Kodi در Firestick شما کار نمی کند؟ این اصلاحات آسان را امتحان کنید (بروزرسانی شده در سال 2020)

kodi که در زمینه آتش سوزی شما کار نمی کند - این اصلاحات آسان را امتحان کنید


Amazon Fire TV Stick احتمالاً به محبوب ترین دستگاه برای کاربران Kodi تبدیل شده است. Fire Sticks ارزان ، منطقی قدرتمند ، تنظیم و استفاده آسان است و نصب Kodi را آسان می کند. اما وقتی صحبت از Kodi می شود ، در صورت مواجه شدن با مشکلات ، احتمالاً از پشتیبانی آمازون کمک نمی کنید. و از آنجا که Kodi یک پروژه آزاد و منبع باز است ، تیم پشتیبان نرم افزار منابع لازم برای اختصاص به یک میز خدمات تمام وقت مشتری را ندارد.

عیب یابی Kodi می تواند مشکل باشد زیرا ممکن است مشکلات در یکی از چندین لایه مختلف ایجاد شود. تشخیص این مسئله است که آیا این مسئله توسط شبکه شما ، برنامه Fire TV Stick ، ​​برنامه Kodi ، افزونه ای که سعی در استفاده از آن ایجاد کرده اید ، یا منبعی که این افزونه در تلاش است از آن ایجاد شود ، وجود دارد..

در این مقاله ، برخی از مشکلات رایج کاربران کدی را در Sticks TV Fire Amazon خود و چگونگی برطرف کردن آنها مشاهده خواهیم کرد. همه توصیه ها برای Kodi 18.5 Leia است ، اما ممکن است در نسخه های دیگر نیز کار کنید. اگر از Kodi استفاده می کنید اما از Fire TV استفاده نمی کنید ، مقاله ما را در مورد مشکلات کلی و اصلاحات Kodi بررسی کنید.

ابتدا عیب یابی کنید

مهم نیست چه مشکلی ممکن است با Kodi روبرو شوید ، اولین قدم برای عیب یابی و پیدا کردن از کجا آمده است. ما باید محدوده مشکل را شناسایی کنیم ، یعنی محدود به یک افزونه خاص ، برنامه Kodi ، Fire TV Stick یا اتصال اینترنت شما باشد.

 1. ارتباط اینترنت خود را بررسی کنید. منوی wifi Fire TV را باز کنید تا مطمئن شوید به اینترنت وصل هستید.
 2. یک برنامه جریان متفاوت مانند YouTube را امتحان کنید تا ببینید آیا این مسئله محدود به Kodi است یا خیر.
 3. جریان را از یک افزونه دیگر امتحان کنید.
 4. برای بررسی اینکه آیا ارائه دهنده سرویس اینترنت شما منابع Kodi را مسدود کرده است ، به یک VPN وصل شوید. ما IPVanish را توصیه می کنیم.

IPVanish یک VPN است که نه تنها به شما در رفع مشکلات کمک می کند بلکه می تواند از اطلاعات شخصی شما و Fire TV Stick در برابر هکرها و snoopers محافظت کند. یک VPN ترافیک اینترنت یک دستگاه را رمزگذاری می کند و آن را از طریق سرور واسطه در یک مکان انتخابی شما مسیریابی می کند. این امر باعث می شود که ISP و هر شخص دیگری بتوانند از طریق پراکنده کردن پهنای باند انتخابی ، علیه برنامه ها و منابع خاص تبعیض قائل شوند..

ما به خوانندگان توصیه می کنیم هر زمان که از Kodi استفاده کنند از VPN استفاده کنند. IPVanish سرعت و پایداری لازم را برای اطمینان از یک جریان با کیفیت و با حداقل بافر فراهم می کند.

بهترین VPN برای Kodi & کاربران Fire TV Stick: IPVanish انتخاب برتر ما است. دارای یک شبکه بزرگ و غیر قابل استفاده از سرورها و دستیابی به سرعتهای خوب. ویژگی های امنیتی و امنیتی شدید IPVanish را برای کاربران Kodi و Amazon Fire TV Stick مورد علاقه خود قرار داده است. با ضمانت 7 روزه برگشت پول ، آن را بدون ریسک امتحان کنید.

رفع جهانی: حذف ، نصب مجدد و بروزرسانی را انجام دهید

بسیاری از مسائل Kodi با استفاده از یک روش ابتدایی اما مؤثر قابل حل است: حذف و نصب مجدد. اگر این افزونه خاصی است که با آن دست و پنجه نرم می کنید ، فقط افزونه را حذف و نصب مجدد کنید. اگر این یک مسئله گسترده با Kodi است ، پس Kodi را کاملاً نصب و نصب مجدد کنید.

فراموش نکنید که افزودنیها و مخازن خود را نیز به روز کنید. بازپرداخت و به روز رسانی خارج از تاریخ می تواند باعث بروز خطاهای وابستگی و سایر مشکلات شود. فرض می کنیم شما می دانید که چگونه می توانید repos و addon ها را نصب کنید ، اما ما به شما نحوه به روزرسانی یا حذف آنها را نشان خواهیم داد.

برای به روزرسانی یا حذف مخزن Kodi:

 1. قابل اعتماد و متخصص مواد افزودنی (فقط به آن در نوار کناری سمت چپ بروید ، روی آن کلیک نکنید)
 2. انتخاب کنید از مخزن نصب کنید
 3. طولانی repo مورد نظر خود را برای به روزرسانی یا حذف و انتخاب را فشار دهید اطلاعات از فهرست زمینهکد اطلاعات Repo
 4. انتخاب کنید به روز رسانی یا حذف نصب کنیدnoods و nerds kodi

برای به روزرسانی یا حذف افزونه ها:

 1. قابل اعتماد و متخصص مواد افزودنی
 2. طولانی افزونه مورد نظر برای به روزرسانی و انتخاب را فشار دهید اطلاعات از فهرست زمینه.اطلاعات کد
 3. انتخاب کنید به روز رسانی یا حذف نصب کنیدkodi update bbc iplayer www

سقوط صفحه نمایش یا برنامه سیاه هنگام راه اندازی

مسئله: با راه اندازی ، Kodi یک صفحه سیاه خالی بار می کند یا فوراً خاتمه می یابد و به صفحه اصلی Fire TV باز می گردد.

راه حل: این اشکال اغلب وقتی رخ می دهد که کش برنامه برای اجرای Kodi بسیار پر باشد.

در اینجا نحوه تعمیر یک صفحه سیاه یا خرابی برنامه هنگام راه اندازی Kodi آورده شده است:

 1. نگه دارید خانه کلید از راه دور TV TV خود را کلید کنید
 2. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات > برنامه های کاربردی > برنامه های نصب شده را مدیریت کنید
 3. انتخاب کنید کدی
 4. انتخاب کنید متوقف کردن نیرو, سپس پاک کردن حافظه پنهان 
 5. برگشت به خانه صفحه نمایش و راه اندازی کدی از نو

به دلیل پاک شدن حافظه نهان ، پیام "آماده سازی برای اولین بار" را مشاهده خواهید کرد ، و Kodi باید به طور عادی اجرا شود. اگر این کار نمی کند ، به این بخش بروید و سعی کنید پرونده پایگاه داده مشخص شده را حذف کنید.

شتاب سخت افزاری را غیرفعال کنید

شتاب سخت افزاری یکی از دلایل اصلی خرابی های Kodi ، به خصوص در Android است. می توانید آن را خاموش کنید تا ببینید که آیا مسئله از بین رفته است یا خیر. از صفحه اصلی Kodi ، روی کلیک کنید دنده نماد برای رفتن به منوی تنظیمات.

غیرفعال کردن شتاب سخت افزاری Kodi

بعد ، انتخاب کنید تنظیمات پخش کننده. در پایین صفحه دیگری است نماد چرخ دنده با کلمه "پایه" در کنار آن. روی این سه بار کلیک کنید و "پایه" باید "خبره" شود. برجسته فیلم برگه ، به پایین لیست در سمت راست بروید و غیرفعال کنید اجازه شتاب سخت افزاری - DXVA2 گزینه. راه اندازی مجدد کدی.

بعد از بروزرسانی ...

اگر این مشکل را بعد از به روزرسانی در آخرین نسخه Kodi دریافت کنید ، ممکن است مشکل مربوط به پرونده Addons.db باشد. راه حل حذف این پرونده است. با انجام این کار افزونه‌های شما حذف نخواهد شد.

در Fire TV Stick ، ​​باید یک برنامه را برای حرکت در پرونده های سیستم خود بارگیری کنید. ما ES File Explorer را توصیه می کنیم ، که از فروشگاه برنامه پیش فرض آمازون که همراه Firestick است ، موجود است. آن برنامه را باز کنید و به آن بروید Android / data / orgkodi / files / .kodi / userdata / بانک اطلاعاتی. سپس پرونده Addons.db را حذف کنید.

هیچ جریانی موجود نیست

مسئله: هنگام تلاش برای پخش ویدئویی در Kodi ، مرتباً خطای "بدون جریان در دسترس" دریافت می کنید.

راه حل: با فرض اینکه مراحل عیب یابی ما را پشت سر گذاشته اید ، این مشکل زمانی رخ می دهد که Kodi به دلایلی قادر به یافتن منابعی نیست که بتواند یک ویدیو را پخش کند. متأسفانه ، این یک خطای خیلی خاص نیست. نه تنها می تواند افزونه مورد نظر باعث ایجاد مشکل شود ، بلکه افزونه دیگری نیز می تواند یک عامل باشد.

این احتمال وجود دارد که افزونه دیگر توسط مخزنی که در ابتدا آن را دریافت کرده اید ، پشتیبانی نمی شود ، در این صورت باید آن را در جای دیگری پیدا کنید. به عنوان مثال ، مخزن TVAddons و بسیاری دیگر به دلیل مشکلات قانونی آفلاین رفتند. اگرچه مخزن بازگشت ، اکنون تحت یک آدرس وب جدید قرار دارد ، بنابراین افزودنیهای نصب شده از مخزن قدیمی ممکن است دیگر کار نکنند.

هنگامی که تأیید کردید مشکل در Kodi است و بازپخش و افزودنی همچنان ادامه دارد ، سعی کنید Kodi ، مخازن و خود افزونه را به روز کنید. برای به روزرسانی Kodi در Fire TV Stick ، ​​باید آخرین نسخه را از وب سایت رسمی Kodi بارگیری کنید و نصب آن را دقیقاً مانند نسخه جدید نصب کنید ، فقط این بار به شما این امکان را می دهد که به جای آن آپدیت کنید. توجه داشته باشید که اگر از Kodi 17 به 18 به روزرسانی می کنید ، ابتدا باید نسخه قدیمی را به طور کامل حذف کنید.

بیشتر بخوانید: نحوه نصب (یا بروزرسانی) Kodi در Fire TV Stick

حلقه خراب و راه اندازی مجدد

مسئله: Kodi بارها و بارها تصادف می کند و دوباره در یک حلقه بی پایان شروع می شود.

راه حل: چند مورد می تواند باعث شود که Kodi در یک تصادف گیر بیاورد و دوباره راه اندازی شود. ابتدا سعی کنید Firestick خود را از اینترنت جدا کنید ، سپس Kodi را باز کنید. اگر این امر مانع از حلقه شود ، احتمالاً مشکل وابستگی URLRisolver به Kodi است. اگر چنین است ، روی کلیک کنید نماد چرخ دنده در صفحه اصلی Kodi و سر بزنید تا تنظیمات سیستم. پیدا کن مواد افزودنی برگه را انتخاب کنید و انتخاب کنید وابستگی ها را مدیریت کنید. کلیک URLResolver, سپس به روز رسانی.

اگر این کار نکند ، احتمالاً مسئله ساخت افزونه یا سفارشی است. با افزودن جدیدترین نصب شده ، تا زمانی که مقصر را پیدا کنید ، یکبار افزودنیهای موجود را حذف کنید. به عنوان آخرین راه حل ، Kodi را از ابتدا نصب کنید.

هیچ برنامه ای برای رسیدگی به این پرونده یافت نشد

مسئله: این پیام خطا هنگام تلاش برای نصب Kodi در Fire TV از یک پرونده APK رخ می دهد ، اما Fire OS هیچ برنامه سازگار برای مدیریت فایل های APK ندارد.

راه حل: با دنبال کردن راهنمای ما در مورد نحوه نصب Kodi در Fire TV Stick شروع کنید. اگر از آن دستورالعمل ها پیروی کرده اید و هنوز خطای "برنامه ای برای یافتن این پرونده را پیدا نکردید" دریافت کرده اید ، احتمالاً مشکل با برنامه Downloader است. اطمینان حاصل کنید که از آخرین نسخه Downloader استفاده می کنید ، که از نصب پرونده های APK پشتیبانی می کند. نسخه قبلی انجام نشد و این باعث ایجاد خطا شد.

در اینجا نحوه به روزرسانی برنامه در Fire OS آورده شده است:

 1. از صفحه اصلی Fire TV ، را انتخاب کنید برنامه ها > فروشگاه
 2. روی نماد منو در پایین صفحه فروشگاه کلیک کنید
 3. انتخاب کنید برنامه های من > به روزرسانی موجود
 4. کلیک کنید بر روی به روز رسانی دکمه کنار Downloader

تصادف هنگام پخش

مسئله: اگر Kodi هنگام پخش خراب شود ، ممکن است شما نیاز به تنظیم برخی از تنظیمات پیشرفته مانند اندازه حافظه حافظه نهان ، مدت زمان CURL و ضریب بافر داشته باشید. اینها به صورت پیش فرض جهانی تنظیم شده اند اما می توانند به صورت دستی یا توسط یکی از چندین "جادوگر" اصلاح شوند. مشکل این است که بسیاری از افراد آن را اشتباه می گیرند و این ارقام را بیش از حد تعیین می کنند تا سخت افزار Fire Stick بتواند از عهده آن برآید و منجر به خرابی و سایر رفتار بد شود. از طرف دیگر ، کم بودن این مجموعه ها می تواند به زمان بافر طولانی منجر شود. متأسفانه ، هیچ شماره جادویی برای ورود به اینجا وجود ندارد ، حتی در دستگاههای به ظاهر یکسان.

راه حل: توصیه می کنیم از Advanced Settings Wizard استفاده کنید که همراه با Ares Wizard است. تنظیمات بهینه دستگاه شما را اسکن و محاسبه می کند. در مقاله ما درباره چگونگی رفع بافر در TV TV بیشتر بدانید.

مسائل مربوط به عملکرد

مسئله: این یک موضوع گسترده است که می تواند منجر به یک یا چند رفتار احتمالی شود که همگی ناشی از آن هستند که Fire TV Stick بیش از حد تحت تأثیر وظیفه مورد نظر قرار نگیرد. علائم شامل:

 • تاخیر
 • خرابی برنامه
 • کیفیت فیلم کاهش یافته است
 • نرخ فریم پایین
 • فیلم آهسته حرکت می کند
 • صدای خارج از همگام سازی
 • زمان بافر طولانی

راه حل: اینها به دلیل محدودیت های سخت افزار Fire TV Stick به کدی اختصاصی نمی دهند. به همین دلیل ، توصیه می کنیم مقاله دیگری درباره نحوه سرعت بخشیدن به Fire TV Stick خود را بررسی کنید.

موضوعات مربوط به ساخت

مسئله: کمبود ساخت های سفارشی برای Kodi در آنجا وجود ندارد ، اما بعضی اوقات آنها می توانند تأثیر منفی بر عملکرد داشته باشند یا هنگام اجرای Kodi در Fire TV باعث ایجاد اشکالات شوند. تقریباً تمام ساخت ها به منابع بیشتری نسبت به سهام Kodi احتیاج دارند ، و بیشتر آنها برای منابع محدود Fire TV Stick بهینه نیستند. از آنجا که آنها معمولاً توسط متخصصان مورد بررسی قرار نمی گیرند ، ایجاد Kodi همچنین می تواند شامل آسیب پذیری ، بدافزار و نرم افزارهای جاسوسی باشد که می تواند به دستگاه شما آسیب برساند و / یا اطلاعات شخصی شما را بدزد.

راه حل: اگر با مشکل روبرو شدید ، یاد بگیرید که چگونه یک Kodi ساخته شده در Fire TV را در اینجا نصب کنید.

حلق آویز خاموش است

مسئله: بعضی اوقات Kodi وقتی می خواهید آن را ببندید گیر می کند. شما احتمالاً بعد از یک نوع بروزرسانی Kodi متوجه این رفتار خواهید شد. به دلیل عدم به روزرسانی صحیح یک فایل پایگاه داده ، مانند هنگام به روزرسانی از Kodi 17 به Kodi 18 رخ می دهد. بعضی اوقات ممکن است باعث شود یک صفحه سیاه در هنگام راه اندازی و به دنبال آن خراب شدن برنامه.

راه حل: راه حل حذف پرونده ای به نام "افزونه" است که به دنبال آن شماره و پسوند پرونده .db است. در بیشتر موارد ، این addons27.db یا addons20.db خواهد بود. در اینجا نحوه حذف آن آورده شده است:

 1. Kodi را راه اندازی کنید و گزینه را انتخاب کنید نماد چرخ دنده برای باز کردن منوی تنظیمات
 2. قابل اعتماد و متخصص مدیر پرونده > فهرست مشخصات > بانک اطلاعات
 3. فشار طولانی addons27.db, یا نسخه دیگری از این پرونده را انتخاب کرده و انتخاب کنید حذفKodi در Firestick شما کار نمی کند؟ این اصلاحات آسان را امتحان کنید (بروزرسانی شده در سال 2020)

گرمای بیش از حد

مسئله: گرمای بیش از حد می تواند به طور دائمی به Fire TV Stick شما آسیب برساند. از آنجا که احتمالاً به پشت تلویزیون شما و خارج از دید ساده متصل شده است ، ممکن است مشاهده این مشکل دشوار باشد. اگر متوجه شدید Fire TV Stick در لمس شما داغ است ، توصیه می کنیم ابتدا ریشه مشکل را تشخیص دهید. گرمای بیش از حد معمولاً همراه با مشکلات عملکرد سخت افزار است. اگر هیچ مشکلی دیگر در این لیست ندارید ، راهنمای ما را در مورد نحوه اجرای Fire TV Stick سریعتر خود بررسی کنید.

راه حل: با فرض اینکه همه کارهایی را انجام داده اید و Fire TV هنوز در حال گرم شدن بیش از حد است ، می توانید مانند این یکی از فن های USB بخرید. این ابزارهای مفید به هر درگاه USB متصل شده اند که امروزه بیشتر تلویزیون های مدرن دارای آن هستند. آن را در Fire TV Stick قرار دهید ، و می توانید دستگاه Kodi خود را کمی تب دار کنید.

نصب وابستگی انجام نشد

مسئله: برخی از افزونه ها برای انجام کار خود به سایر افزونه ها وابسته هستند. خطاهای وابستگی معمولاً هنگام نصب افزونه های جدید یا به روزرسانی افزونه موجود ، رخ می دهد و این دو افزونه دیگر قادر به همکاری یکدیگر نیستند. یک خطای وابستگی رایج برای بسیاری از کاربران با URLResolver سر و کار دارد. مقصر اغلب مخزنی است که تاریک شده است. کاربرانی که قبلاً از مخزن TVAddons Fusion استفاده می کردند ، مرتباً با این خطا روبرو می شوند.

راه حل: مخازن غیرفعال شده را غیرفعال کنید تا Kodi در عوض در repos های کاری جستجو کند.

در اینجا نحوه غیرفعال کردن مخزن Kodi آورده شده است:

 1. Kodi را راه اندازی کنید و گزینه را انتخاب کنید نماد چرخ دنده برای باز کردن منوی تنظیمات
 2. قابل اعتماد و متخصص مدیر پرونده و repo مورد نیاز برای حذف را پیدا کنید.
 3. طولانی دکمه را فشار دهید و یک فهرست زمینه ظاهر می شود. انتخاب کنید منبع را حذف کنید.

البته ، شما ممکن است وابستگی مورد نیاز خود را در هر نوع repo نصب شده دیگر نداشته باشید. در این حالت ، شما باید یک مخزن دیگر را پیدا کنید که به آن وابستگی داشته باشد و یا این وابستگی را بارگیری کرده و مستقیماً از طریق فایل zip نصب کنید.

در حال ایجاد ...

زمان بافر طولانی می تواند ناشی از موارد زیادی باشد که ما در مقاله دیگری در مورد چگونگی رفع بافر در TV TV به آن پرداخته ایم. اما در اینجا رفع سریع است که با بسیاری از افزونه های محبوب کار می کند:

 1. قابل اعتماد و متخصص مواد افزودنی > افزودنیهای ویدیویی
 2. افزونه ای که مشکل دارد را انتخاب کنید. حرکت به پایین و انتخاب کنید ابزارها گزینه. بسته به افزونه ای که استفاده می کنید ممکن است این مورد متفاوت باشد.
 3. گزینه ها را انتخاب کنید ارائه دهندگان پاک کنید و پاک کردن حافظه پنهان

بافر نیز می تواند ناشی از اتصال کند اینترنت باشد. حتی اگر اینترنت سریع داشته باشید ، ارائه دهندگان خدمات اینترنتی غالباً از فعالیت Kodi و پهنای باند دریچه گاز بر حذر هستند. اگر فکر می کنید ممکن است چنین باشد ، توصیه می کنیم از VPN استفاده کنید.

یک VPN ترافیک اینترنت یک دستگاه را رمزگذاری می کند و آن را از طریق سرور واسطه در یک مکان انتخابی شما مسیریابی می کند. این مانع از این می شود که ISP شما از محتویات ترافیک اینترنت شما و جایی که به آن می رود و ببیند ، جلوگیری کند. این بدان معناست که ISP شما نمی تواند در مورد انواع خاصی از ترافیک یا منابع تبعیض قائل شود.

بهترین VPN برای KODI: توصیه برتر ما IPVanish است که سرعت فراوانی را ارائه می دهد ، بنابراین دیگر نیازی به نگرانی در مورد مشکلات بافر نیست. همچنین می توانید از امنیت بهتر و حفظ حریم خصوصی بیشتر بهره مند شوید. IPVanish ضمانت 7 روزه بدون ریسک را ارائه می دهد.

اتصال به منبع امکان پذیر نیست

مسئله: پس از نصب مخزن ، یک پنجره باز می گوید که Kodi قادر به اتصال به یک منبع نیست و یا نمی توان به مخزن یا افزودنی دسترسی پیدا کرد.

راه حل: این مسئله اغلب به دلیل تایپی در URL وارد شده هنگام اضافه کردن مخزن ایجاد می شود. آدرس منبع را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که آن را به درستی هجی کرده اید. به یاد داشته باشید که در ابتدا "http: //" را وارد کنید و URL های منبع حساس به مورد هستند. پسوند پرونده repo نیز باید گنجانده شود.

اگر این کار نکند ، مخزن یا به یک URL جدید منتقل شده یا آفلاین است. می توانید با باز کردن یک مرورگر وب معمولی در تلفن یا لپ تاپ خود و وارد کردن URL آن را دریابید. اگر URL یافت نشد یا خالی باشد ، باید یک آدرس منبع جدید پیدا کنید. توجه داشته باشید که هاست های جایگزین همیشه قابل اعتماد نیستند ، بنابراین سعی کنید به لینک های ارسال شده توسط توسعه دهنده اعتماد کنید.

افزونه جدید باعث خرابی Kodi می شود

مسئله: یک افزودنی جدید باعث خراب شدن Kodi می شود و مانع از حذف آن از طریق Kodi می شود.

راه حل: می توانید افزودنیهای Kodi را به صورت دستی از دایرکتوری که در آن نصب شده است حذف کنید. در Firestick ، ​​به یک برنامه نیاز دارید تا در فهرست فایل دستگاه حرکت کنید. توصیه می کنیم ES File Explorer را از فروشگاه پیش فرض آمازون Amazon بارگیری کنید. آن را باز کنید و به آن بروید Android / data / org.xbmc.kodi / files / .kodi /. این افزونه در userdata یا افزونه ها فهرست راهنما. افزونه‌ها را در صورت لزوم حذف کنید.

عدم تطابق تاریخ و زمان دستگاه

مسئله: Kodi قادر به انجام به روزرسانی ، جستجو یا پخش جریانی نیست.

راه حل: این مسائل ممکن است شبیه موارد فوق باشد. اگر به تمام راه حل های دیگر مراجعه کرده باشید ، ممکن است که زمان و تاریخ Firestick شما به درستی تنظیم نشده باشد. برای کارکردن این توابع ، Kodi اغلب به زمان لازم برای همگام سازی نیاز دارد. این یک مشکل رایج در Firesticks است و برخی از کاربران قادر به یافتن راه حل نیستند. با این حال ، می توانید با انجام موارد زیر به تنظیمات زمان و تاریخ دسترسی پیدا کنید:

 1. از صفحه اصلی Fire TV به صفحه بروید تنظیمات > اولویت ها
 2. به پایین بروید منطقه زمانی
 3. کلیک منطقه زمانی دوباره انتخاب کنید و منطقه زمانی خود را انتخاب کنید.

اگر این زمان را به درستی تنظیم نکنید ، ممکن است نیاز به تنظیم مجدد کارخانه در Firestick داشته باشید.

عملکرد جستجوی افزون کار نمی کند

مشکل: Tاو عملکرد جستجوی داخل افزونه کار نمی کند.

احتمال دارد که توسعه دهنده افزونه آن را برای جدیدترین نسخه Kodi به روز نکرده باشد. متأسفانه ، هیچ کاری نمی تواند کاربر در این باره انجام دهد. باید منتظر بمانید تا یک به روزرسانی سازگار در دسترس باشد یا نسخه قدیمی Kodi را نصب کنید.

پرونده های لاگ خود را دریافت کنید

اگر هنوز در تلاش برای یافتن ریشه یک مشکل Kodi هستید و به نتیجه نتایج Google مربوطه رسیده اید ، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که در انجمن بخواهید از شما کمک بخواهید. مشکل خود را فقط ارسال نکنید و انتظار دارید که افراد دیگر جادویی جواب را بدانند. برای تشخیص مشکل باید محتویات پرونده log خود را برای دیگران ارسال کنید.

شما می توانید از طریق چندین روش مختلف که در اینجا توضیح خواهیم داد ، به پرونده ورود به سیستم Fire TV Stick دسترسی پیدا کنید.

اولین مورد استفاده از آپلودکننده Kodi Log File Uploader است ، افزونه ای در مخزن رسمی Kodi.

 1. قابل اعتماد و متخصص مواد افزودنی > از مخزن نصب کنید > مخزن الحاقی Kodi > برنامه های افزودنی > آپلودکننده کد LogFilekodi logfile uploader 1
 2. انتخاب کنید نصب
 3. به صفحه اصلی بازگردید و با کلیک بر روی ، فهرست تنظیمات را باز کنید نماد چرخ دنده.
 4. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات سیستم > ورود به سیستم و ورود به سیستم اشکال زدایی را فعال کنید
 5. Kodi را مجدداً راه اندازی کنید و دوباره خطا یا اشکال ایجاد کنید. شما نیاز به تولید مشکل برای Kodi برای ورود به سیستم دارید.
 6. بازگشت به منوی اصلی و انتخاب کنید مواد افزودنی > برنامه های افزودنی > آپلودکننده کد LogFile و افزونه Uploader را انتخاب کنید
 7. Kodi پرونده ورود به سیستم را روی URL بارگذاری می کند که در آن می توانید آن را پیدا کنید. پیامی حاوی آدرس اینترنتی ظاهر می شود که به نظر می رسد http://paste.ubuntu.com/#########/kodi logfile uploader 2

به آن URL بروید و پرونده log خود را پیدا خواهید کرد. محتویات مربوط به این پرونده را در هر محلی که می خواهید سؤال خود را مطرح کنید ، کپی و جایگذاری کنید.

توجه داشته باشید که اگر مشکل شما باعث خراب شدن Kodi می شود ، لازم است پرونده گزارش را از جلسه قبل بارگذاری کنید. برای انجام این, فشار طولانی در مرحله شماره 6 افزودنی Kodi LogFile Uploader Uploader را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنظیمات. گزینه را بررسی کنید پرونده قبلی را ارسال کنید ، از زمان قبلی Kodi.

اگر می خواهید پرونده ورود به سیستم را از طریق برخی روش های دیگر دریافت کنید ، می توانید در آن پیدا کنید {ذخیره} /Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/temp/kodi.log

می توانید محتویات پرونده log خود را به انجمن رسمی Kodi یا Reddit رسمی Kodi ارسال کنید ، اما به شما هشدار داده می شود که با افزونه های شخص ثالث در آنجا هیچ کمکی پیدا نمی کنید. بحث در مورد افزونه های غیررسمی قوانین انجمن Team Kodi را در هر دو مکان نقض می کند ، حتی اگر این افزونه به کپی رایت نقض نکند. در عوض ، شما ممکن است / r / Addons4Kodi را برای این افزونه های شخص ثالث امتحان کنید.

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

بازخورد را ترک کنید

هنگامی که مشکل خود را حل کردید ، همیشه خوب است که بازخورد خود را رها کنید. ما از شما دعوت می کنیم نکات و رفع مشکلات خود را در نظرات به اشتراک بگذارید. اگر در انجمن ها درخواست کمک کرده اید ، همیشه به یاد داشته باشید که آیا به توصیه های آنها کار می کنند یا نه ، به جامعه اطلاع دهید. Kodi فقط با کمک کاربرانش می تواند به پیشرفت خود ادامه دهد.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 + = 83