افزونه Kodi Goodfellas 2.0: باید نصب کنید ، آیا امن است ، گزینه های مختلف چیست؟

goodfellas 2.0

آیا به دنبال استفاده از افزونه Kodi Goodfellas 2.0 هستید؟ این راهنما نگاهی به افزونه Goodfellas 2.0 می اندازد ، آنچه را که در آن می یابید ، تجزیه می کند و برخی از گزینه های قابل توجه Goodfellas را مورد بررسی قرار می دهد.

Kodi یک نرم افزار رسانه ای رایگان است که می توانید از آن برای تنظیم سیستم سینمای خانگی خود استفاده کنید. دارای چندین ویژگی است که امکان لذت بردن از رسانه شما را به حداکثر می رساند. این برنامه می تواند رسانه های محلی و همچنین رسانه هایی را که از طریق منابع آنلاین از طریق افزونه های مختلف از منابع آنلاین تهیه می شوند ، پخش کند.

شاید یکی از بهترین ویژگی های Kodi ، ماهیت متقابل آن باشد. چه دستگاه iOS ، چه Android TV Box ، Raspberry Pi یا Amazon Fire Stick / Fire TV داشته باشید ، می توانید از طریق Kodi از رسانه های مورد علاقه خود لذت ببرید. دستگاه های پشتیبانی شده دیگری وجود دارد.

یکی از کاربردهای متداول برای Kodi ، گرفتن نمایش در تلویزیون و فیلم است. چندین افزونه وجود دارد که اجازه این کار را می دهد ، از جمله Goodfellas 2.0.

آخرین نسخه پایدار Kodi است Kodi v17.4 "Krypton".

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

نکته مهم: استفاده از Kodi با خیال راحت و خصوصی

Kodi ممکن است یک برنامه عالی باشد ، اما کاربران باید از خطرات مرتبط با Kodi آگاه باشند و برای محافظت از حریم خصوصی و امنیت آنها گام بردارند. ساده ترین راه برای انجام این کار با یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) است. اگرچه VPN معمولاً با کاربران Kodi همراه است که می خواهند بدون اطلاع ISP خود به مواد دزدان دریایی دسترسی پیدا کنند ، دلایل قانونی بسیاری وجود دارد که همه کاربران Kodi باید از یک استفاده کنند..

بدون یک VPN ، ISP شما به راحتی می تواند فعالیت های آنلاین خود را مشاهده و پیگیری کند. به دور از ایده آل از نظر خصوصی. برخی از ISP ها متهم شده اند که ارتباط کاربرانی را که به طور مرتب ویدیوهای آنلاین پخش می کنند ، متلاشی کرده اند. این باعث کاهش فعالیت های آنلاین شما می شود. اگر مشکل بافر Kodi را تجربه کرده اید ، VPN می تواند کمک کند.

علاوه بر این ، VPN ها به شما امکان می دهند به محتواهایی دسترسی داشته باشید که به دلیل موقعیت مکانی ممکن است برای شما مسدود شود. این امر ممکن است به این دلیل است که یک VPN می تواند اتصال به اینترنت شما را از طریق یک سرور در یک کشور دیگر ، مجدداً بازگرداند ، و این امر معمولاً منحصر به فرد آن کشور است. اگر به خارج از کشور سفر می کنید ، این یک VPN را به یک راه حل نرم افزاری ایده آل تبدیل می کند.

انتخاب درست VPN مهم است یا ممکن است خود را ناامید و حتی در معرض خطر بیشتری نسبت به گذشته بدانید. تمام VPN ها اتصال شما را کند می کنند ، بعضی از موارد تا جایی که Kodi غیر قابل استفاده خواهد شد. ما IPVanish را توصیه می کنیم که با توجه به Kodi طراحی شده است. این یکی از سریعترین VPN های موجود است و نصب بر روی همه دستگاه های محبوب از جمله Fire Stick بسیار آسان است. بر خلاف بسیاری از VPN ها ، IPVanish اطلاعات مربوط به فعالیت شما را حفظ نمی کند ، بنابراین براساس حفظ حریم خصوصی برترین امتیازات را کسب می کند.

معامله خواننده: خوانندگان ما می توانند 60٪ در برنامه های IPVanish در اینجا صرفه جویی کنند ، این شامل 7 روز ضمانت برگشت پول نیز در صورت رضایت از خدمات نیست.

Goodfellas 2.0

kodi goodfellas 2.0

چه چیزی است? Goodfellas 2.0 نقطه ذوب هم از نظر محتوا و هم به صورت زنده است. در Goodfellas شما بیش از 20 دسته محتوا را انتخاب خواهید کرد که با پخش جریانی مستقیم در زیر بسیاری از عناوین محتوا وجود دارد. Goodfellas 2.0 دسترسی به همه چیز را از اخبار زنده و رویدادهای ورزشی ، گرفته تا فیلم ها و برنامه های تلویزیونی فراهم می کند. اگر اهل فن هستید حتی می توانید محتوای بالیوود را از طریق Goodfellas 2.0 پیدا کنید.

چرا باید از آن دوری کنید متأسفانه Goodfellas 2.0 از جریانهای غیرقانونی استفاده می کند تا محتوا را در اختیار کاربران قرار دهد و می تواند شما را با ارائه دهنده اینترنت خود در آب گرم قرار دهد. لطفاً برای تماشای محتوا از یک افزونه رسمی استفاده کنید. به دلیل استفاده گسترده از جریان های سرقت شده ، استفاده از Goodfellas 2.0 را توصیه نمی کنیم.

گزینه های جایگزین Goodfellas 2.0

به جای روی آوردن به افزونه Kodi Goodfellas 2.0 ، گزینه های زیر پتانسیل جریان عالی را ارائه می دهند.

YouTube

kodi goodfellas 2.0 تغییر دهنده

یوتیوب همیشه قابل اعتماد در واقع یک جایگزین عالی است. می توانید از طریق افزونه Kodi به تمام محتوای YouTube دسترسی پیدا کنید. این روزها می توانید تعداد زیادی نمایش تلویزیونی با طول کامل و حتی فیلم در YouTube پیدا کنید که بسیاری از آنها رایگان است. تعداد زیادی کلیپ کوتاه تر همانطور که انتظار دارید وجود دارد.

برخی از برنامه های تلویزیونی حتی در کانال YouTube خود دارای محتوای مجزا و منحصر به فرد هستند. یک نمونه کلاسیک از این مورد است کریس هریس درایو می کند محتوای موجود در کانال رسمی YouTube Top Gear.

می توانید افزونه YouTube Kodi را در مخزن رسمی Kodi پیدا کنید.

ما YouTube را توصیه می کنیم زیرا دسترسی قانونی به محتوا دارد. اتفاق عجیب محتوای غیرقانونی معمولاً به سرعت حذف می شود.

FilmOn TV

فيلون

FilmOn TV به کاربران امکان دسترسی به چندین دسته مختلف از محتوای ویدیویی را می دهد. استفاده از افزونه FIlmOn Kodi امکان دسترسی به این کتابخانه گسترده را فراهم می کند. ورزش ، اخبار یا حتی موسیقی را می توان در FilmOn یافت. در حالی که با عضویت در FilmOn TV انتخاب بیشتری خواهید داشت ، هنوز هم می توانید تعداد زیادی محتوای رایگان پیدا کنید.

افزودنی FilmOn TV Kodi را می توان از مخزن SuperRepo به دست آورد.

FilmOn محتوا را از طریق جریانهای قانونی فراهم می کند و یکی از افزونه های ما است توصیه که شما به جای Goodfellas 2.0 استفاده می کنید.

ترك

جایگزین crackle goodfellas kodi addon

Crackle به کاربران امکان دسترسی رایگان به کتابخانه محتوای خود را می دهد. با استفاده از افزونه Crackler می توانید به Kodi دسترسی پیدا کنید. با Crackle ، نمایش های پرطرفداری مانند قهرمانان متولد می شوند, و فیلم هایی مانند علی. چندین اصل Crackle نیز موجود است. با این وجود ، نکته منفی این است که هیچ محتوای HD در دسترس نیست.

Crackle را در مخزن افزودنی eracknaphobia خواهید یافت.

Crackle به محتوای قانونی دسترسی رایگان می دهد و استفاده از آن بسیار آسان است. به همین دلیل یکی از افزونه‌های پیشنهادی ما است.

چشم انداز

kodi_viewster

Viewster یک افزونه Kodi است که دارای یک کتابخانه بزرگ از محتوا است. برای یافتن محتوایی مانند موارد زیر می توانید از طریق لیست دسته بندی ها فهرست کنید مستندها یا انیمه. از طرف دیگر ، می توانید به سادگی از تابع جستجو استفاده کنید تا محتوایی را که از آن لذت می برید پیدا کنید. هورای اشکالات بانی!

مشاهدهگر را می توان در مخزن رسمی افزونه کد (Kodi) یافت.

افکار نهایی

اگرچه Goodfellas 2.0 دارای یک کتابخانه چشمگیر است ، مجدداً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش کردن مطالب دارای حق چاپ با مجوز در نظر بگیرید..

افزونه های رسمی مانند Crackle وسیله ای مناسب برای دسترسی به محتوا هستند. اگر به دنبال فریبی هستید ، فقط اگر از همه افزونه های فوق استفاده کنید ، می توانید بسیاری از نمایش های مورد علاقه خود را پیدا کنید.

مسلماً ، تنها با استفاده از یکی از این افزونه های رسمی ، امکان دسترسی به همه نمایش های مورد علاقه شما فراهم نمی شود. این احتمالاً حداقل بدون اشتراك موردی است. اگر اشتراکی با هزینه داشته باشید ، شانس شما با خدماتی مانند FilmOn TV بهبود می یابد.

قبل از اینکه گزینه ای را برای افزونه (های) مورد نظر خود انتخاب کنید ، تمام گزینه های خود را در نظر بگیرید. مطمئناً امیدواریم که بتوانیم در تصمیم گیری آگاهانه به شما کمک کنیم.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

69 − = 61

Adblock
detector