto Exodus

چه چیزی است? Specto یک چنگال Exodus واقعی نیست. در عوض ، این مبتنی بر پیدایش است ، افزونه‌ای که پیش از خروج. این عملکرد تقریباً از همین ویژگی برخوردار است ، اما همچنین شامل برخی از ویژگیهایی است که در Exodus مانند موارد دلخواه و ادغام کتابخانه حذف شده است.

چرا باید از آن دوری کنید? Specto بیش از یک سال است که وجود دارد ، به این معنی که مهاجمان وقت زیادی را برای یافتن هرگونه آسیب پذیری که ممکن است داشته باشد داشته اند. همچنین ، از آنجا که نصب فیوژن در ماه ژوئن کار خود را متوقف کرد ، Specto را فقط در مخازن کوچک می توان یافت. ربودن اینها راحت تر است زیرا آنها معمولاً فقط یک یا دو توسعه دهنده دارند که بر خلاف کل یک تیم. با توجه به اینکه Specto بر اساس آنچه که در اصل میراث کد Exodus است ، انجام می شود ، با ریسک بیش از حد همراه است که ارزشمند تلقی شود..

گورزیل

افزونه Gurzil Kodi

چه چیزی است? Gurzil تقریباً دقیقاً مشابه Exodus است اما منابع آن به روز شده و طراحی جدیدی با مضمون گرگ وجود دارد.

چرا باید از آن دوری کنید? سوال واقعی این است که "چرا شما می توانید خطری برای افزایشی که تقریباً با Exodus اما کمتر شناخته شده است ، خطری کنید؟" توسعه دهنده Gurzil ، SMASH ، دارای یک حساب کاربری توئیتر نسبتاً فعال است ، اما به احتمال زیاد به شما هشدار می دهد زود هنگام درباره هرگونه اقدام به آدم ربایی هنگام استفاده از Exodus ، بسیار محبوب تر باشد. حتی اگر موضوع گرگ را جذاب بنظر بیاورید ، روشهای دیگری برای دستیابی به این هدف وجود ندارد بدون نصب افزونه هایی که محتوای بدون مجوز را ارائه می دهند.

اگر از افزونه های Exkus fork Exodus استفاده کنید?

نکته ای که Exodus و کلیه چنگال های آن با هم مشترک است این است که آنها در درجه اول به کاربران Kodi سرویس می دهند که به دنبال تماشای محتوای مجاز به صورت رایگان هستند. با این حال ، این افزونه ها به شما اجازه نمی دهند از مردم یا سازمانهایی که محتوا را ایجاد کرده اند در وهله اول پشتیبانی کنید. این امر انگیزه ایجاد محتوای مشابه در آینده را کاهش می دهد.

همچنین ، با اعتبار منفی که این افزونه ها را به Kodi آورده اند ، دارندگان کپی رایت سخت تر می شوند. این بدان معنی است که پیوندها با سرعت بیشتری پایین می روند و مجازاتهای سختگیرانه تر برای افرادی که در حال پخش محتوای بدون مجوز هستند مجازات می شود.

مسائل دیگری نیز وجود دارد. این افزونه های چنگال فاقد امنیت افزونه های رسمی هستند زیرا احتمالاً در طول توسعه مشمول همان اعتبار سنجی فنی نبودند. این بدان معنی است که این افزونه ها احتمالاً دارای آسیب پذیری های ناچیز هستند و احتمالاً احتمال ربوده شدن آنها وجود دارد. از آنجا که اکثر تالارهای Kodi اجازه بحث در مورد افزونه های شخص ثالث را نمی دهند ، تعداد بسیار محدودی از منابع قابل اعتماد اطلاعات وجود دارد. اگر یکی از چنگال های نصب شده Kodi خود را ربوده اید ، به احتمال زیاد تا دیر نشده می دانید.

به دلایل فوق ، ما توصیه نمی کنیم که خوانندگان ما از مواد افزودنی چنگال Exodus برای پخش و اشتراک گذاری مطالب استفاده کنند.

گزینه های جایگزین افزونه های Kodk fork Exodus

افزودنیهای چنگال Exodus برای کاربران Kodi که به دنبال منابع قانونی مطالب هستند ، پیشنهادهای کمی ارائه می دهند. با افزودن ارائه دهنده محتوای جدید ، گزینه های شما بسیار محدود است. با این وجود چندین افزونه رسمی وجود دارد که ضمن استفاده از ایمن تر بودن ، کتابخانه های محتوای مشابه را ارائه می دهند. ما برخی از این موارد را در زیر پوشش داده ایم.

PlayOn Browser

گزینه های اضافی برای افزودنی های چنگال Exodus

PlayOn خدماتی است که به شما امکان می دهد به همه اشتراک های پخش آنلاین خود متصل شوید و محتوا را در یک مکان مشاهده کنید. در Kodi ، این کار با افزونه مرورگر PlayOn انجام می شود. از آنجا که هیچ افزونه رسمی Netflix یا Amazon Video وجود ندارد ، PlayOn تنها راه دسترسی به این محتوا بدون نصب افزونه های شخص ثالث است.

برای استفاده از مرورگر PlayOn ، باید حساب کاربری خود را انجام دهید. ردیف رایگان تعداد معدودی از منابع از جمله YouTube و VH1 را ارائه می دهد ، اما برای اتصال منابع اضافی یا استفاده از قابلیت DVR ، باید ماهانه 2.50 دلار بپردازید. PlayOn 30 روز ضمانت پس انداز پول را ارائه می دهد ، بنابراین شما نمی توانید با امتحان کردن چیزی از دست بدهید.

مرورگر PlayOn را می توان در مخزن رسمی افزونه Kodi یافت.

امتحانش مجانی است: می توانید Playon را به مدت 7 روز در اینجا امتحان کنید

iPlayer WWW

جایگزین iPlayer برای Exodus

در انگلیس ، بی بی سی نمایش های تلویزیونی و فیلم هایی را از کانالهای خود در سرویس پخش آنلاین خود یعنی iPlayer در دسترس قرار می دهد. چندین ایستگاه زنده تلویزیونی و رادیویی در دسترس است ، و همچنین یک کتابخانه گسترده با محتوای درخواستی.

چند ساعت بعد از پخش هوا ، نمایش ها اضافه می شوند ، اگرچه برای تماشای قانونی به مجوز معتبر تلویزیون انگلستان نیز نیاز دارید. اگر دارنده مجوز هستید ، می توانید از خارج از کشور تماشا کنید ، اما از آنجا که منطقه بی بی سی باید ارتباط برقرار کند ، باید از VPN برای اتصال به یک سرور انگلیسی استفاده کنید. برای راهنمایی که VPN ها روی آن کار خواهند کرد ، اینجا کلیک کنید.

iPlayer WWW را می توان در مخزن رسمی افزونه Kodi یافت.

FilmOn.TV

جایگزین فیلم برای Exodus

FilmOn یک سرویس آنلاین است که دسترسی به ده ها رایگان برای تماشای کانال های تلویزیونی از سراسر جهان را فراهم می کند. برای باز کردن کانال های اضافی می توانید ماهانه پرداخت کنید ، اما این کاملاً اختیاری است.

افزونه FilmOn.TV Kodi مجموعه گسترده ای از کانالهای تلویزیونی زنده را ارائه می دهد ، مرتباً بر اساس طبقه بندی و کشور سازماندهی می شود. این به شما امکان می دهد بدون جستجوی صفحات نتایج زبان های خارجی ، آنچه را که به دنبال آن هستید به سرعت پیدا کنید. همچنین یک انتخاب کوچک از محتوای درخواستی وجود دارد و اگر علاقه مند به پوشش رادیویی هستید ، می توانید از طریق افزونه FilmOn Simple ، که در همان مکان قرار دارد ، دسترسی پیدا کنید - مخزن SuperRepo.

نتیجه

در نگاه اول ، Exodus و چنگال های مختلف آن مطمئناً جذاب به نظر می رسند. با این حال ، سطح را خراشیده و متوجه می شوید که آنها مطلوب زیادی را برای مطلوب باقی می گذارند. افزونه‌های بسیاری در دسترس هستند که ایمنتر ، ایمنتر و از همه مهمتر قانونی برای استفاده هستند. آیا این فیلم ، رادیو یا ورزش مورد علاقه شما باشد ، ما اطمینان داریم که اکثر کاربران Kodi می توانند افزونه ای پیدا کنند که متناسب با آنها باشد.

همچنین مشاهده کنید: بهترین کدی ساخت

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1

Adblock
detector